Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

tereniagno

#7184369 Napisano: 19.06.2024 11:11:38
cb656 napisał(a):

Wqrzyłem się, wwrrr... emotka emotka
Podczas kiedy ja tu, czyli w pokoju z komputerem, udzielałem się towarzysko na forum, emotka to w pokoju z drugiej strony mieszkania, gdzie otworzyłem balkon, by się wywietrzyło (wymieniło powietrze) jakiś wrednie bezczelny gołąb-intruz był sobie WSZEDŁ JAK DO SIEBIE i naptakał mi na nowiuteńki dywan!!! emotka emotka emotka
No jak tu nie kląć w żywy kamień?!! Nie da się! emotka

No, ja miałam w ub.roku taki przypadek. Wyszłam na zakupy zostawiając otwarte drzwi balkonowe.Gdy wróciłam, byłam przerażona.
Gołąb siedział na szczycie narożnika.Odsunęłam firanę, żeby sobie poleciał, a on ze strachu obsrał mi tapczan, firanę komodę i TV.emotka
I jak tu nie wkurzyć się emotka Teraz wychodząc z domu otwieram uchylnie okno

cb656

#7184496 Napisano: 19.06.2024 16:04:39
FBsebastian3 napisał(a):

mnie wkurza, że nie ma norm dotyczących temperatur dodatnich. To jest chore..

Takie myślenie jest chore. Bo normy są!
Maksymalna temperatura w miejscu pracy nie została wprost określona przez przepisy BHP.
Określona została natomiast dopuszczalna temperatura w przypadku pracy osób młodocianych i kobiet w ciąży – wynosi 30 stopni w pomieszczeniach biurowych. Według specjalistów BHP temperatura w miejscu pracy nie powinna jednak przekraczać:
  • 30°C – w pomieszczeniach biurowych,
  • 28°C – podczas ciężkiej pracy fizycznej,
  • 26°C – podczas pracy w warunkach szczególnych.
Obowiązujące w Polsce aktualnie przepisy dotyczące temperatury w pomieszczeniach pracy określone zostały w § 30 rozporządzenia MPiPS z 26.9.1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bhp (t.j. Dz.U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650, ze zm.)
Jeśli temperatura na stanowisku pracy przekroczy dopuszczalne normy, pracownikom przysługuje napój – w tym przypadku zimny. Powinien to być  napój, który uzupełni nie tylko płyny, ale także minerały, które pracownik stracił wraz z potem.
 Idealnym napojem podczas upałów jest woda mineralna. Pracownikowi przysługuje ona w wysokości odpowiadającej 70% utraty płynów ustrojowych podczas ośmiogodzinnej zmiany. Innymi słowy, im bardziej człowiek się poci w pracy, tym więcej wody mineralnej powinien otrzymywać od swojego pracodawcy.
0 0

delfinka101

#7184511 Napisano: 19.06.2024 16:44:46
Wkurzają mnie ludzie. Na balkonie leżą moje 2 psy i 2 koty. Balkon nie jest zabezpieczony ale mieszkam na parterze i nie wychodzą z balkonu. Ktoś mądry inaczej ( dokładnie sąsiadka ktora puszcza kotkę luzem i jej nie wysterylizowala) stwierdził, że mój balkon to idealne miejsce na podrzucenie mi małych kotków. Skoro tak kocham to i te przygarnę. No i tu się pomyliła. Zadzwoniłam na straż miejską, a oni sprawdzili miejski monitoring i bach sąsiadkę namierzyli. Nie tylko musiała kotki zabrać, sprawa będzie skierowana do sądu i będą monitorowac czy czegoś tym kotkom nie zrobiła. Najlepsze w tym wszystkim jest to,  że ona obwinia mnie, bo po co dzwoniłam na straż miejską. Niby to ja narobiłam jej kłopotów.

FBsebastian3

#7184535 Napisano: 19.06.2024 18:46:10
delfinka101 napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie. Na balkonie leżą moje 2 psy i 2 koty. Balkon nie jest zabezpieczony ale mieszkam na parterze i nie wychodzą z balkonu. Ktoś mądry inaczej ( dokładnie sąsiadka ktora puszcza kotkę luzem i jej nie wysterylizowala) stwierdził, że mój balkon to idealne miejsce na podrzucenie mi małych kotków. Skoro tak kocham to i te przygarnę. No i tu się pomyliła. Zadzwoniłam na straż miejską, a oni sprawdzili miejski monitoring i bach sąsiadkę namierzyli. Nie tylko musiała kotki zabrać, sprawa będzie skierowana do sądu i będą monitorowac czy czegoś tym kotkom nie zrobiła. Najlepsze w tym wszystkim jest to,  że ona obwinia mnie, bo po co dzwoniłam na straż miejską. Niby to ja narobiłam jej kłopotów.

Bardzo dobrze zrobiłaś . Moja sąsiadka /po czasie się wydało/ miała koteczki dla zabawy dla swoich 6 dzieci,a potem wynosiła je do lasu. Teraz ludzie lubią się kręcić po lesie to namierzyli biedactwa. Sama jedną sierote wzięłam. Szedł za mną z 1km. W lesie byłyby bez szans. Nawet franca nie miała pomyślunku ,ze w mieście łatwiej im znaleźć dom.

koniczynka123

#7184577 Napisano: 19.06.2024 23:00:19
Wkurza mnie potezna burza a raczej woda, która lala się z sufitu,. Zalało paragony, przewody, dokumenty i terminarze 😭😭 I brak prądu gdy tyle mam jeszcze do zrobienia 😭😭
1 kumulacja 0

wiolka252

#7184592 Napisano: 20.06.2024 06:36:05
koniczynka123 napisał(a):

Wkurza mnie potezna burza a raczej woda, która lala się z sufitu,. Zalało paragony, przewody, dokumenty i terminarze 😭😭 I brak prądu gdy tyle mam jeszcze do zrobienia 😭😭

U nas też strasznie było wczoraj,drzewa z korzeniami powalone ,paczkomaty leżą nie stoją 😔co chwilę straż pożarna ,aż boję się co będzie w drodze do przedszkola.

notta

#7184768 Napisano: 20.06.2024 14:43:00
główna z zozoli.. numer telefonu różni się tylko jedną cyferką.. emotka
0 0

atyde25

#7184780 Napisano: 20.06.2024 15:02:08
Ojej masakra z tą jedną cyferką:(
Ja tak ostatnio miałam w lotto plus 3 liczby ok i 2 o jedno oczko:(
Zamiast 3,5 tysiaka 10 zeta a buuuuuuuuuuu
Ale zaraz inny post będzie bo się na serio wkurzałam:(
0 0

atyde25

#7184787 Napisano: 20.06.2024 15:14:12
Chciałam kupić 3 pak Tymbarka..........
No i wczoraj kupowałam było ok.
I mam na wczorajszym paragonie Sok TymbPomaJab3X0,2l.5,75 zeta.
A dziś mam SokTymbarkPomJa 0,2l jakby jeden nabity ze złączonego 3 paku zafoliowanego.
Cena 1,29 zl - 80 groszy rabatu 0,49 zł.
Alarm się na kasie samoo wlączył 2 panie podeszły ,odblokowały i poszły hahaha
Jesteś złodziejem a nie chcesz:(
Kiedyś tak 50 zeta do empiku straciłam bo mi kubusia nie nabiło.
I też pani podeszła odlokowała i wyszłam z Biedry:(
0 0

atyde25

#7184795 Napisano: 20.06.2024 15:23:48
Ale i tak coś nie zgadza skoro 1,29 zł za jeden mały sok Tymbark 0,2 l,to dlaczego wczoraj ten 3 pak kosztował 5,75 zeta.
Jak mnie to wkurza ,że nie umiem sobie tego wyjaśnić logicznie:(
Czyli w sumie dziś odebrałam co wczoraj przepłaciłam ale ja soku nie chciałam tylko paragon na 3 soki:(
A ten paragon z dziś mogę sobie zgłosić w niebycie.
0 0

cb656

#7184845 Napisano: 20.06.2024 17:42:28
atyde25 napisał(a):

Chciałam kupić 3 pak Tymbarka...
No i wczoraj kupowałam było ok. I mam na wczorajszym paragonie Sok TymbPomaJab 3X0,2l - 5,75 zeta.
A dziś mam SokTymbarkPomJa 0,2l jakby jeden nabity ze złączonego 3 paku zafoliowanego. Cena 1,29 zl (80 groszy rabatu 0,49 zł.)

Jakże mnie wkurza, że ludkowie nie rozumieją prostych rzeczy! emotka Literka "b" w nazwie soku czyni tę różnicę w cenie, ot, co! emotka
To muszą być DWA RÓŻNE soki, a każdy ma inną cenę, to zrozumiałe!! emotka
P.S. Zupełnie na marginesie pragnę także zauważyć, że żyjemy w świecie gospodarki rynkowej, gdzie ceny z dnia na dzień zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zawsze nam sprzedawca do rzyci dokopie, ech... emotka
0 0

bandit

#7184867 Napisano: 20.06.2024 18:36:27
elooo
to chyab nie pierwsza wpadkaaaaa
PILSNER -> przesyłka od ASPE i można powiedzieć że i tak sukces 
3/4 paczki ok czyli 2*piwo + kufel
drugi kufel jak w IKEI do samodzielnego złożenia
0 0

andii

#7184977 Napisano: 21.06.2024 10:18:32
ziolko napisał(a):

Z upływem lat dochodzę do wniosku, że nie nadaję się do mieszkania na osiedlu bloków, gdzie są dzieciaki, szczególnie takie do 10 -12 lat.
W dodatku mieszkam na parterze, więc to wszystko jest bardziej uciążliwe. 
Dzieciaki codziennie grają między blokami w piłkę i walą w drzwi od śmietnika, aż wszystko drży i echo idzie. Do tego drą się niemiłosiernie emotka emotka
Na śmietniku wisi tabliczka "zakaz gry w piłkę" a one nic sobie z tego nie robią. 
Dziś znajomy z sąsiedniego bloku zwrócił uwagę jakiemuś gówniarzowi, żeby nie niszczył drzewka, to zaraz madka od gówniarza zaczęła pyszczyć, co on chce od jej syna. To znajomy mówi co i jak, że niszczy drzewko, że przecież wszyscy za to płacimy a babsko na to, że ona też płaci i jej syn może robić co chce emotka emotka
Tylko baba nie pomyślała, że takie drzewko rośnie już jakiś czas i podrośnięte kosztuje więcej, niż takie małe, jak było sadzone. 

Glowa mała, co się dzieje i jacy są niektórzy rodzice i ich dzieci. A później dziwić się, że rośnie agresywne pokolenie, które potrafi zabić za nic

Po takim wpisie... To jeszcze bardziej się cieszę że mieszkam w  domu , na wsi , dookoła same pola emotka
A kiedyś to  mi wstyd było że w takiej dziurze mieszkam emotka

nanajka81

#7184990 Napisano: 21.06.2024 10:54:15
biegacz1 napisał(a):

Wkurzają mnie ceny w sklepach, niby inflacją mniejsza, a ceny pieczywa to jakiś kosmos u mnie w mieście emotka

wszędzie i wszystkiego ceny tak podskoczyły że kupować się odechciewa emotka
1 kumulacja 0

wojteke-konkursy

#7185031 Napisano: 21.06.2024 12:58:10
biegacz1 napisał(a):

Wkurzają mnie ceny w sklepach, niby inflacja mniejsza, a ceny pieczywa to jakiś kosmos u mnie w mieście emotka


To, że inflacja mniejsza to nie oznacza, że ceny spadną emotka  Będą rosnąć nieco wolniej, ale jak znów wzrośnie minimalna i wszelkie koszty to znów pójdą do góry emotka  Standard
1 sabaka 0

rufus

#7185042 Napisano: 21.06.2024 13:36:57
Wkurzają mnie nieogarnieci pracownicy ASPE emotka
0 0

rare85

#7185363 Napisano: 23.06.2024 11:34:51
Wkurza mnie poczta na interii emotka godzinę temu wysłałam zgłoszenie, i nie przyszło jeszcze potwierdzenie. Na stronie sprawdzam, że ok, zgłoszenie zostało poprawnie przyjęte. Czy da się coś zrobić z tym żeby interia dostarczała maile bez opóźnień?
0 0

as32572

#7185364 Napisano: 23.06.2024 11:43:00
rare85 napisał(a):

Wkurza mnie poczta na interii emotka godzinę temu wysłałam zgłoszenie, i nie przyszło jeszcze potwierdzenie. Na stronie sprawdzam, że ok, zgłoszenie zostało poprawnie przyjęte. Czy da się coś zrobić z tym żeby interia dostarczała maile bez opóźnień?

na onecie też dochodzą z opóźnieniem
1 cb656 0

rare85

#7185365 Napisano: 23.06.2024 11:49:01
as32572 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie poczta na interii emotka godzinę temu wysłałam zgłoszenie, i nie przyszło jeszcze potwierdzenie. Na stronie sprawdzam, że ok, zgłoszenie zostało poprawnie przyjęte. Czy da się coś zrobić z tym żeby interia dostarczała maile bez opóźnień?

na onecie też dochodzą z opóźnieniem

Właśnie dotarło. Równo godzinę po, wczoraj dostałam po 2 godzinach. Heh, to "tylko" potwierdzenie z konkursu, ale gorzej jak człowiek czeka na inną wiadomość.
0 0

wojteke-konkursy

#7185580 Napisano: 24.06.2024 13:31:19
Wygrałem zestaw Pilsner Żabka w kwietniu, napisałem do aspe, że nie otrzymałem nagrody, a Oni, że nie ma mnie wśród laureatów xd Co z tym zrobić gdyby nie przysłali? Dawniej aspe wzór agencja, a teraz dramat.
0 0