Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

trebor1

#6454867 Napisano: 20.01.2018 23:14:21
joan napisał(a):

trebor1 napisał(a):

facet ciastko? ... dawniej to się takiego tytułowało : Markiz emotka


Współcześnie taki tytuł dostają tylko faceci o pięćdziesięciu twarzach. Ale grunt, że nie trafił się stary piernik emotka

gorszy od tego jest tylko wypiek bezjajeczny
:)

joan

#6454868 Napisano: 20.01.2018 23:17:03
trebor1 napisał(a):

gorszy od tego jest tylko wypiek bezjajeczny
:)


...i tym samym dotarliśmy do granicy weganizmu emotka Nie wszystko da się zastąpić zmiażdżonym siemieniem lnianym + wodą emotka
0 0

asantesana

#6454875 Napisano: 21.01.2018 00:38:09
joan napisał(a):

trebor1 napisał(a):

gorszy od tego jest tylko wypiek bezjajeczny
:)


...i tym samym dotarliśmy do granicy weganizmu emotka Nie wszystko da się zastąpić zmiażdżonym siemieniem lnianym + wodą emotka

Weganin rzuciłby ripostą, że wszystko da się zastąpić... bananem emotka  

trebor1

#6454876 Napisano: 21.01.2018 00:42:31


Jest dokładnie tak, jak napisałeś. I nie negocjuję z paniami w piekarni, olewam ogórki z cukrem (widziane dziś w Lidlu), a jedynym ciachem w moim mieszkaniu jest Pan Domu emotka

przestrzegam też przed siecią, sporo stron zawiera COOKIES!

Niebieska_Laguna

#6454892 Napisano: 21.01.2018 11:20:12
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru  emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam.  emotka


Kurczaki, no nie wierzę! Nie dosyć, że często gram w tych samych konkursach, co Ty + podzielam Twoje zdanie, to u mnie również dziś mija dwudziesty dzień bez cukru emotka

To chyba telepatia emotka  
1 joan 0

Niebieska_Laguna

#6454893 Napisano: 21.01.2018 11:23:11
ilonaxx5 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru  emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam.  emotka

brawo a waga leci w dół ? emotka

Ogólnie to nigdy nie miałam problemów z wagą, ale w ostatnim czasie wyjadałam wszystkie zapasy konkursowych słodyczy... po 3-4 czekolady dziennie albo 2 pudełka ptasiego mleczka. W końcu zaczęłam źle wyglądać w swoich ubraniach i jeszcze cera mi się pogorszyła, twarz napuchła, bo mam taką reakcję na cukier emotka  Na szczęście po tych 20 dniach już prawie wszystko do normy wróciło emotka  Jeszcze troszkę i zmieszczę się w spodnie, które kupiłam mówić "schudnę do nich" emotka

myla

#6454926 Napisano: 21.01.2018 15:38:59
trebor1 napisał(a):

myla napisał(a):

Mój syn pierwszy raz zrobił siusiu do kibelka, wiecie tak na stojąco jak duży mężczyzna  emotka

czyli mam rozumieć, że zostawił nieopuszczoną klapę? Zuch!
ile to czasami czasu trzeba, aby chłopaka skrzywionego przez wychowanie za pomocą mam, babć i cioć, nauczyć właściwych wzorców

Klapę opuścił ale obsikał dookoła sedes bo zaskoczyło go, że z siusiaka coś leci emotka
0 0

joasiunia

#6454970 Napisano: 21.01.2018 19:21:24
Cieszę się z mega warsztatów z Kurtem Schellerem (z konka Skarby Serowara)  emotka   super klimat, przesympatyczna grupa, pyszne jedzenie i ciekawe przepisy do wypróbowania w domu. No i przekonałam się, że mąż potrafi zrobić np. genialny mus czekoladowy emotka , a nie tylko - jak twierdził dotychczas - wodę na herbatę emotka

pioge7

#6455324 Napisano: 22.01.2018 20:12:05
Dziś w końcu dostałem umowę na cały etat emotka  :)  

stamp2

#6455326 Napisano: 22.01.2018 20:14:40
pioge7 napisał(a):

Dziś w końcu dostałem umowę na cały etat emotka  :)  

emotka emotka
1 pioge7 0

pakowa

#6455340 Napisano: 22.01.2018 20:52:57
Jako, że bardzo lubię się wpisywać w ten wątek, a ostatnio jakoś nie mam ku temu okazji to pozwolę sobie wpisać moją dzisiejszą "wygraną"..mianowicie jest to okrągłe 50 groszy, które zaświeciło wprost z zaspy śniegowej w moje oczy emotka  Chyba mogę zaliczyć to jako wygraną zważywszy na fakt, iż pieniądze zwykle nie leżą na ulicy.. emotka emotka

Domino123

#6455346 Napisano: 22.01.2018 21:40:54
pakowa napisał(a):

Jako, że bardzo lubię się wpisywać w ten wątek, a ostatnio jakoś nie mam ku temu okazji to pozwolę sobie wpisać moją dzisiejszą "wygraną"..mianowicie jest to okrągłe 50 groszy, które zaświeciło wprost z zaspy śniegowej w moje oczy  emotka  Chyba mogę zaliczyć to jako wygraną zważywszy na fakt, iż pieniądze zwykle nie leżą na ulicy..  emotka emotka

ja dziś przy okazji zakupów na kauflandowe konkursy znalazłam 2 zł emotka  

mietowa

#6455386 Napisano: 23.01.2018 02:09:56
Ciesze sie, ze sie obudzilam. Nie planowalam tego, ale mialam takie kuzwa koszmary, ze prawie zsikalam sie w lozko. Snily mi sie... klony moich dzieci. Nie wiedzialam, czym sa, ale moje dzieci spaly i wiedziam, ze te klony sa czyms obcym. A teraz uwazajcie. Balam sie tych klonow wiec im powiedzialam, ze skoro mam tyle dzieci, to moga zaczac sprzatac i tak, jak sadzilam, zniknely (w ogole pomysl emotka ). Ale potem woda zaczela szybko kapac w kaloryferze i we snie to byla jakas zla sila, ktora po mnie szla. Obudzilam sie w takim stanie przerazenia, ze glowa mala. Sprawdzilam cale mieszkanie, a teraz pisze do Was, zeby sie rozbudzic przed kolejnym zasnieciem. Mozecie juz ryc ze smiechu emotka
P.s.nie, moje dzieci nie sa AZ tak straszne;)

aleksiak

#6455387 Napisano: 23.01.2018 06:18:28
mietowa napisał(a):

Ciesze sie, ze sie obudzilam. Nie planowalam tego, ale mialam takie kuzwa koszmary, ze prawie zsikalam sie w lozko. Snily mi sie... klony moich dzieci. Nie wiedzialam, czym sa, ale moje dzieci spaly i wiedziam, ze te klony sa czyms obcym. A teraz uwazajcie. Balam sie tych klonow wiec im powiedzialam, ze skoro mam tyle dzieci, to moga zaczac sprzatac i tak, jak sadzilam, zniknely (w ogole pomysl  emotka ). Ale potem woda zaczela szybko kapac w kaloryferze i we snie to byla jakas zla sila, ktora po mnie szla. Obudzilam sie w takim stanie przerazenia, ze glowa mala. Sprawdzilam cale mieszkanie, a teraz pisze do Was, zeby sie rozbudzic przed kolejnym zasnieciem. Mozecie juz ryc ze smiechu emotka
P.s.nie, moje dzieci nie sa AZ tak straszne;)

Też miewam koszmary i nie ma w tym nic śmiesznego. U mnie zazwyczaj są, wtedy gdy się czymś mocno denerwuję, mam problemy albo mocno coś przeżywam emotka
2 mietowa, vazzz 0

jorunn2010

#6455452 Napisano: 23.01.2018 11:02:43
Mój synek poszedł pierwszy raz na samodzielne zakupy i pięknie się wywiązał z zadania. Jedynie w warzywniaku spędził dużo czasu bo płacił za każdą rzecz z osobna (kupił cytrynę, zapłacił, kupił paprykę, zapłacił i tak chyba z 5 pozycji z listy).  To ja mam skrupuły jak podczas konkursowych zakupów dzielę zakupy na 3 paragony, a on tak bez krępacji emotka

donia7

#6455454 Napisano: 23.01.2018 11:10:16
jorunn2010 napisał(a):

Mój synek poszedł pierwszy raz na samodzielne zakupy i pięknie się wywiązał z zadania. Jedynie w warzywniaku spędził dużo czasu bo płacił za każdą rzecz z osobna (kupił cytrynę, zapłacił, kupił paprykę, zapłacił i tak chyba z 5 pozycji z listy).  To ja mam skrupuły jak podczas konkursowych zakupów dzielę zakupy na 3 paragony, a on tak bez krępacji emotka

on już pewnie ma to we krwi emotka  widzi jak mamusia robi zakupy emotka

viviean

#6455534 Napisano: 23.01.2018 13:52:45
Domino123 napisał(a):

pakowa napisał(a):

Jako, że bardzo lubię się wpisywać w ten wątek, a ostatnio jakoś nie mam ku temu okazji to pozwolę sobie wpisać moją dzisiejszą "wygraną"..mianowicie jest to okrągłe 50 groszy, które zaświeciło wprost z zaspy śniegowej w moje oczy  emotka  Chyba mogę zaliczyć to jako wygraną zważywszy na fakt, iż pieniądze zwykle nie leżą na ulicy..  emotka emotka

ja dziś przy okazji zakupów na kauflandowe konkursy znalazłam 2 zł emotka  

ja 0 złocisza, za to 3 paragony na loterię z KFL -zobaczymy czy będą szczęśliwe emotka

zawszebeznagrod

#6455573 Napisano: 23.01.2018 15:34:10
Cieszę się ogromnie z tego, że wystawiona piłka z autografem A.Nawałki (wygrana w konkursie 4MOVE), z której cała kwota idzie na WOŚP, osiągneła już kwotę 300 zł! Jeszcze pięć godzin do końca aukcji, a juz tyle $$$ pójdzie na pomoc! 

justfine

#6455681 Napisano: 23.01.2018 20:17:12
mietowa napisał(a):

Ciesze sie, ze sie obudzilam. Nie planowalam tego, ale mialam takie kuzwa koszmary, ze prawie zsikalam sie w lozko. Snily mi sie... klony moich dzieci. Nie wiedzialam, czym sa, ale moje dzieci spaly i wiedziam, ze te klony sa czyms obcym. A teraz uwazajcie. Balam sie tych klonow wiec im powiedzialam, ze skoro mam tyle dzieci, to moga zaczac sprzatac i tak, jak sadzilam, zniknely (w ogole pomysl  emotka ). Ale potem woda zaczela szybko kapac w kaloryferze i we snie to byla jakas zla sila, ktora po mnie szla. Obudzilam sie w takim stanie przerazenia, ze glowa mala. Sprawdzilam cale mieszkanie, a teraz pisze do Was, zeby sie rozbudzic przed kolejnym zasnieciem. Mozecie juz ryc ze smiechu emotka
P.s.nie, moje dzieci nie sa AZ tak straszne;)

Moje dzieci też znikają, kiedy proszę, żeby posprzątały, ale mimo wszystko cieszę się, że przechodzą wtedy do innego pokoju, a nie do innego wymiaru emotka
0 0

cotomabyc

#6456198 Napisano: 25.01.2018 12:43:46
Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby"emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam o szczegóły: farba, folia cienka, folia gruba, wałek, taśma oraz pędzel łamany.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć"emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam