Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Enjoy_today

#7216175 Napisano: 24.10.2024 10:51:32
pumba napisał(a):

Mam pytanie, korzystacie z LatyShops? Bezpieczne to, opłaca się zakładać tam konto? 🙂

Ja korzystam z letyshops i refundera. Zaletą lety są szybkie akcje np 25% zwrotu za zakupy w sinsay czy x5 zwrot allegro, ale podstawowo często bardziej opłaca mi się refunder. 
Dodam, że jestem osobą, która gdyby mogła to by chleb przez internet kupowała. 
Zrzut z refundera:
1 pumba 0

pumba

#7216178 Napisano: 24.10.2024 11:02:54
Enjoy_today napisał(a):

pumba napisał(a):

Mam pytanie, korzystacie z LatyShops? Bezpieczne to, opłaca się zakładać tam konto? 🙂

Ja korzystam z letyshops i refundera. Zaletą lety są szybkie akcje np 25% zwrotu za zakupy w sinsay czy x5 zwrot allegro, ale podstawowo często bardziej opłaca mi się refunder. 
Dodam, że jestem osobą, która gdyby mogła to by chleb przez internet kupowała. 
Zrzut z refundera:

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi! Teraz muszę się zastanowić który/które wybrać 😄 Ale już widzę, że warto jeśli się dużo kupuje przez internet 🙂
0 0

Enjoy_today

#7216186 Napisano: 24.10.2024 11:13:02
pumba napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

pumba napisał(a):

Mam pytanie, korzystacie z LatyShops? Bezpieczne to, opłaca się zakładać tam konto? 🙂

Ja korzystam z letyshops i refundera. Zaletą lety są szybkie akcje np 25% zwrotu za zakupy w sinsay czy x5 zwrot allegro, ale podstawowo często bardziej opłaca mi się refunder. 
Dodam, że jestem osobą, która gdyby mogła to by chleb przez internet kupowała. 
Zrzut z refundera:

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi! Teraz muszę się zastanowić który/które wybrać 😄 Ale już widzę, że warto jeśli się dużo kupuje przez internet 🙂

No pewnie. Pobierz sobie coś na początek np Lety, przechodź przez aplikację przy zakupach. Dokulaj się do pierwszej wypłaty i zdecyduj co dalej. Zawsze miło jak parę złotych wpada na konto. Czasem naprawdę są to fajne kwoty. Wczoraj w sinsayu robiłam zakupy za 160 zł i ponad 40 zł mam do zwrotu przez lety. Oczywiście w razie zwrotów przeliczy cashback.
1 pumba 0

zdolnabestia

#7216237 Napisano: 24.10.2024 13:27:52
pumba napisał(a):

Teraz muszę się zastanowić który/które wybrać 😄


Ja mam dwa cashbacki (zagraniczne) i zawsze przed zakupem online sprawdzam, który daje więcej emotka Tak więc niekoniecznie trzeba wybierać emotka
1 pumba 0

pumba

#7216243 Napisano: 24.10.2024 13:46:45
zdolnabestia napisał(a):

pumba napisał(a):

Teraz muszę się zastanowić który/które wybrać 😄


Ja mam dwa cashbacki (zagraniczne) i zawsze przed zakupem online sprawdzam, który daje więcej emotka Tak więc niekoniecznie trzeba wybierać emotka

Narazie założyłam Lety i już mam prawie 20 zł zwrotu za Sinseya 😎
0 0

dany-duszek

#7216261 Napisano: 24.10.2024 14:22:14
boss75 napisał(a):

Moi drodzy wygrał ktoś w loterii DPD?
Zamówilem paczkę do żabki DPD.
Paczka na moje dane , apka na moje dane.
Po przybyciu do domu wysłałem zgłoszenie , wygrałem 100 zł 
Dziś weryfikacja negatywna:.
W przypadku Pana zgłoszenia nie mamy zgodności danych jeśli chodzi o formularz zgłoszeniowy do loterii a dane w systemie DPD.W tym ostatnim brakowało imienia i nazwiska.
Wydaje mi się , że jaki wałek , skoro paczka jak i aplikacja DDP są na moje imię i nazwisko emotka
Więc , o co im chodzi ? Nazywam się inaczej ? Hi hi

czy zamówienie było z allegro? Jak tak to może chodzić o maila, gdyż oni podają jakiś swój maila typu xxxx.yyyy@allegro.pl aby wiadomości szły przez ich serwery
0 0

psotka

#7216799 Napisano: 27.10.2024 13:43:21
Hej. Moze ktos jest z Warszawy i bierze udzial w platnych badaniach rynku stacjonarnie? Ja kiedys bylam na UW na badaniu agresi w grach komputerowych i dostalam bon sodexo.

I czy mozna gdzies w weekend pojsc posiedziec na widowni jakiegos teleturnieju? Znacie wiarygodne firmy? Kiedys kolezanka byla ale siedzizieli 12 godzin. Wywieźli ich autokarem daleko i zarobila 100 zl....
1 cb656 0

cb656

#7216803 Napisano: 27.10.2024 14:17:43
zdolnabestia napisał(a):


Ja mam dwa cashbacki (zagraniczne) i zawsze przed zakupem online sprawdzam, który daje więcej emotka Tak więc niekoniecznie trzeba wybierać emotka

Tej logiki nie rozumiem. emotka
"Zawsze sprawdzam, który daje więcej, więc niekoniecznie trzeba wybierać".
Helou, o co tu chodzi??!
To wybierasz, czy nie wybierasz w końcu?! emotka
0 0

rufus

#7216805 Napisano: 27.10.2024 14:25:52
psotka napisał(a):

I czy mozna gdzies w weekend pojsc posiedziec na widowni jakiegos teleturnieju? Znacie wiarygodne firmy? Kiedys kolezanka byla ale siedzizieli 12 godzin. Wywieźli ich autokarem daleko i zarobila 100 zl....

Wieeele lat temu bawiłem się w to i brałem udział w statysowaniu w filmach czy siedzialem na widowni w rozmowach w toku  i z reguły są to niskopłatne zlecenia. 
Głównie to polega na tym, zeby czekac i byc dyspozycyjnym bo nie raz plan zdjeciowy sie przedluza.
Nie wiem jak teraz ale mysle, ze podobonie. To jest bardziej po to, zeby zaspokoic ciekawosc jak to wyglada od kuchni. 
Aczkolwiek statysowanie w filmie Smarzowskiego to była fajna przygoda mimo dlugiego planu zdjeciowego i niskiego zarobku przyniosla fajna wieloletnią znajomosc.  emotka
ps. Wtedy klaskanie u ewci drzyzgi bylo warte zawrotne..40 zł. emotka emotka

psotka

#7216808 Napisano: 27.10.2024 14:34:11
No wlasnie chodzi mi o to aby pojsc i sie rozerwac jak bedzie szary, brzydki weekend. Dawno temu na praktykach jak bylam w tvp to byl krecony program Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie z Miśtalem i teleturniej Gilotyna. Taka odskocznia za mna chodzi😅
1 rufus 0

zdolnabestia

#7216843 Napisano: 27.10.2024 18:23:16
cb656 napisał(a):

Tej logiki nie rozumiem. emotka
"Zawsze sprawdzam, który daje więcej, więc niekoniecznie trzeba wybierać".
Helou, o co tu chodzi??!
To wybierasz, czy nie wybierasz w końcu?! emotka

Niekoniecznie trzeba wybierać, w którym programie cashback się zarejestrować. Można założyć konta w dwóch i potem je porównywać.
0 0

as32572

#7216845 Napisano: 27.10.2024 18:37:27
psotka napisał(a):

Hej. Moze ktos jest z Warszawy i bierze udzial w platnych badaniach rynku stacjonarnie? Ja kiedys bylam na UW na badaniu agresi w grach komputerowych i dostalam bon sodexo.

I czy mozna gdzies w weekend pojsc posiedziec na widowni jakiegos teleturnieju? Znacie wiarygodne firmy? Kiedys kolezanka byla ale siedzizieli 12 godzin. Wywieźli ich autokarem daleko i zarobila 100 zl....

Jest na przykład coś takiego:
HALO TU Warszawa 26.10 lub 27.10
Nowy program śniadaniowy na żywo
Wejście na live w godz 7:00-11:00
Nagrania w Warszawie
Stawka 40 zł gotówka po planie
Zgłoszenia Etta@unagimedia.pl
Zawierające imię nazwisko wiek numer telefonu oraz zdjęcie twarzy i całej sylwetki.
W tytule wpisz W26 lub W27

Zainteresowałam tym tematem w tym roku, ale większość jest w tygodniu raczej, jeśli chodzi o statystowanie w filmie/serialu to trwa to cały dzień a dostaje się 100zł, więc szału nie ma. Udało mi się raz załapać na plan, który trwał 7 godzin i płacili 120zł do ręki, więcej takich nie widziałam i na tym ta przygoda się skończyła emotka
0 0

cb656

#7216866 Napisano: 27.10.2024 21:33:36
zdolnabestia napisał(a):

cb656 napisał(a):

Tej logiki nie rozumiem. emotka
"Zawsze sprawdzam, który daje więcej, więc niekoniecznie trzeba wybierać".
Helou, o co tu chodzi??!
To wybierasz, czy nie wybierasz w końcu?! emotka

Niekoniecznie trzeba wybierać, w którym programie cashback się zarejestrować. Można założyć konta w dwóch i potem je porównywać.

Helou, sorry, bo ja nietutejszy jestem, ech... emotka
Jaka jest różnica w tym wypadku pomiędzy WYBIERANIEM, a PORÓWNYWANIEM?! emotka
Serio pytam! emotka
0 0

koniczynka123

#7216867 Napisano: 27.10.2024 21:41:05
pioge7 napisał(a):

pumba napisał(a):

xooxoo napisał(a):

pumba napisał(a):

Mam pytanie, korzystacie z LatyShops? Bezpieczne to, opłaca się zakładać tam konto? 🙂

Mam LetyShops, wypłacałam już kilka razy. Strona bezpieczna i nie ma problemów ze zwrotem.

Dzięki za odpowiedź, chyba się skusze i założę 🙂

też korzystałem. Jednak po kilku problemach z naliczaniem zwrotu przeszedłem na goodie... Tam zero problemów. Każdy zwrot jest. Sprawdzaj sobie czy lepsze zwroty są na latyshops czy goodie...

Popieram, LatyShops też mnie oszukało. Miał być zwrot ponad 100 zł i nagle stwierdzili że z mojego IP też ktoś korzysta i mimo reklamacji kasy nie zwrócili. Bardzo nieuprzejmi ukraińcy- nikomu nie polecę tej strony emotka

banka-manka

#7216879 Napisano: dzisiaj o 06:30:42
koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pumba napisał(a):

xooxoo napisał(a):

pumba napisał(a):

Mam pytanie, korzystacie z LatyShops? Bezpieczne to, opłaca się zakładać tam konto? 🙂

Mam LetyShops, wypłacałam już kilka razy. Strona bezpieczna i nie ma problemów ze zwrotem.

Dzięki za odpowiedź, chyba się skusze i założę 🙂

też korzystałem. Jednak po kilku problemach z naliczaniem zwrotu przeszedłem na goodie... Tam zero problemów. Każdy zwrot jest. Sprawdzaj sobie czy lepsze zwroty są na latyshops czy goodie...

Popieram, LatyShops też mnie oszukało. Miał być zwrot ponad 100 zł i nagle stwierdzili że z mojego IP też ktoś korzysta i mimo reklamacji kasy nie zwrócili. Bardzo nieuprzejmi ukraińcy- nikomu nie polecę tej strony emotka

Aktualnie mam ten sam problem. 
Podarowali mi zwrot z ich firmowych pieniędzy w wysokości 0,91 zł emotka  Podkreślając jacy są wspaniali i jakie to dobroduszne z ich strony. Gdzie zwrot powinien być na kwotę ponad 30 zł! 
I tak samo dziwny ton wypowiedzi łamaną polszczyzną.
0 0

jokan

#7216880 Napisano: dzisiaj o 06:55:32
banka-manka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pumba napisał(a):

xooxoo napisał(a):

pumba napisał(a):

Mam pytanie, korzystacie z LatyShops? Bezpieczne to, opłaca się zakładać tam konto? 🙂

Mam LetyShops, wypłacałam już kilka razy. Strona bezpieczna i nie ma problemów ze zwrotem.

Dzięki za odpowiedź, chyba się skusze i założę 🙂

też korzystałem. Jednak po kilku problemach z naliczaniem zwrotu przeszedłem na goodie... Tam zero problemów. Każdy zwrot jest. Sprawdzaj sobie czy lepsze zwroty są na latyshops czy goodie...

Popieram, LatyShops też mnie oszukało. Miał być zwrot ponad 100 zł i nagle stwierdzili że z mojego IP też ktoś korzysta i mimo reklamacji kasy nie zwrócili. Bardzo nieuprzejmi ukraińcy- nikomu nie polecę tej strony emotka

Aktualnie mam ten sam problem. 
Podarowali mi zwrot z ich firmowych pieniędzy w wysokości 0,91 zł emotka  Podkreślając jacy są wspaniali i jakie to dobroduszne z ich strony. Gdzie zwrot powinien być na kwotę ponad 30 zł! 
I tak samo dziwny ton wypowiedzi łamaną polszczyzną.

Jeśli chodzi o zwroty polecam Tipli, zwroty są naliczane i są uczciwe. Nawet jak się coś nie naliczy to piszę do nich i bez problemu sprawdzą i mi naliczą.
Moje uzyskane zwroty jak poniżej emotka  - także zachęcam do rejestracji z mojego linka (w stopce)