Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

donia7

#7208922 Napisano: 26.09.2024 12:09:06
MDL napisał(a):

as32572 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

as32572 napisał(a):

Szukam naprawdę dobrego endodonty do powtórnego leczenia kanałowego pod mikroskopem w województwie mazowieckim.

Ja to robilam rok temu w enelmedzie w galerii północnej... trudny przypadek, zajęło 4-5 wizyt i nie powiem ile kasy emotka

W Luxmedzie mi wycenili na ponad 3 tysiące, uwzględniając posiadane zniżki, raczej wolałabym poza placówkami tylu właśnie Luxmed czy Enel Med.
Inna sprawa,że tylko Luxmed twierdzi,że wogóle muszę coś z tym robić, inni każą obserwować...

Nie jestem lekarzem, ale piszę z własnego doświadczenia. Powtórnie leczyłam kanałowo, ponieważ jeden kanał był niewypełniony, a inne nie do końca- leczony dawno temu bez mikroskopu itp. Zaczęłam chorować później na stawy, czytałam, że może mieć to związek z leczeniem kanałowym. Obecnie niezdecydowałabym się na leczenie kanałowe, bardzo pilnuje regularnych wizyt, a jeśli coś z tym już leczonym będzie się działo to go wyrwę, jeśli będzie mnie stać wstawię implant. Może warto jeszcze z kimś skonsultować i jeśli nic się nie dzieje to obserwować? 🤔

Ja tak zrobiłam... Po leczeniu kanałowym, które zapewne miałam sto lat temu, bo nawet nie wiedziałam o tym, zrobił mi się torbiel. Usunęłam siódemkę i niedługo wstawiam implant...
1 as32572 0

as32572

#7208926 Napisano: 26.09.2024 12:13:01
MDL napisał(a):

as32572 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

as32572 napisał(a):

Szukam naprawdę dobrego endodonty do powtórnego leczenia kanałowego pod mikroskopem w województwie mazowieckim.

Ja to robilam rok temu w enelmedzie w galerii północnej... trudny przypadek, zajęło 4-5 wizyt i nie powiem ile kasy emotka

W Luxmedzie mi wycenili na ponad 3 tysiące, uwzględniając posiadane zniżki, raczej wolałabym poza placówkami tylu właśnie Luxmed czy Enel Med.
Inna sprawa,że tylko Luxmed twierdzi,że wogóle muszę coś z tym robić, inni każą obserwować...

Nie jestem lekarzem, ale piszę z własnego doświadczenia. Powtórnie leczyłam kanałowo, ponieważ jeden kanał był niewypełniony, a inne nie do końca- leczony dawno temu bez mikroskopu itp. Zaczęłam chorować później na stawy, czytałam, że może mieć to związek z leczeniem kanałowym. Obecnie niezdecydowałabym się na leczenie kanałowe, bardzo pilnuje regularnych wizyt, a jeśli coś z tym już leczonym będzie się działo to go wyrwę, jeśli będzie mnie stać wstawię implant. Może warto jeszcze z kimś skonsultować i jeśli nic się nie dzieje to obserwować? 🤔

Nic się nie dzieje tak widocznie,ale na zdjęciu jest stan zapalny już od paru ładnych lat,więc teoretycznie jest to tykającą bomba jak gdzieś czytałam. I pod tym względem to chętnie bym zrobiła z tym porządek,ale z tego co mi ci lekarze odradzający mówili to nie ma właśnie gwarancji że powtórne leczenie to zmieni, może się pogorszyć a w ogóle to każdy ząb leczony kanałowo nigdy nie jest w 100% pozbawiony bakterii.
Dodając do tego koszt leczenia też właśnie nie wiem czy nie lepiej poczekać i postawić na implant w razie czego.
1 MDL 0

dany-duszek

#7208941 Napisano: 26.09.2024 12:31:16
SuziMouse123 napisał(a):

Słuchajcie, konkurs Auchan z ptakami- Albedo. Czy przyjmą mi paragon pozytywnie jak nie mam na nim napisanej nazwy produktu promocyjnego ale  dodalam zdj paragonu z produktem obok? W regulaminie jest napisane że musi jasno wskazywac na produkt…

Unique One Sp. z o. o. nie przechodzi zdjęcie z produktem i paragonem.
0 0