Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

rettib

#7114355 Napisano: 04.08.2023 14:17:26
Ustawiam się w kolejce oczekujących informacji o FEST. Ciekawe bardzo, jak się to potoczy. emotka
0 0

zielonaszpilka

#7114358 Napisano: 04.08.2023 14:20:12
rettib napisał(a):

Ustawiam się w kolejce oczekujących informacji o FEST. Ciekawe bardzo, jak się to potoczy. emotka

Zaraz pewnie pójdzie oficjalne info. Zablokowali możliwość komentowania na fb emotka
0 0

rettib

#7114360 Napisano: 04.08.2023 14:24:05
zielonaszpilka napisał(a):

rettib napisał(a):

Ustawiam się w kolejce oczekujących informacji o FEST. Ciekawe bardzo, jak się to potoczy. emotka

Zaraz pewnie pójdzie oficjalne info. Zablokowali możliwość komentowania na fb emotka

Aj. To się porobiło. Czekamy emotka
0 0

rufus

#7114361 Napisano: 04.08.2023 14:24:52
Ależ oferty! 

joan

#7114363 Napisano: 04.08.2023 14:25:47
pikawka napisał(a):

Fest Festival 
czy ktoś kontaktował się ze smolarem co dalej ???!


Wątpię, by zajęli jakiekolwiek stanowisko, skoro nie ma jeszcze oficjalnego info.

Hmm a może FF już się rano dogadał / problemy rozwiązane / FF się odbędzie wg planów, ale zyskali dodatkową popularność / klikalność, więc milczą, gdyż: ważne, żeby o nas mówili emotka
0 0

zielonaszpilka

#7114364 Napisano: 04.08.2023 14:30:33
joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Fest Festival 
czy ktoś kontaktował się ze smolarem co dalej ???!


Wątpię, by zajęli jakiekolwiek stanowisko, skoro nie ma jeszcze oficjalnego info.

Hmm a może FF już się rano dogadał / problemy rozwiązane / FF się odbędzie wg planów, ale zyskali dodatkową popularność / klikalność, więc milczą, gdyż: ważne, żeby o nas mówili emotka

nic z tego emotka  sprzedaż biletów została wstrzymana, a zbyt dużo partnerów i osób zaangażowanych w organizację festiwalu już napisało na swoich mediach, że mają info od organizatora o odwołaniu imprezy. Oficjalne info to właściwie czysta formalność.
1 joan 0

pioge7

#7114378 Napisano: 04.08.2023 14:59:47
0 0

sasaaabp

#7114380 Napisano: 04.08.2023 15:14:20
Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka
0 0

Emememe

#7114383 Napisano: 04.08.2023 15:16:25
sasaaabp napisał(a):

Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka

Ja sprzedałam i jak będzie oficjalne info, że festiwal się nie odbędzie to oddam kupującemu kasę, a sama będę dopytywać organizatora konkursu, co z moją nagrodą  emotka

rufus

#7114430 Napisano: 04.08.2023 16:42:01
sasaaabp napisał(a):

Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka

Ja sprzedalem ale przez ticketswap.
Wgralem pdfa z biletem i osoba po zaplacie go dostala.. 
Ale platnosc za sprzedaz dopiero powinna wplynac kolo srody. Portal bierze prowizje od sprzedazy i od osoby ktora kupuje, odliczajac juz od ceny biletu.
Ciekawe czy wplyna te pienieadze czy osoba kupujaca jakos to moze anulowac?
Nie wiem kto kupil, bo dane osobowe ma posrednik..emotka
0 0

Gość: koszalek

#7114447 Napisano: 04.08.2023 17:16:44
Z tego wynika, że Fest już nigdy nie wróci? Za rok też nie?
0 0

andzi18

#7114448 Napisano: 04.08.2023 17:17:33
Wychodzi na to, że odwołali emotka





Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka Ja sprzedalem ale przez ticketswap.
Wgralem pdfa z biletem i osoba po zaplacie go dostala.. 
Ale platnosc za sprzedaz dopiero powinna wplynac kolo srody. Portal bierze prowizje od sprzedazy i od osoby ktora kupuje, odliczajac juz od ceny biletu.
Ciekawe czy wplyna te pienieadze czy osoba kupujaca jakos to moze anulowac?
Nie wiem kto kupil, bo dane osobowe ma posrednik..emotka

Sporo osób kupiło tak bilety. Z informacji, które pojawiły się na grupie n FB, wynikam, że zwrot jest w gestii sprzedającego, tzn. sam powinien
uzyskać zwrot od organizatora, a następnie zwrócić kupującemu na
ticketswap. Ogólnie ciekawa sytuacja. Jeśli organizator ogłosi upadłość,
to całkiem możliwe, że nie będzie miał z czego zwracać pieniędzy.
1 rufus 0

rufus

#7114467 Napisano: 04.08.2023 18:37:57
andzi18 napisał(a):

Wychodzi na to, że odwołali emotka





Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka Ja sprzedalem ale przez ticketswap.
Wgralem pdfa z biletem i osoba po zaplacie go dostala.. 
Ale platnosc za sprzedaz dopiero powinna wplynac kolo srody. Portal bierze prowizje od sprzedazy i od osoby ktora kupuje, odliczajac juz od ceny biletu.
Ciekawe czy wplyna te pienieadze czy osoba kupujaca jakos to moze anulowac?
Nie wiem kto kupil, bo dane osobowe ma posrednik..emotka

Sporo osób kupiło tak bilety. Z informacji, które pojawiły się na grupie n FB, wynikam, że zwrot jest w gestii sprzedającego, tzn. sam powinien
uzyskać zwrot od organizatora, a następnie zwrócić kupującemu na
ticketswap. Ogólnie ciekawa sytuacja. Jeśli organizator ogłosi upadłość,
to całkiem możliwe, że nie będzie miał z czego zwracać pieniędzy.

No ja nie moge żądać kasy od organizatora za wygrany bilet emotka
Kupujacy powinien uzyskac kontakt od ticketswap do mnie i wtedy pojdzie zwrot, gdy sam tez dostane na konto.

A ja juz napisalem do smolara czy bedzie jakis ekwiwalent za ten karnet..emotka
0 0

pikawka

#7114469 Napisano: 04.08.2023 18:45:22
rufus napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Wychodzi na to, że odwołali emotka





Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka Ja sprzedalem ale przez ticketswap.
Wgralem pdfa z biletem i osoba po zaplacie go dostala.. 
Ale platnosc za sprzedaz dopiero powinna wplynac kolo srody. Portal bierze prowizje od sprzedazy i od osoby ktora kupuje, odliczajac juz od ceny biletu.
Ciekawe czy wplyna te pienieadze czy osoba kupujaca jakos to moze anulowac?
Nie wiem kto kupil, bo dane osobowe ma posrednik..emotka

Sporo osób kupiło tak bilety. Z informacji, które pojawiły się na grupie n FB, wynikam, że zwrot jest w gestii sprzedającego, tzn. sam powinien
uzyskać zwrot od organizatora, a następnie zwrócić kupującemu na
ticketswap. Ogólnie ciekawa sytuacja. Jeśli organizator ogłosi upadłość,
to całkiem możliwe, że nie będzie miał z czego zwracać pieniędzy.

No ja nie moge żądać kasy od organizatora za wygrany bilet emotka
Kupujacy powinien uzyskac kontakt od ticketswap do mnie i wtedy pojdzie zwrot, gdy sam tez dostane na konto.

A ja juz napisalem do smolara czy bedzie jakis ekwiwalent za ten karnet..emotka

Oby dali kase emotka  smolar raczej porządna agencja, liczę, ze nie zawiodą…
2 rufus, andzi18 0

joan

#7114472 Napisano: 04.08.2023 18:47:21
pikawka napisał(a):

Oby dali kase emotka  smolar raczej porządna agencja, liczę, ze nie zawiodą…


Zależy od zapisów w regulaminie. I tak naprawdę, to nie są przecież pieniądze Smolara, tylko sponsora -> co sponsor z kieszeni wyciągnie, tyle Wam Smolar przekaże...
0 0

sasaaabp

#7114488 Napisano: 04.08.2023 19:47:02
co ciekawe, bilety takie dany sponsor dostaje gratis i nie miał problemu z ich rozdaniem, a teraz się okaże, że z własnej kieszeni musi np. wypłacać ekwiwalenty, to nie to, że festiwal odwołany i umowa sponsorska do kosza, to jeszcze będzie musiał ludziom dopłacać za wygrane bilety emotka  dziwne, że tak duży festiwal możne sobie ot tak odwołać, bo rodzi to różne rodzaju problemy na ogromną skalę.
0 0

pikawka

#7114498 Napisano: 04.08.2023 20:30:35
joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Oby dali kase emotka  smolar raczej porządna agencja, liczę, ze nie zawiodą…


Zależy od zapisów w regulaminie. I tak naprawdę, to nie są przecież pieniądze Smolara, tylko sponsora -> co sponsor z kieszeni wyciągnie, tyle Wam Smolar przekaże...

W regulaminie nic nie znalazłam na ten temat. Tyle, ze nie ma możliwości wymiany biletów itp..ale o odwołaniu festiwalu nic nie ma
1 joan 0

joan

#7114499 Napisano: 04.08.2023 20:36:04
pikawka napisał(a):

W regulaminie nic nie znalazłam na ten temat. Tyle, ze nie ma możliwości wymiany biletów itp..ale o odwołaniu festiwalu nic nie ma


A rzeczywiście -> nic nie ma w tym temacie, a to gapy emotka Zwykle jest srylion zapisów dot. potencjalnej pandemii, wojny, ataku terrorystycznego tudzież innego powodu odwołania imprezy. Tym lepiej dla Ciebie emotka
0 0

pikawka

#7114503 Napisano: 04.08.2023 20:41:08
joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

W regulaminie nic nie znalazłam na ten temat. Tyle, ze nie ma możliwości wymiany biletów itp..ale o odwołaniu festiwalu nic nie ma


A rzeczywiście -> nic nie ma w tym temacie, a to gapy emotka Zwykle jest srylion zapisów dot. potencjalnej pandemii, wojny, ataku terrorystycznego tudzież innego powodu odwołania imprezy. Tym lepiej dla Ciebie emotka

Z drugiej strony… głośniki i pufy wyślą a osoby z głównymi nagrodami mają zostać z niczym emotka  dziwne i nieuczciwe by było.
2 joan, Mulinka 0

asper01

#7114510 Napisano: 04.08.2023 21:13:24
ASPE w Groszku za to pamiętało, by zapisać, że nie odpowiadają za odwołanie i zapewne dlatego dziś szybko wysłali karnety, żebyśmy się od nich odbimbali emotka
0 0