Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

nanajka81

#7124086 Napisano: 16.09.2023 11:29:13
koniczynka123 napisał(a):

radosna - Beko, Electrolux , Whirlpool działa do teraz czyli ponad 20 lat, za to indesit i Bosch szybko poległy. Teraz robią badziew bez względu jaką to firma. Dawniej poleciałbym też Philips, dzisiaj  nie za bardzo. Niech wybierze to co jej się wizualnie podoba, sprzęt i tak wytrzyma raptem z 5 lat😐


a u mnie super się sprawdza pralka Bosch logixx (14 lat - 2 razy poszedł silnik naprawa 200 zł - ale pierze dla Wielkiej ilości osób) lodówka Bosch (12lat) i zmywarka Whirlpool.
1 radosna 0

@gnieszk@

#7124093 Napisano: 16.09.2023 11:51:39
radosna napisał(a):

Mam do Was wielką prośbę w imieniu koleżanki, ktora w przyszłym tygodniu zleca zrobienie kuchni w nowym mieszkaniu. Nie ma zupelnie czasu, bo to praca i dzieci.
Jaki sprzęt kuchenny polecacie? Jaką markę? Jesli jesteście z czegoś zadowoleni np. z lodówki, to napiszcie z jakiej (model). Sprawa pilna, koleżanka nie ma czasu na szukanie, na czytanie opinii w necie itp. 
Liczę na Was emotka

Mam kolegę, który zajmuje się naprawą sprzętów AGD. I wg niego nie ma czegoś takiego jak "dobra firma". Wszystkie sprzęty się psują statystycznie praktycznie tak samo. Jego zdaniem nie ma sensu kupować tych droższych, bo to nie gwarantuje dłuższego/bezawaryjnego użytkowania. To na co warto wydać dodatkowe pieniądze to dłuższa gwarancja. Jedynie twierdzi, że lodówki w zabudowie psują się częściej niż te wolno stojące, ale to też kwestia błędów w realizacji i montażu zabudowy. 
Ale np tu jest inne podejście 
 Marki sprzętu AGD zgłaszane najczęściej do naprawy - Blog.technikan.pl
Tylko należałoby właściwie porównać ilość sprzętów zgłaszanych do naprawy z ilością wprowadzonych na rynek. Bo logiczne, że jeśli lodówek Bosch sprzedaje się więcej niż Gorenje to przy takiej samej awaryjności napraw będzie ilościowo więcej.

aleksandra008

#7124264 Napisano: 17.09.2023 14:59:27
Polecam w Cinema City bilet unlimited. Zwykle jest to członkostwo na rok ale do końca września można wykupić tylko na 3 miesiące i zrezygnować.
Ja musiałam wykupić najdroższy bilet po 49 za miesiąc ale jak ktoś ma kino w mniejszym mieście to  trzeba sprawdzić bo może być taniej.
Bilet jest imienny i ze zdjęciem - sprawdzają ( na początku pokazuje się maila z danymi z rejestracji zanim wyprodukują tą kartę) + bilet zamówiony ze strony lub aplikacji na konkretny film.
Jak sama nazwa wskazuje można chodzić na dowolną liczę filmów w tym opłaconym abonamencie. Zwraca się po dwóch filmach  ta opłata.
Jak ktoś chce wykorzystać moją polecajkę to proszę skorzystać z mojego  kodu 5690045265206
Byłam na 3 filmach w weekendy - w Arkadii sale są puste prawie. Imaxy i takie inne nie są w cenie ale jest zniżka za bilet tak samo jak zniżka w barze 10%. 
Moim zdaniem się opłaca.
1 kimberly 0

@gnieszk@

#7124846 Napisano: 19.09.2023 20:50:47
Szukam osoby która ma wiedzę na temat zaświadczeń o dochodach wydawanych przez Urząd Gminy (na podstawie informacji z US) np dla celów dotacji. Nie chodzi mi broń Boże o to żeby cokolwiek sprawdzić. Tylko o wiedzę teoretyczną i standardową w tym temacie.
0 0

boss75

#7124952 Napisano: 20.09.2023 10:08:48
Ma ktoś jakis tani voucher  do playera?
0 0

pioge7

#7124963 Napisano: 20.09.2023 10:32:29
@gnieszk@ napisał(a):

Szukam osoby która ma wiedzę na temat zaświadczeń o dochodach wydawanych przez Urząd Gminy (na podstawie informacji z US) np dla celów dotacji. Nie chodzi mi broń Boże o to żeby cokolwiek sprawdzić. Tylko o wiedzę teoretyczną i standardową w tym temacie.

Jakiejś wielkiej wiedzy nie mam, ale rok temu składaliśmy wniosek o dotację do pieca. Byliśmy w urzędzie gminy, wysłano nas do gminnego ośrodka pomocy i tam poprosiliśmy o zaświadczenie. Pani w kasie Gopsu zapytała tylko  kto mieszka w gospodarstwie. Jako że mama i tata skład dali wniosek to zaznaczyła tylko ich, gdyż powiedziała że ja i babcia którzy mieszkamy w domu, że my tworzymy osobne gospodarstwo.
Tyle wiem emotka

delfinka101

#7124987 Napisano: 20.09.2023 12:14:58
Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.
0 0

nelunia

#7124992 Napisano: 20.09.2023 12:31:10
delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.

Chętnie przyjmę nadmiaremotka
Na kilkadziesiąt wbić nawet monet nie ustrzeliłam...
0 0

@gnieszk@

#7124994 Napisano: 20.09.2023 12:34:04
delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.


Ja również nie mam problemu co z nimi robić bo żadnych nie wygrałam 😉
0 0

agakaz2

#7124995 Napisano: 20.09.2023 12:35:48
na bieżąco schodzą na allegro - hak coś przyjac moge
0 0

jomajd86

#7124997 Napisano: 20.09.2023 12:40:47
@gnieszk@ napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.


Ja również nie mam problemu co z nimi robić bo żadnych nie wygrałam 😉

Dokładnie jak ja 😅
1 kimberly 0

bajm

#7125084 Napisano: 20.09.2023 16:40:16
delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.

Możesz mi oddać 😁
0 0

Catcat

#7125479 Napisano: 21.09.2023 23:38:31
delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.

mi się udało dwa razy wygrać, na wiele wiele wbitych kapsli, więc też nie mam tego problemu. Jeśli ktoś oddaje, to też chętnie przyjmę na priv. ;]
0 0

Afrodyta72

#7125481 Napisano: 21.09.2023 23:45:59
Catcat napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.

mi się udało dwa razy wygrać, na wiele wiele wbitych kapsli, więc też nie mam tego problemu. Jeśli ktoś oddaje, to też chętnie przyjmę na priv. ;]

Musisz mieć wielkie szczęście do tych monet ,bo ja na 50 kapsli 5 monet wygrywam 🙈😘
Nie 🙈 wiem jak to Pani robi ,ale gratuluję ❤️
0 0

Afrodyta72

#7125483 Napisano: 21.09.2023 23:56:40
Catcat napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.

mi się udało dwa razy wygrać, na wiele wiele wbitych kapsli, więc też nie mam tego problemu. Jeśli ktoś oddaje, to też chętnie przyjmę na priv. ;]

Musisz mieć wielkie szczęście do tych monet ,bo ja na 50 kapsli 5 monet wygrywam 🙈😘
Nie 🙈 wiem jak to Pani robi ,ale gratuluję ❤️
delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.

0 0

Afrodyta72

#7125484 Napisano: 21.09.2023 23:57:50
Mogę odkupić monetki ?
0 0

tad_pole

#7125485 Napisano: 22.09.2023 00:03:08
jomajd86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.


Ja również nie mam problemu co z nimi robić bo żadnych nie wygrałam 😉

Dokładnie jak ja 😅

Ja też mam problem z ustrzeleniem czegokolwiek w Żywcu ;( chętnie przygarnę monetki, na pewno się nie zmarnują 
0 0

delfinka101

#7125566 Napisano: 22.09.2023 11:41:14
Ha, wczoraj tylko 1 x wygrałam, poprzedniego dnia na 15 strzałów  4x. Różnie bywa czasami na 20 nic ale często jest ze kilka razy. Było też 5 na 5
0 0

delfinka101

#7125569 Napisano: 22.09.2023 12:02:18
Afrodyta72 napisał(a):

Mogę odkupić monetki ?

teraz mam już osoby z forum. Na razie przez pewnie tydzien będę dla nich zbierała
0 0

Magia

#7125581 Napisano: 22.09.2023 12:34:53
Ja to mam szczęście. Nie dość, że nic kompletnie nie wpada w paragonowych, to dzisiaj przysłali nagrodę z Letnia odmiana Jacka.
Jedna butelka whisky cała, drugiej brak, tylko dwa okruchy szkła i wszystko whisky przesiąknięte.
Kosz aż nabrzmiały, koc mokry, czapka też. Wydaje mi się, że potłukło się może na magazynie i żeby nie było, że potłuczone to przepakowali.
Bardzo rzadko wygrywam, to poradźcie, co w takiej sytuacji.
Napisałam e-mail, ale póki co cisza.
0 0