Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

synk

#6472695 Napisano: 13.03.2018 18:25:45
cb656 napisał(a):

Cieszę się z oznak nieuchronnie nadchodzącej wiosny. Pierwszych pięć kluczy do sejfu, gdzie ukrywa się nowa pora roku, już się pokazało... emotka emotka

ptaszyska raczej uciekają przed nadchodzącymi mrozami. Wschód Polski będzie mieć nawet -15 w nocy.
0 0

nkba

#6472704 Napisano: 13.03.2018 19:09:23
cb656 napisał(a):

Cieszę się z oznak nieuchronnie nadchodzącej wiosny. Pierwszych pięć kluczy do sejfu, gdzie ukrywa się nowa pora roku, już się pokazało... emotka emotka

U mnie też już w weekend latały emotka i pierwsze krokusiki już są w ogrodzie emotka i moje pszczółki się obudziły emotka I w ogóle jest wiosennie emotka o mrozie nawet nie chcę myśleć emotka
0 0

zaczytana-pola

#6473888 Napisano: 16.03.2018 19:12:02
Dziś cieszę się, że przede mną wolny od zajęć weekend. Patrzę na to, co dzieje się na drogach i na opóźnienia i odwołania pociągów w stolicy. Chociaż raz pechowca ominie największy armagedon emotka A jutro lepimy bałwana emotka

chochliczka

#6474061 Napisano: 17.03.2018 19:36:53
Cieszę się, że pomimo zapowiadanego śniegu na weekend prognoza się nie sprawdziła,Co prawda mrozi i wieje,ale chociaż jest sucho emotka
1 calliope 0

calliope

#6474063 Napisano: 17.03.2018 19:48:08
chochliczka napisał(a):

Cieszę się, że pomimo zapowiadanego śniegu na weekend prognoza się nie sprawdziła,Co prawda mrozi i wieje,ale chociaż jest sucho  emotka

U nas dla odmiany od wczoraj ciągle pada śnieg i nie chce przestać emotka

taalvikki

#6474104 Napisano: 17.03.2018 22:52:34
zaczytana-pola napisał(a):

Dziś cieszę się, że przede mną wolny od zajęć weekend. Patrzę na to, co dzieje się na drogach i na opóźnienia i odwołania pociągów w stolicy. Chociaż raz pechowca ominie największy armagedon emotka A jutro lepimy bałwana emotka


ooo, po tym, co wczoraj przeszłam w Warszawie, gdzie koleje mazowieckie nie były w stanie przetoczyć się między kilkoma stacjami, prawie odwołując koncert, na który czekałam 6 lat, cieszę się wraz z Tobą, że nie musiałaś w tej 'syberiadzie polskiej' uczestniczyć.  emotka

tak czy tak, w PKP pechowcem jest chyba każdy, kto naiwnie im zaufa emotka

--------------------------------------------
a ja się cieszę zaś, że w ostatniej chwili, mimo "wieeelkiego" ataku zimy, zobaczyłam swoje Rome. ^^

lola.lola

#6475203 Napisano: 21.03.2018 11:28:17
Ja zamienię "Dziś cieszę się z..." na "Dziś śmieszy mnie..." emotka
Ostatnio narzekałam na pewną osobę, która zbiera głosy obiecując rewanż. Rewanżu oczywiście nie ma a @cb656 obśmiał mnie, że polemizuję z botem emotka
W związku z tym, że zostaję codziennie zasypywana wiadomościami z prośbą o kolejny głos (od owej osoby/bota emotka ) postanowiłam oddawać głosy na zgłoszenia innych osób (są tam również inni forumowicze). W wiadomości zwrotnej odesłałam numerek (zupełnie inny niż liczba osoby zainteresowanej) a w odpowiedzi dostałam "dziękuję bardzo, pozdrawiam" emotka  

joan

#6475205 Napisano: 21.03.2018 11:30:21
cb656 napisał(a):

Pierwszy dzień wiosny, pojawiają się pierwsze kotki... (jeszcze nie na wierzbach, bo za zimno - na razie w domu) emotka


Widzę, że w te mroźne dni kolega próbuje (skutecznie!) ocieplić wizerunek emotka

golocia

#6475365 Napisano: 21.03.2018 16:44:11
A napisze sobie....  emotka  5 raz z rzędu statuetka "Nauczyciel z pomysłem" -przyznawana przez uczniów mojej podstawówki i gimnazjum. Fajnie:)

bzowapani

#6475392 Napisano: 21.03.2018 17:47:36
Dziś cieszę się, że pierwszy dzień wiosny przyniósł wysyp nagród !
1 andii 0

joan

#6476602 Napisano: 23.03.2018 23:23:15
bruce napisał(a):

Tak mało powodów do radości na forum? emotka
Dziś zaoszczędziłam całkiem przypadkowo i zupełnie niechcący, co wielce mnie ucieszyło. emotka Namówiona na zakupy w KIK postanowiłam zajrzeć do legginsów, wybrałam ładne i ocieplane z pomiętą dość metką i niezbyt wyraźną ceną, uznając, że 6,40 zł nie jest zbyt wygórowane, a pani przy kasie zdumiona oddała mi 10 zł, zatrzymując tylko 40 groszy, bo.. tyle one kosztowały.  emotka (...)


Obejrzyj film "Toksyczne ubrania", a Twoja radość zniknie i też się przestaniesz cieszyć emotka

Podobno fajnie jest posiadać taki jakby Kamień Wdzięczności - może to być byle kiźlok; nosisz go w kieszeni i przy każdym dotknięciu układasz w głowie myśl o tym, za co jesteś dziś wdzięczna / co Cię dziś cieszy. Tylko, że w moim przypadku to chyba byłby Kamień Wqr* :

agakaz2

#6478360 Napisano: 29.03.2018 21:49:40
Cieszy mnie wyjazd na święta, parę dni poza domem zmiana klimatu i trochę odpoczynku dobrze mi zrobi

awi

#6478844 Napisano: 02.04.2018 17:18:39
Cieszę się że te święta spędziłam sama chociaż było kilka smutnych chwil.  Posegregowałam książki na te do oddania, sprzedania, wyrzucenia i pozostawienia, wystawiłam na olx. Telewizja, której na co dzień nie oglądam nie zawiodła mnie, obejrzałam kilka wspaniałych filmów, m.in. "Papierowy księżyc" Bogdanovicha,  moja kontuzjowana noga odpoczęła. Nie nakrywałam do stołu, jadłam wiejskie jajka i sałatę a dziś zrobiłam sobie żurek w wersji wege bo tak lubię. To nie pierwsze moje samotne święta, zawsze zastanawiam się jak dużo jest takich osób i jak się czują podczas świąt.
Pozdrawiam takie osoby.

viviean

#6478875 Napisano: 02.04.2018 20:54:46
Od wczoraj cieszymy się z nowonarodzonego najmlodszego synka (to świąteczna niespodzianka, a nie primaaprilisowy żarcik) 

bezaczek7

#6478909 Napisano: 03.04.2018 08:55:41
Z tego, ze dziecko po 4 dniach nieobecnosci w przedszkolu, jakby nigdy nic, weszlo sobie na sale do dzieci, nie bylo placzu, nie mowilo, ze sie wstydzi, nie wtulalo sie kurczowo, po prostu weszlo. Powoli, ale nie obejrzalo sie nawet. Jestem dumna, dziecko mi dorasta emotka
I ze mam rolade wolowa na sniadanie emotka

kaka72

#6478932 Napisano: 03.04.2018 10:29:56
po świątecznej przerwie loguję się tutaj i mam 1 karny punkt mniejemotka
0 0

mamimamu

#6479829 Napisano: 06.04.2018 12:11:57
... z przełamania złej passy i dwóch kwietniowych nagród (których w ogóle się nie spodziewałam) - ma to dla mnie tym większe znaczenie, że niebawem będę musiała zawiesić swą konkursową działalność i skupić się na nowonarodzonym Maluszku:) Teraz, gdy kwiecień "odczarowany", czuję się usprawiedliwiona i z czystym sumieniem mogę skupić się na tym, by na czas dotrzeć  na porodówkęemotka

cudaczek121

#6481083 Napisano: 11.04.2018 09:47:17
W 2010 roku jakoś wygrałam w jednym z czasopism wnętrzarskich, bodajże Dobre wnętrze mikrofalówkę Beko.Gdy dotarła, okazało się, ma z boku wgniecenie, więc Organizator wysłał mi nową.Po podłączeniu tej kolejnej okazało się,że w ogóle nie podgrzewa ona potraw.Wkurzyłam się, ale powiedziałam mojej mamie,że nie mam siły ani ochoty już z nimi walczyć, bo miałam wtedy kłopoty z egzaminem na studiach.No i ta mikrofala tak przeleżała na półce w garażu jakieś 8 lat.Ostatnio już mieliśmy ją wyrzucić na elektrośmieci, ale kolega mojej siostry stwierdził,że może on spróbuje ją naprawić.On samie nie wie dokładnie jak to zrobił, ale ponoć tam jakieś kabelki nie stykały i dlatego ta mikrofalówka nie podgrzewała posiłków.Efekt jest taki,że "coś tam pogrzebał" i teraz działa emotka Siostra zadowolona, że ma gratis mikrofalówkę, a ja się czuję jakby znowu wygrała jakiś sprzęt agd emotka

bezaczek7

#6481643 Napisano: 13.04.2018 11:30:32
Cieszę się z mojego odkrycia, którego dokonałam jakieś 2 lata temu za sprawą facebooka (dziękuję fejsbuczku) i jednej z grup na nim założonej (dziękuję założycielowi i członkom dodającym posty), a mianowicie z... magicznych gąbek (dziękuję wynalazcy, "nobla" mu czy inną nagrodę). Zapas się skończył w okolicach rozpoczęcia generalnego remontu (dziękuję mężowi za remont) i zbierałam się do zamówienia dobre 2 miesiące albo dłużej (dziękuję mojemu niezdecydowaniu i roztrzepaniu), ale wreszcie się udało i po miesiącu z dużym hakiem (dziękuję sprzedawcy, że wysłał i nie okazał się kolejnym "chińskim oszustem", listonoszowi za wciśnięcie w furtkę, jak również wiatrowi, że nie wywiał owej paczki) dotarła do mnie jakże lekka i dająca lekkość w sprzątaniu przesyłka. Akurat na prawie koniec burzenia ścian itp, aczkolwiek jeszcze drzwi wejściowe, schody na piętro, drzwi do piwnicy... Jestem jednak dobrej myśli, bo mam w domu te gąbki! Dziękuję za uwagę.

agakaz2

#6481967 Napisano: 15.04.2018 09:06:42
Pogoda. W końcu udało się lecieć balonem 
Emocje nie do opisania. Zdjęcia zrobiłam bardzo się cieszę z dzisiejszego dnia