Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

jxrghere

#7122783 Napisano: 11.09.2023 12:06:29
Właśnie z dziewczyną trafiliśmy na to forum - mocni jesteście, odkryliśmy świat o którym nie mieliśmy pojęcia xD. Często kupowaliśmy jakieś rzeczy specjalnie pod loterię, mamy za sobą 500 kodów Coca-Cola i nigdy nie wygraliśmy nic. Mamy nadzieję, że wrac z tym forum wejdziemy w stopień wtajemniczenia, który pozwoli nam wygrać cokolwiek kiedykolwiek. 

Raz pijany dawno temu wygrałem koc kasztelat i nigdy do mnie nie dotarł 🙄, może wykorzystałem limit szczęścia

radziosny

#7122805 Napisano: 11.09.2023 12:54:49
jxrghere napisał(a):

Właśnie z dziewczyną trafiliśmy na to forum - mocni jesteście, odkryliśmy świat o którym nie mieliśmy pojęcia xD. Często kupowaliśmy jakieś rzeczy specjalnie pod loterię, mamy za sobą 500 kodów Coca-Cola i nigdy nie wygraliśmy nic. Mamy nadzieję, że wrac z tym forum wejdziemy w stopień wtajemniczenia, który pozwoli nam wygrać cokolwiek kiedykolwiek. 

Raz pijany dawno temu wygrałem koc kasztelat i nigdy do mnie nie dotarł 🙄, może wykorzystałem limit szczęścia


southlander

#7122815 Napisano: 11.09.2023 14:09:05
nanajka81 napisał(a):

organizatorzy wybierają przeważnie dopieszczone, idealne zgłoszenia (widać po FB). Wierszyk, esej, reklama organizatora...

To intrygujące jak różne perspektywy mamy, bo gram najwięcej na FB i mam zupełnie odwrotne wrażenia. Kiedyś wygrywały typowo "konkursowe" odpicowane zgłoszenia, wystarczyło się przyłożyć, poświęcić czas i wymyślić coś ciekawego, ładnie ubrać myśli w ładne słowa i efekty zwykle były. Teraz są docenia się maksymalnie zwyczajne prace. Grażynkowy wierszyk który niezbyt się klei ale jest naturalny, średniej długości niechlujne teksty z lekkimi błędami, czy różne "kreatywne" sztuczki które świeże to były dawno dawno temu (np. zdania rozpoczynające się od liter związanych z nazwą sponsora). Chyba bardziej opłaca się iść w ilość niż w jakość.

Bardzo bym chciał żeby powróciły czasy na dopieszczone zgłoszenia, bo inwestując czas wiedziałem że ma to jakiś sens, że prędzej czy później się to zwróci w postaci nagród. Obecnie poświęcony czas nie jest już żadną gwarancją, a organizator często nie jest zainteresowany przyznaniem nagrody typowemu konkursowiczowi-hobbyście, raczej wybiera coś naturalnego i mniej dopracowanego. 

Tak czy inaczej, niektórzy zapewne będą twierdzić że czasy są takie same, to tylko my bardziej marudzimy albo wypadamy z formy. emotka

nanajka81

#7122821 Napisano: 11.09.2023 14:18:34
southlander napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

organizatorzy wybierają przeważnie dopieszczone, idealne zgłoszenia (widać po FB). Wierszyk, esej, reklama organizatora...

To intrygujące jak różne perspektywy mamy, bo gram najwięcej na FB i mam zupełnie odwrotne wrażenia. Kiedyś wygrywały typowo "konkursowe" odpicowane zgłoszenia, wystarczyło się przyłożyć, poświęcić czas i wymyślić coś ciekawego, ładnie ubrać myśli w ładne słowa i efekty zwykle były. Teraz są docenia się maksymalnie zwyczajne prace. Grażynkowy wierszyk który niezbyt się klei ale jest naturalny, średniej długości niechlujne teksty z lekkimi błędami, czy różne "kreatywne" sztuczki które świeże to były dawno dawno temu (np. zdania rozpoczynające się od liter związanych z nazwą sponsora). Chyba bardziej opłaca się iść w ilość niż w jakość.

Bardzo bym chciał żeby powróciły czasy na dopieszczone zgłoszenia, bo inwestując czas wiedziałem że ma to jakiś sens, że prędzej czy później się to zwróci w postaci nagród. Obecnie poświęcony czas nie jest już żadną gwarancją, a organizator często nie jest zainteresowany przyznaniem nagrody typowemu konkursowiczowi-hobbyście, raczej wybiera coś naturalnego i mniej dopracowanego. 

Tak czy inaczej, niektórzy zapewne będą twierdzić że czasy są takie same, to tylko my bardziej marudzimy albo wypadamy z formy. emotka

Widocznie gramy w innych konkursach bo ja zawsze przeglądam odpowiedzi, które wygrały i bynajmniej nie są to "zwykłe" prace emotka Są przemyślane, rymowane, długie, dodane zdjęcia/filmy... No i znane nazwiska... To co mnie mega w takich konkursach zaczęło irytować to to że jak tylko zostaną ogłoszone wyniki to ludzie, którzy wygrali w dużej mierze usuwają swoje zgłoszenia i jak chce sobie poczytać po kilku godzinach czym ktoś wygrał to odpowiedzi takiej wcale nie ma emotka Wygrany jest, śladu po odpowiedzi zero.

PS. Polecam przejrzeć odpowiedzi z tego konkursu: https://www.faceb...t=a.661597462679040.

Śpiewak forumowy też wygrał... emotka
0 0

Emememe

#7122827 Napisano: 11.09.2023 14:30:24
nanajka81 napisał(a):


PS. Polecam przejrzeć odpowiedzi z tego konkursu: https://www.faceb...t=a.661597462679040.

Śpiewak forumowy też wygrał... emotka

Kilka wygranych tekstów jest wygenerowanych w chat gpt… Ciekawe, czy Empik coś z tym zrobi.
1 rooney 0

notta

#7122832 Napisano: 11.09.2023 14:45:32
Emememe napisał(a):

nanajka81 napisał(a):


PS. Polecam przejrzeć odpowiedzi z tego konkursu: https://www.faceb...t=a.661597462679040.

Śpiewak forumowy też wygrał... emotka

Kilka wygranych tekstów jest wygenerowanych w chat gpt… Ciekawe, czy Empik coś z tym zrobi.

Skąd ten wniosek?
0 0

southlander

#7122833 Napisano: 11.09.2023 14:47:36
nanajka81 napisał(a):

southlander napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

organizatorzy wybierają przeważnie dopieszczone, idealne zgłoszenia (widać po FB). Wierszyk, esej, reklama organizatora...

To intrygujące jak różne perspektywy mamy, bo gram najwięcej na FB i mam zupełnie odwrotne wrażenia. Kiedyś wygrywały typowo "konkursowe" odpicowane zgłoszenia, wystarczyło się przyłożyć, poświęcić czas i wymyślić coś ciekawego, ładnie ubrać myśli w ładne słowa i efekty zwykle były. Teraz są docenia się maksymalnie zwyczajne prace. Grażynkowy wierszyk który niezbyt się klei ale jest naturalny, średniej długości niechlujne teksty z lekkimi błędami, czy różne "kreatywne" sztuczki które świeże to były dawno dawno temu (np. zdania rozpoczynające się od liter związanych z nazwą sponsora). Chyba bardziej opłaca się iść w ilość niż w jakość.

Bardzo bym chciał żeby powróciły czasy na dopieszczone zgłoszenia, bo inwestując czas wiedziałem że ma to jakiś sens, że prędzej czy później się to zwróci w postaci nagród. Obecnie poświęcony czas nie jest już żadną gwarancją, a organizator często nie jest zainteresowany przyznaniem nagrody typowemu konkursowiczowi-hobbyście, raczej wybiera coś naturalnego i mniej dopracowanego. 

Tak czy inaczej, niektórzy zapewne będą twierdzić że czasy są takie same, to tylko my bardziej marudzimy albo wypadamy z formy. emotka

Widocznie gramy w innych konkursach bo ja zawsze przeglądam odpowiedzi, które wygrały i bynajmniej nie są to "zwykłe" prace emotka Są przemyślane, rymowane, długie, dodane zdjęcia/filmy... No i znane nazwiska... To co mnie mega w takich konkursach zaczęło irytować to to że jak tylko zostaną ogłoszone wyniki to ludzie, którzy wygrali w dużej mierze usuwają swoje zgłoszenia i jak chce sobie poczytać po kilku godzinach czym ktoś wygrał to odpowiedzi takiej wcale nie ma emotka Wygrany jest, śladu po odpowiedzi zero.

Chyba rzeczywiście bierzemy udział w innych konkursach bo mam wrażenie te kilkanaście stałych nazwisk pojawia się o wiele rzadziej (nie licząc pana M.B. który potrafi dodać swój filmik nawet gdy polecenie brzmi "napisz") . Zdjęcia były zawsze, ludzie je dodawali nawet gdy nikt o nie nie pytał, jedynie może te filmiki to jakaś nowość.
0 0

kimberly

#7122834 Napisano: 11.09.2023 14:47:55
Emememe napisał(a):

nanajka81 napisał(a):


PS. Polecam przejrzeć odpowiedzi z tego konkursu: https://www.faceb...t=a.661597462679040.

Śpiewak forumowy też wygrał... emotka

Kilka wygranych tekstów jest wygenerowanych w chat gpt… Ciekawe, czy Empik coś z tym zrobi.

Przeczytałam tylko kilka i jedna z nich też zrobiła na mnie takie wrażenie, jakby hm.. była przetłumaczona przez bardzo dobry translator ale nie była napisana przez człowieka, nie umiem tego określić.
0 0

Emememe

#7122835 Napisano: 11.09.2023 14:49:15
notta napisał(a):

Emememe napisał(a):

nanajka81 napisał(a):


PS. Polecam przejrzeć odpowiedzi z tego konkursu: https://www.faceb...t=a.661597462679040.

Śpiewak forumowy też wygrał... emotka

Kilka wygranych tekstów jest wygenerowanych w chat gpt… Ciekawe, czy Empik coś z tym zrobi.

Skąd ten wniosek?

Chat GPT generuje odpowiedzi pisane akapitami, od razu rzucają się w oczy. Wystarczy taki tekst wkleić np tutaj: 
https://www.zerogpt.com/ i jest potwierdzenie, ze odpowiedz jest wygenerowana. Sa dowody w komentarzach.

notta

#7122836 Napisano: 11.09.2023 14:58:10
O patrz o tym nie wiedziałam...
0 0

gregory04

#7122838 Napisano: 11.09.2023 15:00:35
Powiem szczerze, że jak w konkursach na Fb/Ig ciągle widzę wypowiedzi w tym samym stylu zaczynające się od dużych liter alfabetu, od DO, RE, Mi z wizerunkiem nutek albo to totalnie oklepane już jest moim numerem JEDEN, oceniam go na SZÓSTKĘ bo to ÓSMY cud świata to się zastanawiam czy organizatorzy na prawdę nie mają już dość? Przecież skoro takie osoby piszą zgłoszenia o powyższej treści w konkursach w mediach społecznościowych to zapewne w konkursach promocyjnych również używają takich haseł.

adamo86

#7122907 Napisano: 11.09.2023 21:10:33
Emememe napisał(a):

notta napisał(a):

Emememe napisał(a):

nanajka81 napisał(a):


PS. Polecam przejrzeć odpowiedzi z tego konkursu: https://www.faceb...t=a.661597462679040.

Śpiewak forumowy też wygrał... emotka

Kilka wygranych tekstów jest wygenerowanych w chat gpt… Ciekawe, czy Empik coś z tym zrobi.

Skąd ten wniosek?

Chat GPT generuje odpowiedzi pisane akapitami, od razu rzucają się w oczy. Wystarczy taki tekst wkleić np tutaj: 
https://www.zerogpt.com/ i jest potwierdzenie, ze odpowiedz jest wygenerowana. Sa dowody w komentarzach.

Może to być fajne narzędzie do publicznego demaskowania oszustów emotka  emotka

sloma_i_buty

#7123222 Napisano: 13.09.2023 09:07:39
Hej, czy w OH Kino we Wrocławiu można wykorzystać bilety Kinads (kody online)? Chcę uniknąć sytuacji, gdy okaże się, że nie mimo rezerwacji nie jest to możliwe. Tak już się zdarzyło w kinie z listy na stronie Kinads.
0 0

mandarynka16

#7123248 Napisano: 13.09.2023 10:20:04
czy ktoś ma jakiś patent jak w całości wyciągnąć kasę z karty sodexo ? bo w bankomacie chyba będzie chciało prowizję ?
1 rooney 0

jxrghere

#7123434 Napisano: 13.09.2023 18:37:36
Ile razy wygraliście? I ile gracie?
0 0

boss75

#7123449 Napisano: 13.09.2023 19:32:09
Czy ktoś z Was orientuje się w temacie kodów do playera?
Gdzie zdobyć czy coś
0 0

adamo86

#7123450 Napisano: 13.09.2023 19:41:50
jxrghere napisał(a):

Ile razy wygraliście? I ile gracie?

Ja gram prawie dwa lata, a wygrałem więcej razy niż bym się kiedykolwiek spodziewał emotka  ale i tak jestem mały pikuś przy niektórych emotka

Jak chcesz się zmotywować to tu jest fajny wątek -> Nasze wygrane w minionym roku
1 kimberly 0

kimberly

#7123456 Napisano: 13.09.2023 19:57:27
adamo86 napisał(a):

jxrghere napisał(a):

Ile razy wygraliście? I ile gracie?

Ja gram prawie dwa lata, a wygrałem więcej razy niż bym się kiedykolwiek spodziewał emotka  ale i tak jestem mały pikuś przy niektórych emotka

Jak chcesz się zmotywować to tu jest fajny wątek -> Nasze wygrane w minionym roku

Oo, to ja gram od czerwca i mam podobne odczucia jak adamo86 i również polecam ten wątek emotka

Choć teraz od połowy sierpnia z powodów prywatnych i zdrowotnych nie miałam czasu/sił/możliwości brać udziału w jakimkolwiek konkursie, zazdroszczę wam bardzo czytając o waszych rozterkach konkursowych i cieszę się ogromnie z waszych super wygranych w MDW!:) 
Nie mogę się doczekać aż będę miała możliwość wrócić do tego świata i mam nadzieję, że się nie rozczaruje, jak ostatnimi konkursami w których brałam udział emotka emotka
1 adamo86 0

aleksandra008

#7123457 Napisano: 13.09.2023 20:07:09
zdesperowany_kot napisał(a):

Powiem szczerze, że jak w konkursach na Fb/Ig ciągle widzę wypowiedzi w tym samym stylu zaczynające się od dużych liter alfabetu, od DO, RE, Mi z wizerunkiem nutek albo to totalnie oklepane już jest moim numerem JEDEN, oceniam go na SZÓSTKĘ bo to ÓSMY cud świata to się zastanawiam czy organizatorzy na prawdę nie mają już dość? Przecież skoro takie osoby piszą zgłoszenia o powyższej treści w konkursach w mediach społecznościowych to zapewne w konkursach promocyjnych również używają takich haseł.

Tak ale oryginalne rzeczy są oryginalne więc trudno je ocenić a coś co było oryginalne 5 lat temu nadal ma ten tag przypisany i był pozytywny wydźwięk, więc jest "bezpieczne" do wybrania.
0 0

dwaburekoty

#7123513 Napisano: 14.09.2023 08:55:52
Hej, robię w weekend imprezę (posiadowke) i szukam inspiracji kuchennych. W związku z tym, że mleko, miód i orzechy mam z własnego podwórka, temat przewodni imprezy to "mlekiem i miodem płynąca".
Może ktoś ma przepis na jakieś dania, które wywołają efekt wow?
1 DAIKOKU 0