Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

joan

#6482123 Napisano: 16.04.2018 09:44:04
bruce napisał(a):

Leje, jak z cebra, od wczesnego ranka jest wyjątkowo ciepło, dookoła kwitnie wszystko, co tylko o tej porze może emotka , wszędzie zielono, świeżo, pachnąco - rany, jak mnie cieszy co roku taka prawdziwa, mokra, prawdziwie polska wiosenka!  emotka emotka


... i jeszcze ptaków cała masa za oknem deszczowe prowadzi rozmowy - mogę ich słuchać bez końca emotka

bandit

#6482264 Napisano: 16.04.2018 17:54:05
0,20 zł (słownie 20 groszy) - wygrana jako reklamacja przesyłki pocztowej az 4 krotne nie dostarczenie listu poleconego - wypłata przekazem pocztowym przez Pocztę Polską

notta

#6482285 Napisano: 16.04.2018 19:09:31
bandit napisał(a):

0,20 zł (słownie 20 groszy) - wygrana jako reklamacja przesyłki pocztowej az 4 krotne nie dostarczenie listu poleconego - wypłata przekazem pocztowym przez Pocztę Polską

ha! a ja dostałam w zeszłym tygodniu 20,40zł przelewik na konto za reklamację na poczcie polskiej za zwrot kosztów przesyłki i jej zwrot. Paczka z książką szła kilka dni do adresatki, została awizowana i na następny dzień od awiza już zwrócona  emotka
0 0

awi

#6482332 Napisano: 16.04.2018 21:08:36
ivanotta napisał(a):

ha! a ja dostałam w zeszłym tygodniu 20,40zł przelewik na konto za reklamację na poczcie polskiej za zwrot kosztów przesyłki i jej zwrot. Paczka z książką szła kilka dni do adresatki, została awizowana i na następny dzień od awiza już zwrócona  emotka

Moja szła jeden dzień do mnie.  emotka Kiedyś nadałam przesyłkę (do kogoś) a następnego dnia listonosz mi ją przyniósł (awizo). Co się okazało? Pani pomyliła adresy nadawcy i odbiorcy ale dzielnie wzięła na siebie ponowne koszty wysyłki. Mnie to bardziej rozbawiło niż wkurzyło, chociaż musiałam iść na pocztę, takie pomyłki świadczą o tym, że jeszcze nie żyjemy w świecie nieomylnych robotów emotka
1 defed 0

Niebieska_Laguna

#6482490 Napisano: 17.04.2018 12:41:19
Cieszę się, że po ponad tygodniu nieprzyjemnych życiowych perypetii wracam powoli do konkursowego świata emotka Przez ten czas wiele paragonów mi przepadło, wiele konkursów zakończyło się bez mojego udziału, ale mam nadzieję, że czekają na mnie jeszcze jakieś fajne nagrody emotka

moniazr

#6482515 Napisano: 17.04.2018 13:10:16
Cieszę się, że firma IQ Marketing, po mojej reklamacji kodu Crocs, który nie działał, wysłała mi błyskawicznie nowy kod na buty emotka

kreatia

#6482811 Napisano: 18.04.2018 11:53:08
oj, cb656, bardzo nie zgodzę się z Twoją interpretacją emotka  pisanie "pod jury", w sposób mega "komercyjny", czyt. "dodajulubieniowy" nie ma związku z moralnością  emotka  to jest nauka: ekonomia - prawo popytu i podaży emotka  tylko tyle i aż tyle.

dziś cieszę się, że przed nami dużo wyników emotka
0 0

kreatia

#6482815 Napisano: 18.04.2018 11:59:28
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pisanie "pod jury", w sposób mega "komercyjny", czyt. "dodajulubieniowy" nie ma związku z moralnością 

Przecież jest związek z moralnością - jednoznacznie negatywny emotka

ha! ekonomia jest niemoralna. zlikwidujmy gospodarkę, bo istnienie podmiotów uzależnione jest od przynoszenia zysków emotka  złe firmy. złe.
0 0

zaczytana-pola

#6483111 Napisano: 19.04.2018 12:13:33
Dziś cieszę się, że mój tekst przeszedł do finału w konkursie Piórko 2018. Bardzo się cieszę, dla mnie to ogromne wyróżnienie emotka

jokan

#6483336 Napisano: 19.04.2018 22:50:52
że w odpowiedzi napisałam do klienta tak samo jak on do mnie (on pierwszy zaczął): dużą, drukowaną, pogrubioną i czerwoną czcionką...a co, niech wie, że ja też tak potrafię:)
2 kreatia, andii 0

pawelkoo

#6483415 Napisano: 20.04.2018 10:46:43
Dziś cieszę się, że kilka dni temu oddałem swój szpik i podarowałem komuś szansę na drugie życie  emotka  

taalvikki

#6483426 Napisano: 20.04.2018 11:09:49
kreatia napisał(a):

cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pisanie "pod jury", w sposób mega "komercyjny", czyt. "dodajulubieniowy" nie ma związku z moralnością 

Przecież jest związek z moralnością - jednoznacznie negatywny emotka

ha! ekonomia jest niemoralna. zlikwidujmy gospodarkę, bo istnienie podmiotów uzależnione jest od przynoszenia zysków emotka  złe firmy. złe.


ale w gospodarce też są jakies zasady etyczne. bo np. za ludzkie mięso niektórzy by byli w stanie sporo zapłacic, ale jakoś nie można go nabyć w masarniach. podobnie z futrami - niby zysk i można, ale jakoś tego nie popieram, jak i spora grupa innych osób.

poza tym fakt, ze łatwo można zarobić na idiotach, nie znaczy, że nalezy to robić i że to jest fajne oraz przyjemne. owszem, mozna pisać tandetne romansidła, ale można tez próbować wpływać swoją twórczością na to, by gust ogólny jednak wspiął się na poziom wyżej.

więc... czy pisanie więc pod jury jest samo w sobie niemoralne? nie jest (bo w sumie jakieś obiektywnie wielkiej krzywdy wprost nie robi). ale jakiś tam związek z moralnością ma, bo różnie mozemy moralnie oceniać swoje czy czyjeś działania. w ogóle, według mnie, każde ludzkie działanie ma jakiś związek z moralnością ^^

tak, czy tak, zdecydowanie jest mi niemiło, gdy wygram cos jakimś żalosnym goownem, a miło, gdy jury nagrodzi kreatywną odpowiedź - nawet jeżeli to nie jest moja odpowiedź. ale cóż, taka tam idealistka trochę ze mnie.

-------------------------------------

a dziś cieszę się z tego, że wstałam o 9, a nie o 12 i że kurier właśnie dostarczył zapas żwiru dla kotów. o.
1 myla 0

dwaburekoty

#6483648 Napisano: 21.04.2018 11:57:06
Nie mam ostatnio czasu na forum i na konkursy. Ale tą refleksją postanowiłam się podzielić.

Youtube jakoś dziwnym trafem przeniósł mnie 9 lat wstecz. Całkiem przypadkiem odtworzył: "come on and save me I'm losing my touch...". I oto widzę siebie: zakompleksioną studentkę I roku Ekonomii na UEPie jadącą przepełnioną, stara, ogórkową 9 spod Starego Browaru na Dębiec. Widzę przed sobą ciemną przyszłość, bo o ile na zbliżającym się egzaminie z Makroekonomii znajdę w tych ch*le*nych przepływach międzygałęziowych bułkę, to z twarożkiem sobie nie poradzę. I z upływem kolejnych części piosenki widzę przekrój ostatniej dekady: kolejne miłości, podróży, imprezy, zrealizowane plany (nawet te najbardziej szalone) i myślę: kurczę, ale ja miałam fenomenalne życie. Jakie ja MAM cudowne życie! I jeśli to prawda, że sukces jest wynikiem podejmowania tych dobrych decyzji, to muszę powiedzieć, że świadomie lub trochę mniej, zawsze wybierałam właściwie.
To cudowne uczucie.

jagatu

#6483713 Napisano: 21.04.2018 18:38:04
cieszę się z warsztatów kulinarnych z Casillero del Diablo z Grzegorzem Łapanowskim - było SUPER!!!! - a tak bardzo nie chciało mi się jechać do stolicy

agakaz2

#6483717 Napisano: 21.04.2018 19:04:35
Cudownej pogody i tego że po dwóch latach wsiadlam na rower uffemotka

katarynka-199

#6485128 Napisano: 26.04.2018 12:30:14
Dziś dostaliśmy informację z Urzędu Miasta o zakwalifikowaniu naszego Syna do przedszkola tuż obok bloku, do którego nie dostał się w pierwszym wyborze!

Radość największa! 
Czterolatek, który rozpocznie kolejny ważny etap w swoim życiu! 

Najlepsza wygrana w kończącym się miesiącu! Nie ważne, że w świecie konkursowym zaliczyłam wiele porażek. 
Wygrałam to o czym marzyłam Ja, Mąż i Nasz Syn!! emotka

1mariusz

#6486057 Napisano: 30.04.2018 21:51:29
Że po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!!Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...   Aż się zastanawiałam ,czy nie wpisać tego w MDW ?!emotka
1 agakaz2 0

1mariusz

#6486069 Napisano: 30.04.2018 22:40:58
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!! Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...

Dziś cieszę się, że mieszkam w jakimś w miarę normalnym mieście, gdzie ta procedura przebiega zwykłym trybem i bez znajomości gotowy paszport dostaję do ręki w dwa tygodnie od złożenia wniosku, jeszcze z uprzejmym powiadomieniem przez telefon "Zapraszamy do odbioru, książeczka czeka, udało się skrócić cykl". emotka

Gdy zobaczyliśmy ten kłębiący się tłum pod drzwiami.Mąż z przerażeniem stwierdził:czasem nie graj o wyjazd do Rosji!!
Cebuś-powiem tak:ZAZDROSZCZĘ!!
0 0

ace

#6486072 Napisano: 30.04.2018 22:45:57
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!! Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...

Dziś cieszę się, że mieszkam w jakimś w miarę normalnym mieście, gdzie ta procedura przebiega zwykłym trybem i bez znajomości gotowy paszport dostaję do ręki w dwa tygodnie od złożenia wniosku, jeszcze z uprzejmym powiadomieniem przez telefon "Zapraszamy do odbioru, książeczka czeka, udało się skrócić cykl". emotka

Kurcze ja jak swój wyrabiałam to bez kolejek, a odbiór po 9 dniach... Jak to mój kolega się śmieje, jedyny urząd w Polsce w którym wszystko idzie szybko i sprawnie emotka Takie miłe wspomnienie o Polsce po wyemigrowaniu emotka
0 0

radosna

#6486100 Napisano: 01.05.2018 08:24:06
Mało powiedziane, że się cieszę. Jestem taka radosna, ze jest maj i cudowna wiosna!
Niech maj trwa pół roku, a umrę ze szczęścia emotka