Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

jackk76

#6487718 Napisano: 08.05.2018 23:00:16
edzia21 napisał(a):

cb656 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Spontanicznie zamówiłem last minute do Egiptu, dostałem urlop - ale mi tego było trzeba po stresie w ostatnich tygodniach  emotka

emotka hurra, jak mnie to cieszy! emotka emotka




....jednego do rywalizacji konkursowej mniej, przynajmniej na dwa tygodnie emotka emotka

...dobrze, żeby jeszcze JAKIEŚ fajne konki były na horyzoncie i można było to wykorzystać, ale niestety  emotka

Auchan, ale mam nadzieję wysłać choć jedno zgłoszenie  emotka , żeby się impreza zwróciła emotka

jackk76

#6487727 Napisano: 08.05.2018 23:35:21
cb656 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cb656 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Spontanicznie zamówiłem last minute do Egiptu, dostałem urlop...

...jednego do rywalizacji konkursowej mniej, przynajmniej na dwa tygodnie

...dobrze, żeby jeszcze JAKIEŚ fajne konki były na horyzoncie i można było to wykorzystać, ale niestety

Nie znasz terminu urlopu, a tylko defektyzm szerzysz - jak by to Smoleń powiedział emotka

Pomimo że jesteś taki jaki jesteś - I tak Cię lubię  emotka  Pewnie tego nie zrozumiesz ... teraz tego nie zrozumiesz.
0 0

jackk76

#6487731 Napisano: 09.05.2018 00:04:19
emotka cb656 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Pomimo że jesteś taki jaki jesteś - I tak Cię lubię  emotka  Pewnie tego nie zrozumiesz ... teraz tego nie zrozumiesz.

Nie wszystko jestem w stanie zrozumieć, to fakt. Ale że można mnie lubić - ooo, tak! Oczywiście emotka Jestem przecież "do rany przyłóż". Tylko tak mało osób zdaje sobie z tego sprawę... emotka
Tym bardziej cieszy takie niespodziewane wyznanie emotka Dziękuję emotka

0 0

joasiunia

#6488482 Napisano: 11.05.2018 11:07:07
Cieszy mnie, że Poczta Polska ma dziś ewidentnie DOBRY DZIEŃ. List wczoraj wysłany już jest na miejscu, wydany do doręczenia. Trasa, którą ostatnio taki sam list pokonał w półtora tygodnia, tym razem zajęła im jeden dzień emotka emotka emotka Nie wiem jak na Was, ale na mnie zrobili wrażenie emotka emotka
0 0

agakaz2

#6488493 Napisano: 11.05.2018 11:35:20
Tak ogólnie dziś mnie wszystko bawi emotka  niektóre teksty osób emotka i wogóle jest pięknie. 
20 lat pracy minęło w jednej instytucji jeszcze 20 I emerytura. Wszystko mnie cieszy

trebor1

#6488715 Napisano: 11.05.2018 20:02:46
cb656 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Pomimo że jesteś taki jaki jesteś - I tak Cię lubię  emotka  Pewnie tego nie zrozumiesz ... teraz tego nie zrozumiesz.

Nie wszystko jestem w stanie zrozumieć, to fakt. Ale że można mnie lubić - ooo, tak! Oczywiście emotka Jestem przecież "do rany przyłóż". Tylko tak mało osób zdaje sobie z tego sprawę... emotka
Tym bardziej cieszy takie niespodziewane wyznanie emotka Dziękuję emotka

cieszę się z... tego, że na moich oczach rodzi się taka piękna relacja! emotka

awi

#6488943 Napisano: 13.05.2018 10:25:11
Cieszę się że jest taka akcja
https://www.faceb...ieszonakawaofficial/
0 0

cudaczek121

#6489344 Napisano: 14.05.2018 16:30:38
Cieszę się z absolutnie fantastycznego wypadu do Zieleńca na panieński weekend mojej koleżankiemotka Godne polecenia są tamtejsze Apartamenty Leśne- bardzo klimatyczne miejsce emotka Cieszę się także z tego, że dziś rano moi rodzice wyjechali na dwa tygodnie na Morze Jońskie- jejku, jak ja odpocznę psychicznie emotka

moskala22

#6489427 Napisano: 14.05.2018 19:43:50
Ja wiem że w dniu Komunii Św. to nie prezenty są najwazniejsze, ale gdy podliczyliśmy z synem pieniązki i powiedziałam mu że uda mu się spełnić największe jego marzenie, to Kubuś tak się popłakał że i mi pociekły łezki. W ogóle wczoraj co chwilę widziałam że się wzrusza, a w kościele stał tak dumnie i w ogóle wyglądał pięknie...

agakaz2

#6489429 Napisano: 14.05.2018 19:49:53
moskala22 napisał(a):

Ja wiem że w dniu Komunii Św. to nie prezenty są najwazniejsze, ale gdy podliczyliśmy z synem pieniązki i powiedziałam mu że uda mu się spełnić największe jego marzenie, to Kubuś tak się popłakał że i mi pociekły łezki. W ogóle wczoraj co chwilę widziałam że się wzrusza, a w kościele stał tak dumnie i w ogóle wyglądał pięknie...

Co racja to racja. Moja córka jak chciała policzyć ile dostała to się zalamałam lecz rodziny się nie wybiera. Kupiliśmy jej dziś hulajnoge i radość jej bezcenna. To mnie cieszy A rodzina dołuje
1 benasia 0

kalmia86

#6490600 Napisano: 18.05.2018 11:53:56
Dziś jak codzień cieszę się oglądając zdjęcia w wątku 'Zdjęcia waszych wygranych". Uwielbiamte zdjęcia. Strasznie mnie to nakręca!

cudaczek121

#6490615 Napisano: 18.05.2018 12:40:52
Dziś cieszę się,że osoba, którą znam tylko z tego forum,ale nigdy nie miałam okazji poznać jej osobiście, oddała mi pieniążki emotka Szkoda tylko,że czasem osoby, które są mi osobiście znane, mają z tym problem emotka

mczarna

#6491732 Napisano: 23.05.2018 22:14:54
cb656 napisał(a):

Ufff, zebrałem się w sobie i uporządkowałem wreszcie pojemnik z paragonami emotka Dalibóg, co tam robiły paragony jeszcze z 2016 roku, tego nie wiem emotka Ach, jak teraz przejrzyście na półce... emotka

Półka,a nie zamrażalnik?? emotka

mczarna

#6491742 Napisano: 23.05.2018 22:54:51
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ufff, zebrałem się w sobie i uporządkowałem wreszcie pojemnik z paragonami (...)  Ach, jak teraz przejrzyście na półce... emotka

Półka, a nie zamrażalnik?? emotka

Tak, półka. Zamrażalnik mam malutki, w całości zajęty mięsem ze wsi. I warzywami na patelnię Hortexu. Bez mrożonki himalajskiej co prawda.
Na półce stoją szklane bibeloty - takie wiesz, różnego rodzaju pojemniczki, a to znaleziony urwany guzik wrzucę, a to jakiś gadżet, o którym chwilowo nie wiem, co zrobić, a to paragon konkursowy... I tak się zapełniały, zapełniały... Wyglądało to kijowo, nawet mnie już zaczynało drażnić. Stąd decyzja o uporządkowaniu emotka

To było napisać,że uporządkowałeś guziczki i inne bibeloty,a nie paragony:P Paragony to nie bibeloty-to rzecz święta w naszym gronie!A ich miejsce jest tam gdzie powinno,nie na półceemotka
0 0

trebor1

#6491746 Napisano: 23.05.2018 23:52:44
cieszę się z takiej oto sytuacji:w Kauflandzie na eksponowanym miejscu między koszem, a bujanym samochodzikiem na monety, ukazał się moim oczom taki widok...... no nie ktoś szarga moje "dobre Imię"! i to w Imię czego! w Imię Ojca i Syna niech mnie ktoś powstrzyma... !ale dogadałem się z nimi (przy kawie oczywiście), że ilekroć ktoś z forum będzie chciał się napić za free -  to wystarczy, że wciskając na przemian mleko - cukier trzy razy, wyszepce: Jak dasz kawy, to trebor nie założy sprawy...a potem to już wedle uznania...z tym, że dodatkowy cukier za dopłatą i trzeba mieć trzy konkursy w bazie

taalvikki

#6491756 Napisano: 24.05.2018 00:50:11
agakaz2 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Ja wiem że w dniu Komunii Św. to nie prezenty są najwazniejsze, ale gdy podliczyliśmy z synem pieniązki i powiedziałam mu że uda mu się spełnić największe jego marzenie, to Kubuś tak się popłakał że i mi pociekły łezki. W ogóle wczoraj co chwilę widziałam że się wzrusza, a w kościele stał tak dumnie i w ogóle wyglądał pięknie...

Co racja to racja. Moja córka jak chciała policzyć ile dostała to się zalamałam lecz rodziny się nie wybiera. Kupiliśmy jej dziś hulajnoge i radość jej bezcenna. To mnie cieszy A rodzina dołuje


dołuje, bo nie rzuciła kasą? o losie. skandal. 

dziś cieszę się więc z tego, że jeszcze są tacy, którzy nie chcą policzyć, tylko przeżyć.
2 ace, onmyown 0

agakaz2

#6491768 Napisano: 24.05.2018 07:17:29
taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Ja wiem że w dniu Komunii Św. to nie prezenty są najwazniejsze, ale gdy podliczyliśmy z synem pieniązki i powiedziałam mu że uda mu się spełnić największe jego marzenie, to Kubuś tak się popłakał że i mi pociekły łezki. W ogóle wczoraj co chwilę widziałam że się wzrusza, a w kościele stał tak dumnie i w ogóle wyglądał pięknie...

Co racja to racja. Moja córka jak chciała policzyć ile dostała to się zalamałam lecz rodziny się nie wybiera. Kupiliśmy jej dziś hulajnoge i radość jej bezcenna. To mnie cieszy A rodzina dołuje


dołuje, bo nie rzuciła kasą? o losie. skandal. 

dziś cieszę się więc z tego, że jeszcze są tacy, którzy nie chcą policzyć, tylko przeżyć.

Tak bo policzyć mogła sobie ile ptasiego mleka jest w opakowaniu. 
A w temacie cieszy mnie że dziś czwartek
0 0

bezaczek7

#6492155 Napisano: 24.05.2018 23:00:13
Cieszę się, że telefon, po entym upadku, ma tylko pękniętą po długości szybkę, ale wszystko działa. Oby tak pozostało, bo on jest/był naprawdę nie do zdarcia, jak na smartfon. Kafelki go nie pokonały, na panele zerkał z rozbawieniem, za to kostka chodnikowa taka drobna okazała się godnym przeciwnikiem. Czekam teraz na wygranie telefonu albo gotówki na telefon emotka

notta

#6492161 Napisano: 24.05.2018 23:15:51
bezaczek7 napisał(a):

Cieszę się, że telefon, po entym upadku, ma tylko pękniętą po długości szybkę, ale wszystko działa. Oby tak pozostało, bo on jest/był naprawdę nie do zdarcia, jak na smartfon. Kafelki go nie pokonały, na panele zerkał z rozbawieniem, za to kostka chodnikowa taka drobna okazała się godnym przeciwnikiem. Czekam teraz na wygranie telefonu albo gotówki na telefon emotka

Ha! A ja na dzien dziecka juz sobie kupilam nowego samsunga a8 emotka . Teraz sie ciesze, ze testuje
1 bezaczek7 0

mietowa

#6492210 Napisano: 25.05.2018 10:02:16
Że sąsiad w podzięce za pożyczenie fotelika samochodowego dla wnuczka przyniósł ptasie mleczko wedla - loteryjne emotka . Nawet nie wie, że ten gest był podwójnie miły emotka