Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

halliday

#7123657 Napisano: 14.09.2023 15:30:02
mandarynka16 napisał(a):

czy ktoś ma jakiś patent jak w całości wyciągnąć kasę z karty sodexo ? bo w bankomacie chyba będzie chciało prowizję ?

nie wiem czy zadziała ale może w biedronce, dino lub żabka? Ale tam byś musiała coś kupić i aby ci wypłacili resztę do pełnej kwoty jaką masz, tylko ty musisz podać tą kwotę, bo kasjerzy nie wiedzą twojego salda na karcie.
0 0

ziolko

#7123672 Napisano: 14.09.2023 16:28:49
dwaburekoty napisał(a):

Hej, robię w weekend imprezę (posiadowke) i szukam inspiracji kuchennych. W związku z tym, że mleko, miód i orzechy mam z własnego podwórka, temat przewodni imprezy to "mlekiem i miodem płynąca".
Może ktoś ma przepis na jakieś dania, które wywołają efekt wow?

Orzechowiec
Miodownik / królewiec 
Wrzuć w google "dania z orzechami" to znajdziesz masę przepisów
0 0

rainbowdash

#7123685 Napisano: 14.09.2023 16:44:24
Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,
0 0

wiolka252

#7123690 Napisano: 14.09.2023 16:56:38
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

Dlatego nie instaluje tego, niech się kłócą miedzy sobą 😂
1 kimberly 0

nanajka81

#7123691 Napisano: 14.09.2023 17:02:33
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

ojej, u nas to wszyscy mają na to wyrąbane, oby przewodnicząca coś kupiła a reszta się cieszy że załatwione.

magdalena-chili

#7123692 Napisano: 14.09.2023 17:02:48
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

A u mnie wszyscy grzeczni, zachwyceni, uprzejmi az za slodcy. Ale to pewnie dlatego ze pierwsza klasa (LO). emotka
0 0

zezowaty_kot

#7123693 Napisano: 14.09.2023 17:03:50
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

U nas wyjątkowo mamy taką klasę, że zgodnie wszyscy chcemy mieć... święty spokój. Zebrania trwają 20 minut, pierwsza propozycja i każdy się zgadza. A ogólnie jako osobę decyzyjną mianujemy przewodniczącego i się dostosowujemy. Tak działamy w tej klasie już 8 lat 😁
0 0

moskala22

#7123699 Napisano: 14.09.2023 17:10:31
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

U nas przyjęliśmy zasadę że trójki klasowe decydują o wszystkim i jest spokój
0 0

pikawka

#7123702 Napisano: 14.09.2023 17:18:56
zezowaty_kot napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

U nas wyjątkowo mamy taką klasę, że zgodnie wszyscy chcemy mieć... święty spokój. Zebrania trwają 20 minut, pierwsza propozycja i każdy się zgadza. A ogólnie jako osobę decyzyjną mianujemy przewodniczącego i się dostosowujemy. Tak działamy w tej klasie już 8 lat 😁


Ja dopiero rozpoczynam przygodę ze szkołą jako robisz emotka  
w poniedziałek czeka mnie pierwsze zebranie emotka
1 androm 0

nitka310

#7123719 Napisano: 14.09.2023 19:05:46
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

U mojego syna jest spokojnie, mamy grupę na WhatsAppie i tam można się zapytać o lektury, czy wycieczki i inne pierdółki. Najdłużej zebranie trwało 1,5h ponieważ w 3 klasie babka, która była w radzie rodzicielskiej zrezygnowała i nikt jie chciał na to iść, na szczęście jedna babka wkręciła męża i tak jest 3 rokemotka  trójka klasową ogarnia prezenty na dzień nauczyciela, chlopaka itd. Wysyłają info co kupują i czy tak jest ok, oczywiście wszyscy są zachwyceni bo mają to z głowy emotka  co semestr przewodnicząca przesyła rozliczenie wydatków, paragonu są do wglądu emotka  
P. S Syn chodził do przedszkola 3 lata i po zerówce ich wymieszali na 3 klasy, dzięki temu syn zna cały swój rocznik i dużo dzieciaków ogólnie ze szkoły a rodziców ma w klasie naprawdę świetnych i z jednymi (moją dawną nauczycielką) spotykamy się poza szkołą dość często emotka
0 0

DAIKOKU

#7123730 Napisano: 14.09.2023 20:15:09
dwaburekoty napisał(a):

Hej, robię w weekend imprezę (posiadowke) i szukam inspiracji kuchennych. W związku z tym, że mleko, miód i orzechy mam z własnego podwórka, temat przewodni imprezy to "mlekiem i miodem płynąca".
Może ktoś ma przepis na jakieś dania, które wywołają efekt wow?

0 0

dwaburekoty

#7123733 Napisano: 14.09.2023 20:31:55
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

Ja w czerwcu na zakończenie przedszkola zrobiłam g*w*oburze na grupie i nie traktuje tego jako ujmę. Mieliśmy się składać po 20zl na prezenty dla dzieciaków, które miały dostać.... ołówki i długopis z chińczyka za 2zl (ostatecznie dostały gry planszowe za 20zl)... poprosiłam o rozliczenie, przez 3 dni jakoś nie potrafił się tym zająć. Na tydzień przed zakończeniem roku nikt nie był w stanie podjąć decyzji dla kogo kwiaty, jakie kwiaty i po ile. Lubię porządek, szanuje swój czas, zwłaszcza ten, który poświęcam na pracę najemną. Do dziś matka, która chciała zorganizować ołówki jest na mnie obrażona. Trudno, przeżyje. 
Jeśli trzeba i widzę, że ludzie nie ogarniaja, jestem pierwsza do robienia g*wnoburzy na tych grupach.
0 0

fan-mandaryny

#7123772 Napisano: 14.09.2023 23:34:23
rainbowdash napisał(a):

Czy waszym zdaniem „sprzęt króla nocy” nie brzmi trochę frywolnie, dwuznacznie i erotycznie? 😈

W języku polskim trzeba się napracować niekiedy, żeby znaleźć określenie, żeby nie zostać odebranym negatywnie, bo wszystko się sprowadza do tematu seksu. Tutaj wyszło wulgarnie. emotka
1 WaterLily 0

nanajka81

#7123796 Napisano: 15.09.2023 09:10:10
dwaburekoty napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

Ja w czerwcu na zakończenie przedszkola zrobiłam g*w*oburze na grupie i nie traktuje tego jako ujmę. Mieliśmy się składać po 20zl na prezenty dla dzieciaków, które miały dostać.... ołówki i długopis z chińczyka za 2zl (ostatecznie dostały gry planszowe za 20zl)... poprosiłam o rozliczenie, przez 3 dni jakoś nie potrafił się tym zająć. Na tydzień przed zakończeniem roku nikt nie był w stanie podjąć decyzji dla kogo kwiaty, jakie kwiaty i po ile. Lubię porządek, szanuje swój czas, zwłaszcza ten, który poświęcam na pracę najemną. Do dziś matka, która chciała zorganizować ołówki jest na mnie obrażona. Trudno, przeżyje. 
Jeśli trzeba i widzę, że ludzie nie ogarniaja, jestem pierwsza do robienia g*wnoburzy na tych grupach.

To może trzeba było zostać przewodniczącą klasy i samej ogarniać prezenty i rozliczenia? Ceny głupich gadżetów są straszne, dzieci też są wymagające - tak naprawdę najlepiej im chyba kupować mazaki, kredki, jajko niespodziankę itp. bo te gry planszowe za 20 zł to też są słabe (miałam takie pamiątki z przedszkola i dziecko nigdy w nie grać nie chciało) Oczywiście, jeżeli składacie się po 20 zł to wypadałoby aby cała ta kasa poszła rzeczywiście na prezent a nie komuś do kieszeni ale kupowanie wszelkich prezentów jest trudne.
1 kimberly 0

kwadracik

#7124015 Napisano: 15.09.2023 20:20:42
Może ktoś z Was ma zbędne talenciaki z Lidla ? emotka Szkole,dla której zbieram brakuje trochę do 1000 ,a za taką ilość jest nagroda dodatkowa dla placówki emotka
Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej ,gdyby ktos chciał pomóc emotka
0 0

radosna

#7124017 Napisano: 15.09.2023 20:27:09
Mam do Was wielką prośbę w imieniu koleżanki, ktora w przyszłym tygodniu zleca zrobienie kuchni w nowym mieszkaniu. Nie ma zupelnie czasu, bo to praca i dzieci.
Jaki sprzęt kuchenny polecacie? Jaką markę? Jesli jesteście z czegoś zadowoleni np. z lodówki, to napiszcie z jakiej (model). Sprawa pilna, koleżanka nie ma czasu na szukanie, na czytanie opinii w necie itp. 
Liczę na Was emotka
0 0

mandarynka16

#7124020 Napisano: 15.09.2023 20:29:59
radosna napisał(a):

Mam do Was wielką prośbę w imieniu koleżanki, ktora w przyszłym tygodniu zleca zrobienie kuchni w nowym mieszkaniu. Nie ma zupelnie czasu, bo to praca i dzieci.
Jaki sprzęt kuchenny polecacie? Jaką markę? Jesli jesteście z czegoś zadowoleni np. z lodówki, to napiszcie z jakiej (model). Sprawa pilna, koleżanka nie ma czasu na szukanie, na czytanie opinii w necie itp. 
Liczę na Was emotka

To ja mam radę, niech podpisze dobrze napisaną umowę z osobą która będzie ją jej wykańczać. Bo stolarze/Ci od wykończenia potrafią oszukać na grube pieniądze. lepiej się zabezpieczyć

DAIKOKU

#7124021 Napisano: 15.09.2023 20:44:26
Od 13 lat sprzęt simens, kuchnia nie do zmiany zaprojektowana przez projektantke
1 radosna 0

zezowaty_kot

#7124025 Napisano: 15.09.2023 21:11:11
radosna napisał(a):

Mam do Was wielką prośbę w imieniu koleżanki, ktora w przyszłym tygodniu zleca zrobienie kuchni w nowym mieszkaniu. Nie ma zupelnie czasu, bo to praca i dzieci.
Jaki sprzęt kuchenny polecacie? Jaką markę? Jesli jesteście z czegoś zadowoleni np. z lodówki, to napiszcie z jakiej (model). Sprawa pilna, koleżanka nie ma czasu na szukanie, na czytanie opinii w necie itp. 
Liczę na Was emotka

Mi lodówka BEKO rozpadała się w rękach, od pierwszych tygodni, koszmar. Koleżance piekarnik BEKO wytrzymał 3 tygodnie. Inne sprzęty (u mnie bosch i samsung bez zarzutów).
1 radosna 0

koniczynka123

#7124029 Napisano: 15.09.2023 21:33:09
radosna - Beko, Electrolux , Whirlpool działa do teraz czyli ponad 20 lat, za to indesit i Bosch szybko poległy. Teraz robią badziew bez względu jaką to firma. Dawniej poleciałbym też Philips, dzisiaj  nie za bardzo. Niech wybierze to co jej się wizualnie podoba, sprzęt i tak wytrzyma raptem z 5 lat😐