Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

danaaa

#7144864 Napisano: 06.12.2023 00:20:45
Wkurza mnie, że Desperados Żabka można było słać zgłoszenie tylko do godz. 23:00. Nie doczytałam w regulaminie i jeden kod przepadł  emotka
0 0

cb656

#7144913 Napisano: 06.12.2023 10:31:50
melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Dziwne rzeczy prawisz... emotka

Na hasło "konkurs świąteczny" wyszukiwarka pokazuje w bazie kilkadziesiąt!

0 0

rare85

#7144977 Napisano: 06.12.2023 14:09:45
melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Coś w tym jest... Smolar np. miał konkurs "Posmakuj Świąt z Corega", gdzie przez 4-6 tygodni można było wygrać ładną kasę...

0 0

mietowa

#7144980 Napisano: 06.12.2023 14:11:33
rare85 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Coś w tym jest... Smolar np. miał konkurs "Posmakuj Świąt z Corega", gdzie przez 4-6 tygodni można było wygrać ładną kasę...

A Avanti miało 4 konkursy Pepsi/Lays. Smuteczek.
1 rare85 0

kalina590

#7145019 Napisano: 06.12.2023 15:39:56
mietowa napisał(a):

rare85 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Coś w tym jest... Smolar np. miał konkurs "Posmakuj Świąt z Corega", gdzie przez 4-6 tygodni można było wygrać ładną kasę...

A Avanti miało 4 konkursy Pepsi/Lays. Smuteczek.

Często w grudniu MDW było rozgrzane do czerwoności, łącznie z wątkiem Gratulacje. Forumowicze wygrywali fajne, główne nagrody. A teraz to jest taka lipa z konkursami, że szkoda gadać emotka

sesyjnie1

#7145040 Napisano: 06.12.2023 17:03:16
Wkurza mnie, brak weny konkursowej… żaden konkurs świąteczny jakoś mi nie podpasowal… 😮‍💨

atyde25

#7145173 Napisano: 07.12.2023 10:02:54
Brzuch mnie boli ale to nerwowe:(
Tak chciałam 20 kafli z Balcerzaka tym razem odszukałam każdy paragon skrupulatnie i tak opakowań pilnowałam i nic jak mnie wkurza brak czegoś odrobinę lepszego w wygranych:(
Tylko 20 tysięcy na waciki to nie jest duże wymaganie przecież.
0 0

donia7

#7145175 Napisano: 07.12.2023 10:10:49
Oj bida w konkursach, to fakt... nawet nie ma co pisać emotka  Pamiętam, że w poprzednich latach zamiast ogarniać dom przed świętami, to siedziałam z paragonami.
0 0

ReneK

#7145176 Napisano: 07.12.2023 10:12:52
atyde25 napisał(a):

Brzuch mnie boli ale to nerwowe:(
Tak chciałam 20 kafli z Balcerzaka tym razem odszukałam każdy paragon skrupulatnie i tak opakowań pilnowałam i nic jak mnie wkurza brak czegoś odrobinę lepszego w wygranych:(
Tylko 20 tysięcy na waciki to nie jest duże wymaganie przecież.

Skradłaś mi moje myśli emotka
Dołączam sie do bólu!!!emotka
Tez marzyłam o tym  emotka
1 Iloska 0

nataliii

#7145349 Napisano: 07.12.2023 19:46:26
To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...
0 0

pioge7

#7145352 Napisano: 07.12.2023 19:47:37
nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.
0 0

nataliii

#7145355 Napisano: 07.12.2023 19:49:14
pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(
0 0

Emememe

#7145356 Napisano: 07.12.2023 19:51:27
nataliii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(

Tutaj możesz wrzucić nick tej osoby:
https://www.e-konkursy.info/forum/czarna-lista/nie-polecam-wymiany-z?strona=16
0 0

pikawka

#7145358 Napisano: 07.12.2023 19:55:22
nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

Jestem w szoku, mi się nie zdarzyło a też czasem handluje emotka
0 0

majonez1992

#7145359 Napisano: 07.12.2023 19:56:02
nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

Nie sprzedawaj kontom ktore sa krociutko na forum. Nie warto. Niech sam dryluje do sklepu;)
0 0

banka-manka

#7145360 Napisano: 07.12.2023 19:56:18
nataliii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(

Zarejestruj te paragony sama, na jakiś nie używany adres e-mail. Jeśli ta osoba wygra to organizator zrobi weryfikację, że dwa razy ten sam paragon na różne dane zarejestrowany i nagrody nie będzie. 
A i zrób na nowo zdjęcie tego paragonu, żeby było inne niż te które komuś wysłałaś emotka  
A na przyszłość niestety większa czujność emotka  Przy kontach z brakiem opinii najpierw kasa, potem paragony.

pikawka

#7145362 Napisano: 07.12.2023 19:58:37
nataliii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(


Ja wysyłam paragony nie czekając na kasę ale jak mam kogoś świeżego, i konto otwarte „przed chwilą” to proszę o potwierdzenie przelewu lub uprzedzam, że wyślę po wpłacie. Ale to naprawdę rzadkość. Współczuje. Oby Ci oddał…
1 nataliii 0

pioge7

#7145363 Napisano: 07.12.2023 20:03:10
pikawka napisał(a):

proszę o potwierdzenie przelewu

w niektórych bankach można przelew odwołać nawet mając potwierdzenie przelewu.
Ja tak kiedyś na OLX (jeszcze za czasów kiedy nie było przesyłek OLX) sprzedałem coś. Pani się śpieszyło, prosiła o szybką wysyłkę, bo "na urodziny dziecka". Zgodziłem się po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Potwierdzenie dostałem na e-maila z banku, więc wysłałem. Niestety przelewu nie otrzymałem.
0 0

nataliii

#7145364 Napisano: 07.12.2023 20:04:41
banka-manka napisał(a):

nataliii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(

Zarejestruj te paragony sama, na jakiś nie używany adres e-mail. Jeśli ta osoba wygra to organizator zrobi weryfikację, że dwa razy ten sam paragon na różne dane zarejestrowany i nagrody nie będzie. 
A i zrób na nowo zdjęcie tego paragonu, żeby było inne niż te które komuś wysłałaś emotka  
A na przyszłość niestety większa czujność emotka  Przy kontach z brakiem opinii najpierw kasa, potem paragony.

I ten plan mi się podoba! Bo takie osoby są bezkarne. Poczekam może ktoś to czyta kto mnie wyrolował i się ogarnie! 😁😁😁

nataliii

#7145365 Napisano: 07.12.2023 20:05:50
pikawka napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

Jestem w szoku, mi się nie zdarzyło a też czasem handluje emotka

Jeszcze takie bycie bezszczelnym.
bo trzy zamówienia miałam od tej osoby i płaciła wcześniej od razu blik. Nawet przed wysyłką.
i na końcu sobie zarobiła 50zl
0 0