Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

synk

pioge7

#6435984 Napisano: 01.12.2017 20:36:33
synk napisał(a):

a nie dzięcioł?

chyba tak emotka
sprawdziłem w googlach jak wygląda emotka
podobny i to bardzo emotka
tak jest.. mieszka człek na wsi a ptaków nie umie rozpoznać emotka
2 synk, brucee 0

pablo75

#6435985 Napisano: 01.12.2017 20:40:50
pioge7 napisał(a):

synk napisał(a):

a nie dzięcioł?

chyba tak emotka
sprawdziłem w googlach jak wygląda emotka
podobny i to bardzo emotka
tak jest.. mieszka człek na wsi a ptaków nie umie rozpoznać emotka

Dzięcioł to jest. emotka
1 pioge7 0

nkba

#6436056 Napisano: 01.12.2017 23:02:24
pioge7 napisał(a):

dziś cieszę się, że taki oto koleżka zawitał pod mój karmnik. Oprócz sikorek i wróbelków przyszedł czas na podziwianie innych okazów szukających pokarmu. Wie ktoś może co to za ptak? Możliwe że gil?

Kojarzę ptaszka ale nazwy nie pamiętam, ja już nie mogę się doczekać kiedy u mnie śnieg będzie i te stada ptaków się pojawią emotka największy karmnik mam przed oknem w salonie i cudownie się na nie patrzy emotka Non stop setki dzwońców, cztery gatunki sikorek, kowaliki,  dostojny pan grubodziub, pani ziemba i najrzadziej przylatujący ale najbardziej kolorowy szczygieł emotka Przylatuje kilka innych gatunkow ale śmigaja tak szybko, że nie zdążę ich "zidentyfikować" emotka   Mogę sie na nie gapić godzinami emotka

pioge7

#6436094 Napisano: 02.12.2017 05:29:34
nkba napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dziś cieszę się, że taki oto koleżka zawitał pod mój karmnik. Oprócz sikorek i wróbelków przyszedł czas na podziwianie innych okazów szukających pokarmu. Wie ktoś może co to za ptak? Możliwe że gil?

Kojarzę ptaszka ale nazwy nie pamiętam, ja już nie mogę się doczekać kiedy u mnie śnieg będzie i te stada ptaków się pojawią emotka największy karmnik mam przed oknem w salonie i cudownie się na nie patrzy emotka Non stop setki dzwońców, cztery gatunki sikorek, kowaliki,  dostojny pan grubodziub, pani ziemba i najrzadziej przylatujący ale najbardziej kolorowy szczygieł emotka Przylatuje kilka innych gatunkow ale śmigaja tak szybko, że nie zdążę ich "zidentyfikować" emotka   Mogę sie na nie gapić godzinami emotka

Aż zazdroszczę. Do mnie przylatują na pewno wróble i sikorki, teraz ten osobnik dzięcioł. Innych nie widuje. Albo nie znam. Ale akurat mam karmnik ustawiony że tylko z WC okno jest na niego i jak siedzę w kibelku i patrzę to tak dziwie i szybko uciekam emotka  ale fakt faktem... ślicznie to wygkąda. emotka   
2 brucee, nkba 0

pioge7

#6436140 Napisano: 02.12.2017 11:30:31
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Aż zazdroszczę. Do mnie przylatują na pewno wróble i sikorki, teraz ten osobnik dzięcioł. Innych nie widuje. Albo nie znam. Ale akurat mam karmnik ustawiony że tylko z WC okno jest na niego i jak siedzę w kibelku i patrzę to tak dziwie i szybko uciekam emotka  ale fakt faktem... ślicznie to wygkąda. emotka   

Ja mam dzięki ptaszkom darmową prognozę pogody: ilekroć przyleci sroka z pobliskiej "Dorotki" - za 2-3 dni ochłodzenie murowane.  emotka  Inna sprawa, że dwóm sroczkom tak się u mnie spodobało, że sobie kilka lat temu gniazdko założyły na olbrzymim jesionie, zatem teraz mam ... ochłodzenie codziennie. emotka

Hahaha No to fajnie masz, bo w Tv jak zapowiadają pogodę na 2- p3 dni do przodu to się im rzadko sprawdza emotka  
2 nkba, brucee 0

agakaz2

#6436142 Napisano: 02.12.2017 11:47:31
Że mam już spakowane prezenty na Mikołaja i na gwiazdkę uff

barszcz

pioge7

#6436358 Napisano: 03.12.2017 10:25:17

Fajeczka- moje cyfry
kółeczko- wylosowane
niby 2 ale cieszy że coraz bliżej szósteczki emotka
0 0

trebor1

#6436536 Napisano: 04.12.2017 00:02:37
barszcz napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dziś cieszę się, że taki oto koleżka zawitał pod mój karmnik. Oprócz sikorek i wróbelków przyszedł czas na podziwianie innych okazów szukających pokarmu. Wie ktoś może co to za ptak? Możliwe że gil?

To jest dokładnie dzięcioł duży:-)

choć w temacie ornitologicznym jestem zielony,
to kiedyś na moje podwórko zawitał Zielony,
Dzięcioł Zielony
0 0

trebor1

#6436537 Napisano: 04.12.2017 00:10:22
pioge7 napisał(a):


Fajeczka- moje cyfry
kółeczko- wylosowane
niby 2 ale cieszy że coraz bliżej szósteczki emotka

...ach,  ta przeklęta numerologia! diabli wiedzą dlaczego akurat szósteczki... emotka
1 pioge7 0

trebor1

#6436540 Napisano: 04.12.2017 00:18:54
pioge7 napisał(a):

Aż zazdroszczę. Do mnie przylatują na pewno wróble i sikorki, teraz ten osobnik dzięcioł. Innych nie widuje. Albo nie znam. Ale akurat mam karmnik ustawiony że tylko z WC okno jest na niego i jak siedzę w kibelku i patrzę to tak dziwie i szybko uciekam emotka  ale fakt faktem... ślicznie to wygkąda. emotka   

spoko, dla mnie nic w tym dziwnego? że się w WC ptaka widzi emotka

kaka72

#6436600 Napisano: 04.12.2017 10:55:20
jest mi bardzo miło,że tyle osób pamięta o moich dzisiejszych imieninach
0 0

pioge7

#6436671 Napisano: 04.12.2017 12:28:58
cb656 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tylko z WC okno jest na niego i jak siedzę w kibelku i patrzę to tak dziwie i szybko uciekam

spoko, dla mnie nic w tym dziwnego? że się w WC ptaka widzi emotka

emotka gorzej, jak odkrywasz, że ptak gapi się też na Ciebie emotka A już szczytem jest, jak ze sobą rozmawiacie emotka

Bardzo śmieszne, dosłownie boki zrywać....
1 nkba 0

trebor1

#6436695 Napisano: 04.12.2017 13:03:02
cb656 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tylko z WC okno jest na niego i jak siedzę w kibelku i patrzę to tak dziwie i szybko uciekam

spoko, dla mnie nic w tym dziwnego? że się w WC ptaka widzi emotka

emotka gorzej, jak odkrywasz, że ptak gapi się też na Ciebie emotka A już szczytem jest, jak ze sobą rozmawiacie emotka

jak gada, to jest to z pewnością bialy kruk, chyba ze głupoty wtedy to zwykły głuPTAK emotka
0 0

Niebieska_Laguna

#6436824 Napisano: 04.12.2017 16:45:08
Dziś cieszę się z wizyty w lokalnym domu dziecka emotka  Zawiozłam karton ze słodyczami, a na nich karteczki z pozytywnymi sentencjami dla dzieci - że warto pomagać. Żeby pomimo trudnych warunków dać im jakieś światełko, że nie są same, a dobro istnieje i warto je czynić, bo wraca! Tylko tyle mogłam dla nich zrobić, ale chciałam chociaż to. Cieszę się tym bardziej, że zainspirowała mnie to tego osoba z forum... Radość w domu dziecka była ogromna, tak to te słodycze stały w kącie i się kurzyły... A teraz część nawet w świat pójdzie emotka

dolly

#6438332 Napisano: 07.12.2017 09:28:30
cb656 napisał(a):

(...)
No, uśmiechnąłem się troszku emotka choć trudno mi jednoznacznie określić dominujący smak tego uśmiechu: czy on radosny, taki bardziej słodki, czy bardziej rozgoryczony. emotka
(...) 

wygląda na ..... morderczy emotka
0 0

Claudia77

#6438359 Napisano: 07.12.2017 10:00:37
cieszę się strasznie, że badanie usg brzuszka synka wyszło super i wszystko jest ok ...emotka

dolly

#6438386 Napisano: 07.12.2017 10:30:19
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

No, uśmiechnąłem się troszku emotka choć trudno mi jednoznacznie określić dominujący smak tego uśmiechu: czy on radosny, taki bardziej słodki, czy bardziej rozgoryczony. emotka   

wygląda na ..... morderczy emotka

Nie od dziś wiadomo w Krainie Kota, że... emotka

dokładnie o tym myślałam pisząc swój post emotka  emotka
0 0