Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

koper

#6495239 Napisano: 06.06.2018 20:27:27
To cieszy bardziej niż jakakolwiek wygrana! Odebrałam wynik badania, z którego wynika, że po dwóch latach leczenia jestem zdrowa emotka emotka emotka

agakaz2

#6495243 Napisano: 06.06.2018 20:32:45
koper napisał(a):

To cieszy bardziej niż jakakolwiek wygrana! Odebrałam wynik badania, z którego wynika, że po dwóch latach leczenia jestem zdrowa  emotka emotka emotka

Super cieszę się z Tobą. Ja teraz po operacji czekam na wynik wyciętej tkanki emotka
1 koper 0

taalvikki

#6495247 Napisano: 06.06.2018 20:34:55
koper napisał(a):

To cieszy bardziej niż jakakolwiek wygrana! Odebrałam wynik badania, z którego wynika, że po dwóch latach leczenia jestem zdrowa  emotka emotka emotka


o, znam to, więc wiem, jaka to radość! cieszę się więc razem z Tobą! emotka
1 koper 0

taalvikki

#6495248 Napisano: 06.06.2018 20:36:13
agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. że niby ludzie mają dzieci, a potem się cieszą, gdy mogą się na parę godzin ich pozbyć? emotka
0 0

agakaz2

#6495250 Napisano: 06.06.2018 20:37:53
taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. 

Masz dzieci? Sąsiedzi spędzają cały czas wspólnie z dziećmi wyjścia i wszystko inne. Tu na dzień dziecka dostali bezcenne 4 godziny tylko dla siebie 
1 donia7 0

nelunia

#6495252 Napisano: 06.06.2018 20:44:43
agakaz2 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. 

Masz dzieci? Sąsiedzi spędzają cały czas wspólnie z dziećmi wyjścia i wszystko inne. Tu na dzień dziecka dostali bezcenne 4 godziny tylko dla siebie 

Jesteś niesamowita emotka , wygrałaś, oddałaś nagrodę i jeszcze cieszysz się, że ktoś miał chwilę wytchnienia od szarej codzienności.
Nie rozumiem ludzkiej czepliwościemotka , a cieszy mnie fakt, że są tacy ludzie jak Ty. 

agakaz2

#6495256 Napisano: 06.06.2018 20:56:05
nelunia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. 

Masz dzieci? Sąsiedzi spędzają cały czas wspólnie z dziećmi wyjścia i wszystko inne. Tu na dzień dziecka dostali bezcenne 4 godziny tylko dla siebie 

Jesteś niesamowita emotka , wygrałaś, oddałaś nagrodę i jeszcze cieszysz się, że ktoś miał chwilę wytchnienia od szarej codzienności.
Nie rozumiem ludzkiej czepliwości emotka , a cieszy mnie fakt, że są tacy ludzie jak Ty. 

Bo ich znam i wiem że jak każdy poświęcają dużo czasu dla dzieciaków, a że mogłam i ja przyczynić się do ich szczęścia to czemu nie. Ja też czasami coś dostaje to i lubię się odwdzięczyć. A Radość w ich oczach bezcenna. Nawet nie chcieli mi opowiadać jak było bym nie żałowała że nie poszłam,A ja im na to spoko wygram sobie coś lepszego emotka
2 aka, nelunia 0

79magda

#6495259 Napisano: 06.06.2018 21:14:24
taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. że niby ludzie mają dzieci, a potem się cieszą, gdy mogą się na parę godzin ich pozbyć? emotka

Myślę, że po prostu sformułowanie zostało użyte nieco niefortunnie...  że niby dla jednych Dzień Dziecka jest wtedy, jak nie umyją zębów, a dla innych, gdy się swoich pozbędą na 4 godziny. Tymczasem to naprawdę nie o pozbywanie się chodzi, tylko o obustronne korzyści  emotka wbrew pozorom każdemu dobrze robi, gdy czasem trochę potęskni - dzieci bardziej docenią, co mają na co dzień, a dorośli przypomną sobie jak to jest być znów tą lekko szaloną parą, która całuje się gdzie popadnie! I nie, to nieprawda, że dzieci zabijają w rodzicach radość życia, pozbawiając ich swobody itp. bo całować się można również przy nich, a i wyśmienicie bawić (nie znalazłam lepszego kompana do gry w statki czy kości, niż własna córka), to bardziej chodzi o takie totalne "niemyślenie" choć przez chwilę o tym, czy wzięło bluzę/zrobiło siku/chce pić/chce jeść/czy nie za późno/itd itp.

Choć ja tam i tak cieszę się, że nie muszę i nie lubię robić sobie Dnia Dziecka od własnego dziecka emotka
2 agakaz2, joan 0

koper

#6495274 Napisano: 06.06.2018 22:08:44
agakaz2 napisał(a):

koper napisał(a):

To cieszy bardziej niż jakakolwiek wygrana! Odebrałam wynik badania, z którego wynika, że po dwóch latach leczenia jestem zdrowa  emotka emotka emotka

Super cieszę się z Tobą. Ja teraz po operacji czekam na wynik wyciętej tkanki  emotka

Trzymam kciuki, żeby u Ciebie wieści były od razu pozytywne.
Mi 2 i pół roku temu, po zobaczeniu wyników i usłyszeniu diagnozy, świat się na chwilę zatrzymał. Ale dziś wszystko jest już OK!
 emotka

mietowa

#6495284 Napisano: 06.06.2018 22:33:05
taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. że niby ludzie mają dzieci, a potem się cieszą, gdy mogą się na parę godzin ich pozbyć? emotka

Buehehehe, jako matka dwojga pociech powiem tak: dokladnie, po stokroc tak jest emotka . Wskoczylabym za tych szatanow w ogien i dalabym sie za nich pokroic, ale jakze cudnie czasem wyslac ich na troche gdzies i zatesknic emotka

donia7

#6495285 Napisano: 06.06.2018 22:39:38
taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. że niby ludzie mają dzieci, a potem się cieszą, gdy mogą się na parę godzin ich pozbyć? emotka

tak, dokładnie tak jest. Własne dzieci wysysają z rodziców resztki energii i my z mężem cieszymy się,gdy na godzinę wyskoczymy sami do sklepu, albo w końcu wieczorem padną...Ale to nie znaczy, że się ich nie kocha. Ja miewam tak, że nieraz zatęsknię nawet jak są w szkole/przedszkolu...
Ale też byłam 3 miesiące z nimi sama, bo mąż był w delegacji i dały mi nieźle popalić...

bezaczek7

#6495292 Napisano: 06.06.2018 23:06:53
Z usmiechu od losu, malego bonusu gotowkowego, ze sa jeszcze na swiecie tacy pozytywni ludzie, jak pewna nowo poznana osoba.
0 0

agakaz2

#6496175 Napisano: 09.06.2018 16:23:33
bruce napisał(a):

Bardzo mnie cieszy, że często jednak człowiek człowiekowi człowiekiem emotka :
https://www.faceb...674191029449344/?t=6

Dzieci wiele potrafią
1 brucee 0

taalvikki

#6496217 Napisano: 09.06.2018 21:08:03
mietowa napisał(a):

taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. że niby ludzie mają dzieci, a potem się cieszą, gdy mogą się na parę godzin ich pozbyć? emotka

Buehehehe, jako matka dwojga pociech powiem tak: dokladnie, po stokroc tak jest  emotka . Wskoczylabym za tych szatanow w ogien i dalabym sie za nich pokroic, ale jakze cudnie czasem wyslac ich na troche gdzies i zatesknic emotka


ja mam trójkę pociech. takich kocich. i, mimo, że czasem jestem wykończona wynoszeniem ich odchodów, to jednak nigdy, przenigdy, nie cieszę się na myśl, że będę bez nich przez parę godzin, czy dni (pomijam chwile intymnych zbliżeń, kiedy koty są w pokoju obok ^^). ale widocznie różnie to bywa. emotka

------------------------------------------------------------------

a dziś cieszę się, że najbliższy mnie mały sklepik wywiesił kartkę "otwarte w KAŻDĄ niedzielę". nie dajmy się państwu, które chce decydować za nas nawet o o tym, kiedy mamy sprzedawać czy kupować! emotka

agakaz2

#6496230 Napisano: 09.06.2018 21:54:03
taalvikki napisał(a):

mietowa napisał(a):

taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. że niby ludzie mają dzieci, a potem się cieszą, gdy mogą się na parę godzin ich pozbyć? emotka

Buehehehe, jako matka dwojga pociech powiem tak: dokladnie, po stokroc tak jest  emotka . Wskoczylabym za tych szatanow w ogien i dalabym sie za nich pokroic, ale jakze cudnie czasem wyslac ich na troche gdzies i zatesknic emotka


ja mam trójkę pociech. takich kocich. i, mimo, że czasem jestem wykończona wynoszeniem ich odchodów, to jednak nigdy, przenigdy, nie cieszę się na myśl, że będę bez nich przez parę godzin, czy dni (pomijam chwile intymnych zbliżeń, kiedy koty są w pokoju obok ^^). ale widocznie różnie to bywa. emotka

------------------------------------------------------------------

a dziś cieszę się, że najbliższy mnie mały sklepik wywiesił kartkę "otwarte w KAŻDĄ niedzielę". nie dajmy się państwu, które chce decydować za nas nawet o o tym, kiedy mamy sprzedawać czy kupować! emotka

Ha ha ha niektórzy to tak kociaki kochają że robią te rzeczy przy nich więc ten tego cieszę się że czasami dzieci są daleko !
1 brucee 0

joasiunia

#6496412 Napisano: 11.06.2018 06:36:51
1. Wreszcie nastał miły chłodek, bo pada emotka  2. Dzieci śpią, więc jest mega cicho emotka  3. Poranna kawa w takich okolicznościach to rzadkość, więc delektuję się chwilą emotka  4. Przy okazji ogarniam konkursowe zaległości. Ach, te konki!  Ileż one wnoszą w moją szaro-burą zawodową rzeczywistość emotka  Niczym businesswomen ogarniam faktury, rachunki, maile, oświadczenia, koncepcje, teksty,  plan pracy na ten tydzień.  Uwielbiam! emotka emotka

Claudia77

#6496413 Napisano: 11.06.2018 06:47:46
joasiunia napisał(a):

1. Wreszcie nastał miły chłodek, bo pada emotka  2. Dzieci śpią, więc jest mega cicho emotka  3. Poranna kawa w takich okolicznościach to rzadkość, więc delektuję się chwilą emotka  4. Przy okazji ogarniam konkursowe zaległości. Ach, te konki!  Ileż one wnoszą w moją szaro-burą zawodową rzeczywistość emotka  Niczym businesswomen ogarniam faktury, rachunki, maile, oświadczenia, koncepcje, teksty,  plan pracy na ten tydzień.  Uwielbiam!  emotka emotka

też tak właśnie mam jak Ty...więc podelektujemy się tą ciszą i kawą razem emotka

mysia

#6496558 Napisano: 11.06.2018 14:48:14
Claudia77 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

1. Wreszcie nastał miły chłodek, bo pada emotka  2. Dzieci śpią, więc jest mega cicho emotka  3. Poranna kawa w takich okolicznościach to rzadkość, więc delektuję się chwilą emotka  4. Przy okazji ogarniam konkursowe zaległości. Ach, te konki!  Ileż one wnoszą w moją szaro-burą zawodową rzeczywistość emotka  Niczym businesswomen ogarniam faktury, rachunki, maile, oświadczenia, koncepcje, teksty,  plan pracy na ten tydzień.  Uwielbiam!  emotka emotka

też tak właśnie mam jak Ty...więc podelektujemy się tą ciszą i kawą razem emotka

OOoo też uwielbiam tylko mój nowy mały szef ogranicza mi trochę moją pracę emotka
Ja dziś cieszę się, że moja siostra już totalnie wkręciła się w konkursy emotka Dziś posłała mi TABELKI z wykazem konkursów,daty, co kupić, gdzie.. Dzwoni i mówi, że było coś z Knorra. Ja na to, że nie pamiętam. Siostra: Wpisz w ekonkursy emotka Czekam, aż do forum dołączy emotka emotka

cudaczek121

#6496598 Napisano: 11.06.2018 16:26:28
Cieszę się, że wczoraj na wrocławskim Placu Solnym uczestniczyłam w akcji "Daję głowę" i za symboliczne 20 zł dałam sobie obciąć trochę włosów, na specjalnym rowerze "wypedałowałam" sobie szklankę soku już po ścięciu włosów emotka Swoją drogą nigdy nie stałam w kolejce do fryzjera ponad 2 godzinyemotka No i chyba jakiś tam efekt jest, bo nawet moja siostra się pytała, czy u fryzjera byłam emotka Ogólnie akcję popieram i oceniam bardzo pozytywnie.
Rozdawali tam także za darmo butelki wody niegazowanej i parasole chroniące przed słońcem. W pewnym momencie tych parasoli już zabrakło, więc jedna z koordynatorek akcji poprosiła, aby osoby, które już będą bliżej sceny, na której 20 fryzjerów ścinało ludzi, po prostu oddało te parasole np. kobietom z dziećmi. Podeszła w tym celu do zadbanej kobiety i elegancko wyglądającego mężczyzny z prośbą o oddanie parasola, skoro ani pan ani pani nie stoją w kolejce w celu wsparcia akcji charytatywnej. Na co tamta pani stwierdziła,że ona zaraz wraca do kolejki, więc parasol jest jej niezbędny. Owa "dama" po kilku minutach, gdy już odeszła od niej dziewczyna pytająca o możliwość oddania parasola z powrotem, odeszła z tym parasolem w swoją stronę i najwidoczniej wcale nie miała zamiaru nikogo wspieraćemotka Ja i inne osoby stojące w kolejce byliśmy zniesmaczeni taką postawą.Naprawdę to niepojęte, że ktoś w tak bezczelny sposób chce się połakomić na parasol z logo jakiejś tam firmy wart parę złotych emotka

donia7

#6496608 Napisano: 11.06.2018 16:59:24
cb656 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Ja dziś cieszę się, że moja siostra już totalnie wkręciła się w konkursy emotka Dziś posłała mi TABELKI z wykazem konkursów,daty, co kupić, gdzie.. Dzwoni i mówi, że było coś z Knorra. Ja na to, że nie pamiętam. Siostra: Wpisz w ekonkursy emotka Czekam, aż do forum dołączy emotka emotka

emotka emotka szok. Super. emotka emotka

czekasz już na nią? emotka
0 0