Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

zielonaszpilka

#7152197 Napisano: 10.01.2024 09:19:34
as32572 napisał(a):

hej,nie sprzedaje za duzo a teraz mam wystawione krzeselko na olx i Pani chce kupic z dostawą poza olx (inaczej się w sumie nie da, bo jest za duze). Czy w tym wypadku najlepiej żeby mi zaplacila za kuriera i zebym ja to ogarnela? Chodzi mi o to,że tam ciagle pisza o podejrzanych linkach itd.

Najlepiej niech przeleje ci kasę za wysyłkę na konto, a ty wyślij za pobraniem. Ja zawsze biorę podwójną kasę na wysyłkę na wypadek jakby kupujący paczki nie odebrał, bo wtedy płacę też za
powrot paczki do mnie. Odliczam to oczywiście od kwoty zakupu. Nie klikaj w żadne linki, które ktoś Ci wysyła, nie potrzebujesz też podawać swojego maila. Uważaj też jak ktoś proponuje ci wysyłkę na swojej etykiecie, która ci podsyła, bo np. twierdzi, że ma firmę i
umowe z firmą kurierską. Taka etykieta może być podrobiona - przedmiot
owszem wyślesz, ale kasy nie dostaniesz.

ziolko

#7152561 Napisano: 11.01.2024 17:04:23
Kilka dni temu miałam forumowe "urodziny". 18. I je przegapiłam... emotka emotka

atyde25

#7153053 Napisano: 15.01.2024 14:52:13
Takie rozkminki jak to w wc czy dałabym sobie publicznie zmyć makijaż mając 19-20 lat za 100 zeta.Miejsce przy klubach w dużym mieście do tego na filmie w popularnym serwisie y... to uwiecznione dla potomnych.Niby to nie obcięcie ręki czy nogi i da się odmalować od początku.Ale znając moją zadziorność w tym wieku nawet kasa by mnie nie skusiła.
Najlepsze było bo gość prowadzący tę zabawę oceniał czy panna tak mocno umalowana,że zasłużyła na kasę i jak za cienkie warstwy tapety to nie proponował kasy emotka
0 0

wiolka252

#7153229 Napisano: 16.01.2024 14:44:43
asiam napisał(a):

Szukam kogoś kto ma w rodzinie osobę z depresją lub kogoś kto się leczy. Potrzebuję zapytać o kilka rzeczy.

Mam tzn miałam mamę i ciocie 🥺
0 0

cb656

#7153342 Napisano: 16.01.2024 20:16:38
atyde25 napisał(a):

Takie rozkminki jak to w wc, czy dałabym sobie publicznie zmyć makijaż mając 19-20 lat za 100 zeta...

Wkurza mnie... emotka
0 0

jokan

#7153533 Napisano: 17.01.2024 16:24:37
nie wiecie, czy w rossmanie przy kasach (tych z kasjerkami) sa kamery? Kupowałam jedną rzecz, ale kod nie chciał wejść i kasjerka poszła do półki i skasowała mi, ale dopiero w domu zobaczyłam, że skasowała inną rzecz w tej gamy produktów i oczywiście drożdzą. Isć się kłocić, czy zostawić? różnica 6 zł emotka
0 0

ReneK

#7153587 Napisano: 17.01.2024 21:20:05
c
jokan napisał(a):

nie wiecie, czy w rossmanie przy kasach (tych z kasjerkami) sa kamery? Kupowałam jedną rzecz, ale kod nie chciał wejść i kasjerka poszła do półki i skasowała mi, ale dopiero w domu zobaczyłam, że skasowała inną rzecz w tej gamy produktów i oczywiście drożdzą. Isć się kłocić, czy zostawić? różnica 6 zł emotka

Oczywiście że są!A na zapleczu powinna być ochrona która patrzy w monitorek !!!
1 jokan 0

sssylwiaaa

#7153599 Napisano: 17.01.2024 22:04:38
ReneK napisał(a):

c

jokan napisał(a):

nie wiecie, czy w rossmanie przy kasach (tych z kasjerkami) sa kamery? Kupowałam jedną rzecz, ale kod nie chciał wejść i kasjerka poszła do półki i skasowała mi, ale dopiero w domu zobaczyłam, że skasowała inną rzecz w tej gamy produktów i oczywiście drożdzą. Isć się kłocić, czy zostawić? różnica 6 zł emotka

Oczywiście że są!A na zapleczu powinna być ochrona która patrzy w monitorek !!!

W takim razie mieli dzisiaj ze mnie niezły ubaw ... Przymierzałam pierścionek (piękny z resztą) i o ile bez kłopotu założyłam go na palec to nie chciał zejść. Musiałam użyć kremu do rąk, który miałam już w koszyczku emotka  Ps. W pewnej chwili to już naprawdę przestało być śmieszne emotka

maixys

#7153741 Napisano: 18.01.2024 16:29:04
Jako że nasze życie, znacznie się zmieniło odkąd na galaktyce rutyny pojawiła się nieodkryta dotąd planeta konkursów, a za tegoroczny cel postawiliśmy sobie jej eksploracje - chcę Was zapytać  - jak to się dzieje, że Wasze pomysły przebijają się przez gęstą atmosferę konkurencji, by błyszczeć na firmamencie kreatywności niczym najjaśniejsze gwiazdy w galaktyce?

Jak rozwijacie swoją kreatywność? Powinniśmy więcej czytać, suplementować witaminę D, a może coś innego?  emotka Wiemy już, że gdy jesteśmy kreatywni, to stajemy się kreatywni. emotka Przyjmiemy z otwartością i pokorą wszelkie rady, również te na PW emotka
1 kumulacja 0

MamaKinga

#7153899 Napisano: 19.01.2024 11:52:37
Nie umiem już robić zakupów jak człowiek, tylko ciągle na kilka paragonów i z produktami na konkursy czy loterie ;/

anaesth

#7153941 Napisano: 19.01.2024 15:08:48
Czy z Waszych rossmannach są jeszcze te paczki prezentowe? U mnie to już nawet kartka wisi na wejściu, że nie ma… Akcja trwa od wczoraj i już wszystko poszło? emotka
0 0

banka-manka

#7153948 Napisano: 19.01.2024 15:20:40
anaesth napisał(a):

Czy z Waszych rossmannach są jeszcze te paczki prezentowe? U mnie to już nawet kartka wisi na wejściu, że nie ma… Akcja trwa od wczoraj i już wszystko poszło? emotka

Byłam do południa. Akurat Pani z zaplecza dowiozła ostatni kosz i więcej ma nie być.
Ale ludzi mnóstwo, przede wszystkim nastolatki. Niektórzy zakupy robili od razu na 3-4 paragony.
I przede wszystkim pustki na półkach jeśli chodzi o produkt do zakupu. Nie było już nic z tych tanich, droższe już niektóre też wyprzedane.
1 anaesth 0

anaesth

#7153953 Napisano: 19.01.2024 15:30:34
banka-manka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy z Waszych rossmannach są jeszcze te paczki prezentowe? U mnie to już nawet kartka wisi na wejściu, że nie ma… Akcja trwa od wczoraj i już wszystko poszło? emotka

Byłam do południa. Akurat Pani z zaplecza dowiozła ostatni kosz i więcej ma nie być.
Ale ludzi mnóstwo, przede wszystkim nastolatki. Niektórzy zakupy robili od razu na 3-4 paragony.
I przede wszystkim pustki na półkach jeśli chodzi o produkt do zakupu. Nie było już nic z tych tanich, droższe już niektóre też wyprzedane.

Zaraz będzie wysyp „masażerów” na olx emotka  Ech, pokarało mnie za prokrastynację.

Catcat

#7154018 Napisano: 19.01.2024 19:38:43
anaesth napisał(a):

banka-manka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy z Waszych rossmannach są jeszcze te paczki prezentowe? U mnie to już nawet kartka wisi na wejściu, że nie ma… Akcja trwa od wczoraj i już wszystko poszło? emotka

Byłam do południa. Akurat Pani z zaplecza dowiozła ostatni kosz i więcej ma nie być.
Ale ludzi mnóstwo, przede wszystkim nastolatki. Niektórzy zakupy robili od razu na 3-4 paragony.
I przede wszystkim pustki na półkach jeśli chodzi o produkt do zakupu. Nie było już nic z tych tanich, droższe już niektóre też wyprzedane.

Zaraz będzie wysyp „masażerów” na olx emotka  Ech, pokarało mnie za prokrastynację.

Podobno było ok. 50 sztuk na jeden Rossmann to mogły się rozejść w jeden dzień
1 anaesth 0

mampytanie

#7154175 Napisano: 21.01.2024 13:44:59
Czy agencja Fortuna zawsze / prawie zawsze ma taki duży limit znaków w swoich konkursach (1000-2000 znaków?) I czy tylko eseje mają szansę na wygraną, a nie 3-4 zdaniowe odpowiedzi? Gdyby w każdym konkursie były limity 160 - 300 znaków, byłoby super emotka
0 0

delfinka101

#7154205 Napisano: 21.01.2024 18:27:50
Szykuje się jakaś loteria z kodami z monstera? Mam pod zawleczką nowego monstera bez cukru kody
0 0

prosiaczek

#7154314 Napisano: 22.01.2024 12:14:59
delfinka101 napisał(a):

Szykuje się jakaś loteria z kodami z monstera? Mam pod zawleczką nowego monstera bez cukru kody

Na opakowaniu takiego kolorowego miałam do końca grudnia mozliwośc zdobywania jakichś kodów do gry. Może to od tego?
0 0

cudaczek121

#7154318 Napisano: 22.01.2024 12:43:17
maixys napisał(a):

Jako że nasze życie, znacznie się zmieniło odkąd na galaktyce rutyny pojawiła się nieodkryta dotąd planeta konkursów, a za tegoroczny cel postawiliśmy sobie jej eksploracje - chcę Was zapytać  - jak to się dzieje, że Wasze pomysły przebijają się przez gęstą atmosferę konkurencji, by błyszczeć na firmamencie kreatywności niczym najjaśniejsze gwiazdy w galaktyce?

Jak rozwijacie swoją kreatywność? Powinniśmy więcej czytać, suplementować witaminę D, a może coś innego?  emotka Wiemy już, że gdy jesteśmy kreatywni, to stajemy się kreatywni. emotka Przyjmiemy z otwartością i pokorą wszelkie rady, również te na PW emotka

Tak, tak, proponuję przyjmować w dużych ilościach witaminę S jak Szczęście, hi, hi,hi i wystarczy:) Ewentualnie wystarczy jeszcze wpasować się ze swoim stylem pisarskim w gust szanownej komisji i wysyłać ciągle zgłoszenia na jedno kopyto!

delfinka101

#7154326 Napisano: 22.01.2024 12:56:31
prosiaczek napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Szykuje się jakaś loteria z kodami z monstera? Mam pod zawleczką nowego monstera bez cukru kody

Na opakowaniu takiego kolorowego miałam do końca grudnia mozliwośc zdobywania jakichś kodów do gry. Może to od tego?

Ale to w nowym czarnym bez cukru. Nie w tych kolorowych.
0 0

bezaczek7

#7154495 Napisano: 23.01.2024 00:24:37
Szukam loterii/konkursu ze zgłoszeniem paragonu z zakupu (jeszcze niekupiony) lub promocji typu częściowy zwrot za zakup/dobrej aktualnie trwającej promocji cenowej/polecenia modelu odkurzacza pionowego. emotka  Ewentualnie później się rozejrzę na forum za odkupieniem jakiegoś bonu do sklepu agd.
Ponoć najbardziej polecane to Dyson i Bosch, tylko czy warto tyle pieniędzy dać za firmę?
0 0