Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

donia7

#6627530 Napisano: 06.08.2019 10:56:18
joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka

Super pomysł :D moje są już za duże i gdyby rzuciła im takie hasło, to dopiero po ustaleniu stawki pewnie moglibyśmy zaczął zabawę emotka

cudaczek121

#6627579 Napisano: 06.08.2019 12:40:24
Dziś cieszę się,że wczoraj spędziłam sympatyczny dzień z synem swojej siostry.Najpierw poszliśmy do GoJump, potem zabrałam Młodego na obiad do El Greco, a na koniec na pyszne lody do Przełam Lody. Przy okazji pojeździliśmy trochę tramwajami i autobusami wrocławskimi i młody miał radochę, bo zazwyczaj jeździ z rodzicami autem emotka

mama-l-k-m

#6627583 Napisano: 06.08.2019 12:50:30
joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka

moich chłopaków wysyłam aby tacie porobili porządki w piwnicy emotka  tam śrubek, deseczek, stara waga więc też uwielbiają taką zabawę - ale tylko jak córka ma drzemkę bo tą agentkę to strach do nich wpuścić bo od razu do piły lub wiertarki swoje kroki kieruje emotka

 
1 joasiunia 0

joasiunia

#6627594 Napisano: 06.08.2019 13:06:40
mama-l-k-m napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka

moich chłopaków wysyłam aby tacie porobili porządki w piwnicy emotka  tam śrubek, deseczek, stara waga więc też uwielbiają taką zabawę - ale tylko jak córka ma drzemkę bo tą agentkę to strach do nich wpuścić bo od razu do piły lub wiertarki swoje kroki kieruje emotka

 

Odważnie emotka U nas Junior próbował niweczyć sprzątanie rodzeństwa, ale jak trzy osoby sprzątają, a jedna bałagani, to i tak robota posuwa się do przodu emotka
Po sprzątaniu jeszcze mi pokroili paprykę do gulaszu, indyka, poobcinali końcówki fasolek do gotowania emotka Na sam koniec córka powiedziała - jakkolwiek to brzmi - "Mamusiu, my będziemy Twoimi służącymi, dobrze?" emotka   Zawstydzili mnie tą dobrocią dzisiaj... emotka emotka

alita

#6628545 Napisano: 09.08.2019 10:29:06
Cieszę się, że nie ma mnie w Krajowym Rejestrze Dłużników, co oznacza, że nikt nie zaciągnął na mnie pożyczki używając moich danych. W końcu zarejestrowałam się i sprawdziłam, że nie ma mnie tej liście, pomimo 8-letniej zabawy w konkursy.

A to wszystko dlatego, że wczoraj mój kolega miał taką historie: Zgubił portfel, a że wśród dokumentów znajdowała się karta płatnicza oraz dowód osobisty to znalazca zaniósł dokumenty do banku i kolegę odnaleziono po numerze PESEL w systemie bankowym, tylko, że.... do numeru PESEL przypisane były dwie osoby Można byłoby uznać, że to błąd pracownika banku przy przepisywaniu danych do systemu (ale skan dowodu osobistego potwierdził ten sam numer PESEL) lub błąd przy wystawianiu dowodu osobistego, ale ta druga osoba z tym samym numerem PESEL zaciągnęła pożyczkę i nie spłacała jej od dwóch lat, czyli wychodzi na to, że ktoś mógł wydrukować sobie dowód używając fikcyjnych danych oraz numeru PESEL mojego kolegi. 
1 brucee 0

elizam

#6634371 Napisano: 29.08.2019 12:53:20
Po miesiącu walki z DPD w końcu osobiście odebrałam przesyłkę z sofą z Prince Polo. 
Przy okazji złożyłam oficjalną skargę na kuriera, poinformowałam ich także ze sprawa podrabiania podpisu na dokumentach zwrotnych została zgłoszona na policję. 
Od nadania przesyłki minęło 32 dni, ale na szczęście mam ją już w domu 

jokan

#6634373 Napisano: 29.08.2019 12:55:24
elizam napisał(a):

Po miesiącu walki z DPD w końcu osobiście odebrałam przesyłkę z sofą z Prince Polo. 
Przy okazji złożyłam oficjalną skargę na kuriera, poinformowałam ich także ze sprawa podrabiania podpisu na dokumentach zwrotnych została zgłoszona na policję. 
Od nadania przesyłki minęło 32 dni, ale na szczęście mam ją już w domu 

napisz pozniej co tym dalej sie stanie, podrabianie podpisu to nie zabawa

elizam

#6634379 Napisano: 29.08.2019 12:59:21
jokan napisał(a):

elizam napisał(a):

Po miesiącu walki z DPD w końcu osobiście odebrałam przesyłkę z sofą z Prince Polo. 
Przy okazji złożyłam oficjalną skargę na kuriera, poinformowałam ich także ze sprawa podrabiania podpisu na dokumentach zwrotnych została zgłoszona na policję. 
Od nadania przesyłki minęło 32 dni, ale na szczęście mam ją już w domu 

napisz pozniej co tym dalej sie stanie, podrabianie podpisu to nie zabawa

Jasne, dam znać. Na razie dwie złożone reklamacje (28.06 oraz 12.07) jeszcze bez odpowiedzi są, ale im się właśnie przypomniałam pisemnie.
No i zastanawiam się, ile moich przesyłek ten kurier mi ukradł, bo niestety nie wszyscy informują o wysłaniu nagrody, więc ja nie mam możliwości śledzenia przesyłki... 
4 jokan, brucee, myla, awi 0

nitka310

#6639073 Napisano: 12.09.2019 10:56:51
Dziś cieszę się (za mało powiedziane;)) ze zdanego egzaminu na prawo jazdy! Za drugim razem udało się jazdyemotka  do 3 października (29 urodziny) będę już oficjalnie jeździćemotka

mama-l-k-m

#6639074 Napisano: 12.09.2019 10:58:10
nitka310 napisał(a):

Dziś cieszę się (za mało powiedziane;)) ze zdanego egzaminu na prawo jazdy! Za drugim razem udało się jazdy emotka  do 3 października (29 urodziny) będę już oficjalnie jeździć emotka

Gratuluję i bezpiecznie przejechanych kilometrów życzę emotka
1 nitka310 0

nitka310

#6639075 Napisano: 12.09.2019 10:59:22
mama-l-k-m napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Dziś cieszę się (za mało powiedziane;)) ze zdanego egzaminu na prawo jazdy! Za drugim razem udało się jazdy emotka  do 3 października (29 urodziny) będę już oficjalnie jeździć emotka

Gratuluję i bezpiecznie przejechanych kilometrów życzę emotka

Dziekujeemotka
0 0

cudaczek121

#6639332 Napisano: 12.09.2019 22:55:25
koniczynka123 napisał(a):

A ja dziś muszę się pochwalić wiadomością od przeszczęśliwej sąsiadki. Zadzwoniła do mnie przed chwilką, że jej mama aż popłakała się z radości z prezentu urodzinowego. Ale nie, to żadna wygrana czy też wypasiony prezent. Przyszła do mnie 2 tyg temu Kasia (sąsiadka) z pytaniem co bym jej poradziła na 60te urodziny mamy bo w zasadzie to mamie niczego nie brakuje. Więc poradziłam jej, że największą radość sprawi mamie(wdowie) tylko jej bliskie towarzystwo (nie mają nigdy na nic czasu)- Zostawiła więc Kasia dzieci mężowi i z zaskoczenia wpadła do mieszkania mamy, porwała ją najpierw do kina, potem na pieszą wycieczkę w góry do schroniska, potem wycieczkę"objazdową" śladami jej młodości, etc...  Wróciły wczoraj. Mama zachwycona prezentem, a przytulaniom i wspomnieniom nie było końca. Obie nabrały chęci do życia, odpoczęły, a ja się cieszę, że uszczęśliwiłam dwie kobiety pomysłem zrealizowanym wcześniej przez mojego syna  emotka

Bo taka jest prawda, że najcenniejszym prezentem, jaki możemy podarować naszym najbliższym jest nasz czas i uwaga.
Dziś cieszę się, że poszłam do teatru na świetny spektakl " Ludzie inteligentni". Bilety na to wydarzenie były prezentem urodzinowym dla siostry ode mnie i dziewczyn z pracy,ale że syn jej się rozchorował, to wydelegowała mnie emotka

ReneK

#6639441 Napisano: 13.09.2019 11:54:16
SŁONECZKO ŚWIECIemotka .... O!!!BOCIAN LECI!emotka JEST PIĄTEK TRZYNASTEGO!BUDZI SIE WE MNIE NADZIEJA ŻE DZIŚ SIE WYDARZY COŚ DLA MNIE CUDOWNEGO I PRZYJEMNEGO
emotka NIECH SIE TAK STANIE!!!!!emotka

lusienka

#6639459 Napisano: 13.09.2019 12:08:41
Wieki mnie tu nie było i konkursowy zastój miałam.... I cieszę się że na powrót udało mi się od razu wygrać maskotke gloda i maskotke milki. Oby to był początek dobrej passy. Aż miło że tak małe rzeczy człowiekowi tyle radości sprawiają  emotka

bluszczowelove

#6639525 Napisano: 13.09.2019 14:09:18
Z mojej pierwszej wygranej emotka  Nutellą będę się zajadać emotka

mama-l-k-m

#6643771 Napisano: 27.09.2019 22:41:39
Cieszy mnie że mimo uziemienia w domu z 3 dzieci w tym tygodniu udało mi się przerobić 13 kg dyni na zimę, zrobić generalkę w kuchni i łazience oraz że syn chce zostać ratownikiem górskim - wiadomo że teraz tak mówi a jak będzie czas pokaże.
Dzisiaj przy kolacji słuchałam rozmowy męża z synem o tragedii na Giewoncie - tyle czasu minęło a on dalej pamięta że 2 dzieci tam zginęła. I jak pięknie powiedział że mimo że ratownicy górscy zarabiają mniej niż lekarze którzy też ratują życie to on chce ratować ludzi w górach - cieszy mnie że tak jak rodzice uwielbia to miejsce i ma dobre serduszko.

kolorowekredki

#6643822 Napisano: 28.09.2019 12:36:02
Cieszę się, że dziś są 85 urodziny mojego taty a on ma się całkiem dobrze. Zdrowie najważniejsze!!!
Wiozę torta na imprezę, mam nadzieję że będzie miło.
Poza tym siostra przywiozła mi leki dla syna z Niemiec i powiedziała, że da mi to gratis w prezencie, bo to jej chrześniak. Super gest.

margotkowe

#6643832 Napisano: 28.09.2019 13:19:26
Cieszę się z tego, że pierwsze spotkanie moich rodziców i rodziców mojego Ukochanego przebiegło tak dobrze  emotka  
Bardzo się stresowałam i okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! emotka  
I cieszę się również z tego, że po kilkudniowej przerwie mogę powrócić do konkursów z nową energią! emotka

maverick

#6645801 Napisano: 04.10.2019 15:59:32
skuteczności u SMOLARA - dziś 3/3 w kreatywnych emotka
Żeby jeszcze w loteriach tak było emotka

mama-l-k-m

#6645810 Napisano: 04.10.2019 16:21:43
Cieszy mnie dziś
- że wróciłam na zajęcia fitness po 5mc przerwy
- na leczenie Dawida Sitarza zebrano tak dużą kwotę dzięki dobrym ludziom
- że mam ciepło w domu, zagilane 1 dziecko, 2 dziecko kaszlące, 3 dziecko z lekkim fochem, kochanego męża ale mam ich w domu i takie problemy jakie mam bo niestety moje problemy, choroby dzieci to jest mała namiastka tego co inne mamy muszą dzwigać na swoich barkach.