Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

komixowa

#6451281 Napisano: 10.01.2018 21:44:07
mietowa napisał(a):

komixowa napisał(a):

Cieszę się, że tu wróciłam. Długo mnie nie było, ale wracam do nałogu konkursowego! Także witam Was i...cieszę się!  emotka  

Witaj emotka . Powroty są super emotka  . Ja także wróciłam po długim czasie i jest zarąbiście - tylko członkowie rodziny jakby rzadziej do mnie dzwonią z pytaniem: "co słychać?"  :P

Najlepsze, że swoją "karierę" zaczynałam tu, kiedy byłam prawie 10 lat młodsza! emotka  Tak, jak mówisz – ciężko będzie pogodzić tyle obowiązków!  emotka
0 0

cudaczek121

#6451286 Napisano: 10.01.2018 21:53:42
komixowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

komixowa napisał(a):

Cieszę się, że tu wróciłam. Długo mnie nie było, ale wracam do nałogu konkursowego! Także witam Was i...cieszę się!   

Witaj . Powroty są super  . Ja także wróciłam po długim czasie i jest zarąbiście - tylko członkowie rodziny jakby rzadziej do mnie dzwonią z pytaniem: "co słychać?"  :P

Najlepsze, że swoją "karierę" zaczynałam tu, kiedy byłam prawie 10 lat młodsza!   Tak, jak mówisz – ciężko będzie pogodzić tyle obowiązków! 




Ja to tak odebrałam wpis mietowej,że rodzina do niej mniej dzwoni wcale nie dlatego, iż ma ona więcej obowiązków,ale dlatego,że gra i wygrywa nagrody,a rodzina jest po prostu zazdrosnaemotka
0 0

komixowa

#6451287 Napisano: 10.01.2018 21:57:48
cudaczek121 napisał(a):

komixowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

komixowa napisał(a):

Cieszę się, że tu wróciłam. Długo mnie nie było, ale wracam do nałogu konkursowego! Także witam Was i...cieszę się!   

Witaj . Powroty są super  . Ja także wróciłam po długim czasie i jest zarąbiście - tylko członkowie rodziny jakby rzadziej do mnie dzwonią z pytaniem: "co słychać?"  :P

Najlepsze, że swoją "karierę" zaczynałam tu, kiedy byłam prawie 10 lat młodsza!   Tak, jak mówisz – ciężko będzie pogodzić tyle obowiązków! 




Ja to tak odebrałam wpis mietowej,że rodzina do niej mniej dzwoni wcale nie dlatego, iż ma ona więcej obowiązków,ale dlatego,że gra i wygrywa nagrody,a rodzina jest po prostu zazdrosna emotka


Ma to sens. Obie wersje są sensowne. Ale jaka jest prawdziwa? emotka
1 rudawka 0

igielka

#6451580 Napisano: 11.01.2018 15:39:51
z tygodniowego urlopu!

mia

#6451704 Napisano: 11.01.2018 21:50:11
Z tego, że moja nagroda konkursowa, o którą za 180 zł* pies z kulawą nogą na OLX nie pytał, wystawiona przeze mnie w aukcji Allegro na rzecz WOŚP, osiągnęła już ponad 400 zł! emotka A jeszcze 6 dni do końca... emotka
W życiu tyle na WOŚP nie dałam, co teraz! emotka


* - powiedziałam sobie, że niżej 150zł nie sprzedam, wolę dać komuś w prezencie (no to idzie w prezencie dla WOŚP emotka )

golocia

#6452119 Napisano: 12.01.2018 22:03:05
ze studniówki mojej córki, emotka cudownego poloneza emotka  i fantastycznego przeżycia wśród kilkuset rodziców oglądających z niesamowitą dumą jak pięknie nasze dzieciaczki się prezentowały emotka

budryska

#6452172 Napisano: 13.01.2018 10:47:21
Z ferii! I z tego, że dziadek zgodził się przyjść po południu do dzieci, a my z mężem idziemy do kina!! emotka

pawlisko

#6452417 Napisano: 14.01.2018 16:46:07
A ja się cieszę z tego, że udało mi się zdobyć bilety na koncert IRY w pierwszym rzędzie, na samiuśkim środku emotka Tylko jak ja powiem swojej sympatii, że koncert 14 lutego, czyli w Popielca emotka

mysia

#6452425 Napisano: 14.01.2018 18:01:12
https://www.siepomaga.pl/ocalic-lenke 100%  emotka czyli Lenka jedzie na leczenie, teraz 3mać kciuki! Cieszę się, że ludzie tak sobie pomagają emotka

zaczytana-pola

#6452477 Napisano: 14.01.2018 23:54:44
Dziś cieszę się z tego, że WOŚP znów idzie po rekord emotka

bezaczek7

#6452481 Napisano: 15.01.2018 01:07:27
Z pierwszej od dawna kąpieli, podczas której nie usłyszałam prawie wcale płaczu. Jest postęp emotka  Tylko godzina w łazience, z czego w wannie może 20 minut... Ale już idzie ku lepszemu, mam gorącą nadzieję!

dwaburekoty

#6452614 Napisano: 15.01.2018 13:35:52
Jadę sobie dzisiaj na rozmowę rekrutacyjną do miejsca oddalonego od mojego domu o jakieś 38 km. Daleko, ale biorąc pod uwagę, że dojazd spoczko (niekorkowa okolica), obowiązki super, a i firma z działki, która mi odpowiada. Do celu zostało mi jakieś 2 km, a co ja tam widzę: Intermarche, obok Tesco, obok Biedronka, obok Carrefour, a za rogiem Lidl. Po drugiej stronie drogi Castorama i Leroy Merlin. Nie mogłam chwycić oddechu bo tyle konkursowego dobra na jednym hektarze, zwłaszcza, że z konkursowych sklepów mam u siebie tylko biedronkę i to jeszcze trzy kilometry oddaloną od mojego miejsca zamieszkania. Jakoś jeszcze bardziej chcę tam pracować. Cieszę się, że fajne firmy są ulokowane w fajnej okolicy. 

freyja88

#6452745 Napisano: 15.01.2018 20:17:25
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że jeszcze nie wszyscy normalni ludzie wyginęli emotka
Zaczęło się od tego, że do oferty na olx była jedna osoba chętna, która co prawda nie miała założonego tam konta, ale bardzo zależało jej na wystawionej książce, więc o pośrednictwo poprosiła swoją koleżankę z kontem, ta do mnie napisała, no droga okrężna tak, że bardziej zakręcona nie może być emotka To wszystko dlatego, że od czasu, jak różne czubki dzwoniły do mnie po pijaku w środku nocy, w ogłoszeniach nie zamieszczam telefonu, podaję tylko tym, z którymi już wstępnie się dogadam przez kanał tekstowy na olx. No ale do brzegu. Ustaliliśmy, że wyślę pani książkę zabezpieczoną w kopercie bąbelkowej, jak mi zrobi wcześniej przedpłatę, bo nie wysyłam za pobraniem. Ustaliliśmy w zaokrągleniu, że za przesyłkę dopłaci 5 zł do ceny książki (wystawionej za 2/3 wartości rynkowej). Wpłata wpłynęła, zapakowałem i poszedłem na Pocztę nadać, a tam okazało się, że waga i gabaryty kwalifikują do gabarytów "B" droższej wysyłki dwukrotnie. Trudno, zazgrzytałem zębami, moje niedoszacowanie, moja strata, mówi się trudno. Wysłałem pani esemesem numer paczki do śledzenia w necie i na tym w zasadzie się skończyło. Pańcia nie jest jakąś blondynką, na stronie monitorowania widocznie zorientowała się, że to nie standard, na jaki się umawialiśmy i dziś, gdy paczkę odebrała zadzwoniła z podziękowaniem i że ona się czuje zobowiązana dopłacić tę różnicę, bo dlaczego mam być stratny. Normalnie mnie zamurowało emotka
Baaardzo miły gest, którego wcale nie oczekiwałem emotka dlatego się cieszę. Nie z tych pięciu złotych, tylko z rzetelnego podejścia do drugiego człowieka. No ujęło mnie to niesamowicie. emotka
P.S. Najśmieszniejsze jest to, że na stronie monitorowania tej paczki, ma ona NADAL status "w doręczeniu", choć już wieczór, a dostarczona została rano! emotka To jest nasza niepojęta Poczta Polska emotka


Miałam kiedyś taki przypadek, że kupiłam na allegro takie podkładki plastikowe na buty. Napisałam do sprzedającego, że należność przeleję za 3dni, bo czekam na wypłatę. Pan sprzedający do mnie zadzwonił i powiedział, że on już paczkę do mnie wysłał, żeby mi nikt błota po domu nie roznosił, bo pogoda straszna a na zapłatę poczeka. Jednak jest jeszcze jakieś światełko w tunelu dla zdrowych, ludzkich zachowań.

mietowa

#6452765 Napisano: 15.01.2018 21:25:09
freyja88 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że jeszcze nie wszyscy normalni ludzie wyginęli emotka
Zaczęło się od tego, że do oferty na olx była jedna osoba chętna, która co prawda nie miała założonego tam konta, ale bardzo zależało jej na wystawionej książce, więc o pośrednictwo poprosiła swoją koleżankę z kontem, ta do mnie napisała, no droga okrężna tak, że bardziej zakręcona nie może być emotka To wszystko dlatego, że od czasu, jak różne czubki dzwoniły do mnie po pijaku w środku nocy, w ogłoszeniach nie zamieszczam telefonu, podaję tylko tym, z którymi już wstępnie się dogadam przez kanał tekstowy na olx. No ale do brzegu. Ustaliliśmy, że wyślę pani książkę zabezpieczoną w kopercie bąbelkowej, jak mi zrobi wcześniej przedpłatę, bo nie wysyłam za pobraniem. Ustaliliśmy w zaokrągleniu, że za przesyłkę dopłaci 5 zł do ceny książki (wystawionej za 2/3 wartości rynkowej). Wpłata wpłynęła, zapakowałem i poszedłem na Pocztę nadać, a tam okazało się, że waga i gabaryty kwalifikują do gabarytów "B" droższej wysyłki dwukrotnie. Trudno, zazgrzytałem zębami, moje niedoszacowanie, moja strata, mówi się trudno. Wysłałem pani esemesem numer paczki do śledzenia w necie i na tym w zasadzie się skończyło. Pańcia nie jest jakąś blondynką, na stronie monitorowania widocznie zorientowała się, że to nie standard, na jaki się umawialiśmy i dziś, gdy paczkę odebrała zadzwoniła z podziękowaniem i że ona się czuje zobowiązana dopłacić tę różnicę, bo dlaczego mam być stratny. Normalnie mnie zamurowało emotka
Baaardzo miły gest, którego wcale nie oczekiwałem emotka dlatego się cieszę. Nie z tych pięciu złotych, tylko z rzetelnego podejścia do drugiego człowieka. No ujęło mnie to niesamowicie. emotka
P.S. Najśmieszniejsze jest to, że na stronie monitorowania tej paczki, ma ona NADAL status "w doręczeniu", choć już wieczór, a dostarczona została rano! emotka To jest nasza niepojęta Poczta Polska emotka


Miałam kiedyś taki przypadek, że kupiłam na allegro takie podkładki plastikowe pod buty. Napisałam do sprzedającego, że należność przeleję za 3dni, bo czekam na wypłatę. Pan sprzedający do mnie zadzwonił i powiedział, że on już paczkę do mnie wysłał, żeby mi nikt błota po domu nie roznosił, bo pogoda straszna a na zapłatę poczeka. Jednak jest jeszcze jakieś światełko w tunelu dla zdrowych, ludzkich zachowań.

Ale przyjemnie się Was czyta. Raz, że miło, bo normalne, fajne zachowania innych ludzi, dwa - miło technicznie. Właśnie zdałam sobie sprawę, że na tym forum ludzie najczęściej piszą zgrabnie, używają znaków interpunkcyjnych, nic nie razi i nie odwraca uwagi od sensu wypowiedzi. Nie, żebym miała ochotę rzucać kamieniami w tych, którzy robią błędy (chociażby mój Mąż - mistrzem z polskiego nie jest, za to technicznie umysł taki, że mogę mu tylko buty czyścić), ale po prostu... fajnie emotka .

staszek

#6452780 Napisano: 15.01.2018 22:29:04
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że jeszcze nie wszyscy normalni ludzie wyginęli emotka
Zaczęło się od tego, że do oferty na olx była jedna osoba chętna, która co prawda nie miała założonego tam konta, ale bardzo zależało jej na wystawionej książce, więc o pośrednictwo poprosiła swoją koleżankę z kontem, ta do mnie napisała, no droga okrężna tak, że bardziej zakręcona nie może być emotka To wszystko dlatego, że od czasu, jak różne czubki dzwoniły do mnie po pijaku w środku nocy, w ogłoszeniach nie zamieszczam telefonu, podaję tylko tym, z którymi już wstępnie się dogadam przez kanał tekstowy na olx. No ale do brzegu. Ustaliliśmy, że wyślę pani książkę zabezpieczoną w kopercie bąbelkowej, jak mi zrobi wcześniej przedpłatę, bo nie wysyłam za pobraniem. Ustaliliśmy w zaokrągleniu, że za przesyłkę dopłaci 5 zł do ceny książki (wystawionej za 2/3 wartości rynkowej). Wpłata wpłynęła, zapakowałem i poszedłem na Pocztę nadać, a tam okazało się, że waga i gabaryty kwalifikują do gabarytów "B" droższej wysyłki dwukrotnie. Trudno, zazgrzytałem zębami, moje niedoszacowanie, moja strata, mówi się trudno. Wysłałem pani esemesem numer paczki do śledzenia w necie i na tym w zasadzie się skończyło. Pańcia nie jest jakąś blondynką, na stronie monitorowania widocznie zorientowała się, że to nie standard, na jaki się umawialiśmy i dziś, gdy paczkę odebrała zadzwoniła z podziękowaniem i że ona się czuje zobowiązana dopłacić tę różnicę, bo dlaczego mam być stratny. Normalnie mnie zamurowało emotka
Baaardzo miły gest, którego wcale nie oczekiwałem emotka dlatego się cieszę. Nie z tych pięciu złotych, tylko z rzetelnego podejścia do drugiego człowieka. No ujęło mnie to niesamowicie. emotka
P.S. Najśmieszniejsze jest to, że na stronie monitorowania tej paczki, ma ona NADAL status "w doręczeniu", choć już wieczór, a dostarczona została rano! emotka To jest nasza niepojęta Poczta Polska emotka

Tak z ciekawości, dlaczego nie wysyłasz za pobraniem? Pytam, bo często ludzie do mnie piszą z pytaniem, czy wyślę za pobraniem. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie dla obu stron, dlatego pytam czemu niektórzy nie wysyłają w ten sposób.
0 0

taalvikki

#6452783 Napisano: 15.01.2018 22:38:04
staszek napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że jeszcze nie wszyscy normalni ludzie wyginęli emotka
Zaczęło się od tego, że do oferty na olx była jedna osoba chętna, która co prawda nie miała założonego tam konta, ale bardzo zależało jej na wystawionej książce, więc o pośrednictwo poprosiła swoją koleżankę z kontem, ta do mnie napisała, no droga okrężna tak, że bardziej zakręcona nie może być emotka To wszystko dlatego, że od czasu, jak różne czubki dzwoniły do mnie po pijaku w środku nocy, w ogłoszeniach nie zamieszczam telefonu, podaję tylko tym, z którymi już wstępnie się dogadam przez kanał tekstowy na olx. No ale do brzegu. Ustaliliśmy, że wyślę pani książkę zabezpieczoną w kopercie bąbelkowej, jak mi zrobi wcześniej przedpłatę, bo nie wysyłam za pobraniem. Ustaliliśmy w zaokrągleniu, że za przesyłkę dopłaci 5 zł do ceny książki (wystawionej za 2/3 wartości rynkowej). Wpłata wpłynęła, zapakowałem i poszedłem na Pocztę nadać, a tam okazało się, że waga i gabaryty kwalifikują do gabarytów "B" droższej wysyłki dwukrotnie. Trudno, zazgrzytałem zębami, moje niedoszacowanie, moja strata, mówi się trudno. Wysłałem pani esemesem numer paczki do śledzenia w necie i na tym w zasadzie się skończyło. Pańcia nie jest jakąś blondynką, na stronie monitorowania widocznie zorientowała się, że to nie standard, na jaki się umawialiśmy i dziś, gdy paczkę odebrała zadzwoniła z podziękowaniem i że ona się czuje zobowiązana dopłacić tę różnicę, bo dlaczego mam być stratny. Normalnie mnie zamurowało emotka
Baaardzo miły gest, którego wcale nie oczekiwałem emotka dlatego się cieszę. Nie z tych pięciu złotych, tylko z rzetelnego podejścia do drugiego człowieka. No ujęło mnie to niesamowicie. emotka
P.S. Najśmieszniejsze jest to, że na stronie monitorowania tej paczki, ma ona NADAL status "w doręczeniu", choć już wieczór, a dostarczona została rano! emotka To jest nasza niepojęta Poczta Polska emotka

Tak z ciekawości, dlaczego nie wysyłasz za pobraniem? Pytam, bo często ludzie do mnie piszą z pytaniem, czy wyślę za pobraniem. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie dla obu stron, dlatego pytam czemu niektórzy nie wysyłają w ten sposób.


bo trzeba czekać na pieniądz. emotka ja tam wysyłam za pobraniem, ale zależy jakie rzeczy. na pewno jednak nigdy nie wyślę tak żadnych biletów, bo miałam już tak, że ktoś nie odebrał, a tym samym przepadły bilety i pieniądze. 

staszek

#6452784 Napisano: 15.01.2018 22:43:59
cb656 napisał(a):

staszek napisał(a):

Tak z ciekawości, dlaczego nie wysyłasz za pobraniem? Pytam, bo często ludzie do mnie piszą z pytaniem, czy wyślę za pobraniem. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie dla obu stron, dlatego pytam czemu niektórzy nie wysyłają w ten sposób.

Wyjaśnienie jest bardzo proste: z powodu przykrych doświadczeń. emotka
Zaufasz człowiekowi, wyślesz "za pobraniem", bo obiecuje, że ach! na pewno odbierze, bardzo mu zależy i w ogóle.
A jak paczka przychodzi, to nagle rezygnuje z odbioru i przesyłka wraca do nadawcy. Za przesyłkę zwrotną muszę zapłacić, bo inaczej mi listonosz nie wyda. Jestem stratny na dwie wysyłki oraz pozostaję z towarem, którego wartość czasami jest porównywalna. Jak zadzwonisz/napiszesz do takiego, WHY?! to ci jeszcze nakłamie, że on spodziewał się JUŻ, a to przecież szło TRZY DNI, więc to stanowczo za późno, kupił gdzie indziej, bo mu się spieszyło. emotka
Taki lajf.
Ja nie jestem pazerny. Wystawiam towar naprawdę zacny w dobrej cenie. Wszystko ze mną można obgadać, jestem skłonny pójść na ustępstwa, tylko nie toleruję CWANIAKOWANIA i OSZUSTÓW. emotka Jak ktoś normalny, uczciwy i mu naprawdę zależy, to zrobi przelew.
Ja nie muszę czegoś sprzedać już, natychmiast. Ja chcę sprzedać NORMALNIE i oczekuję przestrzegania zawartych umów. Choćby były zawarte tylko na gębę, a nie u notariusza. To takie proste przecież emotka

Dzięki za odpowiedź. Na szczęście nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś nie odebrał stąd było pytanie emotka
0 0

androm

#6453229 Napisano: 16.01.2018 20:33:09
dwaburekoty napisał(a):

Jadę sobie dzisiaj na rozmowę rekrutacyjną do miejsca oddalonego od mojego domu o jakieś 38 km. Daleko, ale biorąc pod uwagę, że dojazd spoczko (niekorkowa okolica), obowiązki super, a i firma z działki, która mi odpowiada. Do celu zostało mi jakieś 2 km, a co ja tam widzę: Intermarche, obok Tesco, obok Biedronka, obok Carrefour, a za rogiem Lidl. Po drugiej stronie drogi Castorama i Leroy Merlin. Nie mogłam chwycić oddechu bo tyle konkursowego dobra na jednym hektarze, zwłaszcza, że z konkursowych sklepów mam u siebie tylko biedronkę i to jeszcze trzy kilometry oddaloną od mojego miejsca zamieszkania. Jakoś jeszcze bardziej chcę tam pracować. Cieszę się, że fajne firmy są ulokowane w fajnej okolicy. 

dobieranie miejsca pracy pod konki:)
1 cotomabyc 0

pawlisko

#6453511 Napisano: 17.01.2018 14:20:37
Z wygranej aukcji charytatywnej Radia WAWA dla WOŚP emotka
0 0

agakaz2

#6453519 Napisano: 17.01.2018 14:27:56
pawlisko napisał(a):

Z wygranej aukcji charytatywnej Radia WAWA dla WOŚP emotka

jedziesz na kulig super
0 0