Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

koniczynka123

#7125618 Napisano: 22.09.2023 13:12:52
delfinka101 napisał(a):

Ha, wczoraj tylko 1 x wygrałam, poprzedniego dnia na 15 strzałów  4x. Różnie bywa czasami na 20 nic ale często jest ze kilka razy. Było też 5 na 5

A nie potrzebujesz niczego dla siebie z allegro? Przecież po zamianie monetek na kupon możesz sobie nawet na konkursy kupować, sklepy wydają paragony(faktury)- pierwszy raz widzę kogoś kto nie chce "pieniędzy" emotka

delfinka101

#7125660 Napisano: 22.09.2023 14:12:09
koniczynka123 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ha, wczoraj tylko 1 x wygrałam, poprzedniego dnia na 15 strzałów  4x. Różnie bywa czasami na 20 nic ale często jest ze kilka razy. Było też 5 na 5

A nie potrzebujesz niczego dla siebie z allegro? Przecież po zamianie monetek na kupon możesz sobie nawet na konkursy kupować, sklepy wydają paragony(faktury)- pierwszy raz widzę kogoś kto nie chce "pieniędzy" emotka

mam załadowane 200 monet na swoim koncie
0 0

katee14

#7125666 Napisano: 22.09.2023 14:21:12
koniczynka123 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ha, wczoraj tylko 1 x wygrałam, poprzedniego dnia na 15 strzałów  4x. Różnie bywa czasami na 20 nic ale często jest ze kilka razy. Było też 5 na 5

A nie potrzebujesz niczego dla siebie z allegro? Przecież po zamianie monetek na kupon możesz sobie nawet na konkursy kupować, sklepy wydają paragony(faktury)- pierwszy raz widzę kogoś kto nie chce "pieniędzy" emotka

Czy te monety można zamieniać na kupony większe niż 20zł bo u mnie w aplikacji pokazuje tylko 10 albo 20zł, a mam45 monet.  I  czy są do wykorzystania od kwoty zakupu 40zł i tylko jeden kupon do jednych zakupów?
0 0

koniczynka123

#7125675 Napisano: 22.09.2023 14:34:46
katee14 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ha, wczoraj tylko 1 x wygrałam, poprzedniego dnia na 15 strzałów  4x. Różnie bywa czasami na 20 nic ale często jest ze kilka razy. Było też 5 na 5

A nie potrzebujesz niczego dla siebie z allegro? Przecież po zamianie monetek na kupon możesz sobie nawet na konkursy kupować, sklepy wydają paragony(faktury)- pierwszy raz widzę kogoś kto nie chce "pieniędzy" emotka

Czy te monety można zamieniać na kupony większe niż 20zł bo u mnie w aplikacji pokazuje tylko 10 albo 20zł, a mam45 monet.  I  czy są do wykorzystania od kwoty zakupu 40zł i tylko jeden kupon do jednych zakupów?

Można max 100 zł, nie trzeba wymieniać tylko na końcu przy płatności u samego dołu samo all pyta czy chcesz zużyć 100. Różnica powyżej można dopłacić blikiem lub przelewem. Jak masz uzbierane 45 zł to przy zakupie powyżej 45 zł pobierze Ci 45 - Zakup chyba musi być od 40 zł a jesli masz jeszcze smart to wysyłka wyjdzie Ci gratis.
1 cb656 0

boss75

#7125691 Napisano: 22.09.2023 15:42:44
Drodzy forumowicze
Ostatnio pomagam starszej Pani 
Musiałem czymś zająć głowę po śmierci Taty.
Jak ktoś z Was chciałby pomóc to zapraszam 
Potrzebna kołdra, prześcieradła i ze 2 poduszki ozdobne , które kładzie się na łózku.
Jedzenie czasem sam Jej ogarniam.

aleksandra008

#7126287 Napisano: 25.09.2023 17:50:04
Pamiętacie o Cinema City bilet unlimited na 3 mce jak się założy do 30 września? Bo niedługo wchodzą fajne filmy. Złote Lwy i parę innych nagród w Gdyni właśnie zdobył film "Kos" i jest to western w stylu Tarantino o Tadeuszu Kościuszce. Jaram się tym filmem i bardzo jestem ciekawa jak wypadnie.
0 0

joan

#7126310 Napisano: 25.09.2023 20:44:10
Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

cb656

#7126313 Napisano: 25.09.2023 20:49:26
joan napisał(a):

Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

Loteria bramkowa? Chyba nie... emotka Stawiam raczej na bramkę wagową emotka
Zgodnie z zasadą, że każdy kilogram obywatela wart jest sześćdziesiąt... emotka

lasiglasty

#7126315 Napisano: 25.09.2023 21:16:24
joan napisał(a):

Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

To dopiero zaczęłoby się na forum... "Wymienię paragony z Lay'sami na akt urodzenia", "kiedyś to wystarczyło zrobić zakupy za 5 zł, a teraz dziecko trzeba rodzić", "ci z Aleksandrowa Łódzkiego znowu tyle wygrywają, pewnie mają swoją porodówkę, a potem zwracają dzieci do okna życia", "zrobię zakupy w Intermarche w zamian za urodzenie dziecka", "wkurza mnie, że specjalnie zaszłam w ciąże, żeby wziąć udział w loterii, a przegapiłam termin zgłoszeń", "rodziłam dzisiaj dziecko na loterię, a położna chwyciła je i już chciał za pazuchę włożyć, pewnie sama gra i myślała, że się nie skapnę", "kurdę, wygrałam w loterii dziecięcej, ale akt urodzenia jakoś słabo opisany, czy komuś taki przeszedł, czy będę musiała iść po pieczątkę do laboratorium, że dna się zgadza", "a na tę loterię dziecięcą to można rodzić przez cesarkę czy trzeba naturalnie, w regulaminie nic nie ma, pytał ktoś w agencji?".

zezowaty_kot

#7126323 Napisano: 25.09.2023 21:56:48
lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

To dopiero zaczęłoby się na forum... "Wymienię paragony z Lay'sami na akt urodzenia", "kiedyś to wystarczyło zrobić zakupy za 5 zł, a teraz dziecko trzeba rodzić", "ci z Aleksandrowa Łódzkiego znowu tyle wygrywają, pewnie mają swoją porodówkę, a potem zwracają dzieci do okna życia", "zrobię zakupy w Intermarche w zamian za urodzenie dziecka", "wkurza mnie, że specjalnie zaszłam w ciąże, żeby wziąć udział w loterii, a przegapiłam termin zgłoszeń", "rodziłam dzisiaj dziecko na loterię, a położna chwyciła je i już chciał za pazuchę włożyć, pewnie sama gra i myślała, że się nie skapnę", "kurdę, wygrałam w loterii dziecięcej, ale akt urodzenia jakoś słabo opisany, czy komuś taki przeszedł, czy będę musiała iść po pieczątkę do laboratorium, że dna się zgadza", "a na tę loterię dziecięcą to można rodzić przez cesarkę czy trzeba naturalnie, w regulaminie nic nie ma, pytał ktoś w agencji?".

Czy można te bliźniaki rozbić na dwa zgłoszenia?  emotka

kuleczkar

#7126338 Napisano: 25.09.2023 23:10:03
zezowaty_kot napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

To dopiero zaczęłoby się na forum... "Wymienię paragony z Lay'sami na akt urodzenia", "kiedyś to wystarczyło zrobić zakupy za 5 zł, a teraz dziecko trzeba rodzić", "ci z Aleksandrowa Łódzkiego znowu tyle wygrywają, pewnie mają swoją porodówkę, a potem zwracają dzieci do okna życia", "zrobię zakupy w Intermarche w zamian za urodzenie dziecka", "wkurza mnie, że specjalnie zaszłam w ciąże, żeby wziąć udział w loterii, a przegapiłam termin zgłoszeń", "rodziłam dzisiaj dziecko na loterię, a położna chwyciła je i już chciał za pazuchę włożyć, pewnie sama gra i myślała, że się nie skapnę", "kurdę, wygrałam w loterii dziecięcej, ale akt urodzenia jakoś słabo opisany, czy komuś taki przeszedł, czy będę musiała iść po pieczątkę do laboratorium, że dna się zgadza", "a na tę loterię dziecięcą to można rodzić przez cesarkę czy trzeba naturalnie, w regulaminie nic nie ma, pytał ktoś w agencji?".

Czy można te bliźniaki rozbić na dwa zgłoszenia?  emotka

Padłamemotka ze śmiechuemotka
1 kumulacja 0

tereniagno

#7126357 Napisano: 26.09.2023 07:38:55
Czy z Haribo zaraz przychodzi potwierdzenie na maila o wygranym zestawie?
Po jakim czasie przychodzi potwierdzenie?
0 0

Magia

#7126363 Napisano: 26.09.2023 07:58:10
[quote=Nie odpowiadają na e-maile, co proponujecie zrobić? Czy zostawić to tak jak jest, bo nic nie da się zrobić?


Magia]Ja to mam szczęście. Nie dość, że nic kompletnie nie wpada w paragonowych, to dzisiaj przysłali nagrodę z Letnia odmiana Jacka.
Jedna butelka whisky cała, drugiej brak, tylko dwa okruchy szkła i wszystko whisky przesiąknięte.
Kosz aż nabrzmiały, koc mokry, czapka też. Wydaje mi się, że potłukło się może na magazynie i żeby nie było, że potłuczone to przepakowali.
Bardzo rzadko wygrywam, to poradźcie, co w takiej sytuacji.
Napisałam e-mail, ale póki co cisza.
0 0

katee14

#7126523 Napisano: 26.09.2023 15:47:40
Czy ktoś zwracał towar kupiony  w adidas za kod na 250zł z Lays? Dopłaciłam do bluzy 20zł i wykorzystałam ten kod na 250zł. . Bluzę zwróciłam bo była duża. Zwrócili mi na konto 20zł i cisza. Na emila nie odpisali. Dzisiaj mądra pani na infolinii powiedziała, że przekazuje moją sprawę dalej i że u nich karty podarunkowe zwrotne ważne są tylko 60dni. Ale ja nie miałam karty tylko kupon.  I tyle się dowiedziałam.  Ktoś robił taki zwrot?
0 0

nikos

#7126582 Napisano: 26.09.2023 19:56:32
katee14 napisał(a):

Czy ktoś zwracał towar kupiony  w adidas za kod na 250zł z Lays? Dopłaciłam do bluzy 20zł i wykorzystałam ten kod na 250zł. . Bluzę zwróciłam bo była duża. Zwrócili mi na konto 20zł i cisza. Na emila nie odpisali. Dzisiaj mądra pani na infolinii powiedziała, że przekazuje moją sprawę dalej i że u nich karty podarunkowe zwrotne ważne są tylko 60dni. Ale ja nie miałam karty tylko kupon.  I tyle się dowiedziałam.  Ktoś robił taki zwrot?

Tak. Teraz dzwonisz na infolinię, mówisz, że zwróciłaś produkt i generują Ci kod ważny 60 dni. Możesz kupić jeden lub wiele produktów z dopłatą. Dlatego, że miałaś voucher z Lays dostaniesz ten kod na 60 dni. Do jednokrotnego użycia.
0 0

doo

#7126624 Napisano: 27.09.2023 00:01:17
Czy odbierając nagrodę, na przykład jeden plus jeden średni popcorn gratis w loterii cinema city wygrywa każdy kinoman chcieli od kogoś oryginał biletu?
0 0

agnesita

#7126692 Napisano: 27.09.2023 10:56:12
doo napisał(a):

Czy odbierając nagrodę, na przykład jeden plus jeden średni popcorn gratis w loterii cinema city wygrywa każdy kinoman chcieli od kogoś oryginał biletu?

ode mnie nie
0 0

atyde25

#7126824 Napisano: 27.09.2023 16:39:54
Przed wyjście z chałupy powiedziała sobie nie dla Dare no nieeeeeeee.I w obu sklepach w jakich byłam kupiłam Dare.Za to o dziwo 2 kody na nowe wyzwania z żappka.To jest szok dopiero.Ale dalej wkurza mnie moja naiwność w promo-bramach:(
0 0

atyde25

#7126826 Napisano: 27.09.2023 16:42:54
O nie dalej z jednego wyzwania nie mam kodu:(Idę się powiesić nie będę nawet się upominać o niego a może będę do jutra to zostawiam.
0 0

ktosiek1

#7126860 Napisano: 27.09.2023 19:24:18
nikos napisał(a):

katee14 napisał(a):

Czy ktoś zwracał towar kupiony  w adidas za kod na 250zł z Lays? Dopłaciłam do bluzy 20zł i wykorzystałam ten kod na 250zł. . Bluzę zwróciłam bo była duża. Zwrócili mi na konto 20zł i cisza. Na emila nie odpisali. Dzisiaj mądra pani na infolinii powiedziała, że przekazuje moją sprawę dalej i że u nich karty podarunkowe zwrotne ważne są tylko 60dni. Ale ja nie miałam karty tylko kupon.  I tyle się dowiedziałam.  Ktoś robił taki zwrot?

Tak. Teraz dzwonisz na infolinię, mówisz, że zwróciłaś produkt i generują Ci kod ważny 60 dni. Możesz kupić jeden lub wiele produktów z dopłatą. Dlatego, że miałaś voucher z Lays dostaniesz ten kod na 60 dni. Do jednokrotnego użycia.

A mi powiedzieli że ten kod to nie na wszystko będzie działał (niby na wyprzedaż nie). Miałam więc niezła przeprawę z czatem i zażądałam przekazania sprawy wyżej. Po dwóch dniach otrzymałam normalna kartę podarunkowa ważna na wszystko i długo, bodajże 2 lata, ale nie pamiętam dokładnie. Tam niestety wszystko jest duuuze i trzeba chyba zamawiać normalnie za pieniądze i przymierzyć i dopiero jak będzie ok to zwrócić i zamówić to samo za voucher....
0 0