Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

mczarna

#6507615 Napisano: 09.07.2018 20:05:06
Cieszę się dziś z wygranej III stopnia,walizek mam pod dostatkiem,już nie mam gdzie ich trzymać:D
0 0

Gość: kermit

#6507644 Napisano: 09.07.2018 21:22:13
dang21 napisał(a):

Wczoraj podczas spaceru najpierw znalzlam opakowanie Lay's z kodem, ktory wyslalam na loterie, a chwile pozniej znalazlam przy drodze w trawie telefon Lenovo. Mialam z nim jechac na policje, ale na szczescie zadzwonila wlascicielka i moglam jej oddac telefon do rak wlasnych emotka  Chciala mi dac znalezne, ale nie przyjelam, mowiac, ze mam nadzieje, ze kiedy sama kiedys zgubie telefon, ktos mi uczciwie go odda emotka

Życzę Ci tego, choć życie niestety to nie proste =
Znalazłam w sumie 2 telefony
1. Pierwszy na przystanku autobusowym (rozładowany więc kombinacje z przekładaniem karty, żeby znaleźć numer w stylu "dom"). Okazało się że właścicielka z innej miejscowości, nie ma jak przyjechać po telefon. Razem ze znajomym zawieźliśmy jej telefon do domu. Pani ze łzami w oczach dziękowała, bo telefon był w sumie niewiele wart, ale miała w nim sms-y od córki, która z tego co zrozumiałam zginęła w wypadku.
2. Drugi wypasiony koło boiska Orlik - oddany panu, który tam dyżurował. Zgubił jakiś dzieciak, przerażony, że czeka go bura w domu.
End niestety nie happy - po kilku miesiącach na jakiejś plenerowej imprezie zgubiłam swój telefon, oczywiście nie odzyskany, a później ukradziono mi w tramwaju portfel. Koniec.

agusia222

#6507947 Napisano: 10.07.2018 15:22:18
cieszę się że padadeszcz... tzn burza jest , bo nie muszę działki dziś podlewać emotka

mietowa

#6507978 Napisano: 10.07.2018 16:14:33
Mąż w końcu jedzie odebrać w Brico tajemniczą nagrodę, której nazwy nie wolno wymieniać pracownikom. Wyobrażam sobie, że zaciągną go w ciemny zakamarek sklepu, gdzie pragnąca zachować anonimowość osoba, skrywająca twarz pod przepastnym kapturem, powie:"Tylko nikomu ani słowa, proszę pamiętać" emotka
1 brucee 0

maria1980

#6507979 Napisano: 10.07.2018 16:20:57
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka Akcja ratunkowa w Tajlandii.  emotka emotka  Jeszcze troszkę  emotka  jeszcze 6 i trener  emotka

Patrzeć nie mogę na te dzieci. Cieszy mnie akcja i wyciągniecie już kilkorga emotka , ale jednocześnie zła jestem na takie narażanie, jak nie wiem co.  emotka Pewnie to starość emotka , ale tak mam: szału dostaję, jak głupota i lekkomyślność biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. emotka  

To tylko dzieci przecież(choć faktycznie nie usprawiedliwia ich to ),dobrze,że trener zaczął ich szukać i znalazł bo mogłoby się to skończyć gorzej .
Cieszę się ,że udało się ich wszystkich uratować -będą mieli nauczkę i co opowiadac wnukom ku przestrodze emotka

joan

#6508006 Napisano: 10.07.2018 16:51:02
mietowa napisał(a):

Mąż w końcu jedzie odebrać w Brico tajemniczą nagrodę, której nazwy nie wolno wymieniać pracownikom. Wyobrażam sobie, że zaciągną go w ciemny zakamarek sklepu, gdzie pragnąca zachować anonimowość osoba, skrywająca twarz pod przepastnym kapturem, powie:"Tylko nikomu ani słowa, proszę pamiętać"  emotka


Gorzej, jak mąż Cię weźmie na przetrzymanie i będzie milczał w kwestii nagrody! emotka
0 0

mietowa

#6508018 Napisano: 10.07.2018 17:11:51
joan napisał(a):

mietowa napisał(a):

Mąż w końcu jedzie odebrać w Brico tajemniczą nagrodę, której nazwy nie wolno wymieniać pracownikom. Wyobrażam sobie, że zaciągną go w ciemny zakamarek sklepu, gdzie pragnąca zachować anonimowość osoba, skrywająca twarz pod przepastnym kapturem, powie:"Tylko nikomu ani słowa, proszę pamiętać"  emotka


Gorzej, jak mąż Cię weźmie na przetrzymanie i będzie milczał w kwestii nagrody! emotka

Yhym, no nie - od razu zadzwonił z informacją o przepięknym dzbanku emotka .

estrelitta

#6508020 Napisano: 10.07.2018 17:16:08
A ja się cieszę, że byłam na cudownym koncercie Gunsów w Chorzowie i dzięki nim w miłych wspomnieniach wróciły najpiękniejsze lata mojego życia emotka  Trzy i pół godziny cudownej muzy i świetnych solówek Slasha emotka  Dali radę Panowie  emotka

nelunia

#6508028 Napisano: 10.07.2018 17:41:17
estrelitta napisał(a):

A ja się cieszę, że byłam na cudownym koncercie Gunsów w Chorzowie i dzięki nim w miłych wspomnieniach wróciły najpiękniejsze lata mojego życia emotka  Trzy i pół godziny cudownej muzy i świetnych solówek Slasha  emotka  Dali radę Panowie  emotka

O kurcze, ale ekstra. Też myślałam, żeby na nich pojechać, ale wyszło jak zawsze  emotka  Cieszę się , że udało Ci się wrócić choć na 3 godz. do przeszłości i świetnie się bawić. 
Przede mną koncert w Krakowie, znowu zobaczę wspaniały Iron Maiden i cieszę się, że zostało do koncertu niecałe 3 tyg. emotka

agakaz2

#6508183 Napisano: 11.07.2018 04:57:39
Cieszy mnie bezinteresowna pomoc niektórych osób z forum. Sama dużo pomagam (może nie tu) ale prywatnie więc to jest mile emotka
0 0

myla

#6509300 Napisano: 13.07.2018 22:50:21
Cieszę się, że zrobiłam przyjemność kuzynce i jej synowi i go wzięłam na wakacje. Mam nadzieję, że o tym nie zapomni i za jakieś 10 lat uszczęśliwi mnie i weźmie mojego syna do siebie  emotka

malutka456

#6509386 Napisano: 14.07.2018 14:22:06
własne zbiory, 23 duże słoiki emotka  sezon ogórkowy uważam za rozpoczęty emotka


dwaburekoty

#6509422 Napisano: 14.07.2018 17:38:07
Cieszę się, że są jeszcze ludzie z powołaniem na tym świecie. Jestem osobą wierzącą praktykującą. Spowiedź ma wymiar dla mnie nie tylko psychologicznego oczyszczenia, ale i duchowego uspokojenia. Trafiłam dzisiaj na księdza, który przeprowadził spowiedź w formie bardzo oczyszczającej rozmowy (aż się popłakałam), a nie w formie pokuty, jak to mieli w zwyczaju księża, na których często trafiłam do tej pory. 
A i jutro mam pierwszą rocznicę ślubu. Cieszę się, że trafiłam na mężczyznę, z którym cały rok to jakby najlepszy dzień w moim życiu emotka

delfinka101

#6509425 Napisano: 14.07.2018 17:50:36
cb656 napisał(a):

Dziś cieszy mnie deszcz, który pada od kilku dni i jeszcze ma zamiar jutro padać, roślinki odżyją; cieszę się, można kasować swoje wypowiedzi i cieszy mnie jeszcze to, że włączył mi się tryb "wena konkursowa" zamiast znanego wszystkim trybu "marudzenia", przez co nie omijają mnie nagrody (co cieszy w sposób oczywisty) i jeszcze mnie cieszy, że mnóstwo paragonów leży i czeka na wysłanie...
emotka emotka emotka :

Cieszy mnie twoja radość..może wreszcie przestaniesz byc stałym bywalcem wątku "wkurza mnie"
0 0

synk

#6509428 Napisano: 14.07.2018 17:59:05
cb656 napisał(a):

Dziś cieszy mnie deszcz, który pada od kilku dni i jeszcze ma zamiar jutro padać, roślinki odżyją; cieszę się, można kasować swoje wypowiedzi i cieszy mnie jeszcze to, że włączył mi się tryb "wena konkursowa" zamiast znanego wszystkim trybu "marudzenia", przez co nie omijają mnie nagrody (co cieszy w sposób oczywisty) i jeszcze mnie cieszy, że mnóstwo paragonów leży i czeka na wysłanie...
emotka emotka emotka emotka

Ciesz mnie że przestałeś być "Starym zgryźliwym tetrykiem"
1 androm 0

delfinka101

#6509433 Napisano: 14.07.2018 18:02:46
cb656 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Cieszy mnie twoja radość... może wreszcie przestaniesz byc stałym bywalcem wątku "wkurza mnie"

Wkurza mnie ... Nie, w zasadzie... emotka Ale nie lubię emotka gdy ktoś usiłuje dyrygować innymi  emotka
Będę się pojawiać tam, gdzie zechcę emotka i to tak często, jak będę mieć do tego powód i przyjdzie mi ochota. I nikomu nic do tego. A żale z powodu mojej obecności/nieobecności gdziekolwiek naprawdę mam w poważaniu ... Nieważne emotka No w każdym razie gdzieś tam mam emotka

Pomyliłeś wątki..tu jest wątki..Dziś cieszę się
  emotka   Ps i cieszy mnie iż deszcz jednak postanowił padać w innym miejscu a nad morzem jest piękna pogoda i można wygrzewać się na słoneczku. 
0 0

cudaczek121

#6509446 Napisano: 14.07.2018 18:37:35
Cieszę się, że  z pomocą siostrzena udało  mi się zsynchronizowac swój telefon i tablet w ten sposób,że  telefon sluzy mi jako Reuter i mogę przeglądać internet na wygranym tablecie mam tylko nadzieję,  że Plus nie naliczy mi za takie działanie dodatkowych kosztów. 
1 androm 0

taalvikki

#6509461 Napisano: 14.07.2018 20:28:36
dwaburekoty napisał(a):

Cieszę się, że są jeszcze ludzie z powołaniem na tym świecie. Jestem osobą wierzącą praktykującą. Spowiedź ma wymiar dla mnie nie tylko psychologicznego oczyszczenia, ale i duchowego uspokojenia. Trafiłam dzisiaj na księdza, który przeprowadził spowiedź w formie bardzo oczyszczającej rozmowy (aż się popłakałam), a nie w formie pokuty, jak to mieli w zwyczaju księża, na których często trafiłam do tej pory. 
A i jutro mam pierwszą rocznicę ślubu. Cieszę się, że trafiłam na mężczyznę, z którym cały rok to jakby najlepszy dzień w moim życiu emotka


o. to ja się cieszę, że są jeszcze prawdziwie wierzący ludzie, którzy takich księży doceniają. i cieszy mnie to nawet mimo tego, że sama jestem niewierząca. po prostu doceniam ludzką szczerość i głębię przekonań. emotka

dodatkowo gratuluję radości ze związku, zwłaszcza w czasach, gdy większość ludzi potrafi tylko na siebie wzajemnie narzekać. emotka

agakaz2

#6510712 Napisano: 18.07.2018 12:43:18
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że choć "liście z drzew spadają masłem na dół", to jednak zawsze znajdzie się powód do uśmiechu emotka emotka

agakaz2 napisał(a):

Bezdomny przyszedł poleżeć sobie u nas bo na dworze nie ma jak bo leje. Grzecznie poinformowano go że tu się nie leży, więc wziął i napisał na nas skargę no cudowny dzień 

No jest powód do uciechy emotka
Zapraszam można poleżeć bardzo mnie to cieszy
0 0