Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

andii

#7098296 Napisano: 06.06.2023 10:11:27
ineska1991 napisał(a):

Może można jakoś powrócić do starego wyglądu forum ?

Można.w lewym rogu są takie 3 poziome kreski i tak zjeżdżasz na sam dół...piszę na skróty.....starą wersją strony
0 0

kachakacha

#7098297 Napisano: 06.06.2023 10:11:31
Teraz rozkminiłam, że jesteście nowymi użytkownikami, więc pewnie korzystacie z tej nowoczesnej skórki. Jak chcecie z tradycyjnej przełączyć na nowoczesną, to jest taka możliwość na dole, po prawej.
0 0

ineska1991

#7098300 Napisano: 06.06.2023 10:18:39
kachakachaUdało się zmienić.  Bardzo dziękuję😁
0 0

Catcat

#7099370 Napisano: 09.06.2023 20:12:01
Dzień dobry,

wygrałam dwie nagrody w konkursie Fortis Monster z Lewisem Hamiltonem. Miałam wysłane 4 zgłoszenia i mam 4 paragony w mailu nic nie pisze o tym, jakie zgłoszenie z którym numerem paragonu wygrało. Mam wysłać wszystkie w odpowiedzi na dwa maile? Napisałam do nich zapytanie, ale boję się, że zanim mi odpiszą minie czas odesłania danych.  ;/
0 0

cb656

#7099397 Napisano: 09.06.2023 22:17:40
Catcat napisał(a):

wygrałam dwie nagrody w konkursie Fortis Monster z Lewisem Hamiltonem. Miałam wysłane 4 zgłoszenia i mam 4 paragony.
W mailu nie jest napisane o tym, jakie zgłoszenie z którym numerem paragonu wygrało. Mam wysłać wszystkie w odpowiedzi na dwa maile? Napisałam do nich zapytanie, ale boję się, że zanim mi odpiszą minie czas odesłania danych.  ;/

A to jakiś problem wysłać wszystkie w JEDNYM mailu? Co zamierzasz zrobić z paragonami, na które NIE wygrałaś? Oprawić w ramkę i powiesić nad kominkiem na pamiątkę? emotka
0 0

Catcat

#7099621 Napisano: 11.06.2023 17:08:57
cb656 napisał(a):

Catcat napisał(a):

wygrałam dwie nagrody w konkursie Fortis Monster z Lewisem Hamiltonem. Miałam wysłane 4 zgłoszenia i mam 4 paragony.
W mailu nie jest napisane o tym, jakie zgłoszenie z którym numerem paragonu wygrało. Mam wysłać wszystkie w odpowiedzi na dwa maile? Napisałam do nich zapytanie, ale boję się, że zanim mi odpiszą minie czas odesłania danych.  ;/

A to jakiś problem wysłać wszystkie w JEDNYM mailu? Co zamierzasz zrobić z paragonami, na które NIE wygrałaś? Oprawić w ramkę i powiesić nad kominkiem na pamiątkę? emotka

Nie wiem, myślałam bardziej, że nie będą chcieli szukać pośród tych czterech, tych dwóch wygranych.
0 0

cb656

#7099622 Napisano: 11.06.2023 17:13:12
Catcat napisał(a):

cb656 napisał(a):

Catcat napisał(a):

wygrałam dwie nagrody w konkursie Fortis Monster z Lewisem Hamiltonem. Miałam wysłane 4 zgłoszenia i mam 4 paragony.
W mailu nie jest napisane o tym, jakie zgłoszenie z którym numerem paragonu wygrało. Mam wysłać wszystkie w odpowiedzi na dwa maile? Napisałam do nich zapytanie, ale boję się, że zanim mi odpiszą minie czas odesłania danych.  ;/

A to jakiś problem wysłać wszystkie w JEDNYM mailu? Co zamierzasz zrobić z paragonami, na które NIE wygrałaś? Oprawić w ramkę i powiesić nad kominkiem na pamiątkę? emotka

Nie wiem, myślałam bardziej, że nie będą chcieli szukać pośród tych czterech, tych dwóch wygranych.

Spójrz na to chłodnym okiem, hę?
TY nie wiesz, które paragony wygrały, ale ONI wiedzą. Wyślij wszystko, co masz, a ONI już to ogarną, bez problemu. Odpuść kombinowanie, heh...
1 Catcat 0

Catcat

#7099623 Napisano: 11.06.2023 17:15:09
cb656 napisał(a):

Catcat napisał(a):

cb656 napisał(a):

Catcat napisał(a):

wygrałam dwie nagrody w konkursie Fortis Monster z Lewisem Hamiltonem. Miałam wysłane 4 zgłoszenia i mam 4 paragony.
W mailu nie jest napisane o tym, jakie zgłoszenie z którym numerem paragonu wygrało. Mam wysłać wszystkie w odpowiedzi na dwa maile? Napisałam do nich zapytanie, ale boję się, że zanim mi odpiszą minie czas odesłania danych.  ;/

A to jakiś problem wysłać wszystkie w JEDNYM mailu? Co zamierzasz zrobić z paragonami, na które NIE wygrałaś? Oprawić w ramkę i powiesić nad kominkiem na pamiątkę? emotka

Nie wiem, myślałam bardziej, że nie będą chcieli szukać pośród tych czterech, tych dwóch wygranych.

Spójrz na to chłodnym okiem, hę?
TY nie wiesz, które paragony wygrały, ale ONI wiedzą. Wyślij wszystko, co masz, a ONI już to ogarną, bez problemu. Odpuść kombinowanie, heh...

Super, dziękuję za uspokojenie mojej niespokojnej głowy. emotka  Widać, że masz doświadczenie w konkursach, nie to co ja.

Yoko

#7099667 Napisano: 11.06.2023 23:38:17
Pierwszy raz zgłaszam fakturę zamiast paragonu i nie jestem pewna, czy w polu data zakupu powinnam podać datę płatności, czy datę wystawienia faktury? (różni się jednym dniem). Pomoże ktoś? emotka
0 0

@gnieszk@

#7099668 Napisano: 11.06.2023 23:41:46
Yoko napisał(a):

Pierwszy raz zgłaszam fakturę zamiast paragonu i nie jestem pewna, czy w polu data zakupu powinnam podać datę płatności, czy datę wystawienia faktury? (różni się jednym dniem). Pomoże ktoś? emotka


Datę wystawienia.
2 Yoko, cb656 0

Yoko

#7099669 Napisano: 11.06.2023 23:44:50
@gnieszk@ napisał(a):

Yoko napisał(a):

Pierwszy raz zgłaszam fakturę zamiast paragonu i nie jestem pewna, czy w polu data zakupu powinnam podać datę płatności, czy datę wystawienia faktury? (różni się jednym dniem). Pomoże ktoś? emotka


Datę wystawienia.

Dziękuję bardzo - odpowiedź w piorunująco szybkim tempie emotka
0 0

cb656

#7099798 Napisano: 12.06.2023 15:07:39
Yoko napisał(a):

Pierwszy raz zgłaszam fakturę zamiast paragonu i nie jestem pewna, czy w polu data zakupu powinnam podać datę płatności, czy datę wystawienia faktury? (różni się jednym dniem). Pomoże ktoś? emotka

Data wystawienia faktury jest datą zakupu. emotka

Fakturę należy wystawić nie później niż:
  • do 90. dnia od daty wykonania czynności - w przypadku czynności polegających na drukowaniu książek - z wyłączeniem map, magazynów, czasopism drukowanych oraz ulotek, z wyjątkiem usług, do których stosuje się art. 28b, stanowiących import usług;
  • do 60. dnia od daty wydania towarów w odniesieniu do dostawy książek drukowanych z wyłączeniem map, magazynów, czasopism drukowanych oraz ulotek - dodatkowo jeśli umowa będzie przewidywać zwroty wydawnicze, fakturę należy wystawić w takiej sytuacji nie później niż do 120. dnia od daty pierwszego wydania towarów;
  • do 30. dnia od daty wykonania usługi w odniesieniu do usług budowlanych lub budowlano-montażowych,
  • 7. dnia od określonego w umowie dnia zwrotu opakowania - w przypadku niezwrócenia przez nabywcę opakowania zwrotnego objętego kaucją, przy czym w sytuacji, gdy w umowie nie będzie określonego terminu zwrotu opakowania, fakturę będzie się wystawiać nie później niż 60. dnia od dnia wydania opakowania;
  • z upływem terminu płatności
Data wykonania płatności to inna bajka.
1 kumulacja 0

scrabble

#7101044 Napisano: 15.06.2023 19:59:28
gosiulka28 napisał(a):

Mam problem z Fedex, kurier był z bonem Dino wczoraj i dzisiaj o 9 i 12, ja w tych godzinach pracuję. Liczyłam, ze zadzwoni, ale gdzie tam. Przesyłka zwrócona do oddziału w Bielsku Białej. Szukam jakiegoś numeru telefonu , ale nic nie znalazłam. Dzwoniłam na infolinie, ale sie nie dogadałam, pani poradziła mi rozmowe z konsultantem przez strone. Tez sie nie dogadałam, jakbym gadała z robotem. Może jest ktoś z Bielska  bardziej zorientowany, nie chciałabym żeby zwrócili do nadawcy, tylko 100 zeta, ale żal.

Napisz do agencji aby nadali jeszcze raz tylko z adresem np. do pracy ale ogólnie trzeba przekierowywać przed faktem podwójnej próby dostarczenia. Chyba każdy przewoźnik ma tę opcję, Inpost można nawet wrzucić do paczkomatu.

Ewelina14

#7102221 Napisano: 20.06.2023 18:25:42
Czy zamawial ktoś już  coś ze strony adidas z bonami z lays ? Bon wchodzi , ale nie da się zapłacić blikiem, PayPal też nie nie wiem o co chodzi ....
0 0

kupila88

#7102287 Napisano: 20.06.2023 23:45:46
Potrzebuje pomocy, czy jest jakaś możliwość oczywiście odpłatnie w pomocy sprawdzenia stanu cywilnego danej osoby? Czy musi to być dany UC bo miejscowość to Lubin. Jestem już długo oszukiwana i chyba wolę mieć pewnośc.
0 0

olala11

#7102435 Napisano: 21.06.2023 15:26:05
Hej! Dopiero zaczynam, jakieś rady na początek przygody z konkursami? emotka
0 0

zielonaszpilka

#7102438 Napisano: 21.06.2023 15:28:48
olala11 napisał(a):

Hej! Dopiero zaczynam, jakieś rady na początek przygody z konkursami? emotka

Czytaj regulaminy i czytaj forum - szczególnie wątek Dyskusje emotka

nanajka81

#7102517 Napisano: 21.06.2023 18:18:33
Czy ktoś wysyłał tą drabinkę gimnastyczną z kubusia kurierem? (rok temu była do wygrania w lidlu w Amocoo) U mnie nie ma miejsca na montaż więc chciałabym ją wysłać kurierem siostrze ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać i jaki wybierać rozmiar (czy to już niestandartowy czy można jako standart tylko wymiary dobre podać (jedna część ma koło 2 metrów a w sumie mam 5 pudełek  - przyszło to w chyba dwóch czy trzech przesyłkach) Jeżeli ktoś mi może coś podpowiedzieć to bardzo proszę.
0 0

boss75

#7102534 Napisano: 21.06.2023 19:20:21
Dobre duszyczki brakuje mi 9 paragonów Rodowita.
Pomoże ktoś?
0 0

edith

#7102718 Napisano: 22.06.2023 12:42:56
W związku z licznymi próbami oszustw na olx mam pytanie,bo nie chce czegoś przeoczyć. Sprzedaje hulajnogę ale zaznaczyłam największy gabaryt przesyłki a i tak jest za mały. Czy jest możliwość,że ja już pokryje koszty i wybiorę innego distswcey- kuriera czy wszystko musi być przez ich stronę.I jak to wygląda ,bo dawno nie sprzedawałam nic,chodzi mi o to ,że hulajnoga została kupiona i opłacona,pieniądze są zablokowane przez olx i otrzymuje je po potwierdzeniu od kupującego? A więc czy wtedy może być inna przesyłka poza olx?
0 0