Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

mia

#6457024 Napisano: 28.01.2018 06:52:17
Już się nie cieszę. Przed pracą chciałam zobaczyć wiadomości... emotka
0 0

jokan

#6457025 Napisano: 28.01.2018 08:13:11
mia napisał(a):

Już się nie cieszę. Przed pracą chciałam zobaczyć wiadomości... emotka

:(((
0 0

calliope

#6457026 Napisano: 28.01.2018 08:23:45
Mi też jest bardzo przykro emotka
0 0

inter81

#6457052 Napisano: 28.01.2018 10:58:33
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że tylu ludzi poprawia mi nastrój, dostarczając powody do radosnego szczerzenia się i suszenia zębów emotka emotka
Konkurs na ZDJĘCIE PSA, a taka masa przysyła... KOTY emotka
I nieważne, że kilkadziesiąt wpisów powyżej jest komentowanych przez Organizatora, który przypomina z anielską cierpliwością, tłumacząc zasady łagodnie, jak dziecku w przedszkolu - to i tak następny nie czyta tego wszystkiego i wrzuca kolejną fotkę ukochanego kiciusia emotka UWIELBIAM TO! emotka

no i dobrze po 1. dyskryminacja po 2. kot fajniejszy jak spi a po 3. tak zwane zdjecia pokazowe nie biorące udziału od fanatyków
0 0

dwaburekoty

#6457286 Napisano: 29.01.2018 12:36:52
Wczoraj pokłóciłam się z mężem, praktycznie ani ja, ani on nie spaliśmy całą noc, ale jak to uparciuchy - żadne się nie odezwało. Ciężko znoszę kłótnie, do tego przyszły dzisiaj wyniki konkursu, na którym mi zależało. Niestety nie zostałam laureatem. Rano czułam się zdołowana i już miałam w Internecie czytać o domowych lekarstwach na minidepresję. Ale....Na poniedziałkowe otarcie łez: DOSTAŁAM PRACĘ!!!!!!! MATKA POLKA wraca do biura! Co więcej, zwrócą mi koszty dojazdu!!!! Co więcej 2, to jest TA praca: między Kaufem, a Biedą, na rogu Tesco i Carrefoura, przed Żabką, po drugiej stronie Castoramy i Leroy Merlin.

PS. Żeby nie było tak kolorowo, już w maju wysyłają mnie na tydzień w delegację do Niemiec emotka   emotka  

Edit: PS2. Mąż się odobraził.

ludzka_istota

#6457380 Napisano: 29.01.2018 17:04:40
A ja się dziś cieszę, że zmobilizowałam się, ruszyłam 4 litery i pozałatwiałam sprawy, które sie za mną ciągnęły  spać nie dawały. Jaka ulga w głowie emotka

joan

#6457912 Napisano: 30.01.2018 22:55:01
Od mniej więcej drugiego kwartału 2017 banuję plastikowe reklamówki / siatki (i takież opakowania, o ile się da). Całe zakupy ładuję do siatek z materiału, a produkty luzem np. do woreczków na pranie. W związku z tym zostałam taką jakby lokalną dziwaczką i "Panią co nigdy nie chce plastikowej jednorazówki". Minęło kilka miesięcy i wprowadzono odgórne podwyżki cen dla większości plastikowych reklamówek.

Malkontenci mówili, że to nic nie da, bo cebulaki będą pakowały wielkie kosze zakupów do cienkich siateczek na warzywa. Że sprzedawcy plastikowego szmelcu już znaleźli dziurę w przepisach i produkować będą grubsze reklamówki; koleś od plastikowej unii czy czego podobnego przekonywał nawet, że to będzie hit, a zwierzęta nie będą połykały grubych reklamówek (ydiota do kwadratu).

Tymczasem styczeń dobiega końca, a ja przy kasach przeważnie widzę zmiany na lepsze. Nagle panie pakują wszystko do siatki wielorazowej. Nawet nastolatki się ogarnęły! W Biedrze widziałam dziś kolesia z niebieską siatką z tkaniny z napisem Decathlon. Świat wariował. A ja przypadkowo z wariatki stałam się przeciętną obywatelką. Wielka radość emotka

zezowaty_kot

#6457948 Napisano: 31.01.2018 08:57:49
Wczoraj przygarnelismy psa. Cały dzień był w domu, ale na noc zaprowadzilismy go do babci (w domu dziecko, 2 koty, inny pies - nie chcieliśmy ich zostawiać samych z nowym, nieznajomym zwierzakiem). Późnym wieczorem mąż poszedł jeszcze do babci a psa nie ma - uciekł. Poszedł na miasto szukać, zadzwonił z informacją. Ubrałam się z myślą, że pójdę mu pomóc. Otwieram drzwi a tam Pimpuś. Uciekł babci i przybiegl do nas. No to już został.
PS. Noc spokojna, wszyscy się polubili emotka  

cudaczek121

#6458098 Napisano: 31.01.2018 14:11:14
Może nie do końca jest to nagroda sensu stricto, ale byłam wczoraj rano u siebie koło pracy w aptece i zaniosłam Pani w woreczku foliowym monety jednogroszowe.Pani mnie wcale nie zbyła, przyjęła pakunek z uśmiechem na ustach, podziękowała i stwierdziła,że zostanie to przez pracownika apteki przeliczone i mogę się zgłosić jak skończę pracę.No i rzeczywiście czekało na mnie po kilku godzinach 8 zł i 62 grosze emotka Niby tak niewiele,ale cieszę się,że moje grosiki, trzymane w wygranym kubku z mleka się komuś na coś przydały i nie zostałam wyśmiana emotka

madzia34

#6458119 Napisano: 31.01.2018 14:33:32
cudaczek121 napisał(a):

Może nie do końca jest to nagroda sensu stricto, ale byłam wczoraj rano u siebie koło pracy w aptece i zaniosłam Pani w woreczku foliowym monety jednogroszowe.Pani mnie wcale nie zbyła, przyjęła pakunek z uśmiechem na ustach, podziękowała i stwierdziła,że zostanie to przez pracownika apteki przeliczone i mogę się zgłosić jak skończę pracę.No i rzeczywiście czekało na mnie po kilku godzinach 8 zł i 62 grosze emotka Niby tak niewiele,ale cieszę się,że moje grosiki, trzymane w wygranym kubku z mleka się komuś na coś przydały i nie zostałam wyśmiana emotka

ja swoje grosiki(około 10zł)dorzuciłam do puszki WOŚP:)

Domino123

#6458234 Napisano: 31.01.2018 19:25:41
8 lat na forum ( wcześniej miałam inny login, który straciłam ) emotka emotka

Domino123

#6458235 Napisano: 31.01.2018 19:26:45
zezowaty_kot napisał(a):

Wczoraj przygarnelismy psa. Cały dzień był w domu, ale na noc zaprowadzilismy go do babci (w domu dziecko, 2 koty, inny pies - nie chcieliśmy ich zostawiać samych z nowym, nieznajomym zwierzakiem). Późnym wieczorem mąż poszedł jeszcze do babci a psa nie ma - uciekł. Poszedł na miasto szukać, zadzwonił z informacją. Ubrałam się z myślą, że pójdę mu pomóc. Otwieram drzwi a tam Pimpuś. Uciekł babci i przybiegl do nas. No to już został.
PS. Noc spokojna, wszyscy się polubili emotka  

jaki kochanyemotka

katarynka-199

#6458287 Napisano: 31.01.2018 21:16:00
Koniec miesiąca, dla mnie super udany. 
Pierwsza Rezerwa co prawda Produkty Pur i Somat, ale cieszy podwójnie. 

Konkursowy miesiąc Styczeń uważam za bardzo udany i zakończony z akcentem! 
emotka emotka

PS. 
mam nadzieję, że kolejny miesiąc równie dobrze będzie mi sprzyjał.. w końcu będzie to mój urodzinowy emotka

Agnes

#6458371 Napisano: 01.02.2018 09:08:35
madzia34 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Może nie do końca jest to nagroda sensu stricto, ale byłam wczoraj rano u siebie koło pracy w aptece i zaniosłam Pani w woreczku foliowym monety jednogroszowe.Pani mnie wcale nie zbyła, przyjęła pakunek z uśmiechem na ustach, podziękowała i stwierdziła,że zostanie to przez pracownika apteki przeliczone i mogę się zgłosić jak skończę pracę.No i rzeczywiście czekało na mnie po kilku godzinach 8 zł i 62 grosze emotka Niby tak niewiele,ale cieszę się,że moje grosiki, trzymane w wygranym kubku z mleka się komuś na coś przydały i nie zostałam wyśmiana emotka

ja swoje grosiki(około 10zł)dorzuciłam do puszki WOŚP:)

ja przez rok zbieram grosiki do słoika i potem wrzucam je na WOŚP
u nas co roku studenci robią akcję i w Manu na WOŚP na ziemi rzuca się własnie monety tworząć z nich serce
1 madzia34 0

joasiunia

#6459163 Napisano: 02.02.2018 19:49:02
Cieszę się, że pomiędzy milionem konkursów ze słodyczami, napojami gazowanymi, alkoholami, chipsami zdarzają się też konkursy z taką na przykład zdrową kaszą (Melvit) emotka Ponieważ oboje z mężem wyznajemy zasadę "co nakupujemy na konkursy, to się zje/zużyje" - konkurs z kaszą wydaje się być dla nas zbawienny  emotka O, taka myśl mnie naszła.

joan

#6459167 Napisano: 02.02.2018 19:53:43
joasiunia napisał(a):

Cieszę się, że pomiędzy milionem konkursów ze słodyczami, napojami gazowanymi, alkoholami, chipsami zdarzają się też konkursy z taką na przykład zdrową kaszą (Melvit) emotka Ponieważ oboje z mężem wyznajemy zasadę "co nakupujemy na konkursy, to się zje/zużyje" - konkurs z kaszą wydaje się być dla nas zbawienny  emotka O, taka myśl mnie naszła.


Również mnie to cieszy -> polecam bulgur emotka
1 joasiunia 0

mia

#6459169 Napisano: 02.02.2018 19:58:31
joasiunia napisał(a):

Cieszę się, że pomiędzy milionem konkursów ze słodyczami, napojami gazowanymi, alkoholami, chipsami zdarzają się też konkursy z taką na przykład zdrową kaszą (Melvit) emotka Ponieważ oboje z mężem wyznajemy zasadę "co nakupujemy na konkursy, to się zje/zużyje" - konkurs z kaszą wydaje się być dla nas zbawienny  emotka O, taka myśl mnie naszła.

Zasadniczo zgadzam się, ale jeszcze jakby numer paragonu pieprznęli w zgłoszeniu, to konkurs byłby wielokrotnie lepszy... emotka

W temacie: Cieszę się, że zbiórka https://www.siepo...tunekdlaolka?ts=mail ma się ku końcowi! emotka W sensie pozytywnym! emotka I że w malutkim zakresie tez się do tego przyczyniłam.

glena

#6459226 Napisano: 02.02.2018 21:24:15
joan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Cieszę się, że pomiędzy milionem konkursów ze słodyczami, napojami gazowanymi, alkoholami, chipsami zdarzają się też konkursy z taką na przykład zdrową kaszą (Melvit) emotka Ponieważ oboje z mężem wyznajemy zasadę "co nakupujemy na konkursy, to się zje/zużyje" - konkurs z kaszą wydaje się być dla nas zbawienny  emotka O, taka myśl mnie naszła.


Również mnie to cieszy -> polecam bulgur emotka

trendy lunch bulgur pęczak soczewica też jest super i do tego teraz promo poniżej 5zł - tylko niestety w osobnych saszetkach więc raczej nie dla less/zero waste 
0 0

joan

#6459233 Napisano: 02.02.2018 21:33:04
glena napisał(a):

trendy lunch bulgur pęczak soczewica też jest super i do tego teraz promo poniżej 5zł - tylko niestety w osobnych saszetkach więc raczej nie dla less/zero waste 


Bea sugeruje w swojej książce, żeby się nie spinać i podejść do ZW na spokojnie - z mojej strony to wygląda tak, że w konkursach ZW sobie czasami odpuszczam, jeśli inaczej się nie da. A w każdej innej dziedzinie staram się podwójnie.
0 0

justfine

#6459243 Napisano: 02.02.2018 21:57:42
joan napisał(a):

glena napisał(a):

trendy lunch bulgur pęczak soczewica też jest super i do tego teraz promo poniżej 5zł - tylko niestety w osobnych saszetkach więc raczej nie dla less/zero waste 


Bea sugeruje w swojej książce, żeby się nie spinać i podejść do ZW na spokojnie - z mojej strony to wygląda tak, że w konkursach ZW sobie czasami odpuszczam, jeśli inaczej się nie da. A w każdej innej dziedzinie staram się podwójnie.

Mnie też boli, że konkursy są tak bardzo niezgodne z moim pragnieniem bezśmieciowego życia :-/
1 joan 0