Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

pawlisko

#6453526 Napisano: 17.01.2018 14:32:38
agakaz2 napisał(a):

pawlisko napisał(a):

Z wygranej aukcji charytatywnej Radia WAWA dla WOŚP emotka

jedziesz na kulig super

nie ... idę na "randkę" w Kubą Adamiakiem  emotka kulig przeoczyłem
1 agakaz2 0

zaczarowanka

#6453530 Napisano: 17.01.2018 14:35:52
w końcu mam za sobą cały natłok imprez przedszkolnych! emotka
babcie i dziadkowie zadowoleni i ich panie też (jeszcze bardziej)! emotka

trebor1

#6453552 Napisano: 17.01.2018 15:05:22
cb656 napisał(a):

staszek napisał(a):

Dzięki za odpowiedź. Na szczęście nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś nie odebrał stąd było pytanie emotka

Spoko. Każdy ma swoje doświadczenia, swoje powody. emotka
Miałem trzy procedury Allegro w sprawie zwrotu prowizji za transakcje, które de facto nie doszły do skutku z powodu nieodebrania paczki przez Kupującego. Wiele chandryczenia, tłumaczenia, udowadniania, że nie jestem wielbłądem. Ile można?! W końcu powiedziałem DOŚĆ!

Na olx to ja wysyłam za pobraniem, po wpłaceniu na moje konto dwukrotności wartości przesyłki, żebym w razie nieodebrania nie musiał opłaty za dostarczenia zwrotu opłacić z własnej kieszeni. A tak jeszcze ku przestrodze czasami korzystam z usług brokerów  kurierskich, nigdy nie było z tym problemu, aż do dnia kiedy za pośrednictwem sprytnykurier. pl nadałem jednego dnia trzy paczki o wartości 1700... Kurier okazał się bardzo sprytny pobrał, ale już nie oddałemotka  także sprawdzające opinie o tego typu usługodawcach przesylek

ikropka

#6453624 Napisano: 17.01.2018 17:10:28
przypadkowej wakacyjnej wygranej. Jak zobaczyłam napis WIN to oczywiście musiałam spróbować i mamy dwa przejazdy na speed test (tor saneczkowy). Syn wniebowzięty. Jutro jedziemy. Jeżeli ktoś jest lub wybiera się do Trzech Dolin to kartoniki z kodem do gry są w ilościach hurtowych na głównym dworcu w Les Menuires.
0 0

zdolnabestia

#6453634 Napisano: 17.01.2018 17:26:12
mia napisał(a):

Z tego, że moja nagroda konkursowa, o którą za 180 zł* pies z kulawą nogą na OLX nie pytał, wystawiona przeze mnie w aukcji Allegro na rzecz WOŚP, osiągnęła już ponad 400 zł! emotka A jeszcze 6 dni do końca... emotka
W życiu tyle na WOŚP nie dałam, co teraz! emotka


* - powiedziałam sobie, że niżej 150zł nie sprzedam, wolę dać komuś w prezencie (no to idzie w prezencie dla WOŚP emotka )

Za ile w końcu poszła? emotka
0 0

mia

#6453640 Napisano: 17.01.2018 18:08:40
zdolnabestia napisał(a):

mia napisał(a):

Z tego, że moja nagroda konkursowa, o którą za 180 zł* pies z kulawą nogą na OLX nie pytał, wystawiona przeze mnie w aukcji Allegro na rzecz WOŚP, osiągnęła już ponad 400 zł! emotka A jeszcze 6 dni do końca... emotka
W życiu tyle na WOŚP nie dałam, co teraz! emotka


* - powiedziałam sobie, że niżej 150zł nie sprzedam, wolę dać komuś w prezencie (no to idzie w prezencie dla WOŚP emotka )

Za ile w końcu poszła? emotka

Jeszcze aukcja trwa, ale ostatnio stanęło na 810 zł. emotka
Edit:
Zakończona -
820 . emotka

nkba

#6454077 Napisano: 18.01.2018 19:29:23
A ja dziś cieszę się, że na dworze mam zimę - taką jaką pamiętam emotka Maleńki mróz i mnóstwo śniegu! Właśnie wróciłyśmy z córcią z wieczornego turlania! emotka Krajobraz po prostu jak bajki emotka Jutro pewnie nie będę mogła przejechać przez moją "ulicę" do pracy ale i tak się cieszę emotka  

agakaz2

#6454081 Napisano: 18.01.2018 19:40:11
urlop - ferie - Kołobrzeg i SPA jak ja się cieszę emotka
1 calliope 0

dwaburekoty

#6454268 Napisano: 19.01.2018 10:32:40
Lubię Panie, które pracują w mojej Skarbówce. Zawsze są miłe, uśmiechnięte i nie ma problemu, żeby pomogły z deklaracjami, które składam co kwartał. Objaśniły mi JPK, a nawet się nie śmiały, jak sobie pisałam po kolei na kartce, co mam klikać (nawet jeśli było to "3xdalej".  Oby każdy urzędnik taki był. 

Niebieska_Laguna

#6454745 Napisano: 20.01.2018 13:13:56
dwaburekoty napisał(a):

Lubię Panie, które pracują w mojej Skarbówce. Zawsze są miłe, uśmiechnięte i nie ma problemu, żeby pomogły z deklaracjami, które składam co kwartał. Objaśniły mi JPK, a nawet się nie śmiały, jak sobie pisałam po kolei na kartce, co mam klikać (nawet jeśli było to "3xdalej".  Oby każdy urzędnik taki był. 

Zazdroszczę. Ja u siebie czuję się jak totalna idiotka albo analfabetka. Ja zapytam je o coś, to patrzą na mnie takim wzrokiem, że żyć się odechciewa. Po takiej wizycie samoocena spada mi do 0 emotka  Jak ktoś kojarzy film KOgel-mogel, to miej więcej wygląda to, jak w tej scenie:

Kasia Solska: Dzień dobry.
Pani Krysia, sekretarka w dziekanacie (znudzona): Dzień dobry, słucham panią.
Kasia Solska: Ja właśnie dowiedziałam się, że zostałam przyjęta na pierwszy rok i dlatego przyjechałam.
Pani Krysia: Rok akademicki zaczyna się 1 października. Pani o tym nie wie?
Kasia Solska: Ale ja musiałam przyjechać już teraz i chciałabym zamieszkać w akademiku.
Pani Krysia: W domu studenckim może być pani zakwaterowana od 30 września!
Kasia Solska: A gdzie jest ten dom studencki?
Pani Krysia: Na Zamenhofa!
emotka



A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam. emotka

joan

#6454749 Napisano: 20.01.2018 13:29:55
Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru  emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam.  emotka


Kurczaki, no nie wierzę! Nie dosyć, że często gram w tych samych konkursach, co Ty + podzielam Twoje zdanie, to u mnie również dziś mija dwudziesty dzień bez cukru emotka

ilonaxx5

#6454750 Napisano: 20.01.2018 13:30:42
Niebieska_Laguna napisał(a):

A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru  emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam.  emotka

brawo a waga leci w dół ? emotka

stamp2

#6454832 Napisano: 20.01.2018 19:40:49
1 kumulacja 0

delfinka101

#6454844 Napisano: 20.01.2018 21:31:40
Dzisiaj ciesze się z smsa ze sztabu WOŚP. Potwierdzone iż 3168,39  znalazło się w puszce mojego syna.Mimo mrozu,wiatru i gorączki w sobotę,11 raz udało mu się zostać wolontariuszem i wspierać orkiestrę. Przy tym nie usłyszał ani razu złego słowa o WOŚP. Wielka radość, że w tym dniu ludzie tak się potrafią zjednoczyć. 

trebor1

#6454845 Napisano: 20.01.2018 21:56:26
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru  emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam.  emotka


Kurczaki, no nie wierzę! Nie dosyć, że często gram w tych samych konkursach, co Ty + podzielam Twoje zdanie, to u mnie również dziś mija dwudziesty dzień bez cukru emotka

no nie uwierzycie dziewczęta, bo ja też... pojutrze bodajże będzie dwa dni, jak nie jem cukru!
także leci ode mnie wsparcie, keep fighting, nie poddajemy się, nie bierzemy jeńców, a cukier kopiemy po... kostkach! emotka

myla

#6454850 Napisano: 20.01.2018 22:23:09
Uwaga kto nie lubi tematów toaletowych  niech nie czyta dalej! 
Mój syn pierwszy raz zrobił siusiu do kibelka, wiecie tak na stojąco jak duży mężczyzna emotka
2 trebor1, joan 0

trebor1

#6454855 Napisano: 20.01.2018 22:36:37
myla napisał(a):

Mój syn pierwszy raz zrobił siusiu do kibelka, wiecie tak na stojąco jak duży mężczyzna  emotka

czyli mam rozumieć, że zostawił nieopuszczoną klapę? Zuch!
ile to czasami czasu trzeba, aby chłopaka skrzywionego przez wychowanie za pomocą mam, babć i cioć, nauczyć właściwych wzorców
0 1 trebor1

joan

#6454858 Napisano: 20.01.2018 22:48:44
trebor1 napisał(a):

no nie uwierzycie dziewczęta, bo ja też... pojutrze bodajże będzie dwa dni, jak nie jem cukru!
także leci ode mnie wsparcie, keep fighting, nie poddajemy się, nie bierzemy jeńców, a cukier kopiemy po... kostkach! emotka


emotka
"Razem" raźniej emotka

Jest dokładnie tak, jak napisałeś. I nie negocjuję z paniami w piekarni, olewam ogórki z cukrem (widziane dziś w Lidlu), a jedynym ciachem w moim mieszkaniu jest Pan Domu emotka
0 0

trebor1

#6454863 Napisano: 20.01.2018 23:02:50
joan napisał(a):

trebor1 napisał(a):

no nie uwierzycie dziewczęta, bo ja też... pojutrze bodajże będzie dwa dni, jak nie jem cukru!
także leci ode mnie wsparcie, keep fighting, nie poddajemy się, nie bierzemy jeńców, a cukier kopiemy po... kostkach! emotka


emotka
"Razem" raźniej emotka

Jest dokładnie tak, jak napisałeś. I nie negocjuję z paniami w piekarni, olewam ogórki z cukrem (widziane dziś w Lidlu), a jedynym ciachem w moim mieszkaniu jest Pan Domu emotka

facet ciastko? ... dawniej to się takiego tytułowało : Markiz emotka

joan

#6454864 Napisano: 20.01.2018 23:09:03
trebor1 napisał(a):

facet ciastko? ... dawniej to się takiego tytułowało : Markiz emotka


Współcześnie taki tytuł dostają tylko faceci o pięćdziesięciu twarzach. Ale grunt, że nie trafił się stary piernik emotka