Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

iszhara

#3563319 Napisano: 21.07.2010 09:05:29
Cieszę się z Wygranej Lecha emotka emotka emotka
0 0

Gość: misia89p

#3563328 Napisano: 21.07.2010 09:09:39
martusiamj napisał(a):

Cieszę się z Wygranej Lecha emotka emotka emotka


i ja emotka emotka emotka emotka emotka emotka ale serducho mi wali, masakra, mieszkam koło stadionu żałuję tylko, że tam nie byłam.
LECH KOLEJORZ!!!! emotka emotka
0 0

dotusia

#3563467 Napisano: 22.07.2010 05:05:56
moja siostra dzisiaj urodzi synka emotka
0 0

toka

#3563477 Napisano: 22.07.2010 05:29:40
dotusia napisał(a):

moja siostra dzisiaj urodzi synka emotka


no to cieszymy sie razem z Tobą -ja pare lat temu równiez w lipcu doświadczyłam podobnego szczęscia.Trzymam kciuki i cudownego porodu życzę no i duuuuużo sił i zdrowia dla siostry i maleństwa emotka
0 0

Gość: kingaa

#3564948 Napisano: 22.07.2010 01:32:19
Dziś cieszę się z tego, że mam najlepszego faceta na świecie. Wczoraj to udowodnił, a dzisiaj potwierdził.
Po strasznej aferze w której przyznali mi bon na wycieczkę na 5 tys, później zabrali, próbowałam wyjaśnić sprawę, że nie mają racji, a oni nie umieli przyznać się do błędu i zaczęli wymyślać kolejne bajki, żeby nie wyszło na moje, miałam doła jak stąd na księżyc.... bo tylko ten bon gwarantował mi wczasy, ponieważ pieniążków nie ruszamy, gdyż obiecałam mojemu, że kupimy w tym roku samochód i sama zrezygnowałam z wczasów, bo stwierdziłam, że może wygram.. wygrałam i ... szkoda gadać.
A mój facet powiedział wczoraj, że samochód może kilka miesięcy poczekać, wczoraj zgodził sie na wczasy, a dzisiaj w dniu moich urodzin zadzwonił i powiedział, że urlop wziął i mam je zamawiać, bo chce mnie zabrać na wycieczkę. Co prawda to nie taki wyjazd jaki mi się marzył i który mogłabym zrealizować za ten bon którego nigdy nie otrzymam... ale samo to, że nie spodziewałam się po nim, że przełoży na trochę kupno samochodu zrobiło na mnie ogromne wrażenie, a pewnie On nie mógł już patrzeć jak siedzę i płaczę z powodu schrzanienia sprawy przez pewną firmę i zafundował mi wycieczkę, za co mu jestem ogromnie wdzięczna. Super prezent urodzinowy, dziękuję!
0 0

zaczytana-pola

#3564955 Napisano: 22.07.2010 01:35:10
kingaa napisał(a):

Dziś cieszę się z tego, że mam najlepszego faceta na świecie. Wczoraj to udowodnił, a dzisiaj potwierdził.
Po strasznej aferze w której przyznali mi bon na wycieczkę na 5 tys, później zabrali, próbowałam wyjaśnić sprawę, że nie mają racji, a oni nie umieli przyznać się do błędu i zaczęli wymyślać kolejne bajki, żeby nie wyszło na moje, miałam doła jak stąd na księżyc.... bo tylko ten bon gwarantował mi wczasy, ponieważ pieniążków nie ruszamy, gdyż obiecałam mojemu, że kupimy w tym roku samochód i sama zrezygnowałam z wczasów, bo stwierdziłam, że może wygram.. wygrałam i ... szkoda gadać.
A mój facet powiedział wczoraj, że samochód może kilka miesięcy poczekać, wczoraj zgodził sie na wczasy, a dzisiaj w dniu moich urodzin zadzwonił i powiedział, że urlop wziął i mam je zamawiać, bo chce mnie zabrać na wycieczkę. Co prawda to nie taki wyjazd jaki mi się marzył i który mogłabym zrealizować za ten bon którego nigdy nie otrzymam... ale samo to, że nie spodziewałam się po nim, że przełoży na trochę kupno samochodu zrobiło na mnie ogromne wrażenie, a pewnie On nie mógł już patrzeć jak siedzę i płaczę z powodu schrzanienia sprawy przez pewną firmę i zafundował mi wycieczkę, za co mu jestem ogromnie wdzięczna. Super prezent urodzinowy, dziękuję!


Masz świetnego faceta, tylko pozazdrościć, a i wakacje pomimo, że nie wymarzone, to na pewno będą udane. emotka
0 0

Gość: samanta3

#3564982 Napisano: 22.07.2010 01:47:39
kingaa napisał(a):

Dziś cieszę się z tego, że mam najlepszego faceta na świecie. Wczoraj to udowodnił, a dzisiaj potwierdził.
Po strasznej aferze w której przyznali mi bon na wycieczkę na 5 tys, później zabrali, próbowałam wyjaśnić sprawę, że nie mają racji, a oni nie umieli przyznać się do błędu i zaczęli wymyślać kolejne bajki, żeby nie wyszło na moje, miałam doła jak stąd na księżyc.... bo tylko ten bon gwarantował mi wczasy, ponieważ pieniążków nie ruszamy, gdyż obiecałam mojemu, że kupimy w tym roku samochód i sama zrezygnowałam z wczasów, bo stwierdziłam, że może wygram.. wygrałam i ... szkoda gadać.
A mój facet powiedział wczoraj, że samochód może kilka miesięcy poczekać, wczoraj zgodził sie na wczasy, a dzisiaj w dniu moich urodzin zadzwonił i powiedział, że urlop wziął i mam je zamawiać, bo chce mnie zabrać na wycieczkę. Co prawda to nie taki wyjazd jaki mi się marzył i który mogłabym zrealizować za ten bon którego nigdy nie otrzymam... ale samo to, że nie spodziewałam się po nim, że przełoży na trochę kupno samochodu zrobiło na mnie ogromne wrażenie, a pewnie On nie mógł już patrzeć jak siedzę i płaczę z powodu schrzanienia sprawy przez pewną firmę i zafundował mi wycieczkę, za co mu jestem ogromnie wdzięczna. Super prezent urodzinowy, dziękuję!


emotka Brawo dla Piotrka

emotka a tamci niech się wypchają ... oszuści!!
0 0

joan

#3569095 Napisano: 24.07.2010 08:30:45
Cieszę się z jednego z otrzymanych prezentów, którym jest śmieszna zawieszka zapachowa do auta. Cieszę się, gdyż najwidoczniej inni ludzie we mnie wierzą. Bo ja... nie posiadam samochodu emotka
0 0

Gość: ariadnaa

#3569241 Napisano: 24.07.2010 10:09:39
Cieszę się bo mojej córeczce wychodzą pierwsze próby raczkowania emotka
0 0

olus15

#3569287 Napisano: 24.07.2010 11:26:03
czyżby Regina tak mieszała?
ponoć niezły tam mają bałagan
0 0

Gość: evja

#3569308 Napisano: 25.07.2010 04:02:38
cieszę się z nnowego dnia, gdzie można wymieniać się głosami emotka !
0 0

zaczytana-pola

#3570604 Napisano: 25.07.2010 09:42:47
Dziś cieszę się z..... koteczka. Smutno mi, bo ktoś wyrzucił/ podrzucił takiego maluszka. Kociaczek przyszedł do mnie do ogrodu i został. Synek szczęśliwy, a kociak znalazł dom.
0 0

Gość: czarnygreg

#3570635 Napisano: 25.07.2010 10:07:46
ilonar2301 napisał(a):

Dziś cieszę się z..... koteczka. Smutno mi, bo ktoś wyrzucił/ podrzucił takiego maluszka. Kociaczek przyszedł do mnie do ogrodu i został. Synek szczęśliwy, a kociak znalazł dom.


może nie wyrzucił, koty to wędrowniczki, moze się wybrał na przechadzkę i sie zgubił, fajnie ze was znalazł, kotki są super!
0 0

malutka456

#3572518 Napisano: 26.07.2010 07:16:51
cieszę się, że znalazłam w końcu kolejne opakowania promocyjnego Kubusia emotka w jednym ze sklepów zabrakło i chodziłam od sklepu do sklepu w ich poszukiwaniu i NIC. W końcu weszłam do ostatniego sklepu a tam stos Kubusiów emotka dzisiaj kupiłam tylko 2 opakowania, jutro też kupię, chyba że mój luby zabierze mi kluczyki do auta emotka emotka
0 0

kozuszka38

#3573880 Napisano: 27.07.2010 12:15:29
Cieszę się ,że nie wiem jakim cudem i jak sie to stało-NIE MAM PUNKTU KARNEGO który mnie bardzo wkurzał w moim profilu.dodałam kilka konków ale chyba nie było ich 10 że został usuniety. A może to przy 500 poście sie kasuje punkt karny.....nie mniej ogromnie mnie to cieszy emotka
0 0

zaczytana-pola

#3576949 Napisano: 28.07.2010 02:14:12
czarnygreg napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Dziś cieszę się z..... koteczka. Smutno mi, bo ktoś wyrzucił/ podrzucił takiego maluszka. Kociaczek przyszedł do mnie do ogrodu i został. Synek szczęśliwy, a kociak znalazł dom.


może nie wyrzucił, koty to wędrowniczki, moze się wybrał na przechadzkę i sie zgubił, fajnie ze was znalazł, kotki są super!


niestety mieszkając na wsi wiem z doświadczenia, że raczej... został podrzucony. Pytałam sąsiadów, czy nikt nie zgubił kotka, nikt się nie przyznaje, więc kotek został u nas. emotka
0 0

joan

#3581404 Napisano: 29.07.2010 05:32:17
Cieszę się z tego, że choć raz moje wieczne odkładanie spraw konkowych na ostatni moment się opłaciło - miałam kupić pewną rzecz dla przyjaciółki w sklepie Tchibo za wygrany bon, oczywiście termin ważności bonu upływa w sobotę emotka Tego artykułu już nie ma, ale za to kompletnie zatraciłam się w ubrankach dziecięcych emotka Mała się jeszcze nie narodziła, a już ciocia niezłą wyprawkę szykuje emotka
0 0

maria1980

#3584258 Napisano: 30.07.2010 05:23:47
Ciesze się z tego,że po bojach z pewnym bakiem dostaliśmy zwrot ubezpieczenia i odsetek za spłacenie szybciej dużego kredytu...będą pieniądze na wakacje... emotka
0 0

maria1980

#3584263 Napisano: 30.07.2010 05:25:14
ilonar2301 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Dziś cieszę się z..... koteczka. Smutno mi, bo ktoś wyrzucił/ podrzucił takiego maluszka. Kociaczek przyszedł do mnie do ogrodu i został. Synek szczęśliwy, a kociak znalazł dom.


może nie wyrzucił, koty to wędrowniczki, moze się wybrał na przechadzkę i sie zgubił, fajnie ze was znalazł, kotki są super!


niestety mieszkając na wsi wiem z doświadczenia, że raczej... został podrzucony. Pytałam sąsiadów, czy nikt nie zgubił kotka, nikt się nie przyznaje, więc kotek został u nas. emotka


I fanie,że są wsród nas ludzie maja takie dobre serduszka:)
0 0

Gość: gwiazdeczka60

#3584265 Napisano: 30.07.2010 05:25:44
ja cieszę się że dzisiaj przyszła całkiem niespodziewana nagroda i bardzo bardzo fajna dwie gry na xboxa360 warte 180 zł razem !!! emotka

emotka emotka emotka
0 0