Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

nikos

#7074422 Napisano: 13.01.2023 21:53:11
memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos powinno wystarczyć. Spróbuj uruchomić ponownie telefon. Na jakim etapie wywala Ci instalacje?

Niestety ponowne uruchamianie nic nie daje. Aplikacja się pobiera i zaczyna instalować. Instaluje ją dość długo i na końcu odrzuca - wyskakuje komunikat aplikacji nie udało się zainstalować. Teraz próbowałam zainstalować jakiś pierwszy lepszy krokomierz - poszło, ale już z pogoda się nie udało... Może przywrócić telefon do ustawień fabrycznych?

Możesz spróbować. Powinno pomóc. 
1 memos 0

lukasz6

#7074427 Napisano: 13.01.2023 23:19:21
netka2000 napisał(a):

simonapp napisał(a):

rare85 napisał(a):

Szukam pomocy w sprawie drukarki Canon. Drukowałam przez Wi-Fi, i z telefonu, i z komputera. I wczoraj nagle komunikat, że brak połączenia z drukarką. Kombinowałam z tym Wi-fi, ale w końcu zdecydowałam, że podłączę ją przez kabel. I tu też zonk - komunikat: drukarka nie odpowiada. Zastosowałam już chyba każde rozwiązanie z netu, i nic. Dodam, że drukarka kseruje normalnie, ale nie drukuje. Czy ktoś miał może styczność z takim problemem? Instalowałam sterowniki, ale to nic nie dało.

Syn miał podobny problem, z drukowaniem z telefonu. 
Twierdzi, że winna jest jego najnowsza aktualizacja. 
Zainstalował aplikację PRINTER SHARE za 16 zł. ale twierdzi, że możesz spróbować na wersji darmowej. 
Nie wiem, czy pomogłam, ale chęci były.  emotka

Po pewnej ilości wydrukowanych stron drukarki Canon mają wbudowaną funkcję blokowania, po to by użytkownik kupił nową lub zaniósł do serwisu. Trzeba zresetować do ustawień fabrycznych. U mnie też tak było. Link https://artjet.pl...ejszych-producentow/

Mój problem był taki sam i się okazało, ze winny był ruter. Bo było na nim stare oprogramowanie i nie wykrywał drukarki. Po uaktualnieniu oprogramowania na ruterze wszystko zadziałało. Mam ruter Asus. Wiec jeśli tez taki masz, to możliwe, ze to jest powodem. Powodzenia. 
0 0

memos

#7074447 Napisano: 14.01.2023 10:06:34
nikos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos powinno wystarczyć. Spróbuj uruchomić ponownie telefon. Na jakim etapie wywala Ci instalacje?

Niestety ponowne uruchamianie nic nie daje. Aplikacja się pobiera i zaczyna instalować. Instaluje ją dość długo i na końcu odrzuca - wyskakuje komunikat aplikacji nie udało się zainstalować. Teraz próbowałam zainstalować jakiś pierwszy lepszy krokomierz - poszło, ale już z pogoda się nie udało... Może przywrócić telefon do ustawień fabrycznych?

Możesz spróbować. Powinno pomóc. 

Niestety, przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało. Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak...
0 0

cb656

#7074502 Napisano: 14.01.2023 22:50:36
memos napisał(a):

Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak...

Może wersja odchudzona "wejdzie"?
https://play.goog...&hl=pl&gl=US
0 0

memos

#7074515 Napisano: 15.01.2023 09:51:33
cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak...

Może wersja odchudzona "wejdzie"?
https://play.goog...&hl=pl&gl=US

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka
0 0

kiwiwi

#7074521 Napisano: 15.01.2023 11:10:28
memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak...

Może wersja odchudzona "wejdzie"?
https://play.goog...&hl=pl&gl=US

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

A próbowałaś zalogować się nowym kontem Google na tym telefonie? Można też spróbować zainstalować Messengera z zewnętrznego źródła, ale to już metoda na własne ryzyko.
1 memos 0

memos

#7074535 Napisano: 15.01.2023 13:05:22
lazy-kiwi napisał(a):

memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak...

Może wersja odchudzona "wejdzie"?
https://play.goog...&hl=pl&gl=US

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

A próbowałaś zalogować się nowym kontem Google na tym telefonie? Można też spróbować zainstalować Messengera z zewnętrznego źródła, ale to już metoda na własne ryzyko.

Spróbuję, dzięki wielkie emotka
0 0

GreenEK

#7074568 Napisano: 15.01.2023 19:03:05
Próbuję wysłać ale pojawia się to:

Jakieś pomysły?
Zmiana przeglądarki nie pomaga.
0 0

malgosia74

#7074572 Napisano: 15.01.2023 19:39:30
GreenEK napisał(a):

Próbuję wysłać ale pojawia się to:

Jakieś pomysły?
Zmiana przeglądarki nie pomaga.

u mnie to samo emotka  
0 0

cb656

#7074581 Napisano: 15.01.2023 20:29:38
memos napisał(a):

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

Hm. Ostatnia deska ratunku. Czy masz w tym telefonie apkę Facebooka, poza Messengerem?
Z moich doświadczeń (każdy ma inne, helou) wynika, że praca apki Messenger MOŻE BYĆ zależna od tego, czy masz zainstalowaną apkę Facebooka.
Czyli: najpierw zainstaluj fejsa, POTEM messengera.
1 memos 0

memos

#7074582 Napisano: 15.01.2023 20:39:53
cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

Hm. Ostatnia deska ratunku. Czy masz w tym telefonie apkę Facebooka, poza Messengerem?
Z moich doświadczeń (każdy ma inne, helou) wynika, że praca apki Messenger MOŻE BYĆ zależna od tego, czy masz zainstalowaną apkę Facebooka.
Czyli: najpierw zainstaluj fejsa, POTEM messengera.

Z Facebooka prawie nie korzystam, dlatego też miałam tylko messengera na telefonie. Ale dzięki, spróbuję Twoim sposobem. Pytanie tylko, czy uda mi się zainstalować fb...
1 cb656 0

memos

#7074590 Napisano: 15.01.2023 21:16:57
memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

Hm. Ostatnia deska ratunku. Czy masz w tym telefonie apkę Facebooka, poza Messengerem?
Z moich doświadczeń (każdy ma inne, helou) wynika, że praca apki Messenger MOŻE BYĆ zależna od tego, czy masz zainstalowaną apkę Facebooka.
Czyli: najpierw zainstaluj fejsa, POTEM messengera.

Z Facebooka prawie nie korzystam, dlatego też miałam tylko messengera na telefonie. Ale dzięki, spróbuję Twoim sposobem. Pytanie tylko, czy uda mi się zainstalować fb...

Facebooka udało się zainstalować, ale messengera już niestety nie.
1 cb656 0

cb656

#7074591 Napisano: 15.01.2023 21:19:22
memos napisał(a):

memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

Hm. Ostatnia deska ratunku. Czy masz w tym telefonie apkę Facebooka, poza Messengerem?
Z moich doświadczeń (każdy ma inne, helou) wynika, że praca apki Messenger MOŻE BYĆ zależna od tego, czy masz zainstalowaną apkę Facebooka.
Czyli: najpierw zainstaluj fejsa, POTEM messengera.

Z Facebooka prawie nie korzystam, dlatego też miałam tylko messengera na telefonie. Ale dzięki, spróbuję Twoim sposobem. Pytanie tylko, czy uda mi się zainstalować fb...

Facebooka udało się zainstalować, ale messengera już niestety nie.

Buuuu... emotka Więcej pomysłów nie mam. Pozostaje pogodzić się z porażką. emotka
1 memos 0

memos

#7074593 Napisano: 15.01.2023 21:22:56
cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

Hm. Ostatnia deska ratunku. Czy masz w tym telefonie apkę Facebooka, poza Messengerem?
Z moich doświadczeń (każdy ma inne, helou) wynika, że praca apki Messenger MOŻE BYĆ zależna od tego, czy masz zainstalowaną apkę Facebooka.
Czyli: najpierw zainstaluj fejsa, POTEM messengera.

Z Facebooka prawie nie korzystam, dlatego też miałam tylko messengera na telefonie. Ale dzięki, spróbuję Twoim sposobem. Pytanie tylko, czy uda mi się zainstalować fb...

Facebooka udało się zainstalować, ale messengera już niestety nie.

Buuuu... emotka Więcej pomysłów nie mam. Pozostaje pogodzić się z porażką. emotka

No raczej emotka
0 0

ch_magd

#7074609 Napisano: 16.01.2023 08:12:11
POMOCY!! 
siepomaga.pl/iga
0 0

ch_magd

#7074610 Napisano: 16.01.2023 08:13:44

ciekawy_kotek

#7075487 Napisano: 19.01.2023 21:47:54
Mam do oddania paragon z kawą lavazza. Chciałam napisać o tym w odpowiednim wątku ale nie mam okienka tekstowego.
0 0

ciekawy_kotek

#7075492 Napisano: 19.01.2023 22:01:05
ciekawy_kotek napisał(a):

Mam do oddania paragon z kawą lavazza. Chciałam napisać o tym w odpowiednim wątku ale nie mam okienka tekstowego.

Oddany
0 0

bajm

#7075497 Napisano: 19.01.2023 22:28:01
ciekawy_kotek napisał(a):

Mam do oddania paragon z kawą lavazza. Chciałam napisać o tym w odpowiednim wątku ale nie mam okienka tekstowego.

Też nie wiem, jak działa ten wątek i chętnie się dowiem 
0 0

ch_magd

#7075553 Napisano: 20.01.2023 11:57:03
ch_magd napisał(a):

Badz 1 klik emotka

https://www.dobryklik.pl/diz2mjr0h4

0 0