Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

jokan

#7194088 Napisano: 24.07.2024 12:41:43
nanajka81 napisał(a):

karols napisał(a):

Hej, ile czeka się na weryfikację z Favity ?
Wypełniłam formularz , ale ten paragon niezbyt opisany...
Czy robią problemy ?

a kto to wie? Wypełnia się formularz i tyle. Na razie pewnie nikt żadnej weryfikacji nie dostał.

mogłaś ewentualnie zrobić zdjęcie paragonu z produktami
0 0

pioge7

#7194098 Napisano: 24.07.2024 13:07:31
Też tak macie logując się na diagnostykę ? Od ponad tygodnia. Raz wejdę a potem 10 razy już nie emotka
0 0

jokan

#7194099 Napisano: 24.07.2024 13:11:23
pioge7 napisał(a):

Też tak macie logując się na diagnostykę ? Od ponad tygodnia. Raz wejdę a potem 10 razy już nie emotka

ja się mogę normalnie zalogować, bez żadnych problemów
1 cb656 0

pioge7

#7194108 Napisano: 24.07.2024 13:38:20
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Też tak macie logując się na diagnostykę ? Od ponad tygodnia. Raz wejdę a potem 10 razy już nie emotka

ja się mogę normalnie zalogować, bez żadnych problemów


A po wejściu na wyniki też wszystko ok?

U mnie ani przeglądarka ani aplikacja ... Za każdym praktycznie razem to samo emotka
0 0

jokan

#7194156 Napisano: 24.07.2024 15:54:33
pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Też tak macie logując się na diagnostykę ? Od ponad tygodnia. Raz wejdę a potem 10 razy już nie emotka

ja się mogę normalnie zalogować, bez żadnych problemów


A po wejściu na wyniki też wszystko ok?

U mnie ani przeglądarka ani aplikacja ... Za każdym praktycznie razem to samo emotka

to jest samo logowanie sie do konta
0 0

danaaa

#7194182 Napisano: 24.07.2024 17:21:10
pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Też tak macie logując się na diagnostykę ? Od ponad tygodnia. Raz wejdę a potem 10 razy już nie emotka

ja się mogę normalnie zalogować, bez żadnych problemów


A po wejściu na wyniki też wszystko ok?

U mnie ani przeglądarka ani aplikacja ... Za każdym praktycznie razem to samo emotka

Może spróbuj poprzez Pojedyncze zlecenie.
Przed chwilą sprawdzałam wczoraj robione badania z Activii. Nie mam tam założonego konta, więc wybrałam Pojedyncze zlecenie i wpisałam numer zlecenia z naklejki i bez problemu miałam wgląd w wyniki.
0 0

pioge7

#7194221 Napisano: 24.07.2024 20:56:17
danaaa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Też tak macie logując się na diagnostykę ? Od ponad tygodnia. Raz wejdę a potem 10 razy już nie emotka

ja się mogę normalnie zalogować, bez żadnych problemów


A po wejściu na wyniki też wszystko ok?

U mnie ani przeglądarka ani aplikacja ... Za każdym praktycznie razem to samo emotka

Może spróbuj poprzez Pojedyncze zlecenie.
Przed chwilą sprawdzałam wczoraj robione badania z Activii. Nie mam tam założonego konta, więc wybrałam Pojedyncze zlecenie i wpisałam numer zlecenia z naklejki i bez problemu miałam wgląd w wyniki.

niestety ale wyrzuciłem emotka zawsze logowalem się przez konto i było ok a nie chce mi się jechać po wyniki do nich bo to inne miasto... Ciekawe czemu wszystkim działa a mi nie emotka
0 0

margobb

#7194226 Napisano: 24.07.2024 21:09:03
Ktoś z forumowiczów wybiera się na Activia Happy Belly Camp? emotka
0 0

tad_pole

#7194390 Napisano: 25.07.2024 14:54:51
Mamy tu aktywnych użytkowników Vinted? Mam pytanie emotka
0 0

xooxoo

#7194392 Napisano: 25.07.2024 14:57:20
tad_pole napisał(a):

Mamy tu aktywnych użytkowników Vinted? Mam pytanie emotka

Nie wiem czy będę umiała pomóc ale korzystam często emotka
1 tad_pole 0

asiaaa85

#7194393 Napisano: 25.07.2024 14:58:15
xooxoo napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Mamy tu aktywnych użytkowników Vinted? Mam pytanie emotka

Nie wiem czy będę umiała pomóc ale korzystam często emotka

Ja też emotka
1 tad_pole 0

tad_pole

#7194396 Napisano: 25.07.2024 15:03:15
asiaaa85 napisał(a):

xooxoo napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Mamy tu aktywnych użytkowników Vinted? Mam pytanie emotka

Nie wiem czy będę umiała pomóc ale korzystam często emotka

Ja też emotka

Ok, to może mi coś podpowiecie. Sprzedałam kosmetyki mające łączną pojemność 4 litry, a teraz widzę, że maksymalna waga paczki na Vinted to 2 kg. Jak to obejść? Konieczne jest rozdzielenie na dwie paczki, a co za tym idzie podwójna opłata za wysyłkę dla kupującego? Wiem, mogę zaryzykować i wysłać tak, ale to przekroczy niemal podwójnie dopuszczalną wagę. Nie chce później dopłacać za to czy mieć jakichkolwiek problemów, bo za ciężka paczka. Czy z Waszego doświadczenia nikt nie zwraca uwagi na wagę paczki, a jedynie na jej rozmiar??
0 0

asiaaa85

#7194418 Napisano: 25.07.2024 15:51:32
Wagi nikt nie sprawdza kwestia jaki wybrałaś rozmiar mały duży średni ? I czy zmieści się do tej skrzynki . Ja kiedyś wystawiłam buty i dałam rozmiar mały po fakcie wiedziałam ze będzie problem aby zmieściło się do takiej wąskiej skrzynki ale jakoś upchałam i weszło , paczka doszła normalnie ale kurier na bank się musiał nagimnastykować aby wyciągnąć paczkę i później ją ponownie włożyć .

zielonaszpilka

#7194422 Napisano: 25.07.2024 16:01:32
asiaaa85 napisał(a):

Wagi nikt nie sprawdza kwestia jaki wybrałaś rozmiar mały duży średni ? I czy zmieści się do tej skrzynki . Ja kiedyś wystawiłam buty i dałam rozmiar mały po fakcie wiedziałam ze będzie problem aby zmieściło się do takiej wąskiej skrzynki ale jakoś upchałam i weszło , paczka doszła normalnie ale kurier na bank się musiał nagimnastykować aby wyciągnąć paczkę i później ją ponownie włożyć .

Sprawdzają wagę w zależności od tego jaki sposób przesyłki wybrał kupujący. Ostatnio na poczcie miałam problem, bo paczka ważyła więcej niż kilogram. Powiedziałam, że ja nic nie wiem, vinted wygenerował mi taką etykietę, a podawałam tam wymiary/wagę, więc w sumie chyba powinno być ok. Więcej się nie odzywałam, babka pomarudziła jeszcze chwilę, ale ostatecznie paczkę przyjęła. Paczka doszła, nic nie miałam do dopłaty. Spróbuj nadać tak jak jest, a jak nie przejdzie to napisz do kupującej, niech anuluję zakup, a Ty wybierz większą paczkę.
1 tad_pole 0

xooxoo

#7194463 Napisano: 25.07.2024 18:21:42
Ja nigdy nie zwracam uwagi na wagę paczki, więc ryzykowałabym i normalnie zapakowała emotka
1 tad_pole 0

Aliszka

#7194595 Napisano: 26.07.2024 10:03:56
tad_pole napisał(a):

Mamy tu aktywnych użytkowników Vinted? Mam pytanie emotka

Jestem 😎 W czym mogę służyć?
1 tad_pole 0

zielonaszpilka

#7194622 Napisano: 26.07.2024 11:15:48
Aliszka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Mamy tu aktywnych użytkowników Vinted? Mam pytanie emotka

Jestem 😎 W czym mogę służyć?

Przeczytaj te kilka postów do końca strony i będziesz wiedzieć emotka
1 tad_pole 0

wiolka252

#7194685 Napisano: 26.07.2024 13:13:19
zielonaszpilka napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

Wagi nikt nie sprawdza kwestia jaki wybrałaś rozmiar mały duży średni ? I czy zmieści się do tej skrzynki . Ja kiedyś wystawiłam buty i dałam rozmiar mały po fakcie wiedziałam ze będzie problem aby zmieściło się do takiej wąskiej skrzynki ale jakoś upchałam i weszło , paczka doszła normalnie ale kurier na bank się musiał nagimnastykować aby wyciągnąć paczkę i później ją ponownie włożyć .

Sprawdzają wagę w zależności od tego jaki sposób przesyłki wybrał kupujący. Ostatnio na poczcie miałam problem, bo paczka ważyła więcej niż kilogram. Powiedziałam, że ja nic nie wiem, vinted wygenerował mi taką etykietę, a podawałam tam wymiary/wagę, więc w sumie chyba powinno być ok. Więcej się nie odzywałam, babka pomarudziła jeszcze chwilę, ale ostatecznie paczkę przyjęła. Paczka doszła, nic nie miałam do dopłaty. Spróbuj nadać tak jak jest, a jak nie przejdzie to napisz do kupującej, niech anuluję zakup, a Ty wybierz większą paczkę.

Tylko na poczcie polskiej ,paczkomaty waga nie obowiązuje tylko wymiar paczki

Aliszka

#7194688 Napisano: 26.07.2024 13:21:01
zielonaszpilka napisał(a):

Aliszka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Mamy tu aktywnych użytkowników Vinted? Mam pytanie emotka

Jestem 😎 W czym mogę służyć?

Przeczytaj te kilka postów do końca strony i będziesz wiedzieć emotka

Ok, już widzę w czym rzecz…
niestety nie wiem jak tu pomóc bo nie miałam takiej sytuacji…
Zapytałabym samego Vinted 🧐
0 0

tad_pole

#7194706 Napisano: 26.07.2024 13:56:46
asiaaa85 napisał(a):

Wagi nikt nie sprawdza kwestia jaki wybrałaś rozmiar mały duży średni ? I czy zmieści się do tej skrzynki . Ja kiedyś wystawiłam buty i dałam rozmiar mały po fakcie wiedziałam ze będzie problem aby zmieściło się do takiej wąskiej skrzynki ale jakoś upchałam i weszło , paczka doszła normalnie ale kurier na bank się musiał nagimnastykować aby wyciągnąć paczkę i później ją ponownie włożyć .

Wybrałam duży rozmiar paczki, a wysyłka jest przez DPD, co oznacza, że mogą ją nadać nawet w Żabce