Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

nanajka81

#6571141 Napisano: 14.02.2019 11:09:05
defed napisał(a):

Dziś mam moje własne wielkie małe święto: 7 lat bez papierosa  emotka emotka emotka
Mogłoby wydawać się, że po takim czasie dawny nałóg przestaje być groźny - nic bardziej mylnego! W ubiegłym roku, jeszcze przed podjęciem decyzji o super odchudzaniu, przechodziły mi przez głowę szatańskie pomysły, żeby wrócić do fajek, aby mniej jeść. Na szczęście powalczyłam ze zgubnymi myślami oraz zbędnymi kilogramami (-18kg emotka ) w zdrowszy sposób... i oto mogę świętować ze szczęśliwą siódemką na koncie  emotka

no to BRAVO i oby jak najdłużej bez emotka Jesteś przykładem że jak się chce to się da a nie że "a bo to się nie da". Tak trzymać!
1 defed 0

buziolek

#6571147 Napisano: 14.02.2019 11:28:31
donia7 napisał(a):

kate86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja się cieszę, że jutro podpisujemy umowę kredytową na wykończenie naszego domku i teraz poleci z górki emotka  i mam nadzieję, że na wakacjach już będziemy się powoli wprowadzać. 

no to niedługo będziemy sasiadkami, też planujemy wprowadzić się do nowego domu końcem wakacji emotka  

Wow super emotka

Dziewczyny u mnie też przeprowadzka w lipcu emotka

Super :D mnie czeka teraz aranżacja wnętrz i boję się, że porobię cepelie emotka oglądam kuchnie, łazienki, meble... Dziewczyny bierzecie jakiegoś architekta czy zdajecie się na własną intuicję? 

My sami będziemy urządzać dom, nie mogłam sie powstrzymać i już zamówiłam piekne, czerwone meble na górę do łazienki emotka  
1 donia7 0

kate86

#6571153 Napisano: 14.02.2019 11:40:15
buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

kate86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja się cieszę, że jutro podpisujemy umowę kredytową na wykończenie naszego domku i teraz poleci z górki emotka  i mam nadzieję, że na wakacjach już będziemy się powoli wprowadzać. 

no to niedługo będziemy sasiadkami, też planujemy wprowadzić się do nowego domu końcem wakacji emotka  

Wow super emotka

Dziewczyny u mnie też przeprowadzka w lipcu emotka

Super :D mnie czeka teraz aranżacja wnętrz i boję się, że porobię cepelie emotka oglądam kuchnie, łazienki, meble... Dziewczyny bierzecie jakiegoś architekta czy zdajecie się na własną intuicję? 

My sami będziemy urządzać dom, nie mogłam sie powstrzymać i już zamówiłam piekne, czerwone meble na górę do łazienki emotka  

Ja dużo insipruję się Homebookiem, teraz jest taki wachlarz możliwosci emotka
0 0

donia7

#6571155 Napisano: 14.02.2019 11:43:55
kate86 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

kate86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja się cieszę, że jutro podpisujemy umowę kredytową na wykończenie naszego domku i teraz poleci z górki emotka  i mam nadzieję, że na wakacjach już będziemy się powoli wprowadzać. 

no to niedługo będziemy sasiadkami, też planujemy wprowadzić się do nowego domu końcem wakacji emotka  

Wow super emotka

Dziewczyny u mnie też przeprowadzka w lipcu emotka

Super :D mnie czeka teraz aranżacja wnętrz i boję się, że porobię cepelie emotka oglądam kuchnie, łazienki, meble... Dziewczyny bierzecie jakiegoś architekta czy zdajecie się na własną intuicję? 

My sami będziemy urządzać dom, nie mogłam sie powstrzymać i już zamówiłam piekne, czerwone meble na górę do łazienki emotka  

Ja dużo insipruję się Homebookiem, teraz jest taki wachlarz możliwosci  emotka

Niby tak, ale teraz trzeba to wszystko do siebie dobrać, żeby każde pomieszczenie i elementy wyposażenia nie wyglądały jak z innej parafii emotka
0 0

staszek

#6571158 Napisano: 14.02.2019 12:08:53
Cieszę się, że tyle dzisiaj fajnych wpisów w tym wątku, aż miło się czyta emotka

buziolek

#6571161 Napisano: 14.02.2019 12:17:49
donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja się cieszę, że jutro podpisujemy umowę kredytową na wykończenie naszego domku i teraz poleci z górki emotka  i mam nadzieję, że na wakacjach już będziemy się powoli wprowadzać. 

no to niedługo będziemy sasiadkami, też planujemy wprowadzić się do nowego domu końcem wakacji emotka  

Wow super emotka

Troche przeraża mnie to że przeprowadzamy się daleko, inne województwo, całkiem obce miejsce, obcy ludzie, obce sklepy konkursowe emotka Zostawię tutaj rodzinę, przyjaciół, znajomych. Obawiam się jak dzieci odnajdą się w nowym przedszkolu i szkole, wszystkich muszą poznać. Ale najważniejsze, że spełni się nasze marzenie o nowym domku emotka  
2 silvia8, andii 0

donia7

#6571164 Napisano: 14.02.2019 12:21:51
buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja się cieszę, że jutro podpisujemy umowę kredytową na wykończenie naszego domku i teraz poleci z górki emotka  i mam nadzieję, że na wakacjach już będziemy się powoli wprowadzać. 

no to niedługo będziemy sasiadkami, też planujemy wprowadzić się do nowego domu końcem wakacji emotka  

Wow super emotka

Troche przeraża mnie to że przeprowadzamy się daleko, inne województwo, całkiem obce miejsce, obcy ludzie, obce sklepy konkursowe emotka Zostawię tutaj rodzinę, przyjaciół, znajomych. Obawiam się jak dzieci odnajdą się w nowym przedszkolu i szkole, wszystkich muszą poznać. Ale najważniejsze, że spełni się nasze marzenie o nowym domku emotka  

Gwarantuję, że będziesz szczęśliwa emotka  
1 buziolek 0

silvia8

#6571165 Napisano: 14.02.2019 12:22:23
buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja się cieszę, że jutro podpisujemy umowę kredytową na wykończenie naszego domku i teraz poleci z górki emotka  i mam nadzieję, że na wakacjach już będziemy się powoli wprowadzać. 

no to niedługo będziemy sasiadkami, też planujemy wprowadzić się do nowego domu końcem wakacji emotka  

Wow super emotka

Troche przeraża mnie to że przeprowadzamy się daleko, inne województwo, całkiem obce miejsce, obcy ludzie, obce sklepy konkursowe emotka Zostawię tutaj rodzinę, przyjaciół, znajomych. Obawiam się jak dzieci odnajdą się w nowym przedszkolu i szkole, wszystkich muszą poznać. Ale najważniejsze, że spełni się nasze marzenie o nowym domku emotka  

Cieszę się, że spełniają się Wasze marzenia. My wprowadziliśmy się do swojego domu 5 lat temu- wspaniałe uczucie i nowy etap życia:) 

nkba

#6571172 Napisano: 14.02.2019 12:51:07
silvia8 napisał(a):

Cieszę się, że spełniają się Wasze marzenia. My wprowadziliśmy się do swojego domu 5 lat temu- wspaniałe uczucie i nowy etap życia:) 

ja od 2013 jestem przeszczęśliwą mieszkanką wymarzonego domu emotka W budowę włożyłam całe serce i kocham każdego pustaka emotka I każdą garstkę ziemi, która jest wokół niego i jest moja emotka To naprawdę wspaniałe mieć swój własny dom, swoje miejsce na Ziemi emotka

sssylwiaaa

#6571214 Napisano: 14.02.2019 14:28:59
nkba napisał(a):

silvia8 napisał(a):

Cieszę się, że spełniają się Wasze marzenia. My wprowadziliśmy się do swojego domu 5 lat temu- wspaniałe uczucie i nowy etap życia:) 

ja od 2013 jestem przeszczęśliwą mieszkanką wymarzonego domu emotka W budowę włożyłam całe serce i kocham każdego pustaka emotka I każdą garstkę ziemi, która jest wokół niego i jest moja emotka To naprawdę wspaniałe mieć swój własny dom, swoje miejsce na Ziemi emotka

Doskonale znam to uczucie ... emotka

kasiaj110

#6571435 Napisano: 15.02.2019 10:19:56
dziś cieszę się że wczoraj było super emotka kino z dzieciakami i"Lego przygoda 2"- dawno się tak nie zrelaksowałam emotka

Cieszę się bardzo że wreszcie zabrałam się za pranie- brak bielizny w szafkach wskazywał na małe lenistwo z mojej strony emotka - tłumaczyłam sama siebie chorobą ale ile idzie nic nie robić emotka  

A  najbardziej cieszę się z słoneczka za oknem!!!!!!!!!! Może i właśnie to słonko obudziło we mnie życie i chęć do działania!!!!! 

mama-l-k-m

#6572496 Napisano: 18.02.2019 11:39:53
Od soboty cieszy mnie piękna pogoda i nasze długie spacery emotka
a najbardziej cieszy mnie że syn wczoraj odkrył że mamy nowe piosenki wgrane w samochodzie. Męża auto było w serwisie 2 tygodnie temu a dopiero teraz odkryliśmy że wgrali sami od siebie piosenki dla dzieci a dla mnie przeboje Davida Garetta emotka . Nigdy nie mam czasu usiąść i to zrobić, mieliśmy z 10 piosenek tylko a teraz mamy ze 100. Cudowni serwisanci.. szkoda że w moim nie można takich czarów zrobić emotka  trzeba będzie mężowi częściej zabierać emotka
2 venix, ulciah 0

malgosia74

#6572554 Napisano: 18.02.2019 13:35:14
Dziś cieszę się z pierwszej mojej 2godzinnej jazdy po mieście emotka  informuję że wszyscy żyją, autko też, a ja ... mogę już miarowo oddychaćemotka emotka  
Bendem kiedyś kierowcomemotka

pioge7

#6572666 Napisano: 18.02.2019 16:50:24
malgosia74 napisał(a):

Dziś cieszę się z pierwszej mojej 2godzinnej jazdy po mieście emotka  informuję że wszyscy żyją, autko też, a ja ... mogę już miarowo oddychaćemotka emotka  
Bendem kiedyś kierowcomemotka

matko pamiętam swoje pierwsze jazdy po mieście. W aucie tylko było Z DROGI. UWAGA. UCIEKAĆ... dobrze ze trafiłem na lato że zadawaniem bo były otwarte szyby i czesto ludzie słyszeli. A jak przyjechałem do domu to 30 minut siedziałem na kanapie i się trząsłem... Hahaha
0 0

nkba

#6573330 Napisano: 20.02.2019 13:35:08
Niecały rok temu pisałam w tym wątku, że bardzo się cieszę bo po raz pierwszy zostałam prawdziwą ciocią u siostry, a dziś zostałam nią ponownie u brata  emotka Będą dzieciaczki do cioci na wakacje przyjeżdżać emotka

glena

#6573516 Napisano: 20.02.2019 21:45:13
w piątek rozliczyłam PIT, dziś zwrot na koncie  emotka
podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale autorem tego powiedzenia na bank nie był ktoś, kto co miesiąc zastanawiał się jak spiąć budżet emotka

kolorowekredki

#6573524 Napisano: 20.02.2019 22:24:57
obejrzenia filmu pt. "Największy dar".  Filmu o przebaczaniu.
Bardzo polecam go obejrzeć,  bo zmienia spojrzenie na życie. Film będzie grany w kinach od 8 marca, byłam na przedpremierze.
Oglądałam z zapartym tchem, seans minął w momencie. Ten film daje do myślenia.
1 andii 0

nikusia88

#6573655 Napisano: 21.02.2019 13:37:59
Odkąd zobaczyłam w internecie filmik jak dziewczyna plecie sobie koc z takiej mega grubej wełny, po prostu marzyłam o nim.
Mina mi zrzedła gdy zobaczyłam cenę tej wełny emotka  ale to już inna sprawa. Za to dzisiaj wypatrzyłam konkursik Fantasia, w którym jest do wygrania i chyba nigdy się jeszcze tak nie zajarałam do konkursu. W końcu coś co bardzo bym chciała emotka
0 0

edzia21

#6573657 Napisano: 21.02.2019 13:39:18
nikusia88 napisał(a):

Odkąd zobaczyłam w internecie filmik jak dziewczyna plecie sobie koc z takiej mega grubej wełny, po prostu marzyłam o nim.
Mina mi zrzedła gdy zobaczyłam cenę tej wełny emotka  ale to już inna sprawa. Za to dzisiaj wypatrzyłam konkursik Fantasia, w którym jest do wygrania i chyba nigdy się jeszcze tak nie zajarałam do konkursu. W końcu coś co bardzo bym chciała emotka

Mozesz podac link do konkursu? Nie widze go w bazie...

nikusia88

#6573659 Napisano: 21.02.2019 13:40:40
edzia21 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Odkąd zobaczyłam w internecie filmik jak dziewczyna plecie sobie koc z takiej mega grubej wełny, po prostu marzyłam o nim.
Mina mi zrzedła gdy zobaczyłam cenę tej wełny emotka  ale to już inna sprawa. Za to dzisiaj wypatrzyłam konkursik Fantasia, w którym jest do wygrania i chyba nigdy się jeszcze tak nie zajarałam do konkursu. W końcu coś co bardzo bym chciała emotka

Mozesz podac link do konkursu? Nie widze go w bazie...

Przepraszam, dekorujiwygrywaj.pl
Dodałam do bazy ale jeszcze chyba nie został zaakceptowany.
1 edzia21 0