Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

kajus18

#6445717 Napisano: 25.12.2017 11:31:30
Cieszę się z adopcji Filipa emotka emotka Kotek ma prawdziwy dom,  nasz Filemon (pierwszy kot) zyskał towarzysza emotka emotka A my mamy podwójne szczęście emotka

dwaburekoty

#6445762 Napisano: 25.12.2017 20:43:42
Chyba każda kobieta by się z tego ucieszyła. Po 10 dniach bez sprawdzania masy ciała, świątecznym obżarstwie i w ciuchach stanęłam dzisiaj na wadze. A tam niespodzianka.... -2kg od ostatniego sprawdzania. emotka

loteryjki

#6446411 Napisano: 28.12.2017 15:11:38
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że odpowiedź na pytanie, z którego zadaniem nosiłem się długo w niepewności, brzmiała: TAK! emotka emotka


...a chodzi o to, że dostałem powiadomienie, iż jedzie do mnie jakaś paczka PP. Miałem link do monitorowania, więc śledziłem od wczorajszego popołudnia i widziałem na bieżąco wszystkie poszczególne etapy przekazywania paczki z punktu do punktu. Na koniec pojawił się status "wydana do doręczenia" emotka Ojć, a tu nagle pojawiła się pilna potrzeba wyjścia z domu na drugi koniec osiedla emotka
Mus to mus. Idę ci ja krętymi uliczkami, moknąc w deszczu (ale nie narzekam, dobrze robi na cerę, bo wygrane wcześniej nawilżające kosmetyki już się skończyły, a nowych jakoś nie widać emotka ) tak idę, idę i nagle...
Widzę auto dostawcze PP. Hm... nauczony doświadczeniem minionych dni nie wiedziałem, czy zaczepiać, czy odpuścić i iść dalej? W końcu może być jak poprzednio, tylko kurierem doręczającym przesyłki zagraniczne emotka Hm, a może jednak zapytać? Ale kierowcy nie widać, pewnie wszedł coś doręczyć... Czekać, nie czekać, oto jest pytanie! I tak wiercę się, jak nieczystość w przeręblu, już chciałem odchodzić, ale otworzyły się drzwi jednej z klatek schodowych i wyszedł kierowca. Ech, ryzyk-fizyk! Podszedłem i pytam:
- Dzień dobry, mieszkam tu i tu, czy MOŻE MA PAN PACZKĘ NA TEN ADRES? emotka
Odpowiedź brzmiała: TAK! emotka
Załatwiłem za jednym wyjściem dwie ważne sprawy emotka Jak to dobrze czasem zaryzykancić emotka

Głupol dać mu jeszcze jeden karniak za wkręcanie emotka
0 0

venix

#6446414 Napisano: 28.12.2017 15:15:50
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że odpowiedź na pytanie, z którego zadaniem nosiłem się długo w niepewności, brzmiała: TAK! emotka emotka


...a chodzi o to, że dostałem powiadomienie, iż jedzie do mnie jakaś paczka PP. Miałem link do monitorowania, więc śledziłem od wczorajszego popołudnia i widziałem na bieżąco wszystkie poszczególne etapy przekazywania paczki z punktu do punktu. Na koniec pojawił się status "wydana do doręczenia" emotka Ojć, a tu nagle pojawiła się pilna potrzeba wyjścia z domu na drugi koniec osiedla emotka
Mus to mus. Idę ci ja krętymi uliczkami, moknąc w deszczu (ale nie narzekam, dobrze robi na cerę, bo wygrane wcześniej nawilżające kosmetyki już się skończyły, a nowych jakoś nie widać emotka ) tak idę, idę i nagle...
Widzę auto dostawcze PP. Hm... nauczony doświadczeniem minionych dni nie wiedziałem, czy zaczepiać, czy odpuścić i iść dalej? W końcu może być jak poprzednio, tylko kurierem doręczającym przesyłki zagraniczne emotka Hm, a może jednak zapytać? Ale kierowcy nie widać, pewnie wszedł coś doręczyć... Czekać, nie czekać, oto jest pytanie! I tak wiercę się, jak nieczystość w przeręblu, już chciałem odchodzić, ale otworzyły się drzwi jednej z klatek schodowych i wyszedł kierowca. Ech, ryzyk-fizyk! Podszedłem i pytam:
- Dzień dobry, mieszkam tu i tu, czy MOŻE MA PAN PACZKĘ NA TEN ADRES? emotka
Odpowiedź brzmiała: TAK! emotka
Załatwiłem za jednym wyjściem dwie ważne sprawy emotka Jak to dobrze czasem zaryzykancić emotka

Czyli jak na razie się nie ustatkujesz ?  emotka  
Cieszę się, że nie ma korków  emotka
0 0

loteryjki

#6446419 Napisano: 28.12.2017 15:21:48
cb656 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Czyli jak na razie się nie ustatkujesz ?  emotka  

Na wszelki wypadek napiszę, że się cieszę... emotka żeby nie było, że popełniam zbrodnię, czyli "wpis nie na temat" emotka
Cieszę się z tego, że nie ma (jeszcze) przymusu statkowania się emotka bo tak jak jest, jest dobrze emotka

Cieszę się ale podobno nowa ustawa ma to zmienić wtedy trzeba będzie zmienić wątek
0 0

trebor1

#6446583 Napisano: 28.12.2017 21:50:21
dwaburekoty napisał(a):

Chyba każda kobieta by się z tego ucieszyła. Po 10 dniach bez sprawdzania masy ciała, świątecznym obżarstwie i w ciuchach stanęłam dzisiaj na wadze. A tam niespodzianka.... -2kg od ostatniego sprawdzania.  emotka

... że się odważyłaś!

marcinek1985

#6446585 Napisano: 28.12.2017 21:51:09
Dziś cieszę się, że sylwester mi się zaraz zaczyna emotka  biorę plecak i udaję się w kierunku Mołdawii emotka  Więc już dzisiaj wam życzenia składam  emotka  Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami 
I rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc 
I niech zostanie na 12 miesięcy z Wami 
Nie tylko w tę Sylwestrową noc. 
1 venix 0

dolly

#6446588 Napisano: 28.12.2017 22:01:36
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że odpowiedź na pytanie, z którego zadaniem nosiłem się długo w niepewności, brzmiała: TAK! emotka emotka


...a chodzi o to, że dostałem powiadomienie, iż jedzie do mnie jakaś paczka PP. Miałem link do monitorowania, więc śledziłem od wczorajszego popołudnia i widziałem na bieżąco wszystkie poszczególne etapy przekazywania paczki z punktu do punktu. Na koniec pojawił się status "wydana do doręczenia" emotka Ojć, a tu nagle pojawiła się pilna potrzeba wyjścia z domu na drugi koniec osiedla emotka
Mus to mus. Idę ci ja krętymi uliczkami, moknąc w deszczu (ale nie narzekam, dobrze robi na cerę, bo wygrane wcześniej nawilżające kosmetyki już się skończyły, a nowych jakoś nie widać emotka ) tak idę, idę i nagle...
Widzę auto dostawcze PP. Hm... nauczony doświadczeniem minionych dni nie wiedziałem, czy zaczepiać, czy odpuścić i iść dalej? W końcu może być jak poprzednio, tylko kurierem doręczającym przesyłki zagraniczne emotka Hm, a może jednak zapytać? Ale kierowcy nie widać, pewnie wszedł coś doręczyć... Czekać, nie czekać, oto jest pytanie! I tak wiercę się, jak nieczystość w przeręblu, już chciałem odchodzić, ale otworzyły się drzwi jednej z klatek schodowych i wyszedł kierowca. Ech, ryzyk-fizyk! Podszedłem i pytam:
- Dzień dobry, mieszkam tu i tu, czy MOŻE MA PAN PACZKĘ NA TEN ADRES? emotka
Odpowiedź brzmiała: TAK! emotka
Załatwiłem za jednym wyjściem dwie ważne sprawy emotka Jak to dobrze czasem zaryzykancić emotka

Buahahahah, wiedziałam, że to "zasadzka" emotka
Stereotypowe myślenie, to nie w stylu Cebe emotka

FBilona

#6447454 Napisano: 31.12.2017 23:43:53
Największa wygrana- Wasze towarzystwo, pomoc i gratulacje jak się poszczęści. Szczęśliwego Nowego Roku, miłości, żelaznego zdrowia, obrzydliwego bogactwa i WYGRANYCH !

rudawka

#6447606 Napisano: 02.01.2018 00:39:04
Napchałam się do pełna pysznościami, i odłożyłam termin planowanego odchudzania emotka carpe diem. Było warto, mamusia piecze wyborne ciastka emotka

Astronautka

#6447615 Napisano: 02.01.2018 07:54:48
Największa wygrana w życiu. Cudowne rozpoczęcie Nowego Roku 2018. Szymon 01.01.2018 emotka

rudawka

#6447732 Napisano: 02.01.2018 11:45:20
Gratulacje!!! Zdrowia dla Was emotka
astronautka napisał(a):

Największa wygrana w życiu. Cudowne rozpoczęcie Nowego Roku 2018. Szymon 01.01.2018 emotka

1 cotomabyc 0

koper

#6447875 Napisano: 02.01.2018 14:49:40
astronautka napisał(a):

Największa wygrana w życiu. Cudowne rozpoczęcie Nowego Roku 2018. Szymon 01.01.2018 emotka

Gratulacje emotka  
Piękna data!
Mój mąż urodził się 1 stycznia, i uważam, że jest to najwspanialszy człowiek jakiego znam- może data urodzin ma znaczenie emotka

koper

#6447879 Napisano: 02.01.2018 14:53:31
A ja dziś cieszę się z tego, że pierwszego konkursowego dnia Nowego Roku wygrałam pierwszą nagrodę, kurier zjawił się z samego rana z jedną taką zaległą emotka
To chyba dobra wróżba na konkursowy rok 2018 emotka

A oprócz tego, nie ma jeszcze 15 godziny a na moim liczniku kroków jest już ponad 7 tyś. kroków. A ja myślałam, że za mało się ruszam emotka

rudawka

#6448946 Napisano: 04.01.2018 16:12:45
Cieszę, się że już tyle Forumowiczów złapało pierwsze wygrane! emotka Cieszę się, że jest ciepło i wyjdę po pracy na spacer emotka

rudawka

#6449144 Napisano: 05.01.2018 07:16:56
andii napisał(a):

rudawka napisał(a):

Cieszę, się że już tyle Forumowiczów złapało pierwsze wygrane! emotka Cieszę się, że jest ciepło i wyjdę po pracy na spacer emotka

A ja się cieszę jak widzę Twoja fotkę emotka
dziennie sprawdzam czy jesteś- emotka  żeby sobie humor poprawić emotka

Jestem jestem, dzień dobry emotka życzę dziś pięknych wygranych! Cieszę się, że sprawiam Ci radość foteczką, wygrzebałam z czeluści internetów. Cieszę się, że dziś piątek, kilka godzin w pracy i weekend emotka
2 kate86, andii 0

kate86

#6449145 Napisano: 05.01.2018 07:22:37
Ja również cieszę się z piąteczku także Kochani: jeszcze parę godzin i weekend!emotka  oby piątek emanował Wszystkim w dużo @ i smsów o nowych wygranych emotka
2 rudawka, venix 0

moskala22

#6449156 Napisano: 05.01.2018 08:51:45
Cieszę się że po ostatnich porządkach paragonowych jedynym paragonem z sierpnia został paragon z Luksji (z 4.08) na który wczoraj wygrałam 100 zł - zaczynam wierzyć w przeznaczenie emotka
No i paragony będę trzymać jednak dłużej

jokan

#6449158 Napisano: 05.01.2018 09:01:52
moskala22 napisał(a):

Cieszę się że po ostatnich porządkach paragonowych jedynym paragonem z sierpnia został paragon z Luksji (z 4.08) na który wczoraj wygrałam 100 zł - zaczynam wierzyć w przeznaczenie emotka
No i paragony będę trzymać jednak dłużej

ja tez sie ciesze, ze nie wyrzycalam jeszcze, moj z wrzesnia
0 0

rudawka

#6449200 Napisano: 05.01.2018 10:38:23
cb656 napisał(a):

rudawka napisał(a):

andii napisał(a):

ja się cieszę jak widzę Twoja fotkę emotka dziennie sprawdzam czy jesteś- emotka  żeby sobie humor poprawić emotka

Cieszę się, że sprawiam Ci radość foteczką, wygrzebałam z czeluści internetów.  emotka

Cieszę się, że nie oszukujesz, nie mamisz, jak niektórzy... emotka
emotka

Hahah doskonałe emotka  jak wygram dużo kasy zrobię sobie zęby 
0 0