Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

tamtiram

#7107721 Napisano: 11.07.2023 19:15:06
west04 napisał(a):

tamtiram ja od wczoraj mam tak samo.. emotka

Czyli jednak coś jest nie tak emotka
0 0

pikawka

#7107904 Napisano: 12.07.2023 14:28:17
Jak ugryźć reklamacje agencji dot wygranej nagrody. ? W regulaminie jest realizacja nagrody w mieście 200 km ode mnie, teraz okazało się, ze zmienili miasto 600 km ode mnie.  Co robić? Nie jestem w stanie tam pojechać czy mogę wnioskować o rekompensatę ?? Ktoś miał podobna sytuacje ?;(
0 0

magdalena-chili

#7107906 Napisano: 12.07.2023 14:32:06
pikawka napisał(a):

Jak ugryźć reklamacje agencji dot wygranej nagrody. ? W regulaminie jest realizacja nagrody w mieście 200 km ode mnie, teraz okazało się, ze zmienili miasto 600 km ode mnie.  Co robić? Nie jestem w stanie tam pojechać czy mogę wnioskować o rekompensatę ?? Ktoś miał podobna sytuacje ?;(

Jeśli organizator zmienił tak drastycznie lokalizację, pisałabym, by chociaż wysłali kurierem na moj koszt. O ile wygrana jest warta tej przesyłki... liczę że po drugiej stronie bedzie człowiek, a nie (ro)bot i przychyli się do prośby. emotka
0 0

pikawka

#7107909 Napisano: 12.07.2023 14:34:54
magdalena-chili napisał(a):

pikawka napisał(a):

Jak ugryźć reklamacje agencji dot wygranej nagrody. ? W regulaminie jest realizacja nagrody w mieście 200 km ode mnie, teraz okazało się, ze zmienili miasto 600 km ode mnie.  Co robić? Nie jestem w stanie tam pojechać czy mogę wnioskować o rekompensatę ?? Ktoś miał podobna sytuacje ?;(

Jeśli organizator zmienił tak drastycznie lokalizację, pisałabym, by chociaż wysłali kurierem na moj koszt. O ile wygrana jest warta tej przesyłki... liczę że po drugiej stronie bedzie człowiek, a nie (ro)bot i przychyli się do prośby. emotka

Chodzi o koncert….
0 0

tamtiram

#7109680 Napisano: 18.07.2023 11:10:03
Czy paragon z nipem jest zgodny z regulaminem? Chodzi mi dokładnie o loterie produktów E. Jeśli nic nie wpadnie to chociaż firmie się paragon przyda, a ceny nie male.
0 0

@gnieszk@

#7109869 Napisano: 18.07.2023 19:00:47
tamtiram napisał(a):

Czy paragon z nipem jest zgodny z regulaminem? Chodzi mi dokładnie o loterie produktów E. Jeśli nic nie wpadnie to chociaż firmie się paragon przyda, a ceny nie male.


Paragon z NIPem do 450 zł brutto to faktura uproszczona. Nabywcą jest firma, której NIP widnieje na paragonie.
0 0

tamtiram

#7109941 Napisano: 18.07.2023 23:19:01
@gnieszk@ napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Czy paragon z nipem jest zgodny z regulaminem? Chodzi mi dokładnie o loterie produktów E. Jeśli nic nie wpadnie to chociaż firmie się paragon przyda, a ceny nie male.


Paragon z NIPem do 450 zł brutto to faktura uproszczona. Nabywcą jest firma, której NIP widnieje na paragonie.

Okej, czyli właściciel firmy może wziąć udział w loterii, tak?
0 0

kalka

#7109946 Napisano: 18.07.2023 23:38:34
kalka napisał(a):

tamtiram napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Czy paragon z nipem jest zgodny z regulaminem? Chodzi mi dokładnie o loterie produktów E. Jeśli nic nie wpadnie to chociaż firmie się paragon przyda, a ceny nie male.


Paragon z NIPem do 450 zł brutto to faktura uproszczona. Nabywcą jest firma, której NIP widnieje na paragonie.

Okej, czyli właściciel firmy może wziąć udział w loterii, tak?

W większości loterii i konkursów paragon nie może zawierać NIP-u firmy, aczkolwiek wszystko zależy od zapisów w regulaminie. Wydaje się, że w przypadku loterii "E" można dodać NIP firmy na paragonie o ile firma nie jest spółką, a wpisany NIP należy do osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą.  

0 0

baxter

#7110709 Napisano: 21.07.2023 23:44:16
Mam problem z weryfikacją "nie jestem robotem" , często pokazują mi się obrazki do zaznaczenia i to kilka pod rząd, czasami trwa to kilka minut zanim przejdzie, bardzo to denerwujące, pomoże ktoś? o co z tym chodzi i jak ten problem rozwiązać?
0 0

zielonaszpilka

#7110710 Napisano: 22.07.2023 00:01:49
baxter napisał(a):

Mam problem z weryfikacją "nie jestem robotem" , często pokazują mi się obrazki do zaznaczenia i to kilka pod rząd, czasami trwa to kilka minut zanim przejdzie, bardzo to denerwujące, pomoże ktoś? o co z tym chodzi i jak ten problem rozwiązać?

Dzieje się tak jak wysyłasz wiele zgłoszeń, jedno po drugim. Po prostu wtedy dodatkowo Cię weryfikuje, czy naprawdę nie jesteś robotem emotka  Nie wiem czy pomoże, ale możesz spróbować wyczyścić ciasteczka.
0 0

baxter

#7110711 Napisano: 22.07.2023 00:06:29
zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Mam problem z weryfikacją "nie jestem robotem" , często pokazują mi się obrazki do zaznaczenia i to kilka pod rząd, czasami trwa to kilka minut zanim przejdzie, bardzo to denerwujące, pomoże ktoś? o co z tym chodzi i jak ten problem rozwiązać?

Dzieje się tak jak wysyłasz wiele zgłoszeń, jedno po drugim. Po prostu wtedy dodatkowo Cię weryfikuje, czy naprawdę nie jesteś robotem emotka  Nie wiem czy pomoże, ale możesz spróbować wyczyścić ciasteczka.

No właśnie ciasteczka usuniete i nie pomogło
0 0

zielonaszpilka

#7110712 Napisano: 22.07.2023 00:15:49
baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Mam problem z weryfikacją "nie jestem robotem" , często pokazują mi się obrazki do zaznaczenia i to kilka pod rząd, czasami trwa to kilka minut zanim przejdzie, bardzo to denerwujące, pomoże ktoś? o co z tym chodzi i jak ten problem rozwiązać?

Dzieje się tak jak wysyłasz wiele zgłoszeń, jedno po drugim. Po prostu wtedy dodatkowo Cię weryfikuje, czy naprawdę nie jesteś robotem emotka  Nie wiem czy pomoże, ale możesz spróbować wyczyścić ciasteczka.

No właśnie ciasteczka usuniete i nie pomogło

No to chyba nie przeskoczysz. Możesz ewentualnie spróbować słać z kilku różnych przeglądarek, chociaż nie wiem czy ten sposób działa, a dodatkowo jeśli piszesz, że bardzo często Ci się to zdarza i jest na tyle irytujące, że szukasz rozwiązania to znaczy, że wysyłasz naprawdę duże ilości zgłoszeń, więc i tak prędzej czy później dodatkowa weryfikacja Cię dopadnie emotka  Może też zmiana IP pomoże?
2 baxter, cb656 0

@gnieszk@

#7110725 Napisano: 22.07.2023 10:12:26
Szukam osoby, która ma wiedzę na temat dofinansowań do. termomodernizacji. Np pracuje w Urzędzie albo sama korzystała z programu.
0 0

ewikewikk

#7110746 Napisano: 22.07.2023 12:51:40
Familijne Wieczory Filmowe 2023 do końca marca - czy ktoś wie, do kiedy jest/był ważny kod na rok do Canal+ online???? Ma ktoś adres mailowy, z którego przysyłano ten kod?
0 0

danaaa

#7110747 Napisano: 22.07.2023 13:02:20
ewikewikk napisał(a):

Familijne Wieczory Filmowe 2023 do końca marca - czy ktoś wie, do kiedy jest/był ważny kod na rok do Canal+ online???? Ma ktoś adres mailowy, z którego przysyłano ten kod?

można było aktywować tylko do dnia 31.05.2023
1 ewikewikk 0

banka-manka

#7111713 Napisano: 26.07.2023 12:33:47
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Mama ma telefon na kartę Heyah. Na koncie miała ponad 100 zł, dziś ma zero środków.
W między czasie nie wykonała żadnego połączenia, nie wysłała żadnej wiadomości.
Nie odebrała żadnego dziwnego i obcego numeru telefonu. 
Czy jest możliwość sprawdzenia gdzieś historii transakcji, gdzie te pieniądze uciekły? Jakaś infolinia? Ale dla numerów na kartę, nie abonament?
Twierdzi, że nie wchodziła w żadne dziwne linki, ani aplikacje. Internetu Heyah nie używa, tylko swoje wifi.
Standardowo używa przeglądarki Google do czytania artykułów i gra w gry, tam czasem są reklamy ale w nie nie wchodzi. 
Reklamy, które odwiedza to te z artykułów. 
Nie robiła w ostatnim czasie nic nowego i innego na telefonie niż  do tej pory.
Nie potrafimy dojść do tego gdzie i jak te pieniądze przepadły.
0 0

GreenEK

#7111723 Napisano: 26.07.2023 12:49:28
banka-manka napisał(a):

Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Mama ma telefon na kartę Heyah. Na koncie miała ponad 100 zł, dziś ma zero środków.
W między czasie nie wykonała żadnego połączenia, nie wysłała żadnej wiadomości.
Nie odebrała żadnego dziwnego i obcego numeru telefonu. 
Czy jest możliwość sprawdzenia gdzieś historii transakcji, gdzie te pieniądze uciekły? Jakaś infolinia? Ale dla numerów na kartę, nie abonament?
Twierdzi, że nie wchodziła w żadne dziwne linki, ani aplikacje. Internetu Heyah nie używa, tylko swoje wifi.
Standardowo używa przeglądarki Google do czytania artykułów i gra w gry, tam czasem są reklamy ale w nie nie wchodzi. 
Reklamy, które odwiedza to te z artykułów. 
Nie robiła w ostatnim czasie nic nowego i innego na telefonie niż  do tej pory.
Nie potrafimy dojść do tego gdzie i jak te pieniądze przepadły.

W aplikacji Moja Heyah powinna być lista połączeń i innych aktywności. 
Może Mama nie zauważyła, że 'leci' internet z karty bo np. domowe wifi ma awarię?
0 0

banka-manka

#7111730 Napisano: 26.07.2023 12:56:55
GreenEK napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Mama ma telefon na kartę Heyah. Na koncie miała ponad 100 zł, dziś ma zero środków.
W między czasie nie wykonała żadnego połączenia, nie wysłała żadnej wiadomości.
Nie odebrała żadnego dziwnego i obcego numeru telefonu. 
Czy jest możliwość sprawdzenia gdzieś historii transakcji, gdzie te pieniądze uciekły? Jakaś infolinia? Ale dla numerów na kartę, nie abonament?
Twierdzi, że nie wchodziła w żadne dziwne linki, ani aplikacje. Internetu Heyah nie używa, tylko swoje wifi.
Standardowo używa przeglądarki Google do czytania artykułów i gra w gry, tam czasem są reklamy ale w nie nie wchodzi. 
Reklamy, które odwiedza to te z artykułów. 
Nie robiła w ostatnim czasie nic nowego i innego na telefonie niż  do tej pory.
Nie potrafimy dojść do tego gdzie i jak te pieniądze przepadły.

W aplikacji Moja Heyah powinna być lista połączeń i innych aktywności. 
Może Mama nie zauważyła, że 'leci' internet z karty bo np. domowe wifi ma awarię?

Dziękuje. Założę te aplikacje Mamie.
Internet komórkowy ma w ogóle wyłączony, jak jest poza domem nie ma w ogóle dostępu do internetu.
0 0

wiolka252

#7112027 Napisano: 27.07.2023 13:16:30
Być może głupie pytanie 😅 czy da się odsłuchać teraz to co było puszczane w radio z rana? Wszędzie szukam i nie mogę znaleźć. Chodzi o mój debiut w radio super nowa z konkursu 😁
1 cb656 0

cb656

#7112194 Napisano: 27.07.2023 20:16:43
wiolka252 napisał(a):

Być może głupie pytanie 😅 czy da się odsłuchać teraz to co było puszczane w radio z rana? Wszędzie szukam i nie mogę znaleźć. Chodzi o mój debiut w radio super nowa z konkursu 😁

Piosenki tak, mowa wiązana, w tym reklamy i wejścia antenowe nie.
https://www.radio...023-07-27&hour=9