Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Gość: kermit

#6516487 Napisano: 05.08.2018 23:45:48
cudaczek121 napisał(a):

justfine napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że na jutro zaprosili mnie do statystowania w serialu Pierwsza Miłość. Niby to tylko 40 zł, no,ale i tak mam urlop, a za sam fakt siedzenia w domu nikt mi 4 dyszek nie zapłaci emotka

Cudaczku, mogłabyś napisać, jak wygląda praca statysty? Też mam przed sobą debiut w tej roli - bardziej dla przygody niż dla kasy - i zastanawiam się, co mnie czeka. Z góry dziękuję!

Ja tam też poszłam w piątek w sumie nie dla kasy,a bardziej dlatego,że chciałam poczuć tę atmosferę, jak to wygląda od kuchni,że tak się wyrażę. W sumie na planie byłam od 9-13, mam dostać za to przelew 40 zł i to dopiero po 20 września, tak więc interes jakoś mało intratny,ale atmosfera na planie super.Grałam tam w kilku scenach jako klientka baru Barbarian z serialu Pierwsza miłość. Najpierw z jedną poznaną tam znajomą siedziałyśmy przy napoju i inscenizowałyśmy rozmowę dwóch osób, ale żadnemu statyście nie nie wolno było się odezwać na głos- w zasadzie tylko w niemy sposób ruszałyśmy ustami i gestykulowałyśmy. W drugiej scenie z inną dziewczyną ta sama akcja, tyle,że dali nam do jedzenia połowę hamburgera emotka Zawodowi aktorzy grający w tym serialu się czasem mylili, więc było kilka dubli. Dla mnie to też taka satysfakcja, bo raczej nie zaliczam się do urodziwych kobiet,a i tak jak im wysłałam swoją fotę na maila, to mnie chcieli. Jeśli przypadkiem będziecie akurat oglądali PM i będzie tam siedziała przy stoliku w barze taka garbata okularnica w granatowej sukience w kwiaty, to zapewne będę to ja emotka I tak mam teraz urlop we Wrocku, a za samo leżenie w łóżku to nawet nikt mi 4 dych nie da, no to se poszłam statystować emotka

Na pewno ciekawe przeżycie.  emotka  A który odcinek (nr)? Chętnie bym obejrzała naszą forumowiczkę w TV, a nie oglądam ogólnie Pierwszej Miłości... emotka

monisss

#6516504 Napisano: 06.08.2018 08:34:30
ciesze się, że po ciężkim weekendzie mam chwilę oddechu... i cieszę się, że dziś jest chłodniej..
1 calliope 0

agakaz2

#6516515 Napisano: 06.08.2018 09:23:02
cudaczek121 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że na jutro zaprosili mnie do statystowania w serialu Pierwsza Miłość. Niby to tylko 40 zł, no,ale i tak mam urlop, a za sam fakt siedzenia w domu nikt mi 4 dyszek nie zapłaci emotka

Jak było?
Ja się cieszę że jutro moja córka znów w reklamie wystąpi super emotka
A ja w niedzielę w "trudne sprawy" he he

Agakaz, fajnie, też bym mogła pójść do Trudnych spraw. W zasadzie mogłabym zagrać także menela albo trupa w kostnicy,ale to jednak za więcej niż 40 zł emotka emotka

cudaczek121 za godzinę na planie trudnych spraw 100zł od razu po nagraniu i to jest super lubię takie szybkie plany

cudaczek121

#6516665 Napisano: 06.08.2018 12:48:30
kermit napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

justfine napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że na jutro zaprosili mnie do statystowania w serialu Pierwsza Miłość. Niby to tylko 40 zł, no,ale i tak mam urlop, a za sam fakt siedzenia w domu nikt mi 4 dyszek nie zapłaci emotka

Cudaczku, mogłabyś napisać, jak wygląda praca statysty? Też mam przed sobą debiut w tej roli - bardziej dla przygody niż dla kasy - i zastanawiam się, co mnie czeka. Z góry dziękuję!

Ja tam też poszłam w piątek w sumie nie dla kasy,a bardziej dlatego,że chciałam poczuć tę atmosferę, jak to wygląda od kuchni,że tak się wyrażę. W sumie na planie byłam od 9-13, mam dostać za to przelew 40 zł i to dopiero po 20 września, tak więc interes jakoś mało intratny,ale atmosfera na planie super.Grałam tam w kilku scenach jako klientka baru Barbarian z serialu Pierwsza miłość. Najpierw z jedną poznaną tam znajomą siedziałyśmy przy napoju i inscenizowałyśmy rozmowę dwóch osób, ale żadnemu statyście nie nie wolno było się odezwać na głos- w zasadzie tylko w niemy sposób ruszałyśmy ustami i gestykulowałyśmy. W drugiej scenie z inną dziewczyną ta sama akcja, tyle,że dali nam do jedzenia połowę hamburgera emotka Zawodowi aktorzy grający w tym serialu się czasem mylili, więc było kilka dubli. Dla mnie to też taka satysfakcja, bo raczej nie zaliczam się do urodziwych kobiet,a i tak jak im wysłałam swoją fotę na maila, to mnie chcieli. Jeśli przypadkiem będziecie akurat oglądali PM i będzie tam siedziała przy stoliku w barze taka garbata okularnica w granatowej sukience w kwiaty, to zapewne będę to ja emotka I tak mam teraz urlop we Wrocku, a za samo leżenie w łóżku to nawet nikt mi 4 dych nie da, no to se poszłam statystować emotka

Na pewno ciekawe przeżycie.  emotka  A który odcinek (nr)? Chętnie bym obejrzała naszą forumowiczkę w TV, a nie oglądam ogólnie Pierwszej Miłości... emotka

Niestety, nie powiedzieli, który odcinek. Wracam do domu o takiej godzinie, kiedy zazwyczaj jest po emisji odcinka,ech.Podejrzewam, że jak coś to najwyżej zrobią jakąś migawkę, nie sądzę,abym była jakoś długo i w sposób zauważalny widoczna na ekranie.Na takich statystów biorą osoby o różnym wyglądzie-gdy ja statystowałam, był tam także mężczyzna niewiele starszy ode mnie, bez ręki.Bardzo sympatyczną miał twarz emotka
0 0

cudaczek121

#6516670 Napisano: 06.08.2018 12:53:36
agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że na jutro zaprosili mnie do statystowania w serialu Pierwsza Miłość. Niby to tylko 40 zł, no,ale i tak mam urlop, a za sam fakt siedzenia w domu nikt mi 4 dyszek nie zapłaci emotka

Jak było?
Ja się cieszę że jutro moja córka znów w reklamie wystąpi super emotka
A ja w niedzielę w "trudne sprawy" he he

Agakaz, fajnie, też bym mogła pójść do Trudnych spraw. W zasadzie mogłabym zagrać także menela albo trupa w kostnicy,ale to jednak za więcej niż 40 zł emotka emotka

cudaczek121 za godzinę na planie trudnych spraw 100zł od razu po nagraniu i to jest super lubię takie szybkie plany

No to super jak dają kasę od razu po planie.W zeszłym roku byłam w weekend statystką z ramienia agencji, którą prowadzi w Warszawie moja przyjaciółka- akurat mieli plan we Wrocku i dostałam w sumie 120 zł, ale musiałam ponad 3 miesiące czekać na przelew.Ja to tam pal licho, nie jestem aż tak potrzebująca, ale dla kogoś innego, to może być różnica czy dostanie kasę od razu, a nie dajmy na to po 3 miesiącach.
1 agakaz2 0

justfine

#6516797 Napisano: 06.08.2018 16:42:50

cudaczek121

Dzięki za wyczerpującą relację! Myślę, że Twoje zadanie było dosyć ambitne, biorąc pod uwagę to, że byłaś "tylko" statystką. My mamy wystąpić z mężem w serialu historycznym "Stulecie Winnych" w pobliskim skansenie. Mnie przypadnie przemarsz w procesji razem z innymi kobietami, a mąż ma być jednym z poborowych z 1917r. Zobaczymy, jak to się będzie różniło od typowego serialu obyczajowego, o którym pisałaś.

cudaczek121

#6517062 Napisano: 07.08.2018 12:25:06
justfine napisał(a):

cudaczek121

Dzięki za wyczerpującą relację! Myślę, że Twoje zadanie było dosyć ambitne, biorąc pod uwagę to, że byłaś "tylko" statystką. My mamy wystąpić z mężem w serialu historycznym "Stulecie Winnych" w pobliskim skansenie. Mnie przypadnie przemarsz w procesji razem z innymi kobietami, a mąż ma być jednym z poborowych z 1917r. Zobaczymy, jak to się będzie różniło od typowego serialu obyczajowego, o którym pisałaś.

Stulecie winnych to zdaje się,że w Wawie kręcą, bo moja koleżanka jest właścicielką agencji statystów w stolicy i często udostępnia na fb zapotrzebowanie na statystów do tego serialu.
0 0

Claudia77

#6517078 Napisano: 07.08.2018 12:47:50

synk

#6517083 Napisano: 07.08.2018 13:01:48
agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że na jutro zaprosili mnie do statystowania w serialu Pierwsza Miłość. Niby to tylko 40 zł, no,ale i tak mam urlop, a za sam fakt siedzenia w domu nikt mi 4 dyszek nie zapłaci emotka

Jak było?
Ja się cieszę że jutro moja córka znów w reklamie wystąpi super emotka
A ja w niedzielę w "trudne sprawy" he he

ło matko, mnie to by do takiego filmu końmi nie zaciągnęli. Nie cierpię dialogów i intonacji, które w takich serialach są stosowane

w temacie - żona zdała prawko: teoria za pierwszym, praktyka za drugim razem. Trzeba jechać na zakupy większej ilości kucyków
0 0

justfine

#6517657 Napisano: 08.08.2018 21:06:10
cudaczek121 napisał(a):

justfine napisał(a):

cudaczek121

Dzięki za wyczerpującą relację! Myślę, że Twoje zadanie było dosyć ambitne, biorąc pod uwagę to, że byłaś "tylko" statystką. My mamy wystąpić z mężem w serialu historycznym "Stulecie Winnych" w pobliskim skansenie. Mnie przypadnie przemarsz w procesji razem z innymi kobietami, a mąż ma być jednym z poborowych z 1917r. Zobaczymy, jak to się będzie różniło od typowego serialu obyczajowego, o którym pisałaś.

Stulecie winnych to zdaje się,że w Wawie kręcą, bo moja koleżanka jest właścicielką agencji statystów w stolicy i często udostępnia na fb zapotrzebowanie na statystów do tego serialu.

My akurat byliśmy w skansenie w Sierpcu. Zgodnie z zapowiedzią zostaliśmy przebrani za chłopskie małżeństwo emotka Razem z innymi chłopami słuchaliśmy odezwy carskiego oficera przed wioskową karczmą, a potem robiliśmy tło do różnych scenek rozgrywających się w majątku. Doświadczenie było pozytywne, mimo niewielkiej stawki (70 zł) i długich godzin (byliśmy tam o 9, a skończyliśmy o 19). Film będą tam kręcić jeszcze jakiś tydzień, ale nie mamy z kim zostawić dzieci, więc dla nas była to jednorazowa przygoda. Niemniej polecam filmy historyczne emotka  

taalvikki

#6517958 Napisano: 09.08.2018 23:35:00
justfine napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

justfine napisał(a):

cudaczek121

Dzięki za wyczerpującą relację! Myślę, że Twoje zadanie było dosyć ambitne, biorąc pod uwagę to, że byłaś "tylko" statystką. My mamy wystąpić z mężem w serialu historycznym "Stulecie Winnych" w pobliskim skansenie. Mnie przypadnie przemarsz w procesji razem z innymi kobietami, a mąż ma być jednym z poborowych z 1917r. Zobaczymy, jak to się będzie różniło od typowego serialu obyczajowego, o którym pisałaś.

Stulecie winnych to zdaje się,że w Wawie kręcą, bo moja koleżanka jest właścicielką agencji statystów w stolicy i często udostępnia na fb zapotrzebowanie na statystów do tego serialu.

My akurat byliśmy w skansenie w Sierpcu. Zgodnie z zapowiedzią zostaliśmy przebrani za chłopskie małżeństwo emotka Razem z innymi chłopami słuchaliśmy odezwy carskiego oficera przed wioskową karczmą, a potem robiliśmy tło do różnych scenek rozgrywających się w majątku. Doświadczenie było pozytywne, mimo niewielkiej stawki (70 zł) i długich godzin (byliśmy tam o 9, a skończyliśmy o 19). Film będą tam kręcić jeszcze jakiś tydzień, ale nie mamy z kim zostawić dzieci, więc dla nas była to jednorazowa przygoda. Niemniej polecam filmy historyczne emotka  


wiesz, jednorazowo to może być zabawa, ale, litości, gdy widzę ludzi, którzy odwalają sporą pracę za taką kwotę, to myślę o tych - bo tacy są - którzy z tego głównie żyją. i przez osoby, które sobie idą ot tak, dla jaj, godząc się na głodowe pensje, potem stawki są, jakie są.

ja pamiętam czasy, kiedy z zwykłe pałętanie się po planie w byle koszulce było 120 złotych, a teraz, z tego, co czytam, za 70 PLN każą się już przebierać. dla mnie to farsa i kpina, a nie przygoda. z powodu takich stawek parę lat temu zrezygnowałam z tej "zabawy" (hehe, a to ci zabawa, sterczeć od rana na planie i czekać do wieczora, aż ktoś cię zechce do sceny), ale ludzie tam chodzą, bo chcą zarobić. weźcie to pod uwagę, zanim kolejny raz pójdziecie się pobawić za 10 złotych. proszę. 

i nie, nie polecam filmów, w trakcie kręcenia których "gwiazdom" płaci się miliony, a epizodystom daje się ochłap. bo to ciężka praca dla jednych i dla drugich. a bez epizodystów i statystów wielu filmów w ogóle by nie było. szkoda, że producenci tego nie dostrzegają.

-------------------------------------------------------------------
a ja dziś cieszę się z tego, że jestem z kimś bardzo fajnym i wiem, że tak już będzie. i z tego, że nawet chrapanie brzmi idealnie. 
2 size, cb656 0

agakaz2

#6517963 Napisano: 10.08.2018 05:22:13
ile ludzi tyle opinii. 
A cieszy mnie że dziś ostatni dzień w tej saunie w pracy i urlop i nic już przez 2 tygodnie nie muszę emotka
0 0

justfine

#6518250 Napisano: 10.08.2018 22:29:32
taalvikki napisał(a):

justfine napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

justfine napisał(a):

cudaczek121

Dzięki za wyczerpującą relację! Myślę, że Twoje zadanie było dosyć ambitne, biorąc pod uwagę to, że byłaś "tylko" statystką. My mamy wystąpić z mężem w serialu historycznym "Stulecie Winnych" w pobliskim skansenie. Mnie przypadnie przemarsz w procesji razem z innymi kobietami, a mąż ma być jednym z poborowych z 1917r. Zobaczymy, jak to się będzie różniło od typowego serialu obyczajowego, o którym pisałaś.

Stulecie winnych to zdaje się,że w Wawie kręcą, bo moja koleżanka jest właścicielką agencji statystów w stolicy i często udostępnia na fb zapotrzebowanie na statystów do tego serialu.

My akurat byliśmy w skansenie w Sierpcu. Zgodnie z zapowiedzią zostaliśmy przebrani za chłopskie małżeństwo emotka Razem z innymi chłopami słuchaliśmy odezwy carskiego oficera przed wioskową karczmą, a potem robiliśmy tło do różnych scenek rozgrywających się w majątku. Doświadczenie było pozytywne, mimo niewielkiej stawki (70 zł) i długich godzin (byliśmy tam o 9, a skończyliśmy o 19). Film będą tam kręcić jeszcze jakiś tydzień, ale nie mamy z kim zostawić dzieci, więc dla nas była to jednorazowa przygoda. Niemniej polecam filmy historyczne emotka  


wiesz, jednorazowo to może być zabawa, ale, litości, gdy widzę ludzi, którzy odwalają sporą pracę za taką kwotę, to myślę o tych - bo tacy są - którzy z tego głównie żyją. i przez osoby, które sobie idą ot tak, dla jaj, godząc się na głodowe pensje, potem stawki są, jakie są.

ja pamiętam czasy, kiedy z zwykłe pałętanie się po planie w byle koszulce było 120 złotych, a teraz, z tego, co czytam, za 70 PLN każą się już przebierać. dla mnie to farsa i kpina, a nie przygoda. z powodu takich stawek parę lat temu zrezygnowałam z tej "zabawy" (hehe, a to ci zabawa, sterczeć od rana na planie i czekać do wieczora, aż ktoś cię zechce do sceny), ale ludzie tam chodzą, bo chcą zarobić. weźcie to pod uwagę, zanim kolejny raz pójdziecie się pobawić za 10 złotych. proszę. 

i nie, nie polecam filmów, w trakcie kręcenia których "gwiazdom" płaci się miliony, a epizodystom daje się ochłap. bo to ciężka praca dla jednych i dla drugich. a bez epizodystów i statystów wielu filmów w ogóle by nie było. szkoda, że producenci tego nie dostrzegają.

-------------------------------------------------------------------
a ja dziś cieszę się z tego, że jestem z kimś bardzo fajnym i wiem, że tak już będzie. i z tego, że nawet chrapanie brzmi idealnie. 

To w końcu "spora praca" czy "sterczenie i czekanie"? Bo jeśli ktoś to traktuje jako pracę, to chyba pora pomyśleć o zmianie branży, bo z tego się nie wyżyje. Jeśli natomiast sterczenie i czekanie, to i tak plus, że za coś takiego płacą. Nie poszłam "dla jaj", tylko po to, żeby zobaczyć, jak się kręci film, na co dzień nie mam takiej możliwości. Zdecydowana większość statystów była tam właśnie po to. Sierpc to nie Warszawa, nie ma ryzyka, że gdy raz na kilka lat przyjedzie tu ekipa filmowa, to zaintrygowani światem kina miejscowi statyści zniszczą rynek swoimi niskimi stawkami emotka Ale dzięki, że zwróciłaś mi uwagę również na tę kwestię. 

stamp2

#6518312 Napisano: 11.08.2018 11:17:53
pożegnanie z Afrykąemotka

azaflora

#6518319 Napisano: 11.08.2018 12:33:23
Od kilkunastu godzin pada emotka . Nie leje, a spokojnie pada... cudowna muzyka, jak kołysanka

cudaczek121

#6518483 Napisano: 12.08.2018 16:21:34
Pod koniec urlopu udało mi się przeczytać książkę, która ma 814 stron.Ale tak jakoś zawsze mi żal, gdy czytam jakąś fajną książeczkę, że ona się już skończyła.

moskala22

#6518841 Napisano: 13.08.2018 21:00:06
30 sierpnia świętuję urodziny i 10 rocznicę ślubu - dziś mój mąż zapytał czy nie chciałabym sobie skoczyć znów ze spadochronem emotka  Uwielbiam go!!!!

androm

#6518848 Napisano: 13.08.2018 21:52:32
cb656 napisał(a):

Dziś, po półmetku roku 2018 ciesze się z kilku wygranych, których nigdy w życiu bym sobie nie kupił, a które są cudownie funkcjonalne i dostarczają mi wiele radości w użytkowaniu emotka

I jakie ciekawe programy sobie oglądasz. O dwóch małpach beztrosko skaczących sobie po drzewach:) A na dole po prawej to  jakaś naklejka nieściągnięta czy menu?
1 @gnieszk@ 0

edzia21

#6518865 Napisano: 13.08.2018 22:49:56
cb656 napisał(a):

androm napisał(a):

I jakie ciekawe programy sobie oglądasz. A na dole po prawej to  jakaś naklejka nieściągnięta czy menu?

Oglądam sobie wybrane seriale 4K w Netflix. A na dole po prawej to jakaś naklejka, nieściągnięta do zdjęcia, fakt. emotka

Netflix spoko, wszak na zdjęciu reżimówka emotka
1 @gnieszk@ 0

Gość: kermit

#6518867 Napisano: 13.08.2018 22:55:09
edzia21 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Oglądam sobie wybrane seriale 4K w Netflix. A na dole po prawej to jakaś naklejka, nieściągnięta do zdjęcia, fakt. emotka

Netflix spoko, wszak na zdjęciu reżimówka  emotka

O to to emotka  Dziwny ten Netflix jakiś emotka