Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

cb656

#7119266 Napisano: 26.08.2023 18:09:10
tamtiram napisał(a):

Wczoraj chłopak był w max burgers, powiedziałam mu od razu, że jakby brał zestaw to niech weźmie paragon bo jest loteria. Okazuje się, że obsługa nie wydaje paragonów, gdy ktoś zamawia zestaw. Był z dwoma kolegami, żaden z nich nie dostał paragonu, dopiero gdy się upomnieli doatali. Co myślcie o czymś takim? Kurcze strasznie słabe to. Podejrzewam, że jest tak w każdym lokalu Max Burgers. Nie mam nic przeciwko osobom, które biorą udział w konkursie, mimo że zgodnie z regulaminem nie mogą. Ale kurcze, nie w ten sposób. Zastanawiam się czy nie napisać do organizatora loterii.

Strasznie słabe to. emotka Mają OBOWIĄZEK wydawać paragon fiskalny! Awanturuj się! Mnie niedawno tak samo próbowała oszukać ekspedientka, chowając do kieszonki MÓJ paragon na Kaktusy w CHORTEN. Twardo zażądałem i dopiero wtedy ze wściekłością rzuciła na ladę. Chamstwu i cwaniactwu zawsze mówię NIE!!! emotka emotka
0 0

radziosny

#7119272 Napisano: 26.08.2023 18:17:31
tamtiram napisał(a):

Wczoraj chłopak był w max burgers, powiedziałam mu od razu, że jakby brał zestaw to niech weźmie paragon bo jest loteria. Okazuje się, że obsługa nie wydaje paragonów, gdy ktoś zamawia zestaw. Był z dwoma kolegami, żaden z nich nie dostał paragonu, dopiero gdy się upomnieli doatali. Co myślcie o czymś takim? Kurcze strasznie słabe to. Podejrzewam, że jest tak w każdym lokalu Max Burgers. Nie mam nic przeciwko osobom, które biorą udział w konkursie, mimo że zgodnie z regulaminem nie mogą. Ale kurcze, nie w ten sposób. Zastanawiam się czy nie napisać do organizatora loterii.

No ok, ale co Ci to da? Myślisz, że naślą na nich kontrolę urzędową? Wyrażą tylko żal, że tak się dzieje i tyle. Jak nic nie robią w loteriach, gdzie ewidentnie ludzie łamią regulamin (np. empik) to myślisz, że tutaj coś zdziałasz? emotka
2 rufus, cb656 0

magdalena-chili

#7119283 Napisano: 26.08.2023 19:04:12
radziosny napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Wczoraj chłopak był w max burgers, powiedziałam mu od razu, że jakby brał zestaw to niech weźmie paragon bo jest loteria. Okazuje się, że obsługa nie wydaje paragonów, gdy ktoś zamawia zestaw. Był z dwoma kolegami, żaden z nich nie dostał paragonu, dopiero gdy się upomnieli doatali. Co myślcie o czymś takim? Kurcze strasznie słabe to. Podejrzewam, że jest tak w każdym lokalu Max Burgers. Nie mam nic przeciwko osobom, które biorą udział w konkursie, mimo że zgodnie z regulaminem nie mogą. Ale kurcze, nie w ten sposób. Zastanawiam się czy nie napisać do organizatora loterii.

No ok, ale co Ci to da? Myślisz, że naślą na nich kontrolę urzędową? Wyrażą tylko żal, że tak się dzieje i tyle. Jak nic nie robią w loteriach, gdzie ewidentnie ludzie łamią regulamin (np. empik) to myślisz, że tutaj coś zdziałasz? emotka

Pracownicy sklepowi powinni być wyłączeni z tej loterii. Tak, wiem, ze to fantazja by ich sprawdzać, mogą grać na teściowe. Ale jeśli nie będziemy nic nigdy zgłaszać i siedzieć jak mysz pod miotłą, ani się upominać, to nikt nie będzie wiedział o nieprawidłowościach. Żeby tego dosadniej nie ująć, ale może damy czytają.... emotka

ineska1991

#7119779 Napisano: 29.08.2023 12:46:20
Może ktoś pomoże.  Chcę kupić Córce furby . Pytanie tylko czy są na prawdę takie super ? Warte uwagi ? Na prawdę uczą się słów i trzeba je układać do snu ? Znalazłam tylko te dwa dostępne.... może ktoś ma i się wypowie ? 
0 0

boss75

#7119896 Napisano: 29.08.2023 17:49:31
W środe/ czwartek  jestem w Bydgoszczy
Ktos piwko, kawa?
1 ReneK 0

nanajka81

#7120011 Napisano: 30.08.2023 07:08:30
ineska1991 napisał(a):

Może ktoś pomoże.  Chcę kupić Córce furby . Pytanie tylko czy są na prawdę takie super ? Warte uwagi ? Na prawdę uczą się słów i trzeba je układać do snu ? Znalazłam tylko te dwa dostępne.... może ktoś ma i się wypowie ? 

miałam, nie polecam. Furby gadał po swojemu, nie umieliśmy go niczego nauczyć, trochę tańczył, trochę śpiewał, ot taka zabawka na chwilę. Na dodatek się zepsuł bo córce wypadł z rąk... Jak coś to kupuj używkę to mniej będziesz żałowała wywalonej kasy. To moje zdanie. Miałam niemieckiego i polskiego. Polskiego za grosze sprzedałam (bo się zepsuł) a niemiecki gdzieś się wala.
0 0

adamo86

#7120042 Napisano: 30.08.2023 10:16:26
Jutro 55 konkursów promocyjnych się kończy, a ja już prawie wszystko co mnie interesowało porobiłem.
Cieszyć się czy smucić? emotka
1 bezaczek7 0

rainbowdash

#7120044 Napisano: 30.08.2023 10:21:28
adamo86 napisał(a):

Jutro 55 konkursów promocyjnych się kończy, a ja już prawie wszystko co mnie interesowało porobiłem.
Cieszyć się czy smucić? emotka

Cieszyc

rainbowdash

#7120045 Napisano: 30.08.2023 10:24:27
Czy zwróciliście uwagę że przy dodawaniu zgłoszenia Haribo pojawia się komunikat o wymaganiu na paragonie nazwy Haribo lub pieczątki ze sklepu???? To super, bo ja akurat mam same paragony z opisem typu żelki i myślałam że zdjęcie z produktem rozwiązuje sprawę ..
0 0

slomkab

#7120058 Napisano: 30.08.2023 11:03:53
Witam szukam kogoś z Wrocławia mam prośbę i pytanko
1 agakaz2 0

maverick

#7120069 Napisano: 30.08.2023 11:19:34
adamo86 napisał(a):

Jutro 55 konkursów promocyjnych się kończy, a ja już prawie wszystko co mnie interesowało porobiłem.
Cieszyć się czy smucić? emotka

Po wygranej głównej z Chicco emotka i skoro jutro masz wolny wieczór, noc - to pewnie wiesz "co" Robić emotka powodzenia emotka
Cieszyć emotka

adamo86

#7120073 Napisano: 30.08.2023 11:37:17
maverick napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Jutro 55 konkursów promocyjnych się kończy, a ja już prawie wszystko co mnie interesowało porobiłem.
Cieszyć się czy smucić? emotka

Po wygranej głównej z Chicco emotka i skoro jutro masz wolny wieczór, noc - to pewnie wiesz "co" Robić emotka powodzenia emotka
Cieszyć emotka

Jedyne "co" to czekać do stycznia emotka  ;)

@gnieszk@

#7120076 Napisano: 30.08.2023 11:39:12
ineska1991 napisał(a):

Może ktoś pomoże.  Chcę kupić Córce furby . Pytanie tylko czy są na prawdę takie super ? Warte uwagi ? Na prawdę uczą się słów i trzeba je układać do snu ? Znalazłam tylko te dwa dostępne.... może ktoś ma i się wypowie ? 

Koleżanka kupiła córce i żałowała tego zakupu. Nie znam szczegółów jak to działało, ale zainteresowanie zabawką trwało krótko.

anaesth

#7120514 Napisano: 31.08.2023 20:47:27
W końcu udało mi się wygrać Suntago, ale widzę, że bilety są ważne tylko do końca roku. W związku z tym mam do Was pytanie: czy ktoś z Was był tam z małymi dziećmi? Starsza ma 3,5 roku, młodsza aktualnie 3 miesiące... Nie wiem, czy taki wyjazd ma jakikolwiek sens. emotka Podpowiecie?
0 0

mugolinka

#7120579 Napisano: 01.09.2023 06:36:32
Czy ktoś upolował bilety na Podsiadło? Wczoraj po raz pierwszy kupiłam bilety na ebilet i zastanawiam się czy w całym tym zamieszaniu nie wzięłam z ograniczoną widocznością - kolory miejsc były bardzo podobne. Czy ktoś upolował świadomie z ograniczoną widocznością i czy taka informacja jest na bilecie ?
0 0

Claudia77

#7120582 Napisano: 01.09.2023 06:51:16
mugolinka napisał(a):

Czy ktoś upolował bilety na Podsiadło? Wczoraj po raz pierwszy kupiłam bilety na ebilet i zastanawiam się czy w całym tym zamieszaniu nie wzięłam z ograniczoną widocznością - kolory miejsc były bardzo podobne. Czy ktoś upolował świadomie z ograniczoną widocznością i czy taka informacja jest na bilecie ?

to była walka o życie wczoraj .))) mi się nie udało - syn ma dwa a dzisiaj o 13 rusza sprzedaż ponowna na Gdańsk,na 2- go czerwca, może mi się uda, bo 6 potrzebuję...
0 0

ReneK

#7120590 Napisano: 01.09.2023 08:12:30
Pytanie pewnie juz retoryczne ale KTO PYTA NIE BŁĄDZI emotka  
Jak zdobyć na ta chwilę gdzie nie ma już nigdzie biletów bo są wyprzedane!!!
na KONCERT SANAH na PGE NARODOWYM 22.09!
Syn Siostry ma wtedy urodziny i to jest jego marzeniem !Próbowala zdobyć je biorąc udział w różnych konkursach ale się nie udało!emotka
Pytalam na forum czy ktoś ma sprzedać, ale nikt sie nie odezwał!
Może ktoś ma jakaś malutką podpowiedż jak je jeszcze zdobyćemotka emotka
0 0

maverick

#7120592 Napisano: 01.09.2023 08:14:09
ReneK napisał(a):

Pytanie pewnie juz retoryczne ale KTO PYTA NIE BŁĄDZI emotka  
Jak zdobyć na ta chwilę gdzie nie ma już nigdzie biletów bo są wyprzedane!!!
na KONCERT SANAH na PGE NARODOWYM 22.09!
Syn Siostry ma wtedy urodziny i to jest jego marzeniem !Próbowala zdobyć je biorąc udział w różnych konkursach ale się nie udało!emotka
Pytalam na forum czy ktoś ma sprzedać, ale nikt sie nie odezwał!
Może ktoś ma jakaś malutką podpowiedż jak je jeszcze zdobyćemotka emotka

https://www.alebi...nah/2023-09-22/20:00
1 ReneK 0

ReneK

#7120596 Napisano: 01.09.2023 08:18:38
maverick napisał(a):

ReneK napisał(a):

Pytanie pewnie juz retoryczne ale KTO PYTA NIE BŁĄDZI emotka  
Jak zdobyć na ta chwilę gdzie nie ma już nigdzie biletów bo są wyprzedane!!!
na KONCERT SANAH na PGE NARODOWYM 22.09!
Syn Siostry ma wtedy urodziny i to jest jego marzeniem !Próbowala zdobyć je biorąc udział w różnych konkursach ale się nie udało!emotka
Pytalam na forum czy ktoś ma sprzedać, ale nikt sie nie odezwał!
Może ktoś ma jakaś malutką podpowiedż jak je jeszcze zdobyćemotka emotka

https://www.alebi...nah/2023-09-22/20:00

No i proszę jak batman zjawia sie z pomocą Niezawodny MAVERICKemotka ....DZIEKUJĘemotka emotka
1 maverick 0

kwadracik

#7120605 Napisano: 01.09.2023 08:42:11
Przychodzędo Was z prośbą niezawodni ludzie emotka  
Dziś zaczyna się akcja z talenciakami w sklepach Lidl .Jeśli komuś są zbędne to bardzo proszę o przekazanie ich w moje ręce ,a ja przekażę szkole syna.W pierwszej edycji,również dzięki Wam,udało się wymienić talenciaki na telewizor,laptop,gry planszowe i sprzęt sportowy,za co raz jeszcze ogromnie Wam dziękuje emotka
Każdy talenciak na wagę złota emotka