Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Gość: gryfnobabka

#6586445 Napisano: 02.04.2019 21:28:46
zwyciezczyni napisał(a):

taalvikki napisał(a):

wreszcie koniec tych żenujących pierwszokwietniowych śmieszków heheszków. uf.

ktoś tu tryska wyniosłością  emotka emotka

i powinien wyjąć kij z d...
0 0

mama-l-k-m

#6586603 Napisano: 03.04.2019 12:06:39
Cieszy mnie zmiana czasu.. jakoś lepiej funkcjonuję w letnim i widzę że dzieciom też ta zmiana na lepsze wyszła emotka  mimo że tak mało śpię od 3 dni mniej zmęczona wieczorem jestem emotka

Również raduje mnie że po 5 latach magnolia pierwszy raz zakwitła - szok emotka a już w planach miałam że ją wykopię i nową kupię.
1 joasiunia 0

moskala22

#6586754 Napisano: 03.04.2019 16:27:20
cieszę się z tej pięknej pogody za oknem, cieszę się z szaleństw z dzieciakami na hulajnogach (nogi mi już do dupska włażą, ale miło usłyszeć że jestem fajną mamą bo szaleję razem z nimi), cieszę się, że u nas we wsi mnóstwo dzieciaków spędza czas na polu i ogólnie jakoś mi tak fajnie emotka

dwaburekoty

#6586941 Napisano: 03.04.2019 23:30:23
rewelacyjnej teorii dotyczącej Azora Ahai. Książka książką, serial serialem, ale to szalone teorie dodają smaczku Grze o Tron. Takie zakończenie (a raczej jego połowa, choć dużo mniej mnie interesuje kto zasiądzie na żelaznym tronie) zdecydowanie mi odpowiada. Ehhhh, chyba dzisiaj nie zasnę...
0 0

joasiunia

#6587288 Napisano: 05.04.2019 09:03:41
Cieszę się, że dziś piąteczek, a na horyzoncie: weekend emotka Yeah! emotka
...i że znalazłam w końcu muzyczny hit, który uspokaja Juniora nawet w najgorszym marudzeniu. I nic tam, że hit ruski i że o traktorze. Ważne, że Junior tańcuje i zadowolony! emotka

Miłego dnia dla wszystkich czytających! emotka

dwaburekoty

#6587289 Napisano: 05.04.2019 09:07:46
traktor, który jedzie i wozi zwierzaki i trzrba zgadnąć jakie to zwierzę? Moje dziecko rosyjskojezyczne było w stanie to zaśpiewać i śpiewało cały dzień, zaczepiając wszystkich i mówiąc "no powiedz co to za rzątko! no powiedz!".....

malgosia74

#6587364 Napisano: 05.04.2019 12:12:35
Hurra!!! Są powody do świętowania emotka Teoria na prawko za 1 razem zdana emotka  emotka  To weekend na luzieemotka

mama-l-k-m

#6587377 Napisano: 05.04.2019 12:47:28
dwaburekoty napisał(a):

traktor, który jedzie i wozi zwierzaki i trzrba zgadnąć jakie to zwierzę? Moje dziecko rosyjskojezyczne było w stanie to zaśpiewać i śpiewało cały dzień, zaczepiając wszystkich i mówiąc "no powiedz co to za rzątko! no powiedz!".....

u nas było tak samo emotka

A matkę cieszy wizyta u fryzjera - mimo że rano tempo - dzieci do przedszkola, córę na dwór wystawić z babcią aby nie płakała że ze mną nie jedzie - ale efekt końcowy jest - mąż mnie nie pozna emotka  bo żona mu wróciła do swojego naturalnego koloru włosów emotka
0 0

e-e

#6587649 Napisano: 06.04.2019 14:51:39
mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

traktor, który jedzie i wozi zwierzaki i trzrba zgadnąć jakie to zwierzę? Moje dziecko rosyjskojezyczne było w stanie to zaśpiewać i śpiewało cały dzień, zaczepiając wszystkich i mówiąc "no powiedz co to za rzątko! no powiedz!".....

u nas było tak samo emotka

A matkę cieszy wizyta u fryzjera - mimo że rano tempo - dzieci do przedszkola, córę na dwór wystawić z babcią aby nie płakała że ze mną nie jedzie - ale efekt końcowy jest - mąż mnie nie pozna emotka  bo żona mu wróciła do swojego naturalnego koloru włosów  emotka

Czy ja mogę prosić namiary na ten hit ?:D 
W temacie cieszę się że Pan Adrian tak szybko rozwiązuje problemy związane z aplikacją emotka emotka
0 0

mama-l-k-m

#6587715 Napisano: 06.04.2019 21:55:06
e-e napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

traktor, który jedzie i wozi zwierzaki i trzrba zgadnąć jakie to zwierzę? Moje dziecko rosyjskojezyczne było w stanie to zaśpiewać i śpiewało cały dzień, zaczepiając wszystkich i mówiąc "no powiedz co to za rzątko! no powiedz!".....

u nas było tak samo emotka

A matkę cieszy wizyta u fryzjera - mimo że rano tempo - dzieci do przedszkola, córę na dwór wystawić z babcią aby nie płakała że ze mną nie jedzie - ale efekt końcowy jest - mąż mnie nie pozna emotka  bo żona mu wróciła do swojego naturalnego koloru włosów  emotka

Czy ja mogę prosić namiary na ten hit ?:D 
W temacie cieszę się że Pan Adrian tak szybko rozwiązuje problemy związane z aplikacją emotka emotka

proszę 
https://www.youtu...amp;index=2&t=0s
2 kreatia, e-e 0

e-e

#6587717 Napisano: 06.04.2019 22:38:55
mama-l-k-m napisał(a):

e-e napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

traktor, który jedzie i wozi zwierzaki i trzrba zgadnąć jakie to zwierzę? Moje dziecko rosyjskojezyczne było w stanie to zaśpiewać i śpiewało cały dzień, zaczepiając wszystkich i mówiąc "no powiedz co to za rzątko! no powiedz!".....

u nas było tak samo emotka

A matkę cieszy wizyta u fryzjera - mimo że rano tempo - dzieci do przedszkola, córę na dwór wystawić z babcią aby nie płakała że ze mną nie jedzie - ale efekt końcowy jest - mąż mnie nie pozna emotka  bo żona mu wróciła do swojego naturalnego koloru włosów  emotka

Czy ja mogę prosić namiary na ten hit ?:D 
W temacie cieszę się że Pan Adrian tak szybko rozwiązuje problemy związane z aplikacją emotka emotka

proszę 
https://www.youtu...amp;index=2&t=0s

Dziękuję emotka

mama-l-k-m

#6591258 Napisano: 18.04.2019 11:35:23
Cieszy mnie bardzo życzliwość otaczających nas osób.. w piekarni dzisiaj córeczka dostała dużego babkowego baranka z karteczką dla M i dwa mniejsze baranki również z karteczkami dla K i dla Ł emotka  aby każdy miał do swojej święconki. Wracam do domu a w skrzynce przed domem znajduję swojską kiełbasę wędzoną i na kawałku kartonu napisane "Wesołych Świąt - jakby było za mało to możecie wpaść w święta"  emotka
A koleżanka wczoraj się pytała o której wyjeżdżamy w sobotę bo nam przyniesie udekorowane jajka do święconki emotka - a jej jajka to dzieła sztuki i jak kiedyś dostawaliśmy 2, potem 3, następnie 4 to teraz robi dla nas 5 mając swoje obowiązki i małe dziecko emotka

FBilona

#6591275 Napisano: 18.04.2019 12:08:39
Cieszę się, że brak męża za swoją działalność sołtysa został doceniony i niedługo będzie się cieszył Srebrnym Krzyżem Zasługi. Duma mnie rozpiera.

FBilona

#6591277 Napisano: 18.04.2019 12:09:46
FBilona napisał(a):

Cieszę się, że brat męża za swoją działalność sołtysa został doceniony i niedługo będzie się cieszył Srebrnym Krzyżem Zasługi. Duma mnie rozpiera.

1 wiesia30 0

amastowa

#6591285 Napisano: 18.04.2019 12:19:35
mama-l-k-m napisał(a):

Cieszy mnie bardzo życzliwość otaczających nas osób.. w piekarni dzisiaj córeczka dostała dużego babkowego baranka z karteczką dla M i dwa mniejsze baranki również z karteczkami dla K i dla Ł emotka  aby każdy miał do swojej święconki. Wracam do domu a w skrzynce przed domem znajduję swojską kiełbasę wędzoną i na kawałku kartonu napisane "Wesołych Świąt - jakby było za mało to możecie wpaść w święta"  emotka
A koleżanka wczoraj się pytała o której wyjeżdżamy w sobotę bo nam przyniesie udekorowane jajka do święconki emotka - a jej jajka to dzieła sztuki i jak kiedyś dostawaliśmy 2, potem 3, następnie 4 to teraz robi dla nas 5 mając swoje obowiązki i małe dziecko emotka


dobro wraca emotka

Agnes

#6593138 Napisano: 25.04.2019 13:49:24
zawieszenie strajku!!!!!!! to mnie ucieszyło najbardziej
0 0

azaflora

#6594495 Napisano: 30.04.2019 08:42:07
Właśnie wczoraj odkryłam, że obok dawno zlikwidowanego Piotra i Pawła, od 13 działają Delikatesy Centrum, jupi emotka
1 brucee 0

pioge7

#6594897 Napisano: 01.05.2019 09:08:14
z pierwszej wolnej środy od sierpnia emotka emotka

nanajka81

#6594899 Napisano: 01.05.2019 09:16:25
SŁOŃCA! Przyjechałam na mini wakacje do rodzinnego miasta i od 4 dni ciągle padało a dziś totalna zmiana pogody - hurra!

freyja88

#6594988 Napisano: 01.05.2019 17:31:47
Dumna jestem! Moja 5,5letnia córcia przejechała dzisiaj na rowerze 20km i nawet jej "brewka nie tykła" emotka Poleciala jeszcze na plac zabaw emotka
Ma powera po matce! Jest moc! emotka