Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

fbilonaa

#6615674 Napisano: 02.07.2019 09:51:47
Cieszę się, że mąż zacznie wreszcie korzystać z uroków nowego autka /wygranego/ i zacznie jezdzić nim nie tylko do kościoła. Stary citroen padł /tylnia belka/. Miał 20 lat, woził w bagażniku ciągle drzewo aż mu zadek siedział, nigdy nas nie zawiódł. Prawie nic w niego nie wkładaliśmy, nigdy nie przyszło nam na myśl,że może w drodze na wakacje może czekać nas laweta. Jeszcze odwiózł nas do domu z z zapasem czereśni, kwiczał bo koło już tarło, zapas paliwa minimalny. Nie wiem jak przeżyjemy jego kasacje.

pioge7

#6615907 Napisano: 02.07.2019 19:15:28
W końcu zawitała do naszego ogródka królowa lata emotka

fbilonaa

#6615914 Napisano: 02.07.2019 19:31:43
fbilonaa napisał(a):

Cieszę się, że mąż zacznie wreszcie korzystać z uroków nowego autka /wygranego/ i zacznie jezdzić nim nie tylko do kościoła. Stary citroen padł /tylnia belka/. Miał 20 lat, woził w bagażniku ciągle drzewo aż mu zadek siedział, nigdy nas nie zawiódł. Prawie nic w niego nie wkładaliśmy, nigdy nie przyszło nam na myśl,że może w drodze na wakacje może czekać nas laweta. Jeszcze odwiózł nas do domu z z zapasem czereśni, kwiczał bo koło już tarło, zapas paliwa minimalny. Nie wiem jak przeżyjemy jego kasacje.

Skasowany, mąż zdruzgotany, instalacja gazowa idealnie założona służyła 9 lat ,przejechał 368000 km. Kupiliśmy go od weterynarza,który różnymi drogami śmigał do zwierząt przez 8 lat i życzył nam aby tak nam służył jak jemu. Silnik do końca jak dzwon, pyk i jechane.  Czy dzisiejsze autka doczekają w takim zdrowiu 20 lat?

agakaz2

#6618845 Napisano: 10.07.2019 17:52:04
dziś spotkało mnie miłe zaskoczenie w lokalu gdzie chodzę z przyjaciółmi na piwko,jedzenie. mam polubiony ich profil na face,komentuje i lubię wpisy. dziś jak przyszłam na obiad zagadalam że menu widziałam rano i miałam ochotę przyjść do was na obiad. i Pani zaczęła ze mną rozmawiać że byli ciekawi kto te posty im lubi że rozmawiała z kierowniczka o mnie. czad,a później powiedziała dzisiejszy obiad ma Pani na koszt firmy  emotka  Wow ale miłoemotka

maa

#6618877 Napisano: 10.07.2019 20:14:36
anialistopad napisał(a):

Agnes napisał(a):

Masza86 napisał(a):

margobb napisał(a):

Tego, że wracam do "żywych" i do konkursów po wyjątkowo ciężkim cesarskim cięciu  emotka  

łącze się w bólu trzy cesarki za mną emotka

najgorsze pierwsze godziny , przynajmniej u mnie tak bylo
potem z każdym dniem coraz lepiej a po tygodniu poszłam na 2 godzinny spacer
Tobie i dziecku duzo zdrówka

Tez mialam z synem cesarkę prawie 3 lata temu i wiem jak Ci ciężko,ale z każdym dniem jest lepiej. Po 2 tygodniach będzie Ci już dużo łatwiej. Pamiętaj by prosto chodzić  i się nie garbić . Małe kroczki i do przodu . Trzymaj się dasz radę 

Ja po dwóch cesarkach czułam się rewelacyjnie. Ból przy pierwszym wstawaniu wiadomo duży, ale szybko się zebrałam bo tak mi doradziły pielęgniarki i poszlo. Zadnego garbienia, szybkie rozchodzenie i leki przeciwbólowe. Kolejnego dnia czułam się jakbym nie była po operacji a lekkiej kontuzji. Po trzech dniach wróciłam do domu to zabrałam się za sprzątanie mieszkania na wizytę położnej. Generalnie byłam przerażona pierwsza cesarka a po niej już nie wyobrażalam sobie rodzić inaczej:)
0 0

margobb

#6618897 Napisano: 10.07.2019 21:21:28
maa napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Agnes napisał(a):

Masza86 napisał(a):

margobb napisał(a):

Tego, że wracam do "żywych" i do konkursów po wyjątkowo ciężkim cesarskim cięciu  emotka  

łącze się w bólu trzy cesarki za mną emotka

najgorsze pierwsze godziny , przynajmniej u mnie tak bylo
potem z każdym dniem coraz lepiej a po tygodniu poszłam na 2 godzinny spacer
Tobie i dziecku duzo zdrówka

Tez mialam z synem cesarkę prawie 3 lata temu i wiem jak Ci ciężko,ale z każdym dniem jest lepiej. Po 2 tygodniach będzie Ci już dużo łatwiej. Pamiętaj by prosto chodzić  i się nie garbić . Małe kroczki i do przodu . Trzymaj się dasz radę 

Ja po dwóch cesarkach czułam się rewelacyjnie. Ból przy pierwszym wstawaniu wiadomo duży, ale szybko się zebrałam bo tak mi doradziły pielęgniarki i poszlo. Zadnego garbienia, szybkie rozchodzenie i leki przeciwbólowe. Kolejnego dnia czułam się jakbym nie była po operacji a lekkiej kontuzji. Po trzech dniach wróciłam do domu to zabrałam się za sprzątanie mieszkania na wizytę położnej. Generalnie byłam przerażona pierwsza cesarka a po niej już nie wyobrażalam sobie rodzić inaczej:)

Pierwsza miałam dokladnie taką, jak opisujesz. emotka  dlatego zero obaw przed drugą... która okazała się straszna (mało powiedziane). 

W temacie: Cieszę się, że już jest o niebo lepiej :)

sylzab2294

#6618937 Napisano: 10.07.2019 23:58:16
maa napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Agnes napisał(a):

Masza86 napisał(a):

margobb napisał(a):

Tego, że wracam do "żywych" i do konkursów po wyjątkowo ciężkim cesarskim cięciu  emotka  

łącze się w bólu trzy cesarki za mną emotka

najgorsze pierwsze godziny , przynajmniej u mnie tak bylo
potem z każdym dniem coraz lepiej a po tygodniu poszłam na 2 godzinny spacer
Tobie i dziecku duzo zdrówka

Tez mialam z synem cesarkę prawie 3 lata temu i wiem jak Ci ciężko,ale z każdym dniem jest lepiej. Po 2 tygodniach będzie Ci już dużo łatwiej. Pamiętaj by prosto chodzić  i się nie garbić . Małe kroczki i do przodu . Trzymaj się dasz radę 

Ja po dwóch cesarkach czułam się rewelacyjnie. Ból przy pierwszym wstawaniu wiadomo duży, ale szybko się zebrałam bo tak mi doradziły pielęgniarki i poszlo. Zadnego garbienia, szybkie rozchodzenie i leki przeciwbólowe. Kolejnego dnia czułam się jakbym nie była po operacji a lekkiej kontuzji. Po trzech dniach wróciłam do domu to zabrałam się za sprzątanie mieszkania na wizytę położnej. Generalnie byłam przerażona pierwsza cesarka a po niej już nie wyobrażalam sobie rodzić inaczej:)

ja też po dwóch cesarkach... Pierwsza-przez tydzień chodziłam jak stara babcia nie mogłam się wyprostować... Znieczulenie miałam podpajęczynówkowe...A po drugiej cesarce, wstałam bardzo szybko i czułam się o niebo lepiej, ale wtedy byłam całkowicie uśpiona... Nie wiem czy mój organizm tak zareagował, czy tak już jest... Więc rozumiem co to znaczy cesarka... emotka  Zdrówka emotka

joasiajulia

#6618996 Napisano: 11.07.2019 00:19:56
Po kilku godzinach odetkałam z koleżanką szambo!!!!Wyszorowałam łazienkę ,przedpokój po kręceniu spiralą i wykąpana cieszę się dzisiejszymi urodzinkami emotka emotka

mama-l-k-m

#6618999 Napisano: 11.07.2019 00:26:07
bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

Pierwsza miałam dokladnie taką, jak opisujesz. emotka  dlatego zero obaw przed drugą... która okazała się straszna (mało powiedziane). 

W temacie: Cieszę się, że już jest o niebo lepiej :)

Dawne cesarki też inaczej wyglądały, niż obecne. emotka  Ja bardzo ciężko przechodziłam obie (choć ta druga zaskoczyła mnie mocno emotka ), pozbieranie się po operacji stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie, bo organizm nie był w stanie sobie poradzić z tak dużą utratą krwi. Podziwiam Maa, że tak szybko się pozbierała i mogła brać leki przeciwbólowe, bo np. ja nie mogłam. 
Trzymaj się i powtarzaj sobie, że kobieta jest w stanie znieść naprawdę wszystko. Cel, jaki nam przyświeca, każe zapomnieć o niewiarygodnym bólu i przejściach cesarki.  emotka emotka emotka  

jestem po 3cc i każdą miałam w innym szpitalu i stwierdzam wszystko zależy od szpitala i zasad tam panujących. Bolało po każdej, przy jednej miałam odlot na stole operacyjnym ale dzieci wymazują te negatywne wspomnienia. Ale 4 raz nie dam sie już pokroić emotka

W temacie -cieszę się że poleżałam sobie godzinę w gorącej kąpieli bo dzieci dziś poszły szybciej spać emotka

alaalicja

#6619003 Napisano: 11.07.2019 00:35:49
Z zakupów wyprzedażowych emotka  poszalalam 

pioge7

#6619911 Napisano: 13.07.2019 21:07:46
Deszcz emotka emotka emotka  dużo deszczu emotka  moje malinki odżyją, kwiatki też, pomidorki, ogórki, buraczki, pietruszka, marchewki, cebulka, slonecznik, fasolka szparagowa, ziemniaczki, rzodkiewka, cukinia, dynia... . jejejejej 

ReneK

#6619923 Napisano: 13.07.2019 21:55:12
Az Ci zazdroszcze ze tyle masz polskich pyszności w ogrodku!bo w sklepach coraz wiecej "unijnych" warzyw"chemia naszpikowanych!
To i ja Sie Ciesze. TWOICH UPRAWemotka
0 0

cudaczek121

#6619997 Napisano: 14.07.2019 11:22:16
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Z banalnie prostego YESTERDAY emotka
Tribute, szum fal, 78 lat

Świat bez Coca-Cola, cigarettes, Oasis i Harry Pottera.

Film lepszy od Spiderman część enta. Moze magia Yesterday tkwi w braku agresji? Moze to muzyka? A moze Lily James? Albo 3w1 emotka

Też dziś obejrzałam. Dla mnie tylko muzyka jest plusem (uwielbiam! emotka emotka ); scenariusz - nie do przyjęcia, choć ciekawy. emotka

No to widzę, że jest tu nas więcej osób, które w piątek obejrzało "Yesterday" emotka Cieszę się,że od wtorku miałam 4 dni robocze urlopu i oddawałam się swoim małym przyjemnościom, na które normalnie nie mam zbyt wiele czasu emotka

pioge7

#6620009 Napisano: 14.07.2019 12:15:28
rene napisał(a):

Az Ci zazdroszcze ze tyle masz polskich pyszności w ogrodku!bo w sklepach coraz wiecej "unijnych" warzyw"chemia naszpikowanych!
To i ja Sie Ciesze. TWOICH UPRAW emotka

trochę tego jest emotka ale wiesz, działka nie jest duża, więc każdego po trochu,
ziemniaczków jedna linia, buraków też
cebulka połowa lini
fasolka szparagowa 2 krzaczki, dynia 2 krzaczki, cukinia też
słonecznik to posiany obok, agrest 4 krzaczki też obok, porzeczki też, ale już zebrane,
reszta też tak posiana po 1 linii albo połowie, tak żeby wystrarczyło dla rodziny.
Zapomniałem, że jeszcze jest PORA emotka jeszcze cieniutka, ale ją super podlało, to może będzie szybciej rosła.
Ale za to wiśni nie mamy emotka ja taki dobroduszny, budki lęgowe powiesiłem w ogródku, poidełko dałem, to teraz szpaki przylatują i jedzą nam nasze wiśnie emotka ale cóż. Za rok kup się siatkę na drzewko i może będzie lepiej emotka
dziś też leje emotka beczki na deszczówkę już prawie pełne, więc będzie jak znalazł, malinki widzę że już o wiele wiele lepsze niż dwa dni temu emotka
a kwiatki to jak nie te, emotka dwa dni temu jeszcze to takie omdlałe wszystko, a dziś tak wyprostowane, widać że chce się im żyć emotka
jeszcze muszę poszukać domku dla owadów, żeby pszczółki miały miejsce dla siebie i zapylały za rok jeszcze lepiej emotka
ale się rozpisałem emotka
ale ten deszcz mnie tak cieszy, jak nigdy emotka

agakaz2

#6620536 Napisano: 16.07.2019 09:08:24
syn dostał się do wybranej szkołyemotka
przy podwójnym roczniku martwiłam się bardzo

vanillasky-2017

#6620733 Napisano: 16.07.2019 12:17:41
agakaz2 napisał(a):

syn dostał się do wybranej szkoły emotka
przy podwójnym roczniku martwiłam się bardzo

Mój też! Do wymarzonej szkoły na wymarzony kierunekemotka emotka emotka

notta

#6621985 Napisano: 19.07.2019 21:43:41
Dziś cieszę się z..... tego że jutro wbijam na koncert życia! Vipowska loża na koncertcie Pink! Ktoś się jeszcze wybiera?
Dreams come true emotka

prosiaczek

#6622202 Napisano: 21.07.2019 00:02:54
Bardzo bardzo się cieszę że za pieniądze z wygranego telewizora remontuję synkowi pokój. Dziś od świtu skręcanie nowych mebli, jutro układanie i segregowaniem, a wieczorem Piglet wraca od babci i zobaczy niespodziankęemotka
Kurde jak ja się cieszę! W życiu mi się tak sprzątać nie chciało emotka

pikawka

#6622211 Napisano: 21.07.2019 07:07:45
prosiaczek napisał(a):

Bardzo bardzo się cieszę że za pieniądze z wygranego telewizora remontuję synkowi pokój. Dziś od świtu skręcanie nowych mebli, jutro układanie i segregowaniem, a wieczorem Piglet wraca od babci i zobaczy niespodziankę emotka
Kurde jak ja się cieszę! W życiu mi się tak sprzątać nie chciało emotka

Czekam na fotki pokoju emotka

ewelcia753

#6622498 Napisano: 22.07.2019 13:22:12
Cieszę się z dzisiejszej wygranej, bez wyrzutów będzie można zaszaleć na urlopie emotka
Cieszę się również, że wczoraj pogoda potraktowała nasz rejon łagodnie emotka