Reklama na e-Konkursy.info

Dziś nic nie wygrałem! To już było!

kalina590

#7200177 Napisano: dzisiaj o 13:58:45
monisss napisał(a):

kimberly napisał(a):

To, że nic nie wygrywam nie jest specjalnie zaskakujące, bo nic prawie od dłuższego czasu nie wysyłam emotka  czytam wasze wpisy, przeglądam konkursy, coś tam na nie kupię, paragony leżą i nie mam totalnie weny na pisanie (ani nawet na wysyłanie paragonów na loterie)… zawsze odkładałam do ostatniej chwili pisanie tekstu ale zawsze ostatecznie napisałam, często nawet fajne i nagradzane teksty emotka  a teraz totalnie nic, pustka, ostatni dzień mija godzina 22, potem 23, w końcu północ i nie mogłam się zebrać na napisane albo zapomniałam o konkursie emotka  gdybym wiedziała, że tak będzie oddałabym paragony na forum, ale ciągle się łudzę, że będę mieć chęci i coś napisze, a ostatecznie albo ich nie mam albo nawet zapomnę o tym 😭

Tak o, musiałam się wyżalić, chyba pasuje do tego wątku, wąteczku nie proszę jeszcze o nagrody ale dodaj proszę chęci do pisania zgłoszeń czy wysyłania loterii, bo mam chyba jakąś depresję konkursową 🙂‍↔️🌸

mam tak samo.. w sierpniu dosłownie nic... zaraz się sierpień skończy...

Weny i szczęścia Nam trzeba!✊🍀
0 0

anaesth

#7200201 Napisano: dzisiaj o 15:49:05
Nie ma dramatu, ale chciałabym wygrać coś fajnego w tym miesiącu emotka
1 rare85 0

osiek16

#7200205 Napisano: dzisiaj o 15:58:11
ah.. nic ;( sierpien zablokowany na maxa
0 0

deva

#7200206 Napisano: dzisiaj o 16:00:42
nagródki i nagrody tutaj jestememotka
0 0

Dianka26

#7200210 Napisano: dzisiaj o 16:20:35
Brzuch od piwa coraz większy, portfel od ich zakupów coraz szczuplejszy, a nagród jak nie było tak nie ma!
0 0