Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

bezaczek7

#7105475 Napisano: 02.07.2023 21:57:21
Ludziki kochane... dziś się kończy też trochę konkursów, zajmijcie się tym albo drinka wypijcie, zamiast komentować trolla. Jego posty zostaną usunięte, a wy przy okazji zarobicie karniaka za pisanie nie na temat... Obok postu osoby jest takie czerwone i, klikacie, pojawia się Zgłoś administratorowi. Tyle. Po co wam karniaki? Po co te nerwy? Zgłosić, pójść dalej, uśmiechnąć się do jutrzejszego dnia, niejedna osoba otrzyma miłą wiadomość z wynikami, poniedziałki zwykle takie są. Miłego wieczoru emotka

pikawka

#7105483 Napisano: 02.07.2023 22:35:14
kachakacha napisał(a):

Możecie polecić jakiś plecak dla pierwszoklasisty?
Chciałabym go zamówić na Zalando, ale boję się, że nie trafię bez przymierzania...

U mnie ten sam temat hehe 
a powiedzcie czy nie lepszy byłby tornister? Chyba mniejsze są niż plecaki ??? Czy to obciach ? Tez mnie to niebawem czeka x2 emotka
0 0

kuleczkar

#7105490 Napisano: 02.07.2023 23:31:18
pikawka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Możecie polecić jakiś plecak dla pierwszoklasisty?
Chciałabym go zamówić na Zalando, ale boję się, że nie trafię bez przymierzania...

U mnie ten sam temat hehe 
a powiedzcie czy nie lepszy byłby tornister? Chyba mniejsze są niż plecaki ??? Czy to obciach ? Tez mnie to niebawem czeka x2 emotka

U mnie też od września córka idzie do pierwszej klasy, więc  zbieram dobre rady razem z Wami...

bezaczek7

#7105493 Napisano: 03.07.2023 00:07:46
Mój syn nosi od 2 lat tornister Future by BackUp (minecraft musi być emotka ), usztywniane plecy, tylko po włożeniu książek i zeszytów, to na grubość zostaje niewiele miejsca i śniadaniówkę ma jakby na książkach albo bokiem. Nie wiem czy to najlepszy wybór, czasem go nie było widać spod plecaka, ale to kłopot chyba każdego drobnego dziecka. Z plecakiem niewiele się dzieje, nadpruła się raz taśma trzymająca rączkę, doszyłam, używa dalej. Na razie na trzeci rok raczej też z nim będzie chodził, chyba że zarysuje go na śmierć (ma manierę rysować po plecaku i piórniku). Ja jestem raczej zadowolona, choć to on z nim chodzi. Pod względem trwałości, że nie pruje się przy zamkach itp, to mogę polecić.
1 kuleczkar 0

bezaczek7

#7105494 Napisano: 03.07.2023 00:11:37
pikawka napisał(a):

U mnie ten sam temat hehe 
a powiedzcie czy nie lepszy byłby tornister? Chyba mniejsze są niż plecaki ??? Czy to obciach ? Tez mnie to niebawem czeka x2 emotka

Tornister jest usztywniany, plecak miękki. Moim zdaniem tornister jest większy, szerszy. Ale też chyba zawartość więcej wytrzyma, np.rogi się nie będą tak zaginać. Takie mam wyobrażenie w każdym razie, bo tornister jest cały sztywny.
1 kuleczkar 0

jomajd86

#7105528 Napisano: 03.07.2023 09:25:38
Ja córce do pierwszej klasy kupiłam teraz plecak cool pack. Jest leciutki. Właśnie dużo osób go chwali. Córka jest drobna i trochę jednak mógłby być mniejszy, ale musi zmieścić a4 bo takie mają mieć zeszyty.
Koleżanka znowu kupiła tornister herlitz, bo gro jej znajomych polecało. Też jest bardzo lekki. Cena jednak już znacznie wyższa.
0 0

pikawka

#7105538 Napisano: 03.07.2023 10:12:27
jomajd86 napisał(a):

Ja córce do pierwszej klasy kupiłam teraz plecak cool pack. Jest leciutki. Właśnie dużo osób go chwali. Córka jest drobna i trochę jednak mógłby być mniejszy, ale musi zmieścić a4 bo takie mają mieć zeszyty.
Koleżanka znowu kupiła tornister herlitz, bo gro jej znajomych polecało. Też jest bardzo lekki. Cena jednak już znacznie wyższa.

Tez czytałam, ze dużo osób poleca cool pack. Je można kupić w smyku? Póki co właśnie je biorę pod uwagę emotka
0 0

tormenta77

#7105541 Napisano: 03.07.2023 10:22:31
pikawka napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Ja córce do pierwszej klasy kupiłam teraz plecak cool pack. Jest leciutki. Właśnie dużo osób go chwali. Córka jest drobna i trochę jednak mógłby być mniejszy, ale musi zmieścić a4 bo takie mają mieć zeszyty.
Koleżanka znowu kupiła tornister herlitz, bo gro jej znajomych polecało. Też jest bardzo lekki. Cena jednak już znacznie wyższa.

Tez czytałam, ze dużo osób poleca cool pack. Je można kupić w smyku? Póki co właśnie je biorę pod uwagę emotka

Moja w 1 i 2 nosiła Topgala. W 3 też go będzie jeszcze miała. Córa jest wysoka więc nie odniosę się do tego czy on jest za duży/ciężki dla małych dzieci. Córka przyjaciółki jest dużo niższa od mojej i też od początku biega z Topgalem.
W każdym razie jakość tych plecaków jest super. Nic się z nimi nie dzieje. Po dwóch latach wciąż wygląda  bardzo dobrze.
1 kuleczkar 0

pikawka

#7105542 Napisano: 03.07.2023 10:29:27
tormenta77 napisał(a):

pikawka napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Ja córce do pierwszej klasy kupiłam teraz plecak cool pack. Jest leciutki. Właśnie dużo osób go chwali. Córka jest drobna i trochę jednak mógłby być mniejszy, ale musi zmieścić a4 bo takie mają mieć zeszyty.
Koleżanka znowu kupiła tornister herlitz, bo gro jej znajomych polecało. Też jest bardzo lekki. Cena jednak już znacznie wyższa.

Tez czytałam, ze dużo osób poleca cool pack. Je można kupić w smyku? Póki co właśnie je biorę pod uwagę emotka

Moja w 1 i 2 nosiła Topgala. W 3 też go będzie jeszcze miała. Córa jest wysoka więc nie odniosę się do tego czy on jest za duży/ciężki dla małych dzieci. Córka przyjaciółki jest dużo niższa od mojej i też od początku biega z Topgalem.
W każdym razie jakość tych plecaków jest super. Nic się z nimi nie dzieje. Po dwóch latach wciąż wygląda  bardzo dobrze.

400 zł za topgal emotka  nie m mowy, nie wydam 800 zł emotka   ja muszę kupić 2 emotka  a znając życie po roku będą chcieli innny. emotka  Wolę kupić im sztabkę złota i odłożyć  ;a plecaki tańsze emotka  wredna matka ze mnie emotka

cb656

#7105563 Napisano: 03.07.2023 11:08:10
edi999a napisał(a):

...jakiego skrótu klawiszowego użyć, żeby np.  klikając na link w mailu - otwierał się w nowej karcie?

Myszka ma dwa przyciski. Jeden - ten najczęściej używany pod palcem wskazującym i drugi, po prawej stronie. Ten drugi jest odpowiedzialny za menu kontekstowe. Najeżdżasz kursorem na link i klikasz tym prawym, otwiera się lista dostępnych poleceń. W każdym poleceniu w nazwie jedna literka jest podkreślona. Aby użyć skrótu klawiaturowego, używasz ALT plus ta podkreślona literka. WAŻNE: nie wszystkie dostępne polecenia obsłużysz skrótem klawiaturowym. Patrz przykład:


jomajd86

#7105576 Napisano: 03.07.2023 11:30:41
pikawka napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Ja córce do pierwszej klasy kupiłam teraz plecak cool pack. Jest leciutki. Właśnie dużo osób go chwali. Córka jest drobna i trochę jednak mógłby być mniejszy, ale musi zmieścić a4 bo takie mają mieć zeszyty.
Koleżanka znowu kupiła tornister herlitz, bo gro jej znajomych polecało. Też jest bardzo lekki. Cena jednak już znacznie wyższa.

Tez czytałam, ze dużo osób poleca cool pack. Je można kupić w smyku? Póki co właśnie je biorę pod uwagę emotka

Ja akurat przez allegro zamawiałam.
0 0

zielonaszpilka

#7105637 Napisano: 03.07.2023 13:43:10
Jak WC to WC emotka  Pytanie do osób które mają przydomową oczyszczalnię ścieków. Czy używacie zawieszek do toalety, takich jak bref? Czy przy oczyszczalni lepiej sobie darować? I co polecacie do czyszczenia? Bo rozumiem, że Domestos już odpada? Na razie mam jakiegoś froscha i w sumie nawet jestem zadowolona, ale może jest coś jeszcze?
0 0

jokan

#7105718 Napisano: 03.07.2023 17:34:43
czy MOSSO jest dostępne w Biedronce?
0 0

cb656

#7107233 Napisano: 09.07.2023 17:20:59
as32572 napisał(a):

Jaki internet do domu polecacie?

Rzuć okiem na to:
https://www.orang...view/oferta-na-karte

Gość: koszalek

#7107242 Napisano: 09.07.2023 19:28:26
Czy we wszystkich Netto są kasy samobsługowe?
0 0

kachakacha

#7107249 Napisano: 09.07.2023 20:21:04
koszalek napisał(a):

Czy we wszystkich Netto są kasy samobsługowe?


W moim Netto nie ma.
0 0

samuraj

#7107254 Napisano: 09.07.2023 21:30:49
koszalek napisał(a):

Czy we wszystkich Netto są kasy samobsługowe?

U mnie też nie ma.
0 0

baxter

#7107260 Napisano: 09.07.2023 22:37:01
jokan napisał(a):

czy MOSSO jest dostępne w Biedronce?

Nie widziałam ani w biedronce, ani w C4, kupiłam w kauflandzie
0 0

rainbowdash

#7107271 Napisano: 10.07.2023 01:39:20
Ponoć nie ma głupich pytań emotka  czy jakiś miły użytkownik aplikacji coca cola może mi podpowiedzieć co to jest pin? Że kod spod nakrętki albo paragon to kumam, ale skąd wziąć jakiś pin? (Dotyczy toniku)
0 0

mia

#7107283 Napisano: 10.07.2023 09:16:10
Czy te bluzy Affair to są z założenia damskie, czy męskie? emotka
Zgodnie z życzeniem dostałam S, i niezależnie od fasonu oversize, to ma taką wielkość, że nie tylko ja tam wejdę, ale jeszcze wszystkie koty sąsiada... emotka
Pytam, bo będę musiała (z żalem ) ją wystawić, i kwestia w jakiej kategorii. emotka
0 0