Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

rufus

#7122004 Napisano: 07.09.2023 13:18:58
pikawka napisał(a):

Yoko napisał(a):

pikawka napisał(a):

Yoko napisał(a):

Mam pytanie odnośnie sprzedaży nagród. Gdzie sprzedajecie (poza forum)? Olx? Allegro? Może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie polecacie albo nie polecacie? Jakie wrażenia macie z tymi platformami? Kiedyś sprzedawałam trochę rzeczy z domu na olx zanim zaczęłam bawić się w konkursy, ale to było dawno temu, kiedy strona w zasadzie raczkowała i nie spotkałam się wtedy z żadnymi próbami oszustwa. Mam stosunkowo mało rzeczy, bo z reguły gram o to, co chcę wygrać dla siebie, ale wiadomo czasami wpadają nagrody innych stopni niż byśmy chcieli.  emotka  No i mam ten nieszczęsny voucher na Slowhop, którego nie jestem w stanie wykorzystać...

U mnie wszystko schodzi albo na grupach na fb, albo olx reszta znajomi bo wystawiam tez u siebie na fb.

Dzięki za informacje. To są jakieś lokalne grupy w Twojej miejscowości czy ogólnopolskie? Możesz jakąś polecić?


Zawsze lokalne typu kupię-sprzedam w mojej miejscowości lub okolicznej, którą mam blisko. Na ogólnopolskich nie sprzedaje.

Dokladnie. Lub kupie/sprzedam dotyczace wybranych rzeczy. To juz musisz wpisac w wyszukiwarce o co ci chodzi.
Ogolnopolskie a dopiero w poscie mozesz dopisac o jaka lokalizacje chodzi.
1 Yoko 0

brucee

#7122025 Napisano: 07.09.2023 14:18:33
Yoko napisał(a):

Mam pytanie odnośnie sprzedaży nagród. Gdzie sprzedajecie (poza forum)? Olx? Allegro? Może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie polecacie albo nie polecacie? Jakie wrażenia macie z tymi platformami? Kiedyś sprzedawałam trochę rzeczy z domu na olx zanim zaczęłam bawić się w konkursy, ale to było dawno temu, kiedy strona w zasadzie raczkowała i nie spotkałam się wtedy z żadnymi próbami oszustwa. Mam stosunkowo mało rzeczy, bo z reguły gram o to, co chcę wygrać dla siebie, ale wiadomo czasami wpadają nagrody innych stopni niż byśmy chcieli.  emotka  No i mam ten nieszczęsny voucher na Slowhop, którego nie jestem w stanie wykorzystać...

Najlepiej chyba sprzedać tu, u nas. 
A poza tym, ja przed laty sprzedawałam na Allegro i zawsze byłam bardzo zadowolona.
1 Yoko 0

Yoko

#7122032 Napisano: 07.09.2023 14:32:37
brucee napisał(a):

Yoko napisał(a):

Mam pytanie odnośnie sprzedaży nagród. Gdzie sprzedajecie (poza forum)? Olx? Allegro? Może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie polecacie albo nie polecacie? Jakie wrażenia macie z tymi platformami? Kiedyś sprzedawałam trochę rzeczy z domu na olx zanim zaczęłam bawić się w konkursy, ale to było dawno temu, kiedy strona w zasadzie raczkowała i nie spotkałam się wtedy z żadnymi próbami oszustwa. Mam stosunkowo mało rzeczy, bo z reguły gram o to, co chcę wygrać dla siebie, ale wiadomo czasami wpadają nagrody innych stopni niż byśmy chcieli.  emotka  No i mam ten nieszczęsny voucher na Slowhop, którego nie jestem w stanie wykorzystać...

Najlepiej chyba sprzedać tu, u nas. 
A poza tym, ja przed laty sprzedawałam na Allegro i zawsze byłam bardzo zadowolona.

Tak planowałam, niestety nie ma popytu  emotka  i jest co chwilę bardzo dużo nowych postów ze sprzedażą, więc moje pewnie też w tym giną.
1 brucee 0

brucee

#7122069 Napisano: 07.09.2023 16:40:57
Yoko napisał(a):


Tak planowałam, niestety nie ma popytu  emotka  i jest co chwilę bardzo dużo nowych postów ze sprzedażą, więc moje pewnie też w tym giną.

A może wstaw do stopki? emotka  I przeglądaj wątek o szukaniu konkretnych rzeczy. emotka
2 bogna77, Yoko 0

alienistka

#7122188 Napisano: 08.09.2023 10:00:38
Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

Yoko

#7122192 Napisano: 08.09.2023 10:11:10
alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

Za dużo, choć paradoksalnie w niewielu biorę udział emotka

agakaz2

#7122196 Napisano: 08.09.2023 10:16:10
alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

oj dużo duzo
0 0

agakaz2

#7122303 Napisano: 08.09.2023 15:26:29
Jeju co tu się znowu zadziało w MDM
2 DAIKOKU, andii 0

delfinka101

#7122353 Napisano: 08.09.2023 16:48:24
Yoko napisał(a):

Mam pytanie odnośnie sprzedaży nagród. Gdzie sprzedajecie (poza forum)? Olx? Allegro? Może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie polecacie albo nie polecacie? Jakie wrażenia macie z tymi platformami? Kiedyś sprzedawałam trochę rzeczy z domu na olx zanim zaczęłam bawić się w konkursy, ale to było dawno temu, kiedy strona w zasadzie raczkowała i nie spotkałam się wtedy z żadnymi próbami oszustwa. Mam stosunkowo mało rzeczy, bo z reguły gram o to, co chcę wygrać dla siebie, ale wiadomo czasami wpadają nagrody innych stopni niż byśmy chcieli.  emotka  No i mam ten nieszczęsny voucher na Slowhop, którego nie jestem w stanie wykorzystać...

 U mnie idzie wszystko na bazarek  na leczenie syna, więc bez problemu i szybko się sprzedaje. Chociaż kilka rzeczy szybko na forum tu sprzedałam.  Dużo biorą znajomi, często mam  "zamówienie" na jakąs nagrodę emotka
1 ilonaxx5 0

joan

#7122359 Napisano: 08.09.2023 16:56:48
agakaz2 napisał(a):

Jeju co tu się znowu zadziało w MDM

Się zastanawiam, czy któryś z prześladowanych panów się ostatnio nie rozwiódł... emotka

bezaczek7

#7122379 Napisano: 08.09.2023 18:29:41
Dziecka z wami, serio MDW musi być tak zaśmiecone? TYLKO tutaj pasują te wasze wywody... emotka  Do klopa! Na privie sobie piszcie czy coś!
0 0

iwona0103

#7122399 Napisano: 08.09.2023 19:51:38
alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

Różnie. W grudniu to jakby drugi etat emotka  ostatnio mało, ale konkursy powoli się rozkręcają po wakacyjnych urlopach, więc coraz więcej
0 0

kwadracik

#7122457 Napisano: 09.09.2023 09:36:32
Gdyby ktoś z Was robił zakupy w Lidlu i miał zbędne talenciaki to chętnie przyjmę dla szkoły syna emotka
Z góry dziękuję emotka
0 0

pikawka

#7122472 Napisano: 09.09.2023 11:07:49
alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

Tylko wieczorem jak już dzieci śpią. Nie prędzej niż 21.00  i tez nie codziennie, zależy jak mi się moje konki kończą emotka  
w ciągu dnia nawet jak mam czas to nie lubię. Najlepiej funkcjonuje właśnie wieczorem jak jest cisza…

delfinka101

#7122544 Napisano: 09.09.2023 23:41:12
Jak  pracowałam w  jednej formie to miałam włączone radio i wszystkie radiowe obcykiwałam w  czasie pracy emotka  Miałam spoko babkę, która chwaliła się wszystkim, ze ma pracownika który zawodowo (jej zdaniem) wygrywa. Ona też sporo kupowała z moich nagród emotka
1 pikawka 0

dwaburekoty

#7122554 Napisano: 10.09.2023 07:45:09
alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

Ja mam ciągłą gonitwę myśli, więc można powiedzieć, że 24h/dobę emotka . A tak poważnie, na temat przewodni wpadam wszędzie, nie muszę mieć wydzielonego czasu. Np. Na pomysł na Lubelle w Stokrotce, wpadłam w piątek w pracy czekając, aż mi się obiad odgrzeje w mikrofali, a napisałam je w 5 minut. 
Kiedyś każde zamówienie miałam wymuskane, idealne pod każdym względem (np. moje zgłoszenie na Milko mam wydrukowane i oprawione, ale schowane w szufladzie- wygrałam wtedy wózek Thule emotka  :D ). Teraz wychodzę z założenia, że nie ma co się tak skupiać, tylko wysyłać i czekać na wyniki.

nanajka81

#7122557 Napisano: 10.09.2023 08:17:35
alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

kiedyś przechodziłam ten etap ale mi przeszło. Konkursy się zeszmaciły, konkursowiczów przybyło a nagród fajnych ubyło, doszło więcej cwaniaków a organizatorzy wybierają przeważnie dopieszczone, idealne zgłoszenia (widać po FB). Wierszyk, esej, reklama organizatora... W loteriach trzeba coraz więcej wydać aby spróbować a czasy drogie. Sprzedaż nagród też trudna choć ja zawsze grałam aby mieć a nie sprzedawać ale zdarzyły się nagrody, których nie potrzebowałam a kasa była mi niezbędna. Gram bo lubię spróbować ale już bardzo z umiarem bo nie stać mnie na wiele z nich. (np. piwo, nie pije, nie kupuję)

radosna

#7122599 Napisano: 10.09.2023 12:16:58
Mam podobnie jak i nanajka81. Kiedyś to były doskonałe czasy dla konkursowiczów (od razu zaznaczam, że biorę udział tylko w konkursach twórczych). Było więcej konkursów z ciekawymi nagrodami (czyt.: cennymi), mniej konkursowiczów. Nie było listy konkursów w internecie, trzeba było samemu ich poszukać. Złote Lata już minęły, zostały jakieś resztki. Oczywiście, że czasem zdarzają się konkursy z cennymi nagrodami, ale to rzadkość. Zwykle jest tak: jedna - góra trzy dobre nagrody, reszta to szajs. Ale to my sami jesteśmy sobie winni. Nie powinniśmy byle czego przyjmować. Powoli odzwyczajam się od konkursów. Choć lubię pisać i jednak mnie przyciąga na naszą stronę. Wszystkim Wam życzę wymarzonych nagród!

boss75

#7122690 Napisano: 10.09.2023 22:10:19
Jaki telefon do tysiąca polecacie?
0 0

zezowaty_kot

#7122693 Napisano: 10.09.2023 22:29:56
nanajka81 napisał(a):

alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

kiedyś przechodziłam ten etap ale mi przeszło. Konkursy się zeszmaciły, konkursowiczów przybyło a nagród fajnych ubyło, doszło więcej cwaniaków a organizatorzy wybierają przeważnie dopieszczone, idealne zgłoszenia (widać po FB). Wierszyk, esej, reklama organizatora... W loteriach trzeba coraz więcej wydać aby spróbować a czasy drogie. Sprzedaż nagród też trudna choć ja zawsze grałam aby mieć a nie sprzedawać ale zdarzyły się nagrody, których nie potrzebowałam a kasa była mi niezbędna. Gram bo lubię spróbować ale już bardzo z umiarem bo nie stać mnie na wiele z nich. (np. piwo, nie pije, nie kupuję)

Też miałam taki etap, ostatnie dwa lata, jak mantrę powtarzałam "przyjdą młodsze, piękniejsze..." uznałam, że mój czas się skończył. A teraz przeżywam drugą młodość. Zaczęło się od Avanti i podejścia "nie lubię tego robić, chyba że za pieniądze ". A teraz mielą mnie konkursowe trybiki, bawię się wyzwaniami i sprawia mi to wiele frajdy. Wam też życzę spektakularnego wejścia. Tylko najpierw trzeba na chwilkę wyjść i dać zardzewieć myślom. Powodzenia i wielkich wygranych! emotka