Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

violka88

#6510742 Napisano: 18.07.2018 13:32:16
Cieszę się z moich wygranych wakacji od dwóch tygodni odpoczywam sobie z rodzinką na afrykańskiej wyspie Sal należącej do Wysp Zielonego Przylądka Ocean Atlantycki jest cudowny️tutaj jest raj na ziemi

myla

#6510970 Napisano: 18.07.2018 22:05:11
myla napisał(a):

Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

Po tygodniu z synem kuzynki dziś bardzo się cieszę, że on jutro wraca do domu emotka

stamp2

#6510984 Napisano: 18.07.2018 22:34:28
myla napisał(a):

myla napisał(a):

Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

Po tygodniu z synem kuzynki dziś bardzo się cieszę, że on jutro wraca do domu  emotka

emotka emotka

mysia

#6511200 Napisano: 19.07.2018 14:30:02
Dziś cieszę się, że w ocenie komisji konkursowej zasłużyłam na nagrodę główną, pokonując kilku konkursowych wymiataczy emotka

taalvikki

#6511384 Napisano: 20.07.2018 00:24:23
myla napisał(a):

myla napisał(a):

Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

Po tygodniu z synem kuzynki dziś bardzo się cieszę, że on jutro wraca do domu  emotka


no to radość na całego. emotka
to ja się cieszę, że nie bawię się w takie podchody, tylko zabieram na wakacje tylko tych, których naprawdę chcę wziąć. 
0 0

donia7

#6511385 Napisano: 20.07.2018 00:26:57
taalvikki napisał(a):

myla napisał(a):

myla napisał(a):

Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

Po tygodniu z synem kuzynki dziś bardzo się cieszę, że on jutro wraca do domu  emotka


no to radość na całego. emotka
to ja się cieszę, że nie bawię się w takie podchody, tylko zabieram na wakacje tylko tych, których naprawdę chcę wziąć. 

myla chciała pewnie dobrze, ale dzieciak dał popalić emotka

myla

#6511398 Napisano: 20.07.2018 08:19:32


donia7 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

myla napisał(a):

myla napisał(a):

Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

Po tygodniu z synem kuzynki dziś bardzo się cieszę, że on jutro wraca do domu  emotka


no to radość na całego. emotka
to ja się cieszę, że nie bawię się w takie podchody, tylko zabieram na wakacje tylko tych, których naprawdę chcę wziąć. 

myla chciała pewnie dobrze, ale dzieciak dał popalić emotka

Dokładnie tak było jak pisze Donia7. Chłopak w kontaktach "okazjonalnych" jest bardzo sympatyczny jednak przy dłuższym przebywaniu z nim miałam go dosyć. Po prostutu coś mnie w nim drażniło.
A w temacie to dziś cieszę się, że wczoraj pojechał do domu.

calliope

#6511399 Napisano: 20.07.2018 08:37:17
Ja się cieszę, że jeszcze jako tako się trzymam i nie wyglądam na swój wiek. emotka Wczoraj jedna pani na przystanku oceniła mnie na 20-letnią dziewczyneczkę z warkoczykiem emotka oraz to, że udało mi się jeszcze dorwać tanio truskawki w C4.
0 0

stamp2

#6511400 Napisano: 20.07.2018 08:41:01
myla napisał(a):

donia7 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

myla napisał(a):

myla napisał(a):

Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

Po tygodniu z synem kuzynki dziś bardzo się cieszę, że on jutro wraca do domu  emotka


no to radość na całego. emotka
to ja się cieszę, że nie bawię się w takie podchody, tylko zabieram na wakacje tylko tych, których naprawdę chcę wziąć. 

myla chciała pewnie dobrze, ale dzieciak dał popalić emotka

Dokładnie tak było jak pisze Donia7. Chłopak w kontaktach "okazjonalnych" jest bardzo sympatyczny jednak przy dłuższym przebywaniu z nim miałam go dosyć. Po prostutu coś mnie w nim drażniło.
A w temacie to dziś cieszę się, że wczoraj pojechał do domu.

emotka emotka
0 0

atyde25

#6511705 Napisano: 21.07.2018 08:17:07
Dziś mam wielką radość bo cieszę się to za małe słowo.Wygrywając kilka lat temu patelnię na kuchnię indukcyjną nie myślałam,że kiedyś się przyda.Schowałam i tak sobie czekała i czekała.Dzięki temu ,że jej nie sprzedałam za jakieś marne grosze dziś mogłam ją wyjąć i usmażyć jajecznicę.Czuję,że wygrałam życie:)Co nie znaczy ,że chomikowanie wielu rzeczy w małym mieszkaniu w bloku bez piwnicy jest dobre hahahhah:)Ale jednak to mojej radości nie pomniejsza.Pozdrawiam innych "uzależnionych".
1 brucee 0

cudaczek121

#6511800 Napisano: 21.07.2018 18:52:44
Dziś cieszę się,że wróciłam wczoraj po 2 tygodniach z mamą i siostrzeńcem znad morza i mam jeszcze tydzień urlopu we Wrocławiu, a mama pojechała sobie na kilka dni nad jezioro, no więc w spokoju wypocznęemotka

agakaz2

#6512755 Napisano: 25.07.2018 05:51:46
Cieszę się że wygrałam bilety na mecz mąż z synem sobie pojadą, a ja dziś zamiast do pracy jadę sobie z córka na plan na ratunek 112 I jestem szczęśliwaemotka

buziolek

#6513302 Napisano: 26.07.2018 12:31:45
Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

ziolko

#6513323 Napisano: 26.07.2018 13:05:40
buziolek napisał(a):

Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

Daj znać, jak poszło emotka  
0 0

buziolek

#6513382 Napisano: 26.07.2018 14:15:19
ziolko napisał(a):

buziolek napisał(a):

Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

Daj znać, jak poszło emotka  

Nie udało sie, za duży stres , za drugim razem będzie lepiej emotka  

olunka

#6513383 Napisano: 26.07.2018 14:16:40
buziolek napisał(a):

ziolko napisał(a):

buziolek napisał(a):

Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

Daj znać, jak poszło emotka  

Nie udało sie, za duży stres , za drugim razem będzie lepiej emotka  

pierwsze koty za płoty:)

melissa

#6513414 Napisano: 26.07.2018 15:49:37
buziolek napisał(a):

ziolko napisał(a):

buziolek napisał(a):

Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

Daj znać, jak poszło emotka  

Nie udało sie, za duży stres , za drugim razem będzie lepiej emotka  

Tylko nie odpuszczaj:) Jeżdżę już od ... 18 lat i trudno mi sobie wyobrazić powrót do czasów sprzed zrobienia prawa jazdy. Mobilność to wolność i niezależność.
2 atyde25, nkba 0

buziolek

#6513420 Napisano: 26.07.2018 16:08:30
melissa napisał(a):

buziolek napisał(a):

ziolko napisał(a):

buziolek napisał(a):

Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

Daj znać, jak poszło emotka  

Nie udało sie, za duży stres , za drugim razem będzie lepiej emotka  

Tylko nie odpuszczaj:) Jeżdżę już od ... 18 lat i trudno mi sobie wyobrazić powrót do czasów sprzed zrobienia prawa jazdy. Mobilność to wolność i niezależność.

Nie odpuszczę bo bardzo podoba mi się jazda samochodem jako kierowca, ale strasznie byłam zestresowana, ręce mi latały
0 0

lola.lola

#6513426 Napisano: 26.07.2018 16:21:08
bruce napisał(a):

buziolek napisał(a):

ziolko napisał(a):

buziolek napisał(a):

Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

Daj znać, jak poszło emotka  

Nie udało sie, za duży stres , za drugim razem będzie lepiej emotka  

I tak Cię podziwiam emotka , ja do tej pory odwagi nie mam.  emotka

To tak samo jak ja... Wszyscy mi mówią jaka to wygoda itd a ja nie mogę się zmobilizować emotka  ale może kiedyś... emotka
1 brucee 0

delvitto

#6513428 Napisano: 26.07.2018 16:29:15
buziolek napisał(a):

ziolko napisał(a):

buziolek napisał(a):

Dzisiaj cieszę się ze o 13 mam egazmin na prawo jazdy. Od 12 lat planowałam sie zapisać. W tym roku się w końcu zdecydowałam. Trzymajcie kciuki emotka

Daj znać, jak poszło emotka  

Nie udało sie, za duży stres , za drugim razem będzie lepiej emotka  

mi się udało za 6 razem, i wcale się nie wstydzę do tego przyznać emotka  ważne że pokonałam wiele trudności i teraz jeżdżę emotka  powodzenia w dalszym etapie!
1 buziolek 0