Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anialistopad

#7142579 Napisano: 27.11.2023 15:10:44
Ja kupiłam somat za ponad 50 zł i nie liczyłam. Chyba jest te 30 zł netto ? Nie ważne i tak nie wygrałam
1 radziosny 0

anialistopad

#7142594 Napisano: 27.11.2023 15:25:25
anialistopad napisał(a):

Ja kupiłam somat za ponad 50 zł i nie liczyłam. Chyba jest te 30 zł netto ? Nie ważne i tak nie wygrałam,a rezerwy pewnie nie ma

0 0

asper01

#7142608 Napisano: 27.11.2023 15:49:36
No ja im nie odpuszczę. Popełniają masę błędów ostatnio. Chcą ukarać klienta, niech zaczną od siebie...

zezowaty_kot

#7142618 Napisano: 27.11.2023 16:00:52
Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.

majonez1992

#7142621 Napisano: 27.11.2023 16:05:40
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.



100%. Dajta nowe konkursy, bo czuję się jak na odwyku i finalnie gram w co popadnie XD
0 0

awe

#7142665 Napisano: 27.11.2023 18:23:23
asper01 napisał(a):

No ja im nie odpuszczę. Popełniają masę błędów ostatnio. Chcą ukarać klienta, niech zaczną od siebie...

To jakiaś głupota-pisz do fundatora; ja nie wygrałam-ale kupiłam za 34 i 31 zł-więc netto - wychodzi poniżej 30 zł; ale w zwykłych marketach przecież nie ma cen netto. Trzymam kciuki za Twoją "reklamację"emotka

asiaaa85

#7142675 Napisano: 27.11.2023 19:25:44
majonez1992 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.


A najlepsze , że konkurencja coraz większa 😂

0 0

happybee

#7142773 Napisano: 28.11.2023 07:54:23
a mnie wkurza że pomimo starań w mmsach to nic się ne udało zgarnąć, tyle przygotowań i wielka klapa...
0 0

jagodzianka

#7142840 Napisano: 28.11.2023 11:37:09
Mnie wkurza ze najwiecej konkursów to alkohol, słodycze i energetyki i chipsy , ja już to oddaje komu tylko się da byle tego nie spożywać ale czyje trochę bez sens kupując coś czego nie chce tylko po to żeby wziąć udział w konkursie i może czasem się to zwróci albo wygram karton chipsów

mietowa

#7142841 Napisano: 28.11.2023 11:43:08
majonez1992 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.



100%. Dajta nowe konkursy, bo czuję się jak na odwyku i finalnie gram w co popadnie XD

Oj tak, podpisuję się pod tym emotka . I zaczynam wątpić w tegoroczny bożonarodzeniowy bum konkursowy.
1 androm 0

anaesth

#7142845 Napisano: 28.11.2023 11:49:48
mietowa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.



100%. Dajta nowe konkursy, bo czuję się jak na odwyku i finalnie gram w co popadnie XD

Oj tak, podpisuję się pod tym emotka . I zaczynam wątpić w tegoroczny bożonarodzeniowy bum konkursowy.

A ja wiążę duże nadzieje z początkiem grudnia. Żeby mi się jeszcze głowa odblokowała i wena spadła z nieba, to by było super. Ostatnio długo się męczyłam ze zgłoszeniem na Milkę, a finalnie nic nie wysłałam, bo każdy pomysł był dla mnie totalnie bez polotu. Jakaś blokada w mózgu, coś okropnego emotka
0 0

mietowa

#7142847 Napisano: 28.11.2023 11:52:20
anaesth napisał(a):

mietowa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.



100%. Dajta nowe konkursy, bo czuję się jak na odwyku i finalnie gram w co popadnie XD

Oj tak, podpisuję się pod tym emotka . I zaczynam wątpić w tegoroczny bożonarodzeniowy bum konkursowy.

A ja wiążę duże nadzieje z początkiem grudnia. Żeby mi się jeszcze głowa odblokowała i wena spadła z nieba, to by było super. Ostatnio długo się męczyłam ze zgłoszeniem na Milkę, a finalnie nic nie wysłałam, bo każdy pomysł był dla mnie totalnie bez polotu. Jakaś blokada w mózgu, coś okropnego emotka

Oby tak było. Póki co w gazetkach promocyjnych brak info nawet do 10 grudnia emotka . A z blokadą - też to znam. Pewnie dostaniesz powera w palcach, jak tylko pojawi się coś fajnego emotka
1 anaesth 0

anialistopad

#7142915 Napisano: 28.11.2023 16:08:00
Co to za konkurs ma być w żabie z lays? Nie widzę go w necie. Wkurza mnie dziś wszystko. Jest zimno,ponuro ,nic nie można wygrać i karpatka wyszła płaska jak deska . Nawet ciasto musiało się dziś schrzanic 🤬

cb656

#7142916 Napisano: 28.11.2023 16:18:31
jagodzianka napisał(a):

Mnie wkurza, ze najwięcej konkursów to alkohol, słodycze, energetyki i chipsy - ja już to oddaje komu tylko się da, byle tego nie spożywać, ale czuję bezsens, kupując coś, czego nie chce tylko po to, żeby wziąć udział w konkursie...

Przypomniałaś mi, co mnie wkurza najbardziej. BEZSENS. emotka
1 kumulacja 0

Emememe

#7142921 Napisano: 28.11.2023 16:25:10
anialistopad napisał(a):

Co to za konkurs ma być w żabie z lays? Nie widzę go w necie. Wkurza mnie dziś wszystko. Jest zimno,ponuro ,nic nie można wygrać i karpatka wyszła płaska jak deska . Nawet ciasto musiało się dziś schrzanic 🤬

W zapowiedziach był wrzucony:

atyde25

#7143074 Napisano: 29.11.2023 11:22:54
Magia "Allegro Smart".chciałam tylko kalendarz wiszący za 8,80 zł.Ale oczywiście musiałam dobrać do darmowej przesyłki inne pierdółki.A jeszcze info w aplikacji all ,że już mam oszczędności za przesyłki no wiadomo to na lata rozłożone w wysokości 1230,97 zł.To średnio zabawne nawet.
0 0

rufus

#7143079 Napisano: 29.11.2023 11:29:30
atyde25 napisał(a):

Magia "Allegro Smart".chciałam tylko kalendarz wiszący za 8,80 zł.Ale oczywiście musiałam dobrać do darmowej przesyłki inne pierdółki.A jeszcze info w aplikacji all ,że już mam oszczędności za przesyłki no wiadomo to na lata rozłożone w wysokości 1230,97 zł.To średnio zabawne nawet.

Hmm, wcale nie musiałaś? emotka
Z wysyłką za sam kalendarz zapłaciałbyś pewnie max 20 zł, a z "pierdółkami" ponad 40 zł, żeby mieć złudne poczucie darmowej wysyłki.. emotka
Tym samym zaplacilas 20 zl wiecej i masz zbedne bibeloty (rozumiem z posta ze dobrane na siłe) emotka
Ehh.  emotka

magdalena-chili

#7143094 Napisano: 29.11.2023 12:25:39
rufus napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Magia "Allegro Smart".chciałam tylko kalendarz wiszący za 8,80 zł.Ale oczywiście musiałam dobrać do darmowej przesyłki inne pierdółki.A jeszcze info w aplikacji all ,że już mam oszczędności za przesyłki no wiadomo to na lata rozłożone w wysokości 1230,97 zł.To średnio zabawne nawet.

Hmm, wcale nie musiałaś? emotka
Z wysyłką za sam kalendarz zapłaciałbyś pewnie max 20 zł, a z "pierdółkami" ponad 40 zł, żeby mieć złudne poczucie darmowej wysyłki.. emotka
Tym samym zaplacilas 20 zl wiecej i masz zbedne bibeloty (rozumiem z posta ze dobrane na siłe) emotka
Ehh.  emotka

Rufus, Rufus.... jak to mawia mój  Szef: "popełniasz błąd, bo myślisz logicznie".

Justintime

#7143142 Napisano: 29.11.2023 14:30:04
Kawa Jacobs na półce cena 15 zł, na paragonie 14 zł… normalnie bym była cała happy… eh
0 0

atyde25

#7143346 Napisano: 30.11.2023 07:07:12
Ponad 2 tygodni rozwiązywali problem techniczny w związku odebraniem nagrody z loterii w Super-Pharm.Ja jestem zaprawiona w bojach ale serio maile,infolinia,wmawianie ,że nie umiesz się zalogować na ich stronie,robienie z ciebie debila.Wszystko opisałam dokładnie a tu jakby gadka z betonem.Czasami to ręce opadają bo nie po ich stronie problem a po czyjej krasnoludów z czarnego lasu.Przypominam dziś ostatni dzień na odbiór tych extra nagród z prądem z nerwów.
0 0