Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

aurorcia

#6456200 Napisano: 25.01.2018 12:46:49
cotomabyc napisał(a):

Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby" emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam: farba, folie, wałek, taśma oraz pędzel.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć" emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam

Skąd ja to znamemotka Tylko ja mojemu trułam przez rok! Ale w sumie to krótko biorąc pod uwagę, że malował salon, sypialnię, przedpokój i klatkę schodowa, czyli jakieś 80 m2emotka

ilonaxx5

#6456202 Napisano: 25.01.2018 12:48:10
aurorcia napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby" emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam: farba, folie, wałek, taśma oraz pędzel.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć" emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam

Skąd ja to znam emotka Tylko ja mojemu trułam przez rok! Ale w sumie to krótko biorąc pod uwagę, że malował salon, sypialnię, przedpokój i klatkę schodowa, czyli jakieś 80 m2 emotka

J gdybym miała się im prosić to bym sama pomalowała emotka
1 cotomabyc 0

mietowa

#6456203 Napisano: 25.01.2018 12:54:42
ilonaxx5 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby" emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam: farba, folie, wałek, taśma oraz pędzel.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć" emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam

Skąd ja to znam emotka Tylko ja mojemu trułam przez rok! Ale w sumie to krótko biorąc pod uwagę, że malował salon, sypialnię, przedpokój i klatkę schodowa, czyli jakieś 80 m2 emotka

J gdybym miała się im prosić to bym sama pomalowała emotka

Eee, bo Wy nie umiecie  emotka . Kiedy mojemu Mężowi się nie chce, udaję, że chcę sama zrobić. Wtedy on wzdycha i się zaczyna: "Dobra, wiesz co, jak ja widzę, jak to robisz, to już lepiej mi to daj". Akurat braku umiejętności to już nie udaję, jestem absolutnie tragiczna w sprawach remontowocośtam  emotka

ludzka_istota

#6456205 Napisano: 25.01.2018 13:00:27
A mnie cieszy, że nie ma mrozu. I śniegu. Jest wprawdzie szaro-buro i depresyjnie, ale ciepło (względnie). Nie lubię marznąć.

aurorcia

#6456208 Napisano: 25.01.2018 13:02:55
ilonaxx5 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby" emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam: farba, folie, wałek, taśma oraz pędzel.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć" emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam

Skąd ja to znam emotka Tylko ja mojemu trułam przez rok! Ale w sumie to krótko biorąc pod uwagę, że malował salon, sypialnię, przedpokój i klatkę schodowa, czyli jakieś 80 m2 emotka

J gdybym miała się im prosić to bym sama pomalowała emotka

A ja nie, raz pokaże i będę musiała większość rzeczy sama robić! emotka

kate86

#6456210 Napisano: 25.01.2018 13:07:44
A mnie dziś cieszy przypływ weny w wymyślaniu haseł konkursowych. Ostatnio z tym różnie bywa bo sukcesów malo, mam nadzieję, że dzisiejsza owocna "sesja" wreszcie mnie obdarzy czymś miłym emotka
0 0

cotomabyc

#6456214 Napisano: 25.01.2018 13:11:46
mietowa napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby" emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam: farba, folie, wałek, taśma oraz pędzel.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć" emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam

Skąd ja to znam emotka Tylko ja mojemu trułam przez rok! Ale w sumie to krótko biorąc pod uwagę, że malował salon, sypialnię, przedpokój i klatkę schodowa, czyli jakieś 80 m2 emotka

J gdybym miała się im prosić to bym sama pomalowała emotka

Eee, bo Wy nie umiecie  emotka . Kiedy mojemu Mężowi się nie chce, udaję, że chcę sama zrobić. Wtedy on wzdycha i się zaczyna: "Dobra, wiesz co, jak ja widzę, jak to robisz, to już lepiej mi to daj". Akurat braku umiejętności to już nie udaję, jestem absolutnie tragiczna w sprawach remontowocośtam  emotka

Latem zaczęłam malować łóżko na biało . Wrócił po nocy z pracy , stwierdził że fuszerke odstawiam i pomalował,. także jest coś na rzeczy emotka

nkba

#6456217 Napisano: 25.01.2018 13:14:48
aurorcia napisał(a):

A ja nie, raz pokaże i będę musiała większość rzeczy sama robić! emotka

Dokładnie! Ja chciałam być pomocna i jak durna budowlanki i stolarki się przez neta ( emotka ) uczyłam bo chciałam żeby wszystko było jak najlepiej i najszybciej, a teraz qwa sama sobie będę ryć kilometry pod nawodnienie działki bo przecież kwiatki to moje widzimisię i jemu do niczego nie potrzebne! emotka   emotka
1 cotomabyc 0

ludzka_istota

#6456236 Napisano: 25.01.2018 14:17:19
mietowa napisał(a):

Ciesze sie, ze sie obudzilam. Nie planowalam tego, ale mialam takie kuzwa koszmary, ze prawie zsikalam sie w lozko. Snily mi sie... klony moich dzieci. Nie wiedzialam, czym sa, ale moje dzieci spaly i wiedziam, ze te klony sa czyms obcym. A teraz uwazajcie. Balam sie tych klonow wiec im powiedzialam, ze skoro mam tyle dzieci, to moga zaczac sprzatac i tak, jak sadzilam, zniknely (w ogole pomysl  emotka ). Ale potem woda zaczela szybko kapac w kaloryferze i we snie to byla jakas zla sila, ktora po mnie szla. Obudzilam sie w takim stanie przerazenia, ze glowa mala. Sprawdzilam cale mieszkanie, a teraz pisze do Was, zeby sie rozbudzic przed kolejnym zasnieciem. Mozecie juz ryc ze smiechu emotka
P.s.nie, moje dzieci nie sa AZ tak straszne;)


Oglądałaś może "Stranger things"? Albo coś podobnego przed snem? Ja po ST miałam koszmary i dziwne sny, jak nigdy.
0 0

moskala22

#6456267 Napisano: 25.01.2018 15:06:48
we wtorek ukradziono mi portfel na siłowni, dziś gdy tam przyszłam czekał na mnie w recepcji. W środku kartka "po co ci tyle paragonów?" Bo akurat w portfelu miałam TYLKO około 50+ paragonów z konkursów od września emotka

joan

#6456279 Napisano: 25.01.2018 15:36:22
moskala22 napisał(a):

we wtorek ukradziono mi portfel na siłowni, dziś gdy tam przyszłam czekał na mnie w recepcji. W środku kartka "po co ci tyle paragonów?" Bo akurat w portfelu miałam TYLKO około 50+ paragonów z konkursów od września emotka


Większy czubek ze złodzieja, niż z konkursowicza emotka

I trochę frayer, bo mógł zakumać, że to jakaś ważna sprawa z tymi paragonami i zażądać za nie okupu emotka

moskala22

#6456283 Napisano: 25.01.2018 15:53:36
cb656 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

we wtorek ukradziono mi portfel na siłowni, dziś gdy tam przyszłam czekał na mnie w recepcji. W środku kartka "po co ci tyle paragonów?" Bo akurat w portfelu miałam TYLKO około 50+ paragonów z konkursów od września emotka

Poza paragonami trzymasz czasem w portfelu pieniądze? Na marginesie - zniknęły, czy portfel był kompletny?
No i ważniejsze właściwie: czy cenne paragony się ostały, czy złodziej wyrzucił?
...a tak w ogóle, jak to kartka pisana odręcznie, to jest materiał dla grafologa emotka Zgłosiłaś kradzież?

Ten portfel był tylko na paragony i w sumie jakas tam karta typu payback była. Zgłaszałam na siłowni fakt kradzieży dlatego wiedzieli ze to mój portfel
0 0

budryska

#6456342 Napisano: 25.01.2018 17:56:03
Że wczoraj po raz pierwszy zrobiłam sobie ładne paznokcie u kosmetyczki emotka
I z dzisiejszej fryzury. Dzięki temu wreszcie czuję się choć trochę zadbana. No i może w trochę lepszym humorze wrócę w poniedziałek do pracy.

mietowa

#6456420 Napisano: 25.01.2018 22:28:07
Och, że napiłam się dzisiaj wódki z siostrą mojej Mamy tudzież mą Ciocią. Że pogadałyśmy od serca. Że znalazłyśmy dla siebie czas. Że po raz enty usłyszałam: "dziecko, ja z nikim, z nikim na świecie nie pogadam tak szczerze, jak z Tobą" i wiem, że to prawda. Uwielbiam poznawać dorosłych na nowo. Kiedy byłam dzieckiem, była to groźna, tak strasznie dorosła ciocia, dzisiaj to kobieta, z którą mogę pogadać jak równy z równym i poznać jej punkt widzenia i dorosłe spojrzenie na sprawy z mojego dzieciństwa. Fajnie emotka

androm

#6456422 Napisano: 25.01.2018 22:38:13
moskala22 napisał(a):

cb656 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

we wtorek ukradziono mi portfel na siłowni, dziś gdy tam przyszłam czekał na mnie w recepcji. W środku kartka "po co ci tyle paragonów?" Bo akurat w portfelu miałam TYLKO około 50+ paragonów z konkursów od września emotka

Poza paragonami trzymasz czasem w portfelu pieniądze? Na marginesie - zniknęły, czy portfel był kompletny?
No i ważniejsze właściwie: czy cenne paragony się ostały, czy złodziej wyrzucił?
...a tak w ogóle, jak to kartka pisana odręcznie, to jest materiał dla grafologa emotka Zgłosiłaś kradzież?

Ten portfel był tylko na paragony i w sumie jakas tam karta typu payback była. Zgłaszałam na siłowni fakt kradzieży dlatego wiedzieli ze to mój portfel

portfel na paragony:) czego to ludzie nie wymyślą
najważniejsze, że paragonów nie ukradł!:)
0 0

ludzka_istota

#6456744 Napisano: 26.01.2018 17:15:22
A ja się dziś cieszę z tego, że w końcu spięłam pewną część ciała i polakierowałam mebel, który stał iczekał na lakierowanie od ponad miesiąca. emotka
1 donia7 0

mia

#6457003 Napisano: 27.01.2018 22:16:36
https://sport.one...acja-na-zywo/e162z0z
Elisabeth uratowana! emotka emotka Tempo akcji szaleńcze.emotka
Teraz aby ruszyli po Tomka... I odnaleźli go żywego. I wszyscy szczęśliwie wrócili. emotka
Ileż tych życzeń... emotka

loteryjki

#6457006 Napisano: 27.01.2018 22:21:02
mia napisał(a):

https://sport.one...acja-na-zywo/e162z0z
Elisabeth uratowana! emotka emotka Tempo akcji szaleńcze. emotka
Teraz aby ruszyli po Tomka... I odnaleźli go żywego. I wszyscy szczęśliwie wrócili. emotka
Ileż tych życzeń... emotka

50% wykonane szkoda że wczoraj nie dali rady ich tam przetransportować ale nadzieja jest więc trzeba trzymać kciuki
2 mia, cotomabyc 0

mia

#6457012 Napisano: 27.01.2018 22:36:47
https://twitter.c...Fp2em%2Fr1Gvk_5Bf%2F
Chyba nie można tego lepiej ująć... emotka
0 0

ultrixx

#6457015 Napisano: 27.01.2018 22:43:46
mia napisał(a):

https://sport.one...acja-na-zywo/e162z0z
Elisabeth uratowana! emotka emotka Tempo akcji szaleńcze. emotka
Teraz aby ruszyli po Tomka... I odnaleźli go żywego. I wszyscy szczęśliwie wrócili. emotka
Ileż tych życzeń... emotka

Na razie idzie super. Chłopaki udowadniają, że to najlepsza obecnie dwójka himalaistów na świecie, a pamiętam jak wieszali psy na Bieleckim za Broad Peak. Oby karma do nich wróciła i w nagrodę udało im się z K2. Ale najpierw niech w komplecie zejdą do bazy.
2 mia, cotomabyc 0