Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

nanajka81

#7190032 Napisano: 09.07.2024 13:49:23
delfinka101 napisał(a):

Mam wrażenie, że moi sąsiedzi myślą, że przygarnę wszystkie bezpańskie koty I psy. Już mi jedna kotki podrzuciła, a dzisiaj kolejna sąsiadka przyszła zapytać czy to przypadkiem nie mój kot siedzi pod balkonem i płacze. Ona wie że mam Brytyjczyka i to właśnie Brytyjczyk. Mój siedział w domu ale poszłam zobaczyć co to za bida się tam wydziera. Okazało się, że jest cały pogryziony przez jakiegoś kota zapewne. Milutki, łasi się, mruczy. Zabrałam bidę i na 18 mam weta. Dobrze, że kody się na forum super sprzedają to chociaż mam za co znajdę leczyć. Jak wlasciciel się nie znajdzie to przyjdzie mi znowu mieć 3 koty, a mówiłam że już nigdy więcej.

a ja właśnie w Grecji na konkursowym urlopie jestem i codziennie kupujemy karmę dla 3 bezdomniaków które się tu pałętają. Wziąć nie wezmę ale choć nakarmię trochę. A Tobie dobra karma wróci, szkoda takiego ładnego kociaka.

bezaczek7

#7190035 Napisano: 09.07.2024 13:56:03
netka2000 napisał(a):
bezaczek7 napisał(a):

I badania od Activii. Wezmę siebie, męża i mamę. Bardzo się cieszę emotka

Mąż z teściową i pogadanki o perystaltyce jelit. Współczuje mężowi.

netka2000 a Tobie o co chodzi i czemu w mdw, skoro to nie wątek na takie rozmowy? 3 osoby z mojej rodziny się przebadają dzięki tej loterii. To źle, że się cieszę? Nie musimy w jednym dniu iść do laboratorium, a i tak nie rozumiem tego wpisu emotka

agakaz2

#7190041 Napisano: 09.07.2024 14:10:39
bezaczek7 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

I badania od Activii. Wezmę siebie, męża i mamę. Bardzo się cieszę emotka

Mąż z teściową i pogadanki o perystaltyce jelit. Współczuje mężowi.

netka2000 a Tobie o co chodzi i czemu w mdw, skoro to nie wątek na takie rozmowy? 3 osoby z mojej rodziny się przebadają dzięki tej loterii. To źle, że się cieszę? Nie musimy w jednym dniu iść do laboratorium, a i tak nie rozumiem tego wpisu emotka

Ludzie jacyś zawistni są ostatnio, ten używa nie swojego maila, ta współczuję mężowi i tesciowej na wspólnych badaniach

boże ludzie wyluzujcie więcej uśmiechu na twarzy a mie hejt wszedzie

netka2000

#7190051 Napisano: 09.07.2024 14:30:56
bezaczek7 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

I badania od Activii. Wezmę siebie, męża i mamę. Bardzo się cieszę emotka

Mąż z teściową i pogadanki o perystaltyce jelit. Współczuje mężowi.

netka2000 a Tobie o co chodzi i czemu w mdw, skoro to nie wątek na takie rozmowy? 3 osoby z mojej rodziny się przebadają dzięki tej loterii. To źle, że się cieszę? Nie musimy w jednym dniu iść do laboratorium, a i tak nie rozumiem tego wpisu emotka

Ktoś tu nie ma poczucia humoru i nie zrozumiał kontekstu.
0 0

bezaczek7

#7190061 Napisano: 09.07.2024 14:52:53
netka2000 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

I badania od Activii. Wezmę siebie, męża i mamę. Bardzo się cieszę emotka

Mąż z teściową i pogadanki o perystaltyce jelit. Współczuje mężowi.

netka2000 a Tobie o co chodzi i czemu w mdw, skoro to nie wątek na takie rozmowy? 3 osoby z mojej rodziny się przebadają dzięki tej loterii. To źle, że się cieszę? Nie musimy w jednym dniu iść do laboratorium, a i tak nie rozumiem tego wpisu emotka

Ktoś tu nie ma poczucia humoru i nie zrozumiał kontekstu.

Ktoś tu zaśmieca MDW i sieje zamęt  emotka emotka
0 0

maixys

#7190159 Napisano: 09.07.2024 19:39:39
Czy macie jakieś fajne rozwiązanie/ apkę gdzie możecie przechowywać wszystkie swoje karty podarunkowe i vouchery, i ma ona opcję przypomnienia o końcu ważności takowego? Zaczynam się już gubić w nich emotka
0 0

elemelex

#7190451 Napisano: 10.07.2024 17:22:57
Zadaję sobie pytanie jak to możliwe napisać coś ciekawego w 160 znakach minus prefixy. Przecież nie niemożliwe! Haiku nawet nie przejdzie, sensu mieć nie będzie  emotka
Oby jak najmniej takich konkursów. 
Czekajcie a moze trzeba uzywać skrótów? Ja Cb lof  szamponie x, jesteś thebest.
0 0

donia7

#7190456 Napisano: 10.07.2024 17:32:48
elemelex napisał(a):

Zadaję sobie pytanie jak to możliwe napisać coś ciekawego w 160 znakach minus prefixy. Przecież nie niemożliwe! Haiku nawet nie przejdzie, sensu mieć nie będzie  emotka
Oby jak najmniej takich konkursów. 
Czekajcie a moze trzeba uzywać skrótów? Ja Cb lof  szamponie x, jesteś thebest.

Nie wszyscy lubią epopeje na 5 tyś znaków emotka  te konkursy na 160 zawsze były, lol XD emotka

elemelex

#7190461 Napisano: 10.07.2024 17:37:40
donia7 napisał(a):

elemelex napisał(a):

Zadaję sobie pytanie jak to możliwe napisać coś ciekawego w 160 znakach minus prefixy. Przecież nie niemożliwe! Haiku nawet nie przejdzie, sensu mieć nie będzie  emotka
Oby jak najmniej takich konkursów. 
Czekajcie a moze trzeba uzywać skrótów? Ja Cb lof  szamponie x, jesteś thebest.

Nie wszyscy lubią epopeje na 5 tyś znaków  te konkursy na 160 zawsze były, lol XD emotka

Ze skrajności w skrajość. Też nie mam siły na epopeje. Najlepsze są takie od 300 do 500 znaków, można chociaż jedno całe zdanie napisać. Może i były ale nadal irytują mnie tak samo. Zycze sobie ich jak najmniej  emotka  Albo raczej "życze sb".
eidit: jednak jeszcze inaczej bo bez polskich znakow "zycze sb" emotka
0 0

notta

#7190464 Napisano: 10.07.2024 17:42:24
elemelex napisał(a):

Zadaję sobie pytanie jak to możliwe napisać coś ciekawego w 160 znakach minus prefixy. Przecież nie niemożliwe! Haiku nawet nie przejdzie, sensu mieć nie będzie  emotka
Oby jak najmniej takich konkursów. 
Czekajcie a moze trzeba uzywać skrótów? Ja Cb lof  szamponie x, jesteś thebest.

da się napisać i to całkiem dużo! ja wolę takie konkursy niż amooco na tysiąc znaków czy fortunę bez limitu... Sztuką jest napisać coś z sensem w 160 znakach niż tworzyć historię całego życia w jednym zgłoszeniu.

elemelex

#7190467 Napisano: 10.07.2024 17:49:35
notta napisał(a):

elemelex napisał(a):

Zadaję sobie pytanie jak to możliwe napisać coś ciekawego w 160 znakach minus prefixy. Przecież nie niemożliwe! Haiku nawet nie przejdzie, sensu mieć nie będzie  emotka
Oby jak najmniej takich konkursów. 
Czekajcie a moze trzeba uzywać skrótów? Ja Cb lof  szamponie x, jesteś thebest.

da się napisać i to całkiem dużo! ja wolę takie konkursy niż amooco na tysiąc znaków czy fortunę bez limitu... Sztuką jest napisać coś z sensem w 160 znakach niż tworzyć historię całego życia w jednym zgłoszeniu.

Idealne jest 300-500. No i jeszcze ten brak polskich znaków mnie irytuje. Jak ze wszystkim trzeba ćwiczyć i kombinować, wiem o tym, ale pałam niechęcią może tez dlatego, że nie lubię pisać smsów.

koniczynka123

#7190473 Napisano: 10.07.2024 17:59:39
maixys napisał(a):

Czy macie jakieś fajne rozwiązanie/ apkę gdzie możecie przechowywać wszystkie swoje karty podarunkowe i vouchery, i ma ona opcję przypomnienia o końcu ważności takowego? Zaczynam się już gubić w nich emotka

Oj chciałabym mieć taki problem emotka Wydaję od razu emotka
Tak na poważnie to na pulpicie mam folder "Kody wygrane" i kopiuje link z @ lub dane z karty, biletu do kina, itd i wpisuję kwotę i datę ważności. Zużyte przekreślam znacznikiem ale nie usuwam. Mam wtedy pewność, że zużyłam lub z kimś (to też zapisuję) wymieniłam się.
1 maixys 0

notta

#7190528 Napisano: 10.07.2024 21:09:44
maixys napisał(a):

Czy macie jakieś fajne rozwiązanie/ apkę gdzie możecie przechowywać wszystkie swoje karty podarunkowe i vouchery, i ma ona opcję przypomnienia o końcu ważności takowego? Zaczynam się już gubić w nich emotka

jak znajdziesz jakieś sensowne rozwiązanie to daj znać, bo ja tonę z wiadomościami na @. Mam obecnie 938 nieodebranych.. bo karty, vouchery zostawiam na skrzynce
1 maixys 0

donia7

#7190531 Napisano: 10.07.2024 21:15:08
maixys napisał(a):

Czy macie jakieś fajne rozwiązanie/ apkę gdzie możecie przechowywać wszystkie swoje karty podarunkowe i vouchery, i ma ona opcję przypomnienia o końcu ważności takowego? Zaczynam się już gubić w nich emotka

Ja wydaję od razu i nie mam tego problemu emotka  czasem jeszcze nagrody nie ma, a ja już mam w koszyku wybrane rzeczy emotka

samdej

#7190537 Napisano: 10.07.2024 21:43:00
notta napisał(a):

maixys napisał(a):

Czy macie jakieś fajne rozwiązanie/ apkę gdzie możecie przechowywać wszystkie swoje karty podarunkowe i vouchery, i ma ona opcję przypomnienia o końcu ważności takowego? Zaczynam się już gubić w nich emotka

jak znajdziesz jakieś sensowne rozwiązanie to daj znać, bo ja tonę z wiadomościami na @. Mam obecnie 938 nieodebranych.. bo karty, vouchery zostawiam na skrzynce

Możecie trello spróbować i ustawić pod swoje potrzeby - tworzycie tablicę, listy, karty. Do kart terminy z przypomnieniami można ustawić, do każdej karty wgrywać załączniki, nadawać etykiety, sortować, filtrować, prowadzić swoje notatki itp.

kufel98

#7190890 Napisano: 12.07.2024 09:52:04
Orientuje się ktoś może jak wygląda ścisła topka w biedronkowym konkursie dla powiatu ostrzeszowskiego?
0 0

lasiglasty

#7191068 Napisano: 12.07.2024 18:20:39
Jaką platformę streamingową na telewizor polecacie do wykupienia dla starszej osoby? Najlepiej z jak największą liczbą polskich produkcji, Netflix odpada, bo zbyt "nowoczesne" produkcje dla takiej osoby emotka Player był ale się nie spodobały treści, może ktoś z waszych bliskich korzysta i sobie chwali. Najlepiej jak najwięcej spokojnych materiałów typu życiowe paradokumenty czy filmy familijne, obyczajowe.
0 0

mampytanie

#7191092 Napisano: 12.07.2024 19:20:21
lasiglasty napisał(a):

Jaką platformę streamingową na telewizor polecacie do wykupienia dla starszej osoby? Najlepiej z jak największą liczbą polskich produkcji, Netflix odpada, bo zbyt "nowoczesne" produkcje dla takiej osoby emotka Player był ale się nie spodobały treści, może ktoś z waszych bliskich korzysta i sobie chwali. Najlepiej jak najwięcej spokojnych materiałów typu życiowe paradokumenty czy filmy familijne, obyczajowe.

Sprawdź Canal+, mają baaardzo dużo polskich starych produkcji. Nie wiem czy pakiet ma znaczenie, ja mam ten wygrany z jakiegoś konka Kinder Beuno, sama z siebie Canal+ bym nie wykupiła, bo właśnie jest baaardzo dużo polskich produkcji, a takich raczej nie oglądam, ale czasem jak ochota najdzie, to są i Sami Swoi, i Nie lubię poniedziałków, i wiele wiele innych. Chyba możesz sprawdzić sobie na miesiąc subskrypcję, czy ta platforma będzie odpowiadać. Dodam, że mam Netflix, Skyshowtime, HBO MAx (obecnie MAX) i Canal+, i to właśnie na Canale jest najwięcej polskich filmów.
0 0

mampytanie

#7191093 Napisano: 12.07.2024 19:21:48
mampytanie napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Jaką platformę streamingową na telewizor polecacie do wykupienia dla starszej osoby? Najlepiej z jak największą liczbą polskich produkcji, Netflix odpada, bo zbyt "nowoczesne" produkcje dla takiej osoby emotka Player był ale się nie spodobały treści, może ktoś z waszych bliskich korzysta i sobie chwali. Najlepiej jak najwięcej spokojnych materiałów typu życiowe paradokumenty czy filmy familijne, obyczajowe.

Sprawdź Canal+, mają baaardzo dużo polskich starych produkcji. Nie wiem czy pakiet ma znaczenie, ja mam ten wygrany z jakiegoś konka Kinder Beuno, sama z siebie Canal+ bym nie wykupiła, bo właśnie jest baaardzo dużo polskich produkcji, a takich raczej nie oglądam, ale czasem jak ochota najdzie, to są i Sami Swoi, i Nie lubię poniedziałków, i wiele wiele innych. Chyba możesz sprawdzić sobie na miesiąc subskrypcję, czy ta platforma będzie odpowiadać. Dodam, że mam Netflix, Skyshowtime, HBO MAx (obecnie MAX) i Canal+, i to właśnie na Canale jest najwięcej polskich filmów.

I dodam jeszcze, że są tam też kanały telewizyjne, np. Kino Polska, jak na to się kliknie, to są filmy do wyboru te, jakie chyba na tej stacji puszczają. Nie jest na żywo, tylko tak jakby na życzenie właśnie, internetowo, tak jak wszystkie inne:)
0 0

maixys

#7191197 Napisano: 13.07.2024 13:15:40
lasiglasty napisał(a):

Jaką platformę streamingową na telewizor polecacie do wykupienia dla starszej osoby? Najlepiej z jak największą liczbą polskich produkcji, Netflix odpada, bo zbyt "nowoczesne" produkcje dla takiej osoby emotka Player był ale się nie spodobały treści, może ktoś z waszych bliskich korzysta i sobie chwali. Najlepiej jak najwięcej spokojnych materiałów typu życiowe paradokumenty czy filmy familijne, obyczajowe.

Jeżeli będzie to w guście tej osoby, to polecę od siebie platformę należącą do WFDiF a mianowicie 35mm VOD - Jest to bezpłatna platforma, dostępna również na SmartTV(u mnie działa  emotka ) i są tam dostępne niemal wszystkie stare polskie produkcje filmowe, a wiele z nich jest zrekonstruowana cyfrowo.

Podobno mieli wprowadzić opłaty, ale póki co od 3 lat tego nie zrobili.
0 0