Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

joasiunia

#6574998 Napisano: 26.02.2019 08:14:11
Cieszę się, że:
- zapowiada się ładny dzień
- mogę spokojnie pić kawę, bo Junior śpi
- że niecały miesiąc do wiosny
- że dziś zaczyna się nowy sezon "Diagnozy" i będzie wieczorem co oglądać
emotka emotka (i w momencie gdy to napisałam, Junior się obudził. A co tam! Posiedzimy przy tej kawie razem... emotka )

FBilona

#6575001 Napisano: 26.02.2019 08:31:28
Cieszę się, że pójdę 4 km pieszo i poczuję wiosnę , wczoraj taką bandę wróbli napotkałam,że aż się ucieszyłam bo coś za dużo ich nie widzę. Z powrotem też pieszo, oj chyba nogi będę ciągnąc emotka

FBilona

#6575299 Napisano: 26.02.2019 21:16:46
Cieszę się, że nawet nóg nie ciągłam i dziarsko dotarłam do celu. Postanowiłam,że jutro też pójdę z plecaczkiem bo zapowiadają piękną pogodę.
0 0

joan

#6575705 Napisano: 28.02.2019 11:01:40
Cieszy mnie wiosenny rozkwit konkursów / loterii. Nawet, jeśli nie wezmę w nich udziału, czuję się otoczona kolorową łąką nagród emotka
0 0

donia7

#6575717 Napisano: 28.02.2019 11:30:37
joan napisał(a):

Cieszy mnie wiosenny rozkwit konkursów / loterii. Nawet, jeśli nie wezmę w nich udziału, czuję się otoczona kolorową łąką nagród emotka

zwłaszcza tych chwastów- loterii emotka
1 kreatia 0

joan

#6575722 Napisano: 28.02.2019 11:33:22
donia7 napisał(a):

joan napisał(a):

Cieszy mnie wiosenny rozkwit konkursów / loterii. Nawet, jeśli nie wezmę w nich udziału, czuję się otoczona kolorową łąką nagród emotka

zwłaszcza tych chwastów- loterii emotka


Niektórzy z nas właśnie loterie preferują - niech mają! emotka W wątku "zapowiedzi" zrobiło się kolorowo, tak lubię emotka
0 0

nikusia88

#6575727 Napisano: 28.02.2019 11:38:59
joan napisał(a):

donia7 napisał(a):

joan napisał(a):

Cieszy mnie wiosenny rozkwit konkursów / loterii. Nawet, jeśli nie wezmę w nich udziału, czuję się otoczona kolorową łąką nagród emotka

zwłaszcza tych chwastów- loterii emotka


Niektórzy z nas właśnie loterie preferują - niech mają! emotka W wątku "zapowiedzi" zrobiło się kolorowo, tak lubię emotka

Właśnie weszłam napisać, że się cieszę na ten wysyp konkursów ale mnie ubiegłyście emotka
Fajnie, że są inni maniacy konkursowi i nie jestem osamotniona emotka
2 joan, FBilona 0

Frama

#6575953 Napisano: 28.02.2019 16:02:48
Tłusty czwartek - takie normalne, niewymuszone, nasze święto emotka   Obrazki z dzisiaj:
- poranne kolejki pod "normalnymi" piekarniami (dobrze, że stawiamy na jakość, a niekoniecznie na cenę),
- chłopak z dziewczyną na przystanku, ona trzymała torebkę z pączkami i karmiła jednym chłopaka emotka ,
- dwie kobietki przechodzące przez przejście dla pieszych i zajadające się pączkami emotka

FBilona

#6576033 Napisano: 28.02.2019 20:02:38
Cieszę się..... wracam z 4 kilometrowego spaceru /w jedną strone/. Wchodzę na działkę patrzę...i ciśnienie w górę. Ostatnio zginęły mi 2 kury. Ponieważ uwielbiam swojskie jajeczka to jak zauważyłam brak ostatnich 5 kur to się prawie rozpłakałam. Gwiżdżę naszym sygnałem, furtka zamknięta-kury znikły. Na 100% byłam pewna ,że pozamiatane.W nerwach nie zamknęłam furtki,patrzę przez okno i co widzę.....Najpierw biała, po niej reszta. Myślałam,że w dzióbki ucałuję,a w nagrodę im mięsko,a sobie jajeczko. To ten wiatr otworzył furtkę, a potem dla zmylenia przeciwnika zamknął.

cudaczek121

#6576063 Napisano: 28.02.2019 21:54:01
Wiem,że będę dziś bardzo monotematyczna, ale cieszę się z tych trzynastu lat na e-konkursach emotka Dziękuję Lepsonowi i Pionasowi za stworzenie miejsca w Sieci, do którego chce się wchodzić.Sama już nie wygrywam jakichś tam oszałamiających nagród- najczęściej to bony empik i drobnicę z lotto, a największą moją wygraną w tym roku jest 200 zł od Leszka z Biedry trzema zgłoszeniami, ale z  przyjemnością czytam o Waszych sukcesach i po cichu zdrowo zazdroszczę emotka Niech nam się wiedzie w tych konkursach i loteriach. Konkursów jest od groma, z pewnością każdy z Nas trafi prędzej czy później "nagrodę życia". Przez te wszystkie lata miałam przyjemność podczas różnych okazji poznać "na żywo" wielu z Was i za każdym razem są to bardzo miłe spotkania.E-konkursy to taki mój nałóg, z którego nie zamierzam się leczyć i jest dla mnie bardzo ważne, że mogę być częścią tej konkursowej społeczności, bo dzięki temu mam poczucie przynależności.Nie wiem, co mogę dodać więcej, chyba tylko to,że wzruszyłam się podczas pisania tego posta.W listopadzie skończę 35 lat, na Forum siedzę 13, to może ktoś podpowie, jaki procent swojego życia spędziłam na Forumemotka

cudaczek121

#6576174 Napisano: 01.03.2019 11:30:31
bruce napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wiem,że będę dziś bardzo monotematyczna, ale cieszę się z tych trzynastu lat na e-konkursach emotka Dziękuję Lepsonowi i Pionasowi za stworzenie miejsca w Sieci, do którego chce się wchodzić.Sama już nie wygrywam jakichś tam oszałamiających nagród- najczęściej to bony empik i drobnicę z lotto, a największą moją wygraną w tym roku jest 200 zł od Leszka z Biedry trzema zgłoszeniami, ale z  przyjemnością czytam o Waszych sukcesach i po cichu zdrowo zazdroszczę emotka Niech nam się wiedzie w tych konkursach i loteriach. Konkursów jest od groma, z pewnością każdy z Nas trafi prędzej czy później "nagrodę życia". Przez te wszystkie lata miałam przyjemność podczas różnych okazji poznać "na żywo" wielu z Was i za każdym razem są to bardzo miłe spotkania.E-konkursy to taki mój nałóg, z którego nie zamierzam się leczyć i jest dla mnie bardzo ważne, że mogę być częścią tej konkursowej społeczności, bo dzięki temu mam poczucie przynależności.Nie wiem, co mogę dodać więcej, chyba tylko to,że wzruszyłam się podczas pisania tego posta.W listopadzie skończę 35 lat, na Forum siedzę 13, to może ktoś podpowie, jaki procent swojego życia spędziłam na Forum emotka

Gratuluję Ci serdecznie takiego statusu i tak sobie myślę, że nasze Forum na pewno nie byłoby takie, gdyby nie Ty, Kasiu.  emotka emotka

Lejesz miód na moje serce pisząc do mnie w taki sposób, Karolino emotka

delvitto

#6576304 Napisano: 01.03.2019 16:04:58
chyba coś drgnęło w konkursach promocyjnych, zaczyna ich być więcej, i to mnie cieszy, bo najwyższy czas coś powygrywać emotka

notta

#6576332 Napisano: 01.03.2019 17:33:30
delvitto napisał(a):

chyba coś drgnęło w konkursach promocyjnych, zaczyna ich być więcej, i to mnie cieszy, bo najwyższy czas coś powygrywać emotka

Dokładnie TAK! Cieszę się z weekendu i wysypu konków. Brawo C4 emotka . Czekamy na więcej!

glena

#6577968 Napisano: 06.03.2019 21:42:31
glena napisał(a):

w piątek rozliczyłam PIT, dziś zwrot na koncie  emotka
podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale autorem tego powiedzenia na bank nie był ktoś, kto co miesiąc zastanawiał się jak spiąć budżet emotka

A dziś się cieszę, bo choć pieniądze ze zwrotu rozeszły się szybciej niż przyszły (a że nie była to jakaś zawrotna kwota, to trudne to nie było), to udało mi się wreszcie wygospodarować kasę na mini-piekarnik i dzisiaj Młody uraczył mnie na obiad pieczonym łososiem (wyszedł im - piekarnikowi i Młodemu - perfekcyjnie) z mizerią (widziałam oczywiście w życiu estetyczniejsze plasterki...) i bagietką i naprawdę więcej mi do szczęścia nie potrzeba emotka

ziolko

#6578253 Napisano: 07.03.2019 20:25:30
Cieszę się, że w zagajniku niedaleko mojego bloku właśnie "gadały" bażanty emotka

ziolko

#6578358 Napisano: 08.03.2019 10:08:20
andii napisał(a):

ziolko napisał(a):

Cieszę się, że w zagajniku niedaleko mojego bloku właśnie "gadały" bażanty emotka

I co tam podsłuchałaś?  emotka

Hmm... jeszcze nie znam ich języka emotka  mimo, że słucham ich od lat emotka  

ludzka_istota

#6578365 Napisano: 08.03.2019 10:17:42
ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

ziolko napisał(a):

Cieszę się, że w zagajniku niedaleko mojego bloku właśnie "gadały" bażanty emotka

I co tam podsłuchałaś?  emotka

Hmm... jeszcze nie znam ich języka emotka  mimo, że słucham ich od lat emotka  

A u mnie gadają żurawie emotka To już prawdziwy objaw wiosny na zimnej północy!

pioge7

#6578580 Napisano: 08.03.2019 16:22:04
Ze prawie 176 mln zebranych przez WOŚP w tym roku emotka  jesteśmy wszyscy razem WIELCY emotka emotka emotka

FBilona

#6578706 Napisano: 08.03.2019 21:12:21
Ciesze się ze znalezionego paragonu. Mam je w jednym kartoniku i wydaje się,że już nie mogą zaginąć i co...? No właśnie wystarczy jakiś numer ,że zorientowałam się o naliczonym podwójnie Tymbarku więc przemieściłam paragon do reklamacji. Oczywiście poszło w zapomnienie. Nie był wygrany ale co by było jakby był? Takie przypadki wzmacniają czujność i z tego si cieszę podwójnie. Dość straconych nagród .
0 0

androm

#6578714 Napisano: 08.03.2019 21:34:08
ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

ziolko napisał(a):

Cieszę się, że w zagajniku niedaleko mojego bloku właśnie "gadały" bażanty emotka

I co tam podsłuchałaś?  emotka

Hmm... jeszcze nie znam ich języka emotka  mimo, że słucham ich od lat emotka  

pewnie Ci d... obrobiły:)
1 andii 0