Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

budryska

#6528368 Napisano: 14.09.2018 12:24:15
Z wiadomości od kupującej na Allegro. Zwykle ludzie piszą, jak mają jakieś pytania/żądania, a dziś napisała do mnie Pani z podziękowaniem za dobrze zapakowana przesyłkę. Miło emotka

asther

#6528788 Napisano: 16.09.2018 09:53:51
Dzisiaj cieszę się, że przyjeli mnie jako wolontariusza do Małego Księcia (Hospicjum dziecięce w Lublinie)

trebor1

#6528798 Napisano: 16.09.2018 11:11:08
-Violka- napisał(a):

moskala22 napisał(a):

U mnie wreszcie się wynieśli z podwórka , zostawiając śliczną kostkę.  Wreszcie na kolędzie nie będzie "zadzieram kiece i lece "
emotka  

a nie miało to brzmieć przypadkiem: zdzieram?  emotka  
1 moskala22 0

androm

#6528805 Napisano: 16.09.2018 12:00:13
cb656 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

moskala22 napisał(a): Wreszcie na kolędzie nie będzie "zadzieram kiece i lece"

a nie miało to brzmieć przypadkiem: zdzieram?   

Lepsze to, niż "biorę dzidę i idę" emotka

CB, to Twoje z rodzinnego albumu?:)
1 kumulacja 0

moskala22

#6528903 Napisano: 16.09.2018 20:05:01
Cieszę się, że znów TO zrobiłam emotka


trebor1

#6528937 Napisano: 16.09.2018 23:04:05
cb656 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

moskala22 napisał(a): Wreszcie na kolędzie nie będzie "zadzieram kiece i lece"

a nie miało to brzmieć przypadkiem: zdzieram?   

Lepsze to, niż "biorę dzidę i idę" emotka

bardziej mi to wygląda na strzałę amora... i niechybnie jakaś dzida będzie trafiona! emotka
2 stamp2, joan 0

trebor1

#6529041 Napisano: 17.09.2018 11:57:10
a propos dzidzia, to przypomniało mi się, że kiedyś słyszałem taki tekst zacny:
Pan porucznik od huzarów, wiodąc zbrojne hufce
W czas manewrów swą kwaterę dostał w leśniczówce
Zanim znalazł małą chatkę, skrytą w ciemnym borze
Już ostatnie na zachodzie zgasły krwawe zorze
Chętnie przyjął gościa pan leśniczy
Gdzie porucznik spocząć sobie życzy?Tu wszystkiego dwie porządne izby mam
W tamtej moja Dzidzi śpi, a tu ja sam
Niech pan wybierając się nie wstydzi
Wolisz spać tu ze mną, czy u Dzidzi?Wolę z tobą, jeśli mam być szczery
Bo nie znoszę dzieci, jak cholery!
Chociaż był zmęczony i do snu miał wielki zapał
Kiepsko spał porucznik, bo leśniczy tęgo chrapał
Więc, gdy tylko w oknach chatki zajaśniał poranek
Pan porucznik wstał w negliżu i wyszedł na ganek
A wtem patrzy, cóż za niespodzianka
Po stokroć piękniejsza od poranka
Cud dziewczyna, jasne oko, włosy blond
Zkąd  się tutaj wzięłaś, cudna, powiedz zkąd?
Pan się o to pyta, wiem dlaczego
Jam jest Dzidzia, córka leśniczego
A pan kto, czy wolno spytać o to?
Jam największym w świecie jest idjotą! 

leilani1

#6529190 Napisano: 17.09.2018 18:51:30
leilani1 napisał(a):

 Jestem dziś dumna jak paw bo właśnie otrzymałam wiadomość o wyróżnieniu mnie w sierpniowej edycji konkursu "Mamy Piszą"
na "Mamo to ja" emotka Wysłałam im moją książeczkę dla dzieci - a wszyscy, którym ja
pokazywałam mówili, ze jest ona zbyt mroczna dla dzieci i raczej nie dla
dzieci przeznaczona. Jak pojawi się na stronie, to dam linka emotka Miło, ze moja książka dla dzieci zostałą doceniona emotka


leilani1

#6529191 Napisano: 17.09.2018 18:52:26
Hmm... dlaczego link się nie pojawił emotka
0 0

agakaz2

#6529288 Napisano: 18.09.2018 05:32:59
pocieszeniem po porażkach jest to iż organizator warsztatów foto w których brałam udział poprosił o moje zdjęcia do wystawy Wow jakie wyróżnienie emotka

alan84

#6530195 Napisano: 20.09.2018 11:19:24
po dluguch miesiacach otrzymalem dotacje 50 tys zl;)) na biznesik

androm

#6530409 Napisano: 20.09.2018 22:27:37
cb656 napisał(a):

Dziś bardzo się cieszę z połączenia dwóch przyjemności - pierwszy raz od wielu miesięcy pozwoliłem sobie przypomnieć smak ulubionego (choć strasznie niezdrowego) batonika podczas prywatnego seansu podróży na Księżyc... emotka

To Ty jesteś tym milionerem z Japonii?
https://www.pudel...miliardera_w_kosmos/
:)
0 0

trebor1

#6530422 Napisano: 20.09.2018 23:29:40
cb656 napisał(a):

Dziś bardzo się cieszę z połączenia dwóch przyjemności - pierwszy raz od wielu miesięcy pozwoliłem sobie przypomnieć smak ulubionego (choć strasznie niezdrowego) batonika podczas prywatnego seansu podróży na Księżyc... emotka

koniecznie musisz sobie częściej aplikować taką przyjemność, bo w końcu jesteśmy tym co jemy! ...a mężczyźni podobno są z marsa! emotka

Niebieska_Laguna

#6530510 Napisano: 21.09.2018 11:45:17
Cieszę się, że są jeszcze mili kurierzy emotka  Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan, że ma przesyłkę, poprosiłam czy może zostawić pod drzwiami, bo akurat nie mogę wyjść z mokrymi włosami. Pan powiedział, że w takim razie zaczeka, bo coś trzeba podpisać. No i bez żadnego marudzenia zaczekał sobie aż wysuszyłam i ułożyłam włosy emotka  Oczywiście przeprosiłam, bo głupio mi było, że tak musiał czekać, ale Panu to nie przeszkadzało, palił sobie papieroska i bezstresowo oczekiwał  emotka   Cieszę się, że padło akurat na niego, a nie na jakiegoś narwańca, który by zaraz wyzywał emotka  Od razu zaznaczam, że zrozumiałabym gdyby Pan odjechał, bo przecież nie ma obowiązku na mnie czekać... ale i tak cieszę się, że też zwyczajnie odnosił się miło i bez żadnej opryskliwości. Bo czasem niektórzy dzwonią, mówię, że nikogo w domu nie ma, a oni od razu jakieś chamskie odzywki...

jokan

#6530514 Napisano: 21.09.2018 11:54:06
że mój telefon przyjechał z naprawy (a było grubo, bo wymieniali cała płyte główną...ale co mnie to, telefon na gwarancji) - widać, jaki szajs robią teraz, idą na ilość, nie jakość...

bibeck

#6531453 Napisano: 24.09.2018 20:10:13
Wow, 2 lata na forum. SUPER emotka

nkba

#6532339 Napisano: 26.09.2018 22:57:18
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się się, że moja egipska księżniczka tak pięknie zapozowała mi do zdjęcia emotka Utonąłem w zieloności jej oczu emotka emotka

Cudowna emotka emotka A oczyska prześliczne emotka emotka
2 mia, taalvikki 0

taalvikki

#6532352 Napisano: 27.09.2018 03:11:32
Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że są jeszcze mili kurierzy emotka  Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan, że ma przesyłkę, poprosiłam czy może zostawić pod drzwiami, bo akurat nie mogę wyjść z mokrymi włosami. Pan powiedział, że w takim razie zaczeka, bo coś trzeba podpisać. No i bez żadnego marudzenia zaczekał sobie aż wysuszyłam i ułożyłam włosy emotka  Oczywiście przeprosiłam, bo głupio mi było, że tak musiał czekać, ale Panu to nie przeszkadzało, palił sobie papieroska i bezstresowo oczekiwał  emotka   Cieszę się, że padło akurat na niego, a nie na jakiegoś narwańca, który by zaraz wyzywał emotka  Od razu zaznaczam, że zrozumiałabym gdyby Pan odjechał, bo przecież nie ma obowiązku na mnie czekać... ale i tak cieszę się, że też zwyczajnie odnosił się miło i bez żadnej opryskliwości. Bo czasem niektórzy dzwonią, mówię, że nikogo w domu nie ma, a oni od razu jakieś chamskie odzywki...


a ja jestem ciekawa, dlaczego to nie można na parę chwil wyjść z mokrymi włosami (albo owiniętymi w ręcznik) emotka  chcemy, by inni szanowali nasz czas, to i my to róbmy. naprawdę, nieraz wychodzę z mokrą głową i żyję, a pan kurier nie musi się smetłać, czekać itp.

w ogóle twierdzę, że ktoś, kto chce, by domownik wyszedł po paczkę, nie jest żadnym "narwańcem", tylko rzetelnym pracownikiem, który niejedną paczkę jeszcze dziś ma dowieźć. proszę więc, szanujmy tych ludzi i ich kolejnych klientów (którzy może nie chcą czekać na paczkę dłużej przez to, że jakaś panna nie ma łazienkowego turbanu na głowie).

lola.lola

#6534046 Napisano: 02.10.2018 15:33:44
Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że są jeszcze mili kurierzy emotka  Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan, że ma przesyłkę, poprosiłam czy może zostawić pod drzwiami, bo akurat nie mogę wyjść z mokrymi włosami. Pan powiedział, że w takim razie zaczeka, bo coś trzeba podpisać. No i bez żadnego marudzenia zaczekał sobie aż wysuszyłam i ułożyłam włosy emotka  Oczywiście przeprosiłam, bo głupio mi było, że tak musiał czekać, ale Panu to nie przeszkadzało, palił sobie papieroska i bezstresowo oczekiwał  emotka   Cieszę się, że padło akurat na niego, a nie na jakiegoś narwańca, który by zaraz wyzywał emotka  Od razu zaznaczam, że zrozumiałabym gdyby Pan odjechał, bo przecież nie ma obowiązku na mnie czekać... ale i tak cieszę się, że też zwyczajnie odnosił się miło i bez żadnej opryskliwości. Bo czasem niektórzy dzwonią, mówię, że nikogo w domu nie ma, a oni od razu jakieś chamskie odzywki...

Skoro był już pod drzwiami to nie można było go po prostu wpuścić do przedpokoju? emotka  Wtedy chyba mokre włosy nie przeszkadzają (bo rozumiem, że chodzi o problem w wyjściu na dwór jak jest chłodno a nie o problem, że w mokrych włosach lub z turbanem na głowie źle się wygląda i nie można się nikomu pokazać  emotka  )

trebor1

#6534050 Napisano: 02.10.2018 15:42:54
Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że są jeszcze mili kurierzy emotka  Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan, że ma przesyłkę, poprosiłam czy może zostawić pod drzwiami, bo akurat nie mogę wyjść z mokrymi włosami. Pan powiedział, że w takim razie zaczeka, bo coś trzeba podpisać. No i bez żadnego marudzenia zaczekał sobie aż wysuszyłam i ułożyłam włosy emotka  Oczywiście przeprosiłam, bo głupio mi było, że tak musiał czekać, ale Panu to nie przeszkadzało, palił sobie papieroska i bezstresowo oczekiwał  emotka   Cieszę się, że padło akurat na niego, a nie na jakiegoś narwańca, który by zaraz wyzywał emotka  Od razu zaznaczam, że zrozumiałabym gdyby Pan odjechał, bo przecież nie ma obowiązku na mnie czekać... ale i tak cieszę się, że też zwyczajnie odnosił się miło i bez żadnej opryskliwości. Bo czasem niektórzy dzwonią, mówię, że nikogo w domu nie ma, a oni od razu jakieś chamskie odzywki...

Miałaś fart, bo chamski kurier, na pewno by Ci suszył głowę... emotka