Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

sks900

#7111616 Napisano: 25.07.2023 23:41:51
delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś miał prpblem z wypłatą 20 zl bmik z kaktusa? Wpisuję numer blik, akceptuje i stale mam wpisz numer.

Przeczytaj instrukcję wypłaty z emaila i zrób dokładnie jak tam jest napisane, a nie jakieś bliki, o których słowa nie ma.
0 0

delfinka101

#7111620 Napisano: 26.07.2023 00:20:00
sks900 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś miał prpblem z wypłatą 20 zl bmik z kaktusa? Wpisuję numer blik, akceptuje i stale mam wpisz numer.

Przeczytaj instrukcję wypłaty z emaila i zrób dokładnie jak tam jest napisane, a nie jakieś bliki, o których słowa nie ma.

0 0

agata1221

#7111632 Napisano: 26.07.2023 05:46:49
Hej! Może ktoś chce podzielić się wynikami Redbulla ? Ja na początku ustrzeliłam 0:09 sek z paragonem, a finalnie bez paragonu zakończyłam grę z 0:07.
0 0

nitka310

#7111636 Napisano: 26.07.2023 07:10:48
agata1221 napisał(a):

Hej! Może ktoś chce podzielić się wynikami Redbulla ? Ja na początku ustrzeliłam 0:09 sek z paragonem, a finalnie bez paragonu zakończyłam grę z 0:07.

Udało mi się bez paragonu znaleźć puszki w 4s. emotka

P.s grać można do końca dnia ;)
1 agata1221 0

Justintime

#7111640 Napisano: 26.07.2023 07:40:33
O co chodzi z forum Zbieramy kase?
0 0

Emememe

#7111643 Napisano: 26.07.2023 08:05:34
Justintime napisał(a):

O co chodzi z forum Zbieramy kase?

Na pierwszej stronie tego wątku jest odpowiedź emotka

mamadwojga

#7112642 Napisano: 29.07.2023 19:44:00
Tak się zastanawiam czy Wy też łatacie konkursami dziury budżetowe emotka . Ostatnio udało mi się wygrać w sumie 1500 zł w bonach do Dino i już się cieszyłam jak bardzo to odciąży mój budżet, ale okazało się że w samochód muszę wpakować nieoczekiwane 1800 zł. I w sumie ta wygrana uratuje mi tyłek. Nie pierwszy raz emotka . Parę lat temu nie miałam kasy na wczasy i liczyłam na konkursy w tej sprawie. Udało się i wygrałam wycieczkę do Londynu. W tym roku mam taką samą sytuację, Zero kasy i czekanie na wygrany bon na wczasy. Liczę że w którymś konkursie się uda. Jestem dużą szczęściarą, bo często udaje mi się upolować co potrzebuję, Na przykład jak się zawzięłam na hulajnogi to wygrałam dwie. Jak na pralkę, to też dwie, hehe.  Teraz zaklinam rzeczywistość w sprawie wczasów. Czy Wy też tak bardzo polegacie w prawdziwym życiu na wygranych?

lasiglasty

#7112645 Napisano: 29.07.2023 20:05:46
mamadwojga napisał(a):

Tak się zastanawiam czy Wy też łatacie konkursami dziury budżetowe emotka . Ostatnio udało mi się wygrać w sumie 1500 zł w bonach do Dino i już się cieszyłam jak bardzo to odciąży mój budżet, ale okazało się że w samochód muszę wpakować nieoczekiwane 1800 zł. I w sumie ta wygrana uratuje mi tyłek. Nie pierwszy raz emotka . Parę lat temu nie miałam kasy na wczasy i liczyłam na konkursy w tej sprawie. Udało się i wygrałam wycieczkę do Londynu. W tym roku mam taką samą sytuację, Zero kasy i czekanie na wygrany bon na wczasy. Liczę że w którymś konkursie się uda. Jestem dużą szczęściarą, bo często udaje mi się upolować co potrzebuję, Na przykład jak się zawzięłam na hulajnogi to wygrałam dwie. Jak na pralkę, to też dwie, hehe.  Teraz zaklinam rzeczywistość w sprawie wczasów. Czy Wy też tak bardzo polegacie w prawdziwym życiu na wygranych?

Kiedyś nie, a teraz tak. Dawniej grałam dla przyjemności, a teraz faktycznie nagrody pomagają łatać budżet domowy. Pandemia, lockdown, potem kryzys bardzo się na nas odbiły finansowo. Na deser inflacja... Kombinuję z tymi zakupami, ale wszystko jest tak drogie, że wydam 400 zł i praktycznie pusta lodówka. Więc jak wpadnie bon, to ratuje skórę, żeby narobić zapasów oleju, jakiegoś mięsa do zamrażalki, itp... Rata za kredyt poszła mocno w górę, rachunki za prąd to jakiś kosmos, o ogrzewaniu domu nawet nie wspomnę. Trudno to czasem dopiąć nawet z dwóch pensji. Jedynie smuci mnie, że nagrody nie idą z duchem czasu. Nieśmertelny bon 100 zł czy nawet 50 zł, to wciąż norma. A koszty udziału rosną i siła nabywcza bonu spada. Mogliby już jakiś nowy standard przyjąć, że chociaż minimum te 250 zł. Kilka lat temu z bon 100 zł robiłam duże zakupy, teraz to naprawdę mało się wkłada za to do koszyka... No i w tych dla większości trudnych czasach, mogliby sobie darować gadżety typu: skarpetki, kocyki, opaski, kubki... Komu to dziś potrzebne? Na kocyki Andante pula nagród ponad 84 tyś zł, Już mogli rozdać po 168 x 500 zł. Bardziej praktyczne w dzisiejszych czasach.

mamadwojga

#7112651 Napisano: 29.07.2023 20:52:43
lasiglasty napisał(a):

mamadwojga napisał(a):(...)

Masz świętą rację. Coraz częściej musimy wydać na paragon 40 zł żeby wygrać 50 albo 100. Powinni trochę urealnić te kwoty. Nawet głupie chipsy czy Pepsi kosztuje prawie 20 zł. A wygranych mało. I jeszcze 10 zł na przesłanie paragonu poleconym. Hehe.  Wracając do tematu łatania budżetu wygranymi, to nie wiem co bym zrobiła bez konkursów. Ich realny wpływ na życie i przeżycie jest przerażający w ostatnich latach. Kiedyś nagrody wydawałam na ekstra rzeczy i atrakcje. Teraz łatam budżet. Fajnie by było żeby znowu świat wrócił do tej chwili kiedy nagrody się zatrzymywało a nie sprzedawało na rachunki. A tego brakuje.

mugolinka

#7112677 Napisano: 30.07.2023 09:45:39
Czy ktoś kupował telefon przez internet , po czym go zwracał bez podania przyczyny po kilku dniach po przetestowaniu ? Jak wygląda ewentualny zwrot gotówki? Odliczają jakiś procent ?
0 0

dany-duszek

#7112716 Napisano: 30.07.2023 14:03:40
mugolinka napisał(a):

Czy ktoś kupował telefon przez internet , po czym go zwracał bez podania przyczyny po kilku dniach po przetestowaniu ? Jak wygląda ewentualny zwrot gotówki? Odliczają jakiś procent ?

chyba nie ma takiej możliwości, ponieważ powinieneś mieć taką samą możliwość sprawdzenia jak w sklepie stacjonarnym, a w sklepie stacjonarnym chyba nikt ci  nie włączy telefonu bez zakupu, jedynie w salonach operatora sieci komórkowej tak robią. Więc w takim wypadku mogą ci zwrócić kwotę jaką otrzymają za sprzedaż jako telefon używany.
0 0

rufus

#7112727 Napisano: 30.07.2023 14:40:27
dany-duszek napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Czy ktoś kupował telefon przez internet , po czym go zwracał bez podania przyczyny po kilku dniach po przetestowaniu ? Jak wygląda ewentualny zwrot gotówki? Odliczają jakiś procent ?

chyba nie ma takiej możliwości, ponieważ powinieneś mieć taką samą możliwość sprawdzenia jak w sklepie stacjonarnym, a w sklepie stacjonarnym chyba nikt ci  nie włączy telefonu bez zakupu, jedynie w salonach operatora sieci komórkowej tak robią. Więc w takim wypadku mogą ci zwrócić kwotę jaką otrzymają za sprzedaż jako telefon używany.

Jest taka mozliwosc. Moze zwrocic jesli byl zakupiony przez internet i jako osoba fizyczna.
1 cb656 0

@gnieszk@

#7112760 Napisano: 30.07.2023 17:26:46
rufus napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Czy ktoś kupował telefon przez internet , po czym go zwracał bez podania przyczyny po kilku dniach po przetestowaniu ? Jak wygląda ewentualny zwrot gotówki? Odliczają jakiś procent ?

chyba nie ma takiej możliwości, ponieważ powinieneś mieć taką samą możliwość sprawdzenia jak w sklepie stacjonarnym, a w sklepie stacjonarnym chyba nikt ci  nie włączy telefonu bez zakupu, jedynie w salonach operatora sieci komórkowej tak robią. Więc w takim wypadku mogą ci zwrócić kwotę jaką otrzymają za sprzedaż jako telefon używany.

Jest taka mozliwosc. Moze zwrocic jesli byl zakupiony przez internet i jako osoba fizyczna.

Jeśli został uruchomiony i używany przez kilka dni to też?
0 0

cb656

#7112774 Napisano: 30.07.2023 17:46:28
@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli został uruchomiony i używany przez kilka dni to też?

A jaki to problem przywrócić ustawienia fabryczne? emotka
0 0

@gnieszk@

#7112782 Napisano: 30.07.2023 18:25:14
cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli został uruchomiony i używany przez kilka dni to też?

A jaki to problem przywrócić ustawienia fabryczne? emotka

Żaden. Pytanie czy inny klient kupi telefon, który był już użytkowany.
0 0

dany-duszek

#7112783 Napisano: 30.07.2023 18:30:19
cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli został uruchomiony i używany przez kilka dni to też?

A jaki to problem przywrócić ustawienia fabryczne? emotka

niby tak, ale serwis pewnie ma program który sprawdzi ile był użytkowany.

Ale jak czytam ze sprzedawca ma możliwość obciążenia kupującego za przywrócenie do stanu jaki był na początku.

Unijna dyrektywa zakłada, że konsument powinien z produktem kupionym w internecie obchodzić się w taki sposób, jakby robił to gdyby kupował
produkt w sklepie. Może więc przymierzyć ubranie, ale nie powinien bez
konsekwencji w nim chodzić. Podobnie jest z kosiarką do trawy. Klient
może ją włączyć ale nie może nią skosić trawnika. Jeśli to zrobi i
zdecyduje się na odstąpienie od umowy, to sprzedawca ma prawo żądać
zwrotu kosztów poniesionych w celu przywrócenia produktu do stanu z dnia
sprzedaży.

1 cb656 0

cb656

#7112857 Napisano: 31.07.2023 09:52:09
@gnieszk@ napisał(a):

cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli został uruchomiony i używany przez kilka dni to też?

A jaki to problem przywrócić ustawienia fabryczne? emotka

Żaden. Pytanie czy inny klient kupi telefon, który był już użytkowany.

Dziwne. Ludzie zabijają się o ciuchy w sklepach z używaną odzieżą, a mieliby się przejmować, że telefonu ktoś używał kilka dni? I co się stało? Zepsuł się przez to? No już bez jaj... emotka
0 0

zielonaszpilka

#7112859 Napisano: 31.07.2023 10:02:00
cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli został uruchomiony i używany przez kilka dni to też?

A jaki to problem przywrócić ustawienia fabryczne? emotka

Żaden. Pytanie czy inny klient kupi telefon, który był już użytkowany.

Dziwne. Ludzie zabijają się o ciuchy w sklepach z używaną odzieżą, a mieliby się przejmować, że telefonu ktoś używał kilka dni? I co się stało? Zepsuł się przez to? No już bez jaj... emotka

Ale już niekoniecznie będą chcieli go kupić w cenie nowego telefonu, dlatego sklep ma możliwość obniżenia ceny zwracanego produktu o utratę wartości albo koszt przywrócenia do stanu fabrycznego. Takie telefony są często sprzedawane taniej właśnie jako zwroty i o to "taniej" może zostać potrącona kwota zwrotu. Ale @mugolinka dopóki nie zwrócisz telefonu nie dowiesz się czy w ogóle, a jeśli tak to o ile sklep będzie chciał obniżyć tę kwotę.

rufus

#7112873 Napisano: 31.07.2023 10:23:13
cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli został uruchomiony i używany przez kilka dni to też?

A jaki to problem przywrócić ustawienia fabryczne? emotka

Żaden. Pytanie czy inny klient kupi telefon, który był już użytkowany.

Dziwne. Ludzie zabijają się o ciuchy w sklepach z używaną odzieżą, a mieliby się przejmować, że telefonu ktoś używał kilka dni? I co się stało? Zepsuł się przez to? No już bez jaj... emotka

Z punktu widzenia zwracajacego dobrze, ze dostanie cala kase za zwrot..
.. ale ja jako kupujacy chce otrzymac towar w 100% nowy, fabrycznie zapakowany.. wiec tak.. Przeszkadzaloby mi ze ktos ten telefon uzywal kilka dni, bo nie wiem czy nie ma tam jakiejs ukrytej wady a ja place za pelnowartosciowy produkt.

Kiedys troche czytalem o tym, ze zdarzaja sie praktyki w sklepach ze sprzedaja takie sprzety po zwrotach jako nowe i kupujacy nie ma swiadomosci.

Rok temu tez trafilem na taki tv z elektromarketu, niby nowy, oryginalnie zapakowany a okazalo sie ze nie odbiera kanalow, a jeszcze pozniej zauwazylem odprysk na krawedzi.. wiec NIE BYL nowy.

Jeszcze wczesniej mialem sytuacji tez wlasnie z telefonem.. Kupilem jako nowy z plomba(!!) na pudelku i calkowicie przypadkiem w autoryzowanym serwisie dowiedzialem sie, ze ten telefon byl juz uruchamiany wczesniej. Takie oszukanstwo. emotka

cb656

#7112879 Napisano: 31.07.2023 10:48:53
rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziwne. Ludzie zabijają się o ciuchy w sklepach z używaną odzieżą, a mieliby się przejmować, że telefonu ktoś używał kilka dni? I co się stało? Zepsuł się przez to? No już bez jaj... emotka

...ja jako kupujacy chce otrzymac towar w 100% nowy, fabrycznie zapakowany... wiec tak...
Przeszkadzaloby mi ze ktos ten telefon uzywal kilka dni, bo nie wiem czy nie ma tam jakiejs ukrytej wady a ja place za pelnowartosciowy produkt.

To my chyba omawiamy dwa różne zjawiska emotka
Ja piszę o tym, że kupujący rozmyślił się, do czego ma prawo, a Ty chyba snujesz opowieści o kombinatorach i patologii. emotka
P.S. Nawet gdyby sprzęt miał jakąś "ukrytą" wadę, dajmy na to fabryczną i dotyczyłaby całej serii, modelu, to i tak kupując zaplombowany fabrycznie egzemplarz po uruchomieniu telefonu odkryłbyś w końcu tę wadę, tak że na jedno wychodzi, czy brałeś go ze sklepu jako pierwszy, czy jako kolejny użytkownik. emotka
0 0