Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

zezowaty_kot

#7140876 Napisano: 20.11.2023 19:47:25
danek39 napisał(a):

Jeśli chodzi o numer paragonu np. u Smolara, gdzie z przodu jest litera to czy się ją podaje?

Tak
1 danek39 0

Monika11

#7140877 Napisano: 20.11.2023 19:53:19
danek39 napisał(a):

Jeśli chodzi o numer paragonu np. u Smolara, gdzie z przodu jest litera to czy się ją podaje?

tak emotka
1 danek39 0

iszhara

#7140879 Napisano: 20.11.2023 19:55:24
anaesth napisał(a):

Czy w Dino będą/są już ozdoby choinkowe? Rzadko tam bywam, bo trochę daleko, więc nie chcę jechać na marne, a mam jeszcze kilka bonów do wykorzystania ;)

Pojawiają już się powoli. Możesz sobie obejrzeć gazetkę promocyjną:

dino_9a1d29706797ac
Od środy będzie nowa gazetka - podejrzewam że wtedy będzie więcej tych produktów.  emotka
0 0

anaesth

#7140883 Napisano: 20.11.2023 20:01:23
iszhara napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy w Dino będą/są już ozdoby choinkowe? Rzadko tam bywam, bo trochę daleko, więc nie chcę jechać na marne, a mam jeszcze kilka bonów do wykorzystania ;)

Pojawiają już się powoli. Możesz sobie obejrzeć gazetkę promocyjną:

dino_9a1d29706797ac
Od środy będzie nowa gazetka - podejrzewam że wtedy będzie więcej tych produktów.  emotka

O rety, dzięki! Nie wiem czemu nie pomyślałam o gazetce emotka
1 iszhara 0

maverick

#7140908 Napisano: 20.11.2023 21:53:41
Do DZIŚ można aktywować monetki z Żywca do Allegro emotka
Jeśli komuś zalegają, wie że nie skorzysta, to Ja chętnie przyjmę emotka  aktualne do 23 emotka
2 atyde25, cb656 0

panasa

#7140979 Napisano: 21.11.2023 10:53:28
czy ktoś ma kod zniżkowy do Zalando, nie będzie używał i chce przekazać? ☺️
0 0

atyde25

#7141101 Napisano: 21.11.2023 15:16:40
W każdym wątku będę jak trąd.
W żabie droga Hellena nie .Ale nagrody super prawie 6 zeta no wydam oddawałam 4 butelki a to aż 4 zeta.
I jestem w chacie zerkam na paragon mam wszystko nabite a Helleny na paragonie nie ma a ja ją mam.
No i jesteś złodziejem nawet jak nie chcesz jutro wezmę jedną i poproszę by skasowali mi jak 2 .Nie lubię takich sytuacji.

tereniagno

#7141104 Napisano: 21.11.2023 15:34:10
atyde25 napisał(a):

W każdym wątku będę jak trąd.
W żabie droga Hellena nie .Ale nagrody super prawie 6 zeta no wydam oddawałam 4 butelki a to aż 4 zeta.
I jestem w chacie zerkam na paragon mam wszystko nabite a Helleny na paragonie nie ma a ja ją mam.
No i jesteś złodziejem nawet jak
małochcesz jutro wezmę jedną i poproszę by skasowali mi jak 2 .Nie lubię takich sytuacji.

To ja napiszę odwrotnością.Kupiłam w Dino cukierki Zozole,po 16,99 kg.
Patrzę teraz na paragonie, bo chciałam wysłać zgłoszenie, a tu jakiś MIX po 24,99 emotka
Mało tego,że zapłaciłam dużo więcej,to jeszcze nie mogłam wysłać zgłoszeniaemotka
Trzeba jeszcze sprawdzać paragony.Ostatnio kupowałam w sklepiku.
Dałam 200 zł,jeszcze pani pytała czy nie mam drobnych i oczywiście co?pani wydała resztę ze 100 zł.
Wyszłam ze sklepu trzymając resztę kasy w ręce i w tym momencie olśniło mnie, że dałam 200,
cofnęłam się, ale oddała mi kasę.Na wszystko trzeba uważać emotka

agakaz2

#7141112 Napisano: 21.11.2023 15:59:59
hellena w biedronce za 3,49
0 0

donia7

#7141543 Napisano: 22.11.2023 19:48:35
Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka
1 brucee 0

brucee

#7141554 Napisano: 22.11.2023 20:34:31
donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

Ja miałam podobnie z innymi rzeczami dla Synka, zakupionymi we wrześniu także w Smyku, więc - jak widzę - takie przypadki tam się zdarzają i to całkiem często. Smyk kazał dzwonić do producenta. Producent z etykiety stwierdził, że on tylko pośredniczy, bo faktycznie producentem jest firma zagraniczna i niczego nie uda mi się załatwić, więc radzi mi dać sobie spokój. Żenada... emotka
1 donia7 0

mandarynka16

#7141555 Napisano: 22.11.2023 20:42:47
brucee napisał(a):

donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

Ja miałam podobnie z innymi rzeczami dla Synka, zakupionymi we wrześniu także w Smyku, więc - jak widzę - takie przypadki tam się zdarzają i to całkiem często. Smyk kazał dzwonić do producenta. Producent z etykiety stwierdził, że on tylko pośredniczy, bo faktycznie producentem jest firma zagraniczna i niczego nie uda mi się załatwić, więc radzi mi dać sobie spokój. Żenada... emotka

Reklamujesz w Smyku, to oni sprzedali. Niech sami sobie piszą do producenta.

margobb

#7141630 Napisano: 23.11.2023 09:23:23
donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

My tez kupiliśmy puzzle w Smyku i okazało się, że jednego nie ma. Nie było możliwości, aby zgubił się u nas w domu. Zawiozłam je do sklepu i oddali mi kasę.
2 donia7, brucee 0

happybee

#7141696 Napisano: 23.11.2023 12:04:07
ile trwa weryfikacja smolara w konkursie z rossmann?
0 0

donia7

#7141765 Napisano: 23.11.2023 15:12:06
margobb napisał(a):

donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

My tez kupiliśmy puzzle w Smyku i okazało się, że jednego nie ma. Nie było możliwości, aby zgubił się u nas w domu. Zawiozłam je do sklepu i oddali mi kasę.

Dziękuję Wam za odpowiedzi.
To już po ptakach, bo paragon wywaliłam zaraz po wyjściu ze sklepu. W życiu bym nie pomyślała, że może mi się przydać do chorych puzzli emotka  Tym bardziej, że starszej córce ciągle puzzle Trefla kupowaliśmy i nie było problemu. Ale tak sobie myślę, że przejdę się i tak do tego Smyka i wspomnę o tej sytuacji jednej sprzedawczyni, bo ona wydaje się spoko.
1 brucee 0

@gnieszk@

#7141766 Napisano: 23.11.2023 15:18:22
donia7 napisał(a):

margobb napisał(a):

donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

My tez kupiliśmy puzzle w Smyku i okazało się, że jednego nie ma. Nie było możliwości, aby zgubił się u nas w domu. Zawiozłam je do sklepu i oddali mi kasę.

Dziękuję Wam za odpowiedzi.
To już po ptakach, bo paragon wywaliłam zaraz po wyjściu ze sklepu. W życiu bym nie pomyślała, że może mi się przydać do chorych puzzli emotka  Tym bardziej, że starszej córce ciągle puzzle Trefla kupowaliśmy i nie było problemu. Ale tak sobie myślę, że przejdę się i tak do tego Smyka i wspomnę o tej sytuacji jednej sprzedawczyni, bo ona wydaje się spoko.


Płaciłaś kartą?
0 0

donia7

#7141767 Napisano: 23.11.2023 15:21:22
@gnieszk@ napisał(a):

donia7 napisał(a):

margobb napisał(a):

donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

My tez kupiliśmy puzzle w Smyku i okazało się, że jednego nie ma. Nie było możliwości, aby zgubił się u nas w domu. Zawiozłam je do sklepu i oddali mi kasę.

Dziękuję Wam za odpowiedzi.
To już po ptakach, bo paragon wywaliłam zaraz po wyjściu ze sklepu. W życiu bym nie pomyślała, że może mi się przydać do chorych puzzli emotka  Tym bardziej, że starszej córce ciągle puzzle Trefla kupowaliśmy i nie było problemu. Ale tak sobie myślę, że przejdę się i tak do tego Smyka i wspomnę o tej sytuacji jednej sprzedawczyni, bo ona wydaje się spoko.


Płaciłaś kartą?

Tak... emotka
0 0

@gnieszk@

#7141770 Napisano: 23.11.2023 15:25:27
donia7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

donia7 napisał(a):

margobb napisał(a):

donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

My tez kupiliśmy puzzle w Smyku i okazało się, że jednego nie ma. Nie było możliwości, aby zgubił się u nas w domu. Zawiozłam je do sklepu i oddali mi kasę.

Dziękuję Wam za odpowiedzi.
To już po ptakach, bo paragon wywaliłam zaraz po wyjściu ze sklepu. W życiu bym nie pomyślała, że może mi się przydać do chorych puzzli emotka  Tym bardziej, że starszej córce ciągle puzzle Trefla kupowaliśmy i nie było problemu. Ale tak sobie myślę, że przejdę się i tak do tego Smyka i wspomnę o tej sytuacji jednej sprzedawczyni, bo ona wydaje się spoko.


Płaciłaś kartą?

Tak... emotka


Do reklamacji powinno wystarczyć potwierdzenie zapłaty. Wydrukuj sobie z banku i spróbuj.
https://businessi...jest-mozliwa/l8e8e3j
0 0

atyde25

#7141778 Napisano: 23.11.2023 15:46:27
Paragonu to lepiej nie wywalać a niestety szybko mogą wyblaknąć i lepiej jeszcze dodatkowo fotkę cyknąć.
Tylko przez te foty już mam zapchaną pamięć na koncie google i będę musiała dopłacić do pojemność bo teraz wszędzie chcą fotki paragonów nawet zanim się wygra.
Czy można mieć mini udar mózgu jak się śpi?
Wyszłam z domu dobrze,że pierwszy przystanek paczkomat uwaga bez torebki z samymi eco na spakowanie zakupów.
Dobra nabiłam więcej kroków ale jestem sobą załamana a jakbym była w sklepie bez fona,bez kart,bez kasy.
Wkurza mnie pogoda siąpi deszcz i zawiewa wiatr:(

cb656

#7141799 Napisano: 23.11.2023 17:47:53
Dla wszystkich zainteresowanych jak grać, by wygrać... emotka
https://vod.tvp.p...63/zawodowiec,346546