Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

norweska20

#6579053 Napisano: 10.03.2019 22:26:06
A ja się cieszę bo weszłam na pracuj.pl a tam ogłoszenie na które tak długo czekam emotka  i losie : jak nie w konkursach, to chociaż w szukaniu pracy ZLITUJ SIĘ emotka   a tak serio to : mimo iż nie posiadam "mile widzianego doświadczenia" na podobnym stanowisku ...znam specyfikę tego stanowiska od drugiej strony  i wiem na czym polegają jego plusy i minusy . Tylko te cv ...wiem że na takie stanowisko idą w setki ....i taką mam straszną nadzieje, że jak już mi będzie dana od losu zawitać na rozmowę rekrutacyjną : to wykorzystam " konkursowe lanie wody " plus znajomość branży ..i im pokaże co może K   emotka
Oby tylko zadzwonili emotka  ale sama nadzieja dodała mi energii.......

nanajka81

#6579260 Napisano: 11.03.2019 13:51:39
norweska20 napisał(a):

A ja się cieszę bo weszłam na pracuj.pl a tam ogłoszenie na które tak długo czekam emotka  i losie : jak nie w konkursach, to chociaż w szukaniu pracy ZLITUJ SIĘ emotka   a tak serio to : mimo iż nie posiadam "mile widzianego doświadczenia" na podobnym stanowisku ...znam specyfikę tego stanowiska od drugiej strony  i wiem na czym polegają jego plusy i minusy . Tylko te cv ...wiem że na takie stanowisko idą w setki ....i taką mam straszną nadzieje, że jak już mi będzie dana od losu zawitać na rozmowę rekrutacyjną : to wykorzystam " konkursowe lanie wody " plus znajomość branży ..i im pokaże co może K   emotka
Oby tylko zadzwonili emotka  ale sama nadzieja dodała mi energii.......

Trzymam kciuki aby zadzwonili do Ciebie

freyja88

#6579287 Napisano: 11.03.2019 14:38:56
ludzka_istota napisał(a):

ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

ziolko napisał(a):

Cieszę się, że w zagajniku niedaleko mojego bloku właśnie "gadały" bażanty emotka

I co tam podsłuchałaś?  emotka

Hmm... jeszcze nie znam ich języka emotka  mimo, że słucham ich od lat emotka  

A u mnie gadają żurawie emotka To już prawdziwy objaw wiosny na zimnej północy!

A na moim bloku powieszone są budki dla jaskółek. Uwielbiam patrzec jak wieczorem błyskają ich białe brzuszki. Niektórym przeszkadza ich "gadanie" a Ja...już sie ich znów nie mogę doczekać emotka "Szczęśliwy ten dom, gdzie jaskółki są"

nkba

#6579290 Napisano: 11.03.2019 14:44:24
freyja88 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

ziolko napisał(a):

Cieszę się, że w zagajniku niedaleko mojego bloku właśnie "gadały" bażanty emotka

I co tam podsłuchałaś?  emotka

Hmm... jeszcze nie znam ich języka emotka  mimo, że słucham ich od lat emotka  

A u mnie gadają żurawie emotka To już prawdziwy objaw wiosny na zimnej północy!

A na moim bloku powieszone są budki dla jaskółek. Uwielbiam patrzec jak wieczorem błyskają ich białe brzuszki. Niektórym przeszkadza ich "gadanie" a Ja...już sie ich znów nie mogę doczekać emotka "Szczęśliwy ten dom, gdzie jaskółki są"

Zazdraszczam emotka
0 0

eliza

#6579301 Napisano: 11.03.2019 15:08:24
nkba napisał(a):

freyja88 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

ziolko napisał(a):

Cieszę się, że w zagajniku niedaleko mojego bloku właśnie "gadały" bażanty emotka

I co tam podsłuchałaś?  emotka

Hmm... jeszcze nie znam ich języka emotka  mimo, że słucham ich od lat emotka  

A u mnie gadają żurawie emotka To już prawdziwy objaw wiosny na zimnej północy!

A na moim bloku powieszone są budki dla jaskółek. Uwielbiam patrzec jak wieczorem błyskają ich białe brzuszki. Niektórym przeszkadza ich "gadanie" a Ja...już sie ich znów nie mogę doczekać emotka "Szczęśliwy ten dom, gdzie jaskółki są"

Zazdraszczam emotka

U mnie bażanty mieszkają w żywopłocie,ochroniły się przed ustrzeleniem w jesieni i są nadal,na wiosnę zawsze zamieszkują tam też zające a na tarasie w zeszłym roku miałam ptaszki-kopciuszki.Już powoli słychać ptasie trele-uwielbiam takie poranki emotka

aniajukej

#6579806 Napisano: 12.03.2019 21:45:19
Dziś cieszę się, że nareszcie dotarły do nas Cheetosy konkursowe emotka i kupiłam już kilka paczek.
0 0

nanajka81

#6579860 Napisano: 13.03.2019 07:23:41
aniajukej napisał(a):

Dziś cieszę się, że nareszcie dotarły do nas Cheetosy konkursowe  emotka i kupiłam już kilka paczek.

no to powodzenia! emotka
1 aniajukej 0

nanajka81

#6579955 Napisano: 13.03.2019 09:15:10
andii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Dziś cieszę się, że nareszcie dotarły do nas Cheetosy konkursowe  emotka i kupiłam już kilka paczek.

no to powodzenia! emotka

heheh a to juz zakończony konek emotka

ojej... no to w takim razie aniajukej - powodzenia w innych konkursach emotka
1 aniajukej 0

aniajukej

#6579968 Napisano: 13.03.2019 10:05:21
nanajka81 napisał(a):

andii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Dziś cieszę się, że nareszcie dotarły do nas Cheetosy konkursowe  emotka i kupiłam już kilka paczek.

no to powodzenia! emotka

heheh a to juz zakończony konek emotka

ojej... no to w takim razie aniajukej - powodzenia w innych konkursach emotka


Dziękuję emotka  Wiem, że zakończony. Zaraz po napisaniu tego posta przeniosłam się do wątku Wkurza mnie emotka  
W temacie dziś cieszę się, że serki Hochland kupiłam i konkurs jeszcze trwa!! emotka
1 andii 0

nanajka81

#6579994 Napisano: 13.03.2019 10:58:19
aniajukej napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

andii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Dziś cieszę się, że nareszcie dotarły do nas Cheetosy konkursowe  emotka i kupiłam już kilka paczek.

no to powodzenia! emotka

heheh a to juz zakończony konek emotka

ojej... no to w takim razie aniajukej - powodzenia w innych konkursach emotka


Dziękuję emotka  Wiem, że zakończony. Zaraz po napisaniu tego posta przeniosłam się do wątku Wkurza mnie emotka  
W temacie dziś cieszę się, że serki Hochland kupiłam i konkurs jeszcze trwa!!  emotka

hahahaha emotka
To powodzenia w Hochlandzie! Ja się tylko serów najadłam a nic nie trafiłam (wrrr)
0 0

cudaczek121

#6579999 Napisano: 13.03.2019 11:13:18

mama-l-k-m

#6580193 Napisano: 13.03.2019 16:43:53
W niedzielę wieczorem rozliczyłam nasz PIT a dziś już zwrot na koncie - jak miło mieć Kartę Dużej Rodziny emotka

I też dziś zaszalałam i kupiłam bilety na październikowy koncert Davida Garretta w Krakowie. Teraz tylko trzeba dobrze ulokować dzieci w tym terminie emotka

calliope

#6580219 Napisano: 13.03.2019 17:43:55
Cieszę się, że dostałam pracę emotka

azaflora

#6580230 Napisano: 13.03.2019 18:32:55
Cieszę się, że rano dotarł stolik z Belvity emotka . Zdjęłam tylko nalepkę z adresem, pobiegłam na pocztę i nadałam do koleżanki, dla której go wygrałam. Dziś właśnie wróciła do domu po radioterapii, fajnie komuś sprawić nawet tak niewielką radość  emotka

cudaczek121

#6580257 Napisano: 13.03.2019 19:55:34
Wczoraj dzwoniłam do kliniki we Wrocławiu, w której na fb wygrałam zabieg epilacji łydek z zapytaniem, czy mogę sobie zamienić go na zabieg epilacji pach, gdyż na łydkach nie mam takich problemów emotka Obiecała podpytać kierowniczki czy można tak zrobić i dziś oddzwoniła,że można, "ale w sumie to pani będzie stratna, bo zabieg na łydki jest droższy". Nie patrzę na to w kategoriach,że będę stratna, skoro i tak mam zabieg gratis a na łydkach brak owłosienia emotka

aneczka155-93

#6580261 Napisano: 13.03.2019 20:08:50
cudaczek121 napisał(a):

Wczoraj dzwoniłam do kliniki we Wrocławiu, w której na fb wygrałam zabieg epilacji łydek z zapytaniem, czy mogę sobie zamienić go na zabieg epilacji pach, gdyż na łydkach nie mam takich problemów emotka Obiecała podpytać kierowniczki czy można tak zrobić i dziś oddzwoniła,że można, "ale w sumie to pani będzie stratna, bo zabieg na łydki jest droższy". Nie patrzę na to w kategoriach,że będę stratna, skoro i tak mam zabieg gratis a na łydkach brak owłosienia emotka

Teraz to Ci zazdroszczę emotka  Braku owłosienia na łydkach.
A temacie: cieszę się, że mój szczeniaczek dzisiaj zachował czystość i siusiał tylko na spacerze. Dom ocalony ;) Oby każdego dnia tak było.

norweska20

#6581035 Napisano: 15.03.2019 21:44:42
Rozbawiła mnie ostatnio moja 5 letnia córka ...opowiadając mężowi o wygranych z forum i biadoląc ze mi tak słabo idzie , rozmowe przerywa moja córka i mowi : " mamo ale nie jesteś jeszczeSPALONA ..i ciągne temat dalej : a co to znaczy ?  No ze jeszcze możesz wygrać;) 
I to mnie bardzo cieszy : ze córka w mamusie jeszcze wierzy ..nawet jak mamusia juz straciła nadzieje emotka

cherry_coke

#6581272 Napisano: 17.03.2019 19:13:09
superloser napisał(a):

Cieszy, że ludzie świadomie daja szanse innym wygrać, w konkursach lokalnych.

https://www.e-kon...strona/581/#p6581261

Wiadomo, że 3 nagrody na "twoj" sklep. Wiadomo, że "nieznajomy"  też może tam grać i wygrać. A tu taka bezinteresowność  emotka  i brak chęci, by samemu wygrać  emotka  czy zarobek 5 zl wystarcza zamias stówki ?  

... czy to dobroć serca, czy nieprzeczytany regulamin ??? 

Zupełnie nie wiem po co roztrząsać taki temat. Przecież Kauf jest popularnym sklepem. Można w jednym grać, a z innego sprzedawać, można nie grać (bo np. sto razy się nie wygrało) i sprzedawać, można mieć paragon, ale brak pomysłu na odpowiedź i nie chcieć wysyłać byle czego.  

dajar35

#6581288 Napisano: 17.03.2019 20:00:21
Cześć,cieszę się że znowu tu zaglądam,wygrałem ostatnio wyjazd na EL clasico na Nivea men ,nagroda już zrealizowana. 
Przypomniałem sobie ten fantastyczny smak wygranej,a ile tu znajomych  sprzed kilku lat,
pozdrawiam.
1 kumulacja 0

androm

#6581295 Napisano: 17.03.2019 21:00:37
cherry_coke napisał(a):

superloser napisał(a):

Cieszy, że ludzie świadomie daja szanse innym wygrać, w konkursach lokalnych.

https://www.e-kon...strona/581/#p6581261

Wiadomo, że 3 nagrody na "twoj" sklep. Wiadomo, że "nieznajomy"  też może tam grać i wygrać. A tu taka bezinteresowność  emotka  i brak chęci, by samemu wygrać  emotka  czy zarobek 5 zl wystarcza zamias stówki ?  

... czy to dobroć serca, czy nieprzeczytany regulamin ??? 

Zupełnie nie wiem po co roztrząsać taki temat. Przecież Kauf jest popularnym sklepem. Można w jednym grać, a z innego sprzedawać, można nie grać (bo np. sto razy się nie wygrało) i sprzedawać, można mieć paragon, ale brak pomysłu na odpowiedź i nie chcieć wysyłać byle czego.  

to nie jest żaden konkurs lokalny tylko ogólnopolski
0 0