Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

joan

#7114511 Napisano: 04.08.2023 21:18:41
asper01 napisał(a):

ASPE w Groszku za to pamiętało, by zapisać, że nie odpowiadają za odwołanie i zapewne dlatego dziś szybko wysłali karnety, żebyśmy się od nich odbimbali emotka


emotka

A tutaj oświadczenie FF, które najpierw zamieścili, a następnie równie szybko usunęli. Niemniej użytkownicy FB porobili zrzuty ekranu...
https://www.wkato...ganizatorow/idn:4323

PS: Z innej beczki... "Warto tu także przypomnieć, że w tym roku organizatorzy FEST-a żądali od swoich wolontariuszy wpłaty kaucji w wysokości ceny karnetu. Chcieli w ten sposób upewnić się, że wolontariusze nie będą próbowali wymigać się od stawianych im obowiązków. Decyzja ta spotkała się w sieci z negatywnym odbiorem."
0 0

FBmarta22

#7114525 Napisano: 04.08.2023 22:15:50
asper01 napisał(a):

ASPE w Groszku za to pamiętało, by zapisać, że nie odpowiadają za odwołanie i zapewne dlatego dziś szybko wysłali karnety, żebyśmy się od nich odbimbali emotka

Pisałam z nimi już po południu... Odpisali, że czekają na oficjalne info organizatorów i pomyślą nad jakimś sensownym rozwiązaniem...
1 joan 0

zielonaszpilka

#7114527 Napisano: 04.08.2023 22:21:54
joan napisał(a):

asper01 napisał(a):

ASPE w Groszku za to pamiętało, by zapisać, że nie odpowiadają za odwołanie i zapewne dlatego dziś szybko wysłali karnety, żebyśmy się od nich odbimbali emotka


emotka

A tutaj oświadczenie FF, które najpierw zamieścili, a następnie równie szybko usunęli. Niemniej użytkownicy FB porobili zrzuty ekranu...
https://www.wkato...ganizatorow/idn:4323

PS: Z innej beczki... "Warto tu także przypomnieć, że w tym roku organizatorzy FEST-a żądali od swoich wolontariuszy wpłaty kaucji w wysokości ceny karnetu. Chcieli w ten sposób upewnić się, że wolontariusze nie będą próbowali wymigać się od stawianych im obowiązków. Decyzja ta spotkała się w sieci z negatywnym odbiorem."

Wiecie co, współczuję wszystkim zaangażowanym w ten festiwal. I organizatorom, i firmom współpracującym i wolontariuszom i uczestnikom. Wyobrażam sobie jak ogromne jest to przedsięwzięcie, jak wielkie pieniądze za tym idą i jak duży stres musi towarzyszyć organizacji takiego festiwalu. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jaki poziom stresu mieli przez ostatnie kilka dni, kiedy zapewne mieli już świadomość, że to wszystko się wysypie. Pewnie do ostatniej chwili próbowali szukać jakichś sponsorów i negocjować warunki przedpłat, ale jak jesteś w tak marnej pozycji, to trudno o pomyślne negocjacje. Jednocześnie nie rozumiem tego huraoptymistycznego założenia, że w tym roku ponownie będą mieć o 30% więcej uczestników niż rok temu emotka  Przecież próbkę do analizy mieli marną. Pierwszy festiwal w 2019, potem odwołany bo pandemia, potem organizowany w pandemii, więc z restrykcjami, w 2022 wojna na Ukrainie, która też sporo namieszała i tegoroczna edycja. Być może ja jestem nadmiernie rozważna, a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, ale organizując tak wielki festiwal bałabym się robić tak optymistyczne założenia. 
Współczuję też festiwalowiczom, którzy nie tylko na pewno są teraz wściekli i rozczarowani, ale też ponieśli spore koszty i to nie tylko na bilety (a zwrot niekoniecznie dostaną), ale też bilety na dojazd, wynajem noclegów, urlopy w pracy brane pod ten termin, itd. 
Mnóstwo pieniędzy, czasu i zaangażowania wielu ludzi, które poszły na marne. Smutno.

joan

#7114529 Napisano: 04.08.2023 22:34:40
zielonaszpilka napisał(a):

(...) Jednocześnie nie rozumiem tego huraoptymistycznego założenia, że w tym roku ponownie będą mieć o 30% więcej uczestników niż rok temu emotka  Przecież próbkę do analizy mieli marną. (...)
Współczuję też festiwalowiczom, którzy nie tylko na pewno są teraz wściekli i rozczarowani, ale też ponieśli spore koszty i to nie tylko na bilety (a zwrot niekoniecznie dostaną), ale też bilety na dojazd, wynajem noclegów, urlopy w pracy brane pod ten termin, itd. 
Mnóstwo pieniędzy, czasu i zaangażowania wielu ludzi, które poszły na marne. Smutno.


Mnie też smutno w kontekście zmarnowanego potencjału i oczywiście stresu osób, co wydały sporą część swojej wypłaty na karnety, pociągi czy noclegi. Organizator FF wykazał się megagłupotą. Pierwsza edycja festiwalu zaszokowała lokalsów - nikt wcześniej nie potraktował ich tak bezczelnie. Atmosfera była hipergęsta, regularne przyjazdy policji i sprawy w sądzie. Ale tego nie pokazywali na insta storyjkach, prawda? Organizator zupełnie nas olał. W mediach społecznościowych przedstawiano Ślązaków jako zrzędliwych tetryków, którzy się młodym nie dadzą zabawić i zazdroszczą im superaśnej imprezy. Festiwalowicze twierdzili, że mieszkając tutaj zgadzamy się automatycznie na bezsenne noce, a jak nam się nie podoba, to możemy sobie wyjechać do sanatorium dla staruchów albo włożyć zatyczki do uszu. Wszystkim. Noworodkom, psom, kotom i przede wszystkim: sobie.

Co roku same shit. A teraz się organizator dziwi, że przy kilkuset tysiącach mieszkańców w okolicy (w całej aglomeracji śląskiej mieszka ok. 2,5 mln ludzi) nie znalazł chętnych na bilety. Cóż... trzeba było pójść po rozum do głowy, a zamiast tego zignorowano tak ogromny potencjał nabywczy ludzi, co mają najbliżej do Parku Śląskiego.

delfinka101

#7114537 Napisano: 04.08.2023 23:09:15
Wygrałam w kinder kartę empik ale na maila nic nie przyszło. To normalne?
0 0

gosia1502

#7114538 Napisano: 04.08.2023 23:12:18
delfinka101 napisał(a):

Wygrałam w kinder kartę empik ale na maila nic nie przyszło. To normalne?

Ja wygrałam drugiego dnia i nic jeszcze nie dostałam.

delfinka101

#7114540 Napisano: 04.08.2023 23:57:40
gosia1502 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wygrałam w kinder kartę empik ale na maila nic nie przyszło. To normalne?

Ja wygrałam drugiego dnia i nic jeszcze nie dostałam.

Chodziło mi o potwiwrdzenie takie jak z bako y czy zozoli bylo. Ale to chyba ok. Poczekam
0 0

rufus

#7114541 Napisano: 05.08.2023 00:10:56
delfinka101 napisał(a):

gosia1502 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wygrałam w kinder kartę empik ale na maila nic nie przyszło. To normalne?

Ja wygrałam drugiego dnia i nic jeszcze nie dostałam.

Chodziło mi o potwiwrdzenie takie jak z bako y czy zozoli bylo. Ale to chyba ok. Poczekam

Nie przychodzi zadne potwierdzenie. Weryfikuja i chyba od razu wysylaja kod w ciagu kilku dni.

mia

#7115334 Napisano: 08.08.2023 20:48:44
Czy bluzy Soplica to raczej damska rozmiarówka (i styl) czy męska? Pytanie oczywiście do tych, co je dostali.
Pomierzyć to je i tak pomierzę, ale chcę je wystawić (z wódką czy bez) i muszę wcześniej określić kategorię...
0 0

mamadwojga

#7115337 Napisano: 08.08.2023 20:51:06
mia napisał(a):

Czy bluzy Soplica to raczej damska rozmiarówka (i styl) czy męska? Pytanie oczywiście do tych, co je dostali.
Pomierzyć to je i tak pomierzę, ale chcę je wystawić (z wódką czy bez) i muszę wcześniej określić kategorię...

Myślę że unisex. Z lekkim wskazaniem na damskie. Ja dzisiaj nosiłam. Wzięłam rozmiar S i jest to raczej S. Pasowało jak ulał. Cieplutka i fajna bluza. Zwykle oddaję lub sprzedaję ale te kolory mi się spodobały więc została.
1 mia 0

southlander

#7115531 Napisano: 09.08.2023 14:37:03
mamadwojga napisał(a):

mia napisał(a):

Czy bluzy Soplica to raczej damska rozmiarówka (i styl) czy męska? Pytanie oczywiście do tych, co je dostali.
Pomierzyć to je i tak pomierzę, ale chcę je wystawić (z wódką czy bez) i muszę wcześniej określić kategorię...

Myślę że unisex. Z lekkim wskazaniem na damskie. Ja dzisiaj nosiłam. Wzięłam rozmiar S i jest to raczej S. Pasowało jak ulał. Cieplutka i fajna bluza. Zwykle oddaję lub sprzedaję ale te kolory mi się spodobały więc została.

Ja większość ciuchów mam L, wziąłem więc L mimo że ostatnio schudłem i w niektórych rozmiarówkach pasuje mi już bardziej M. Ostatecznie ta bluza w L pasowała bardzo fajnie, więc te fasony wydają się być naprawdę uniwersalne. Też bym obstawiał unisex.
0 0

DAIKOKU

#7116411 Napisano: 14.08.2023 11:25:52
w temacie Moya... na stronie jest lista, jednak mam imie pospolite i nazwisko na K. a powiadomienia na emailu brak... czy były już emaile z gratulacjami za ostatni nagrodzony etap?
1 cb656 0

Mulinka

#7116414 Napisano: 14.08.2023 11:35:05
DAIKOKU napisał(a):

w temacie Moya... na stronie jest lista, jednak mam imie pospolite i nazwisko na K. a powiadomienia na emailu brak... czy były już emaile z gratulacjami za ostatni etap?


na 99% info nie było emotka
1 DAIKOKU 0

atyde25

#7116443 Napisano: 14.08.2023 13:48:59
Ale ludzi w Biedrze znowu mój temperament się wdał a awanturę o tyle dobrze,że nie rzucałam mięsem i zrobiłam dramę oczywiście nie z mojej winy na poziomie.
Serio jak komuś spadnie wielki jogurt na podłogę i rozciapie się to tak to zostawia i idzie dalej.
I to mnie wkurza bo obsługa która przed świętem nie wie w co ręce włożyć jeszcze ma dodatkową pracę koszmar.
0 0

DAIKOKU

#7116449 Napisano: 14.08.2023 14:14:59
...są gratulacje z MOYA  emotka  
musiałam użyć argumentów emotka by partner tankował nie na fakturę a zrobił mi paragon emotka

kimberly

#7116456 Napisano: 14.08.2023 14:36:40
DAIKOKU napisał(a):

w temacie Moya... na stronie jest lista, jednak mam imie pospolite i nazwisko na K. a powiadomienia na emailu brak... czy były już emaile z gratulacjami za ostatni etap?


Ostatniego etapu czyli z którego z powyższych? emotka wysłałam w tym ostatnim ostatnim, który zakończył się wczoraj i nie wiem czy liczyć na coś czy porzucać wszelką nadzieję już emotka
Bo wyniki wyglądają tak jakby dopiero drugi etap nagrodzili:)
0 0

slomkab

#7116457 Napisano: 14.08.2023 14:44:33
kimberly napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Moya... na stronie jest lista, jednak mam imie pospolite i nazwisko na K. a powiadomienia na emailu brak... czy były już emaile z gratulacjami za ostatni etap?


Ostatniego etapu czyli z którego z powyższych? emotka wysłałam w tym ostatnim ostatnim, który zakończył się wczoraj i nie wiem czy liczyć na coś czy porzucać wszelką nadzieję już emotka
Bo wyniki wyglądają tak jakby dopiero drugi etap nagrodzili:)

Dziś informowali za drugi etap
1 kimberly 0

cb656

#7116459 Napisano: 14.08.2023 14:48:39
kimberly napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Moya... na stronie jest lista, jednak mam imie pospolite i nazwisko na K. a powiadomienia na emailu brak... czy były już emaile z gratulacjami za ostatni etap?


Ostatniego etapu czyli z którego z powyższych? emotka wysłałam w tym ostatnim ostatnim, który zakończył się wczoraj i nie wiem czy liczyć na coś czy porzucać wszelką nadzieję już emotka
Bo wyniki wyglądają tak jakby dopiero drugi etap nagrodzili:)

Uważam, że źle interpretujesz słowo OSTATNI. Uważam, że Pytającemu chodzi raczej o etap "ostatnio zakończony".
Litości, ludzie... emotka
0 0

kimberly

#7116467 Napisano: 14.08.2023 15:23:15
cb656 napisał(a):

kimberly napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Moya... na stronie jest lista, jednak mam imie pospolite i nazwisko na K. a powiadomienia na emailu brak... czy były już emaile z gratulacjami za ostatni etap?


Ostatniego etapu czyli z którego z powyższych? emotka wysłałam w tym ostatnim ostatnim, który zakończył się wczoraj i nie wiem czy liczyć na coś czy porzucać wszelką nadzieję już emotka
Bo wyniki wyglądają tak jakby dopiero drugi etap nagrodzili:)

Uważam, że źle interpretujesz słowo OSTATNI. Uważam, że Pytającemu chodzi raczej o etap "ostatnio zakończony".
Litości, ludzie... emotka

Koleżanka wyżej odpowiedziała już, bez narzekania emotka

I tak, interpretując słowo 'ostatni' chodziło mi też o ostatnio zakończony (czyli IV), bo tak można zrozumieć powyższą wypowiedź, a to nie z niego są wyniki lecz z etapu drugiego...

Nie każdy ma czas na bieżąco wszystkiego etapy i wyniki śledzić, po to jest forum żeby dopytać a nie się zastanawiać i stresować emotka
0 0

aniaaa131

#7116530 Napisano: 14.08.2023 22:38:53
Czy jest ktoś z Łańcuta lub okolic? Mam małe pytanie 🙂
0 0