Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

nikos

#7126877 Napisano: 27.09.2023 20:29:03
ktosiek1 napisał(a):

nikos napisał(a):

katee14 napisał(a):

Czy ktoś zwracał towar kupiony  w adidas za kod na 250zł z Lays? Dopłaciłam do bluzy 20zł i wykorzystałam ten kod na 250zł. . Bluzę zwróciłam bo była duża. Zwrócili mi na konto 20zł i cisza. Na emila nie odpisali. Dzisiaj mądra pani na infolinii powiedziała, że przekazuje moją sprawę dalej i że u nich karty podarunkowe zwrotne ważne są tylko 60dni. Ale ja nie miałam karty tylko kupon.  I tyle się dowiedziałam.  Ktoś robił taki zwrot?

Tak. Teraz dzwonisz na infolinię, mówisz, że zwróciłaś produkt i generują Ci kod ważny 60 dni. Możesz kupić jeden lub wiele produktów z dopłatą. Dlatego, że miałaś voucher z Lays dostaniesz ten kod na 60 dni. Do jednokrotnego użycia.

A mi powiedzieli że ten kod to nie na wszystko będzie działał (niby na wyprzedaż nie). Miałam więc niezła przeprawę z czatem i zażądałam przekazania sprawy wyżej. Po dwóch dniach otrzymałam normalna kartę podarunkowa ważna na wszystko i długo, bodajże 2 lata, ale nie pamiętam dokładnie. Tam niestety wszystko jest duuuze i trzeba chyba zamawiać normalnie za pieniądze i przymierzyć i dopiero jak będzie ok to zwrócić i zamówić to samo za voucher....

Dawno?
0 0

boss75

#7126883 Napisano: 27.09.2023 20:56:08
Drodzy forumowicze
Ostatnio pomagam starszej Pani 
Musiałem czymś zająć głowę po śmierci Taty.
Jak ktoś z Was chciałby pomóc to zapraszam 
Potrzebna kołdra, prześcieradła i ze 2 poduszki ozdobne , które kładzie się na łózku. Może ktoś ma coś jeszcze co siie przyda starszej pani?
Jedzenie czasem sam Jej ogarniam.
0 0

ktosiek1

#7126897 Napisano: 27.09.2023 21:28:57
nikos napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

nikos napisał(a):

katee14 napisał(a):

Czy ktoś zwracał towar kupiony  w adidas za kod na 250zł z Lays? Dopłaciłam do bluzy 20zł i wykorzystałam ten kod na 250zł. . Bluzę zwróciłam bo była duża. Zwrócili mi na konto 20zł i cisza. Na emila nie odpisali. Dzisiaj mądra pani na infolinii powiedziała, że przekazuje moją sprawę dalej i że u nich karty podarunkowe zwrotne ważne są tylko 60dni. Ale ja nie miałam karty tylko kupon.  I tyle się dowiedziałam.  Ktoś robił taki zwrot?

Tak. Teraz dzwonisz na infolinię, mówisz, że zwróciłaś produkt i generują Ci kod ważny 60 dni. Możesz kupić jeden lub wiele produktów z dopłatą. Dlatego, że miałaś voucher z Lays dostaniesz ten kod na 60 dni. Do jednokrotnego użycia.

A mi powiedzieli że ten kod to nie na wszystko będzie działał (niby na wyprzedaż nie). Miałam więc niezła przeprawę z czatem i zażądałam przekazania sprawy wyżej. Po dwóch dniach otrzymałam normalna kartę podarunkowa ważna na wszystko i długo, bodajże 2 lata, ale nie pamiętam dokładnie. Tam niestety wszystko jest duuuze i trzeba chyba zamawiać normalnie za pieniądze i przymierzyć i dopiero jak będzie ok to zwrócić i zamówić to samo za voucher....

Dawno?

W lipcu
1 nikos 0

nikos

#7126910 Napisano: 27.09.2023 23:06:16
ktosiek1 napisał(a):

nikos napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

nikos napisał(a):

katee14 napisał(a):

Czy ktoś zwracał towar kupiony  w adidas za kod na 250zł z Lays? Dopłaciłam do bluzy 20zł i wykorzystałam ten kod na 250zł. . Bluzę zwróciłam bo była duża. Zwrócili mi na konto 20zł i cisza. Na emila nie odpisali. Dzisiaj mądra pani na infolinii powiedziała, że przekazuje moją sprawę dalej i że u nich karty podarunkowe zwrotne ważne są tylko 60dni. Ale ja nie miałam karty tylko kupon.  I tyle się dowiedziałam.  Ktoś robił taki zwrot?

Tak. Teraz dzwonisz na infolinię, mówisz, że zwróciłaś produkt i generują Ci kod ważny 60 dni. Możesz kupić jeden lub wiele produktów z dopłatą. Dlatego, że miałaś voucher z Lays dostaniesz ten kod na 60 dni. Do jednokrotnego użycia.

A mi powiedzieli że ten kod to nie na wszystko będzie działał (niby na wyprzedaż nie). Miałam więc niezła przeprawę z czatem i zażądałam przekazania sprawy wyżej. Po dwóch dniach otrzymałam normalna kartę podarunkowa ważna na wszystko i długo, bodajże 2 lata, ale nie pamiętam dokładnie. Tam niestety wszystko jest duuuze i trzeba chyba zamawiać normalnie za pieniądze i przymierzyć i dopiero jak będzie ok to zwrócić i zamówić to samo za voucher....

Dawno?

W lipcu

Gratki, to jak druga wygrana emotka
0 0

andii

#7126933 Napisano: 28.09.2023 08:44:49
Hejka. Co jest z Aplikacją zappka? Jakaś taka uboga?emotka
Ani wyzwań nie widzęemotka
0 0

agakaz2

#7126939 Napisano: 28.09.2023 09:02:28
andii napisał(a):

Hejka. Co jest z Aplikacją zappka? Jakaś taka uboga?emotka
Ani wyzwań nie widzęemotka

u mnie jest
2 andii, ReneK 0

Finezyjna

#7127049 Napisano: 28.09.2023 14:26:11
Hej, potrzebuję polecajki książki dla 15latka, który mieszka w domu dziecka.
Uwielbia tematykę II wojny światowej, choć nie ukrywam, że wolałabym coś lżejszego.
0 0

aniaaa131

#7127100 Napisano: 28.09.2023 17:52:10
Czy ma ktoś z Was może taką książkę do historii? Mam malutkie pytanie 🙂
0 0

tereniagno

#7127111 Napisano: 28.09.2023 19:03:40
No i Haribo poszło ,,lotać"emotka
Na paragonie nie było nazwy HARIBO, tylko -DROPS MEGA OWOC 45G.
Wygrałam zestaw,nie było mnie na liście,więc napisałam maila, dołączyłam skan paragonu z opakowaniem.
W odpowiedzi uzasadnili, że podpisałam zgody regulaminu, wiec jak nie było nazwy HARIBO,
to powinnam iść po pieczątkę kierownika. Za każdym razem, gdy kupię to mam lecieć do kierownika po pieczątkę
nawet gdy nie wygram.Chyba ich pogięło. Pytam, na co wpisuje się nazwę sklepu, NIP, nr paragonu i kod fiskalny?
po to, żeby Oni sprawdzili sobie!!! Dziękuję, nasram, już nie gram u nichemotka
2 brucee, Yoko 0

kumulacja

#7127116 Napisano: 28.09.2023 19:29:20
Dzisiaj otrzymałam odpowiedź od Poczty Polskiej. Reklamowałam czas dotarcia listu poleconego priorytetowego.
Dotarł po tygodniu. Poczta Polska tak się broni:
Informujemy, że czas przebiegu przesyłek poleconych jest szacunkowy, a nie gwarantowany. 
1 brucee 0

Yazpik

#7127117 Napisano: 28.09.2023 19:34:02
kumulacja napisał(a):

Dzisiaj otrzymałam odpowiedź od Poczty Polskiej. Reklamowałam czas dotarcia listu poleconego priorytetowego.
Dotarł po tygodniu. Poczta Polska tak się broni:
Informujemy, że czas przebiegu przesyłek poleconych jest szacunkowy, a nie gwarantowany. 

I weź tu człowieku teraz wyślij jakiś drogocenny paragon... I potem czekaj... i myśl: dojdzie, czy nie dojdzie?

kimberly

#7127118 Napisano: 28.09.2023 19:34:57
tereniagno napisał(a):

No i Haribo poszło ,,lotać"emotka
Na paragonie nie było nazwy HARIBO, tylko -DROPS MEGA OWOC 45G.
Wygrałam zestaw,nie było mnie na liście,więc napisałam maila, dołączyłam skan paragonu z opakowaniem.
W odpowiedzi uzasadnili, że podpisałam zgody regulaminu, wiec jak nie było nazwy HARIBO,
to powinnam iść po pieczątkę kierownika. Za każdym razem, gdy kupię to mam lecieć do kierownika po pieczątkę
nawet gdy nie wygram.Chyba ich pogięło. Pytam, na co wpisuje się nazwę sklepu, NIP, nr paragonu i kod fiskalny?
po to, żeby Oni sprawdzili sobie!!! Dziękuję, nasram, już nie gram u nichemotka

Mówiłam, że ten misiu przy kole loterii z początku wydawał się miły, a teraz też mi się wydaje jakiś fałszywy emotka

Przykra sytuacja, zwłaszcza gdy podaję się tyle danych i dodaje zdj.  paragonu z produktem... A kłócić się z nimi ciężko, bo faktycznie jest napisane o wymaganej nazwie produktu emotka  
Pozostaje niesmak  emotka

magdalena-chili

#7127124 Napisano: 28.09.2023 19:55:07
Yazpik napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Dzisiaj otrzymałam odpowiedź od Poczty Polskiej. Reklamowałam czas dotarcia listu poleconego priorytetowego.
Dotarł po tygodniu. Poczta Polska tak się broni:
Informujemy, że czas przebiegu przesyłek poleconych jest szacunkowy, a nie gwarantowany. 

I weź tu człowieku teraz wyślij jakiś drogocenny paragon... I potem czekaj... i myśl: dojdzie, czy nie dojdzie?

Jak nagroda cenna, to wolę paragon kurierem wysłać. Poczta mnie tak załatwiła jak do avanti słałam. Doszedl list, ale po 6 dniach. To juz naprawdę, szybciej bym się do nich doczołgała z tym paragonem.
0 0

adamo86

#7127129 Napisano: 28.09.2023 20:13:07
jakaja napisał(a):

Może ktoś z Was wie:
sprzedałam przedmiot z wysyłką OLX, kupujący nie odbiera paczki i kontakt się urwał. Czy jeśli do mnie wróci nieodebrana paczka to ja będę musiała zapłacić za wysyłkę zwrotną? Czy olx?

Z tego co mi się zdaje to zwrot jest wliczony w koszt wysyłki. Więc nic nie musisz dopłacać. Jeśli InPost to zwrot będzie na adres domowy.
0 0

atyde25

#7127134 Napisano: 28.09.2023 20:35:27
Lubię te chińskie stronki jedyny pozytywny akcent w dzisiejszym dniu zwrot za pierścionek co mi się rozpadł w ręku po otworzeniu torebki strunowej z tym cudem.Tyle zamówiłam tych pierścionków i są super jakościowo cały czas noszę,nie oszczędzam i polecam.A ten jeden serio rozpadł się na 2 części po dotknięciu.Tak wiem to moja tajemna moc nawet pierścionki przy mnie pękają.Trzeba zrobić zdjęcie,opisać problem i 3 dni i zlecono za niego zwrot.
0 1 cb656

atyde25

#7127526 Napisano: 30.09.2023 14:19:56
Zdałam sobie sprawę już wczoraj ale nie chciałam "truć",że zdjęli blokadę wagi z kasy bo jakby to było możliwe ,że alarm się nie włączył jak jedna włoszczyzna 650 g a 12 to aż 7,800.Poprzedniego dnia się na tej samej liczyłam i wtedy alarm co chwile włączał,nie mają ludzi i zdjęli blokadę:(I wiecie ja paragon to szanuję i zawsze sprawdzam i przy dobrym oświetleniu mam nadal sokoli wzrok.I jak ktoś by kupił 1 włoszczyznę to by się skapnął ale jak tak jak ja duże zakupy.To by Biedra była 76,89 zł na plusie.Tak ganiają do sądów ludzi co się pomylili na tych kasach za 2-3 zeta a ty taka afera i nic:(Dla kogoś to może prawie 80 zł to błahostka no ale bez przesady.Z każdej strony na człowieka czeka pułapka wrrrrrrrrrrrrrrrr
0 1 cb656

cb656

#7127572 Napisano: 30.09.2023 18:32:34
atyde25 napisał(a):

Zdałam sobie sprawę już wczoraj, ale nie chciałam "truć"...

Wqrza mnie, że nie chciałaś. emotka emotka Może udałoby się kogoś skutecznie utruć, by nie zatruwał innym (...)  emotka
0 0

fan-mandaryny

#7128594 Napisano: 04.10.2023 23:06:27
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wkurzają mnie "innowacyjne" (z założenia miały takie być) klikalne zakrętki Coca-Coli. Fakt, wcześniejszymi się można sobie zedrzeć naskórek, ale z tymi już totalnie przegięli. To skorelowanie z butelką to chyba po to, żeby uniknąć sytuacji, w których zakrętka zginie. Dlaczego nie pomyśleli o tych, co wbijają kody. Przecież trzeba się siłować z urwaniem tego dziadostwa. Ja tyle nazbierałem już tyle tych zakrętek (bo piję hektolitry coli), a właściwie to i tak chce mi się wklepywać tych kodów, bo nagrody mizerne i zakrętki poszyły do recyklingu - chyba w dobrym celu.

Przyzwyczajaj się. To nie jest wymysł coca-coli. https://www.prawo...y-2024-r,521024.html

Zaczynam wątpić w to, że z tych zakrętek będzie coś pożytecznego - fundusze na jeden wózek - skoro na jeden wózek potrzeba aż kilkadziesiąt ton zakrętek. Szklane butelki najlepsze. Tak się uparli na ten plastik.
1 kimberly 0

zielonaszpilka

#7128595 Napisano: 04.10.2023 23:17:29
fan-mandaryny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wkurzają mnie "innowacyjne" (z założenia miały takie być) klikalne zakrętki Coca-Coli. Fakt, wcześniejszymi się można sobie zedrzeć naskórek, ale z tymi już totalnie przegięli. To skorelowanie z butelką to chyba po to, żeby uniknąć sytuacji, w których zakrętka zginie. Dlaczego nie pomyśleli o tych, co wbijają kody. Przecież trzeba się siłować z urwaniem tego dziadostwa. Ja tyle nazbierałem już tyle tych zakrętek (bo piję hektolitry coli), a właściwie to i tak chce mi się wklepywać tych kodów, bo nagrody mizerne i zakrętki poszyły do recyklingu - chyba w dobrym celu.

Przyzwyczajaj się. To nie jest wymysł coca-coli. https://www.prawo...y-2024-r,521024.html

Zaczynam wątpić w to, że z tych zakrętek będzie coś pożytecznego - fundusze na jeden wózek - skoro na jeden wózek potrzeba aż kilkadziesiąt ton zakrętek. Szklane butelki najlepsze. Tak się uparli na ten plastik.

O zbiórkach nakrętek czytałam już dawno artykuły o tym, że są zupełnie nieopłacalne. Podobno często zebranie ich i przetransportowanie jest droższe niż zysk, który się z nich uzyskuje.

kufel98

#7128705 Napisano: 05.10.2023 11:25:40
Orientuje się ktoś czy były wysyłane nagrody za konkurs "Wygraj niepowtarzalną przygodę na pustyni z Lewisem Hamiltonem" Monster Energy?
0 0