Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

agakaz2

#6540175 Napisano: 19.10.2018 14:27:22
cieszy mnie że w końcu weekend i wyczekany wyjazd do Krakowa emotka
0 0

donia7

#6540176 Napisano: 19.10.2018 14:30:37
A ja się cieszę z tego, że zaczynają szalować strop i nasz domek zaczyna nabierać wyglądu emotka

Gość: krzysiek113

#6540243 Napisano: 19.10.2018 16:48:36
Cieszę się, że od 15 mam weekend i nie muszę myśleć o pracy, zajmować się sprawami na wczoraj, słuchać fochów szefowej. Wreszcie chwila spokoju. Postanowione, że nie myślę i nie zajmuję się pracą dzisiaj i w sobotę i niedzielę.

Ps. Choć siedzę w komisji wyborczej w niedzielę, ale to i tak lepiej niż w pracy. A i 300 zł postanowiłem wydać tylko na siebie i swoje zachcianki emotka

joan

#6540252 Napisano: 19.10.2018 16:52:31
krzysiek113 napisał(a):

(...) Ps. Choć siedzę w komisji wyborczej w niedzielę, ale to i tak lepiej niż w pracy. A i 300 zł postanowiłem wydać tylko na siebie i swoje zachcianki emotka


Ja również w niedzielę działam w komisji emotka

Pijondze z wyborów wydam na naprawę pieca gazowego, bo już od jakiegoś czasu mamy tylko zimną wodę i lecimy w procedurze garnek + butelki + kubek emotka

delvitto

#6540492 Napisano: 20.10.2018 19:35:02
znalazłam paragon ferrero, i tak sobie marzę, że coś z tego będzie, a co emotka  

Gość: krzysiek113

#6540500 Napisano: 20.10.2018 20:04:32

delvitto napisał(a): znalazłam paragon ferrero, i tak sobie marzę, że coś z tego będzie, a co emotka  

U mnie też dzisiaj "przejęty" paragon emotka Na zakupach przede mną Pani kupowała Tigera. Przyjąłem pozycję do przejęcie paragonu. Pani przede mną nie wzięła go po zapłaceniu za zakupy. Chwila zawahania, kasjerka zaczęła kasować moje produkty. Paragon leży obok, chwytam go szybko i chowam do kieszeni kurtki i mam za darmo zgłoszenie do Tiger Gamer emotka (nie lubię pić energetyków, bo są super niezdrowe), a tu taka niespodzianka mnie spotkała emotka

delvitto

#6540533 Napisano: 20.10.2018 23:00:12
krzysiek113 napisał(a):

a tu taka niespodzianka mnie spotkała

w moim przypadku schyliłam się po niego na parkingu, gdy niosłam zakupy do auta emotka  leżał na ziemi taki biedniutki wyrzucony, i pewnie bym się nie schyliła, gdyby nie fakt, że był wyjątkowo długi. Pomyślałam, sobota przed wolną niedzielą, ludzie duże zakupy robią, może coś tam się trafi, no i przeczucie nie zmyliło emotka  może nic nie trafię (tfu, tfu!), ale sam fakt, że mam znalezione, jakoś poprawia humor;)
1 jokan 0

ameryka

#6540643 Napisano: 21.10.2018 15:52:50
pyszny obiad podczas Restaurant Week za 49 zł osoba emotka
1 agakaz2 0

kinzao

#6540823 Napisano: 22.10.2018 10:42:28
Cieszę się z udanego drugiego już wyjazdu do Gruzji, który sami zaplanowaliśmy i mimo tego, że spodziewaliśmy się, że coś nie wypali, zagrało wszystko jak w zegarku emotka W tym roku w końcu wyszliśmy z klosza wyjazdów z biurami podróży (w większości przypadków) i w końcu zdecydowaliśmy się na podróżowanie na własną rękę, co zdecydowanie polecam! emotka
A druga rzecz z której się cieszę, że moja drugie poza konkursami hobby czyli nagrywanie filmów wychodzi chyba coraz lepiej emotka Jakby ktoś chciał na 3,5 minuty przenieść się do Gruzji to zapraszam! emotka
https://www.youtu...v=EirtjqVdUj0&t=

olunka

#6540825 Napisano: 22.10.2018 10:47:27
kinzao napisał(a):

Cieszę się z udanego drugiego już wyjazdu do Gruzji, który sami zaplanowaliśmy i mimo tego, że spodziewaliśmy się, że coś nie wypali, zagrało wszystko jak w zegarku emotka W tym roku w końcu wyszliśmy z klosza wyjazdów z biurami podróży (w większości przypadków) i w końcu zdecydowaliśmy się na podróżowanie na własną rękę, co zdecydowanie polecam! emotka
A druga rzecz z której się cieszę, że moja drugie poza konkursami hobby czyli nagrywanie filmów wychodzi chyba coraz lepiej emotka Jakby ktoś chciał na 3,5 minuty przenieść się do Gruzji to zapraszam! emotka
https://www.youtu...v=EirtjqVdUj0&t=

też lubię sama planować wyjazdy, a jaka frajda jak wszystko sie udaemotka
1 kinzao 0

cudaczek121

#6540835 Napisano: 22.10.2018 11:19:29
Dziś cieszę się,że rano odzyskałam w Rossmannie zgubioną tam w sobotę kartę do bankomatu.Na szczęście trafiłam na uczciwą kasjerkę tudzież klienta sklepu i z karty nie zniknęła ani złotówka emotka

jokan

#6540836 Napisano: 22.10.2018 11:21:22
że po burzy zawsze wychodzi słońce emotka
0 0

joan

#6540862 Napisano: 22.10.2018 12:13:18
cudaczek121 napisał(a):

Dziś cieszę się,że rano odzyskałam w Rossmannie zgubioną tam w sobotę kartę do bankomatu.Na szczęście trafiłam na uczciwą kasjerkę tudzież klienta sklepu i z karty nie zniknęła ani złotówka emotka

Jeśli Twoją kartą można płacić przez internet: natychmiast ją dezaktywuj i wyrób nową. Ktoś mógł ją z obu stron sfotografować telefonem i za kilka miesięcy znikną z niej pieniądze albo pojawi się obciążenie kredytowe. Gdybym ja była złodziejem, to bym Ci zrobiła manko 10. grudnia wieczorem, czyli tuż po wypłacie emotka

kinzao napisał(a):

Cieszę się z udanego drugiego już wyjazdu do Gruzji, który sami zaplanowaliśmy i mimo tego, że spodziewaliśmy się, że coś nie wypali, zagrało wszystko jak w zegarku emotka W tym roku w końcu wyszliśmy z klosza wyjazdów z biurami podróży (w większości przypadków) i w końcu zdecydowaliśmy się na podróżowanie na własną rękę, co zdecydowanie polecam! emotka
A druga rzecz z której się cieszę, że moja drugie poza konkursami hobby czyli nagrywanie filmów wychodzi chyba coraz lepiej emotka Jakby ktoś chciał na 3,5 minuty przenieść się do Gruzji to zapraszam! emotka
https://www.youtu...v=EirtjqVdUj0&t=

Bardzo mi się podoba Twój film - dziś pokażę mojemu facetowi, żeby zrozumiał, dlaczego ja w konkursach filmowych nie biorę udziału emotka  Gdybyś nakręcił coś dłuższego, mógłbyś to zaprezentować na imprezie podróżniczej; jest dron, jest koncepcja, jest potencjał emotka

kinzao

#6540885 Napisano: 22.10.2018 12:53:02
joan napisał(a):

Bardzo mi się podoba Twój film - dziś pokażę mojemu facetowi, żeby zrozumiał, dlaczego ja w konkursach filmowych nie biorę udziału   Gdybyś nakręcił coś dłuższego, mógłbyś to zaprezentować na imprezie podróżniczej; jest dron, jest koncepcja, jest potencjał 

Dziękuję za miłe słowa emotka Jasne, marzenie, żeby komuś kiedyś o takiej wycieczce opowiedzieć i może zainspirować do ruszenia 4 liter z kanapy, jednak szczerze to środowisko 'podróżnicze' jest na takim poziomie, że ciężko jest ludziom zaimponować. Jak nie wchodzisz na 8 tysięczniki, nie poświęcasz pół roku na przejście pieszo pustyni czy z jedną uciętą nogą nie przepłyniesz oceanu to mało kogo interesuje, że zorganizowałeś fajny wyjazd i jesteś w stanie o nim fajnie opowiedzieć i jeszcze to pokazać na w miarę ładnym filmie emotka
0 0

alita

#6540891 Napisano: 22.10.2018 13:06:38
kinzao napisał(a):

joan napisał(a):

Bardzo mi się podoba Twój film - dziś pokażę mojemu facetowi, żeby zrozumiał, dlaczego ja w konkursach filmowych nie biorę udziału   Gdybyś nakręcił coś dłuższego, mógłbyś to zaprezentować na imprezie podróżniczej; jest dron, jest koncepcja, jest potencjał 

Dziękuję za miłe słowa emotka Jasne, marzenie, żeby komuś kiedyś o takiej wycieczce opowiedzieć i może zainspirować do ruszenia 4 liter z kanapy, jednak szczerze to środowisko 'podróżnicze' jest na takim poziomie, że ciężko jest ludziom zaimponować. Jak nie wchodzisz na 8 tysięczniki, nie poświęcasz pół roku na przejście pieszo pustyni czy z jedną uciętą nogą nie przepłyniesz oceanu to mało kogo interesuje, że zorganizowałeś fajny wyjazd i jesteś w stanie o nim fajnie opowiedzieć i jeszcze to pokazać na w miarę ładnym filmie emotka

Oj nie zgodzę się z Tobą emotka W ten weekend odbyły się targi World Travel Show. Byłam na kilku panelach- na kilku spotkaniach z podróżnikami- spodziewałam się mega podróżników. I oczywiście tak było, ale oprócz znanych nazwisk pojawiły się osobowości o których sama nigdy nie słyszałam. Osoby te zostały docenione przez organizatorów i miały możliwość opowiedzenia o swoich pasjach tylko dlatego, że kochają to co robią. A dodam, że wypowiadały się osoby, które miały problem z przemawianień (czyli specjalnie nie przygotowały się do tego wcześniej), a ich filmiki z podróży były kręcone z ręki. Jeśli jesteś człowiekiem z pasją i będziesz się rozwijał ludzie to zauważą i zostaniesz doceniony... albo już zostałeś doceniany tylko tego niezauważasz lub niewidzisz? Ja pomimo tego, że podróżuję jakoś nie miałam odwagi opowiedzieć o sobie albo wrzucić tutaj swojej strony z podróżami, gdyż uważam, że wciąż nie mam siły poruszyć tych 4 liter, żeby zrobić coś więcej, coś czym warto się pochwalić- a Ty miałeś tą odwagę emotka
2 joan, kinzao 0

joan

#6540894 Napisano: 22.10.2018 13:12:14
kinzao napisał(a):

Dziękuję za miłe słowa emotka Jasne, marzenie, żeby komuś kiedyś o takiej wycieczce opowiedzieć i może zainspirować do ruszenia 4 liter z kanapy, jednak szczerze to środowisko 'podróżnicze' jest na takim poziomie, że ciężko jest ludziom zaimponować. Jak nie wchodzisz na 8 tysięczniki, nie poświęcasz pół roku na przejście pieszo pustyni czy z jedną uciętą nogą nie przepłyniesz oceanu to mało kogo interesuje, że zorganizowałeś fajny wyjazd i jesteś w stanie o nim fajnie opowiedzieć i jeszcze to pokazać na w miarę ładnym filmie emotka


To zależy, czy chcesz zaimponować profesjonaliście, czy zachwycić "szaraczka". Jestem z tych szaraczków właśnie. Lokalnie jest u mnie wieeele imprez o charakterze podróżniczym, przeważnie pokazy slajdów połączone z opowieściami itp. Organizują je min. domy kultury i wszelkie instytucje kulturalne. Dodatkowo są knajpy typowo podróżnicze, np. katowickie Namaste. Niedawno byłam na łaziskim festiwalu "Pod górę", a w listopadzie wybieram się na rudzkie "Lawiny" (polecam osobom z województwa śląskiego, wstęp wolny!) Jeśli tylko masz gadane (a który konkursowicz nie ma?), spokojnie możesz wziąć udział w tego typu evencie, jako prelegent.
Zadaj sobie jednak pytanie, czy warto? Bo musisz poświęcić swój czas i energię. Pieniędzy żadnych raczej nie dostaniesz. Czy można w ogóle coś zyskać? Hmm może wzruszenie babci gdy zobaczy, jak Ciebie i Twój film oklaskuje cała sala kinowa? Może kiedyś przeprowadzona prelekcja pozwoli Ci przebić się przez las nijakich CV? Może wsiąkniesz w towarzystwo i poznasz ciekawych ludzi, których podróże zainspirują Ciebie? Może w jakimś ośrodku dla dzieciaków przekonasz któregoś z nich do bycia lepszym człowiekiem i wyjścia poza schematy znane z codzienności? To już musisz sobie przemyśleć emotka

kinzao

#6540900 Napisano: 22.10.2018 13:19:44
Ok, przyznaję trochę daliście do myślenia emotka dzięki za to emotka

Bardzo żałuję, że nie mogłem być na WTS emotka
2 joan, alita 0

joan

#6540994 Napisano: 22.10.2018 16:56:19
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Jeśli Twoją kartą można płacić przez internet: natychmiast ją dezaktywuj i wyrób nową. Ktoś mógł ją z obu stron sfotografować telefonem i za kilka miesięcy znikną z niej pieniądze albo pojawi się obciążenie kredytowe. Gdybym ja była złodziejem, to bym Ci zrobiła manko 10. grudnia wieczorem, czyli tuż po wypłacie


Jasny gwint, ale mnie przeraziłaś! emotka emotka   Masakra po prostu...  emotka emotka  


Przecież to logiczne, że gdyby Pan X nie znalazł zagubionych dokumentów, zastrzegłby je i wyrobił nowe - to dla złodziei niekorzystny obrót sprawy. Najlepiej dla złodzieja dokumenty sfotografować i oddać, wtedy ofiara będzie zachwycona, że portfel ma z powrotem i oszczędzono jej biurokracji. BŁĄD. Dokumenty, nad którymi tracimy kontrolę, należy bezwzględnie traktować, jak skradzione. Bo złodziej odczeka i zaatakuje, kiedy się najmniej spodziewamy.

joan

#6541480 Napisano: 24.10.2018 09:21:41
ameryka napisał(a):

pyszny obiad podczas Restaurant Week za 49 zł osoba emotka


A czy musiałaś po przyjściu do restauracji okazać potwierdzenie otrzymane na mejla? Nie pamiętam, jak to było kiedyś, a w taką pogodę kiepskim pomysłem jest dylać do punktu ksero, żeby wydrukować jedną stronę emotka
0 0

ameryka

#6541644 Napisano: 24.10.2018 16:14:33
miałem wydrukowane potwierdzenie lecz kelner miał listę i po podaniu nazwiska nawet go nie chciał. Pewnie każda restauracja inaczej podchodzi. Smacznego emotka
0 0