Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

malgosia74

#7187035 Napisano: 28.06.2024 22:11:09
donia7 napisał(a):

Dziękuję Wam bardzo. Wartość wycieczki 10 tyś, więc wydaje się to naturalne, tym bardziej, że są to tylko 4 noce emotka  Już napisałam do Organizatora emotka

Gosia Gruzja to moje marzenie <3

Moim marzeniem jest każdy kraj w którym nie byłam, oby mi życia wystarczyło na spełnianie tych marzeń emotka
no i żeby jeszcze komisje konkursowe chciały tak te wycieczki rozdawać każdemu kto o nich marzy  emotka
Teraz bym chciała Egipt emotka
1 donia7 0

elemelex

#7187581 Napisano: 01.07.2024 12:44:40
Mam pytanie, czy wyjazd do Energylandii bez dzieci ma sens? To znaczy czy dorosły tam się będzie dobrze bawić? emotka
0 0

byekitty

#7187582 Napisano: 01.07.2024 12:46:54
elemelex napisał(a):

Mam pytanie, czy wyjazd do Energylandii bez dzieci ma sens? To znaczy czy dorosły tam się będzie dobrze bawić? emotka

Bez dzieci jest nawet lepiej! emotka
jeśli się lubi takie atrakcje, of course.

donia7

#7187583 Napisano: 01.07.2024 12:48:55
elemelex napisał(a):

Mam pytanie, czy wyjazd do Energylandii bez dzieci ma sens? To znaczy czy dorosły tam się będzie dobrze bawić?

Jestem matka trójki, ale Ci powiem, że jeszcze lepiej będzie Wam niż z dziećmi emotka

nitka310

#7187585 Napisano: 01.07.2024 12:49:46
elemelex napisał(a):

Mam pytanie, czy wyjazd do Energylandii bez dzieci ma sens? To znaczy czy dorosły tam się będzie dobrze bawić? emotka

Oczywiście, że TAK. Byłam tam kilka razy i zawsze z synem, ale ja jestem z nim sama i lubimi razem jezdzic w takie miejsca. Powiem, że jest tam bardzo dużo dorosłych bez dzieci i się świetnie bawią. Kiedyś w kolejce spotkałam małżeństwo koło 40 (kolejka ponad 20 minut to się gada emotka ) i facet sie tak cieszył, ze dzieciaki zostawili z dziadkami a oni nareszcie mogę sobie zaszaleć emotka

ReneK

#7187827 Napisano: 01.07.2024 23:55:38
Czy może ktoś polecić prywatnwgo dentystę  w Krakowie?
wiadomo ze chodzi o cene i jakość!i szybki terminemotka
...a może jakis stomatolog jest na forum!😁
0 0

elemelex

#7188425 Napisano: 03.07.2024 14:17:19
Co wy na to żeby stworzyć wątek o wypaleniu konkursowym/braku weny? Gdzie można się wygadać o tym, że nic nam do głowy nie przychodzi? emotka  Niekonkursowicz nie zrozumie.
1 panasa 0

cudaczek121

#7188431 Napisano: 03.07.2024 14:41:46
elemelex napisał(a):

Co wy na to żeby stworzyć wątek o wypaleniu konkursowym/braku weny? Gdzie można się wygadać o tym, że nic nam do głowy nie przychodzi? emotka  Niekonkursowicz nie zrozumie.

A to aż trzeba nowy wątek zakładać? WC jest rozmowy o wszystkim,więc o wypaleniu konkursowym też. Przez pomyłkę w konkursie wafelkow mi się zaciągnął mój pełny adres email. No i teraz co kilka dnia dostaje maile, ze niby brałam udział w jakiejś loterii, a w rzeczywistości nie brałam tam udziału. Nawet dwa razy okazało się, że coś wygrałam, na szczęście tylko maskotkę Disney i kosmetyki.Zupelnie nie wiem po co ktoś wykorzystuje mojego maila, jakby swojego nie miał. To jest chore!

elemelex

#7188438 Napisano: 03.07.2024 14:50:38
Nie upieram się, że musi być osobny, ale mam wrażenie, że wtedy ten wątek byłby tylko o jednym temacie emotka  
W każdym razie ja ewidentnie potrzebuję przerwy od wymyślania odpowiedzi bo są coraz gorsze, tylko że wtedy mi uciekną fajne konkursy!   emotka
Nie wiem jak to robicie, że bierzecie udział w tylu konkursach i to cały czas, bez powiedzmy dwutygodniowych przerw.
Skądś trzeba brać inspirację.
0 0

baxter

#7188588 Napisano: 03.07.2024 22:48:51
Jak wygląda sytuacja z gwarancją na sprzęty wygrane u Albedo Marketing ? Pierwszy raz udało mi się wygrać cos konkretnego (Lidlomix w loterii Coca coli) i razem z nagroda nic nie przyszło, żaden dokument potwierdzający nabycie.
0 0

rufus

#7188591 Napisano: 03.07.2024 23:14:46
baxter napisał(a):

Jak wygląda sytuacja z gwarancją na sprzęty wygrane u Albedo Marketing ? Pierwszy raz udało mi się wygrać cos konkretnego (Lidlomix w loterii Coca coli) i razem z nagroda nic nie przyszło, żaden dokument potwierdzający nabycie.

Pisalem do nich na maila i przyslali protokol przekazania nagrody w pdfie
1 baxter 0

prosiaczek

#7189350 Napisano: 06.07.2024 08:33:23
Śniło mi się dzisiaj że nagle pod jakimś moim postem tutaj pojawiło się 159 komentarzy wychwalających moją osobę- takie wyrazy sympatii. (Nie wiem skąd u mnie taka podświadoma potrzeba atencji).  Doszło do spotkania konkursowiczów na którym dostałam niebieski kubek, oszukałam panią w Żabce nie płacąc za masło orzechowe i pojechałam na nasze kolejne spotkanie na którym zbieraliśmy czereśnie z drzew. A pod wieczór umówiliśmy się ł, że pojedziemy do Wilanowa szukać zaginionych zwłok…
Chyba przedawkowałam urlop 😂

cudaczek121

#7189353 Napisano: 06.07.2024 09:07:12
prosiaczek napisał(a):

Śniło mi się dzisiaj że nagle pod jakimś moim postem tutaj pojawiło się 159 komentarzy wychwalających moją osobę- takie wyrazy sympatii. (Nie wiem skąd u mnie taka podświadoma potrzeba atencji).  Doszło do spotkania konkursowiczów na którym dostałam niebieski kubek, oszukałam panią w Żabce nie płacąc za masło orzechowe i pojechałam na nasze kolejne spotkanie na którym zbieraliśmy czereśnie z drzew. A pod wieczór umówiliśmy się ł, że pojedziemy do Wilanowa szukać zaginionych zwłok…
Chyba przedawkowałam urlop 😂

Ależ Ty masz bujną wyobraźnię:) Nie znamy się osobiście, ale na pewno jesteś sympatyczną osobą!

@gnieszk@

#7189360 Napisano: 06.07.2024 09:48:03
prosiaczek napisał(a):

Śniło mi się dzisiaj że nagle pod jakimś moim postem tutaj pojawiło się 159 komentarzy wychwalających moją osobę- takie wyrazy sympatii. (Nie wiem skąd u mnie taka podświadoma potrzeba atencji).  Doszło do spotkania konkursowiczów na którym dostałam niebieski kubek, oszukałam panią w Żabce nie płacąc za masło orzechowe i pojechałam na nasze kolejne spotkanie na którym zbieraliśmy czereśnie z drzew. A pod wieczór umówiliśmy się ł, że pojedziemy do Wilanowa szukać zaginionych zwłok…
Chyba przedawkowałam urlop 😂


Generalnie wchodzę w to. Lubię pokręcone osoby. Zwłok mogę szukać. Ale czereśni zrywać nie będę. Na kubek możemy się zrzucić.
To jest komentarz nr 2 (jeszcze tylko157 brakuje 😉)

prosiaczek

#7189364 Napisano: 06.07.2024 10:05:16
@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Śniło mi się dzisiaj że nagle pod jakimś moim postem tutaj pojawiło się 159 komentarzy wychwalających moją osobę- takie wyrazy sympatii. (Nie wiem skąd u mnie taka podświadoma potrzeba atencji).  Doszło do spotkania konkursowiczów na którym dostałam niebieski kubek, oszukałam panią w Żabce nie płacąc za masło orzechowe i pojechałam na nasze kolejne spotkanie na którym zbieraliśmy czereśnie z drzew. A pod wieczór umówiliśmy się ł, że pojedziemy do Wilanowa szukać zaginionych zwłok…
Chyba przedawkowałam urlop 😂


Generalnie wchodzę w to. Lubię pokręcone osoby. Zwłok mogę szukać. Ale czereśni zrywać nie będę. Na kubek możemy się zrzucić.
To jest komentarz nr 2 (jeszcze tylko157 brakuje 😉)

Już te. 2 mnie całkowicie satysfakcjonują ❤️❤️ ok  czereśnie możemy kupić. emotka  
 Najgorzej bo ja często mam takie piętrowo fabularne sny. Jakby ktoś wymyślił nagrywarkę do snów to bym sprzedawała  Netflixowi prawa do scenariuszy emotka  i żyłabym jak 2pączki w maśle (bo na razie już żyję jak jeden) emotka

@gnieszk@

#7189369 Napisano: 06.07.2024 10:27:42
prosiaczek napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Śniło mi się dzisiaj że nagle pod jakimś moim postem tutaj pojawiło się 159 komentarzy wychwalających moją osobę- takie wyrazy sympatii. (Nie wiem skąd u mnie taka podświadoma potrzeba atencji).  Doszło do spotkania konkursowiczów na którym dostałam niebieski kubek, oszukałam panią w Żabce nie płacąc za masło orzechowe i pojechałam na nasze kolejne spotkanie na którym zbieraliśmy czereśnie z drzew. A pod wieczór umówiliśmy się ł, że pojedziemy do Wilanowa szukać zaginionych zwłok…
Chyba przedawkowałam urlop 😂


Generalnie wchodzę w to. Lubię pokręcone osoby. Zwłok mogę szukać. Ale czereśni zrywać nie będę. Na kubek możemy się zrzucić.
To jest komentarz nr 2 (jeszcze tylko157 brakuje 😉)

Już te. 2 mnie całkowicie satysfakcjonują ❤️❤️ ok  czereśnie możemy kupić. emotka  
 Najgorzej bo ja często mam takie piętrowo fabularne sny. Jakby ktoś wymyślił nagrywarkę do snów to bym sprzedawała  Netflixowi prawa do scenariuszy emotka  i żyłabym jak 2pączki w maśle (bo na razie już żyję jak jeden) emotka


Mam dokładnie tak samo. Nie wiem skąd mi się te sny biorą, bo ogólnie zbyt bujnej wyobraźni nie mam. I zawsze mnie zadziwia, że mój mózg wygenerował taaaaką fabułę.

prosiaczek

#7189371 Napisano: 06.07.2024 10:39:17
@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Śniło mi się dzisiaj że nagle pod jakimś moim postem tutaj pojawiło się 159 komentarzy wychwalających moją osobę- takie wyrazy sympatii. (Nie wiem skąd u mnie taka podświadoma potrzeba atencji).  Doszło do spotkania konkursowiczów na którym dostałam niebieski kubek, oszukałam panią w Żabce nie płacąc za masło orzechowe i pojechałam na nasze kolejne spotkanie na którym zbieraliśmy czereśnie z drzew. A pod wieczór umówiliśmy się ł, że pojedziemy do Wilanowa szukać zaginionych zwłok…
Chyba przedawkowałam urlop 


Mam dokładnie tak samo. Nie wiem skąd mi się te sny biorą, bo ogólnie zbyt bujnej wyobraźni nie mam. I zawsze mnie zadziwia, że mój mózg wygenerował taaaaką fabułę.

Zapisuj, zrobimy 2 sezony 😂

boss75

#7189432 Napisano: 06.07.2024 16:52:22
Moi drodzy ,jak zwykle  zwracam sie z prośbą
Znam miłego Pana, super koleś.
Los go tak pokarał, że jest osobą niepelnosprawną, z rentą muła.
Żyjemy w dziwnym kraju,rodzina ma Go gdzieś  .
Kochani może ktoś na zbedną spożywkę?
Może zalegają Wam bluzy konkursowe, rozmiar Xl/ XXL
Wysyłka paczkomatem.
Dzięki za wysłuchanie
Wasz Bossik  0  0
0 0

panna_joanna

#7189901 Napisano: 09.07.2024 08:51:34
Ostatnio nic nie wchodzi, nawet w lotto i w gierkach nic.  Czekam jeszcze na wyniki RTV AGD i odpoczynek, bo ewidentnie to nie mój czas.
0 0

delfinka101

#7190030 Napisano: 09.07.2024 13:42:15
Mam wrażenie, że moi sąsiedzi myślą, że przygarnę wszystkie bezpańskie koty I psy. Już mi jedna kotki podrzuciła, a dzisiaj kolejna sąsiadka przyszła zapytać czy to przypadkiem nie mój kot siedzi pod balkonem i płacze. Ona wie że mam Brytyjczyka i to właśnie Brytyjczyk. Mój siedział w domu ale poszłam zobaczyć co to za bida się tam wydziera. Okazało się, że jest cały pogryziony przez jakiegoś kota zapewne. Milutki, łasi się, mruczy. Zabrałam bidę i na 18 mam weta. Dobrze, że kody się na forum super sprzedają to chociaż mam za co znajdę leczyć. Jak wlasciciel się nie znajdzie to przyjdzie mi znowu mieć 3 koty, a mówiłam że już nigdy więcej.