Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

emimi

#6798152 Napisano: 29.07.2021 20:44:51
Jak rozumiecie ten zapis regulaminu: Rozwiązanie Zadania konkursowego (odpowiedź tekstowa)może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter. 

Czy to znaczy, że można użyć tylko dużych i małych liter i spacji? Że nie można użyć polskich znaków i znaków interpunkcyjnych?

Odpowiedz wysyła się przez formularz na stronie konkursowej
0 0

zielonaszpilka

#6798154 Napisano: 29.07.2021 20:47:35
emimi napisał(a):

Jak rozumiecie ten zapis regulaminu: Rozwiązanie Zadania konkursowego (odpowiedź tekstowa)może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter. 

Czy to znaczy, że można użyć tylko dużych i małych liter i spacji? Że nie można użyć polskich znaków i znaków interpunkcyjnych?

Odpowiedz wysyła się przez formularz na stronie konkursowej

Śmiało używaj polskich znaków i znaków interpunkcyjnych. Ten zapis mówi tylko o tym, że 300 znaków liczy się ze spacjami, zresztą zapewne formularz więcej nie puści. Nie zakazują używania polskich znaków ani znaków interpunkcyjnych.
0 0

incendio12

#6798157 Napisano: 29.07.2021 21:06:00
Też Wam nie działa na komputerze logowanie przez fb? Na komórce mi działa, ale w aplikacji co chwila jest komunikat "błąd po stronie serwera" jak próbuje wejść w wiadomości albo na forum. Coś się im popsuła strona odkąd jest taka nowa
0 0

emimi

#6798164 Napisano: 29.07.2021 22:20:59
zielonaszpilka napisał(a):

emimi napisał(a):

Jak rozumiecie ten zapis regulaminu: Rozwiązanie Zadania konkursowego (odpowiedź tekstowa)może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter. 

Czy to znaczy, że można użyć tylko dużych i małych liter i spacji? Że nie można użyć polskich znaków i znaków interpunkcyjnych?

Odpowiedz wysyła się przez formularz na stronie konkursowej

Śmiało używaj polskich znaków i znaków interpunkcyjnych. Ten zapis mówi tylko o tym, że 300 znaków liczy się ze spacjami, zresztą zapewne formularz więcej nie puści. Nie zakazują używania polskich znaków ani znaków interpunkcyjnych.

A czy ktoś potrafi powiedzieć skąd te ograniczenia, które często występują w regulaminiach dotyczące polskich znaków? Czasem nawet nie dopuszcza się używania wielkich liter
0 0

zielonaszpilka

#6798167 Napisano: 29.07.2021 22:38:18
emimi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

emimi napisał(a):

Jak rozumiecie ten zapis regulaminu: Rozwiązanie Zadania konkursowego (odpowiedź tekstowa)może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter. 

Czy to znaczy, że można użyć tylko dużych i małych liter i spacji? Że nie można użyć polskich znaków i znaków interpunkcyjnych?

Odpowiedz wysyła się przez formularz na stronie konkursowej

Śmiało używaj polskich znaków i znaków interpunkcyjnych. Ten zapis mówi tylko o tym, że 300 znaków liczy się ze spacjami, zresztą zapewne formularz więcej nie puści. Nie zakazują używania polskich znaków ani znaków interpunkcyjnych.

A czy ktoś potrafi powiedzieć skąd te ograniczenia, które często występują w regulaminiach dotyczące polskich znaków? Czasem nawet nie dopuszcza się używania wielkich liter

Polskie znaki są często zabronione przy konkursach smsowych, bo mogą się źle wyświetlać w systemie. Często też jest tylko informacja o tym, że polskie znaki po prostu znacząco skrócą SMS.
0 0

asantesana

#6798408 Napisano: 31.07.2021 11:24:26
Czy ktoś ma problem z dodawaniem postów i konkursów na forum z Chroma? Mnie czyści stronę i na tym się kończy, post/konkurs nie są dodawane, a jest to moja podstawowa przeglądarka.  
0 0

rwas

#6798412 Napisano: 31.07.2021 11:33:30
asantesana napisał(a):

Czy ktoś ma problem z dodawaniem postów i konkursów na forum z Chroma? Mnie czyści stronę i na tym się kończy, post/konkurs nie są dodawane, a jest to moja podstawowa przeglądarka.  

tak.u mnie podobny problem.muszę zmieniać przeglądarkę aby dodać post
0 0

asantesana

#6798418 Napisano: 31.07.2021 11:56:59
rwas napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś ma problem z dodawaniem postów i konkursów na forum z Chroma? Mnie czyści stronę i na tym się kończy, post/konkurs nie są dodawane, a jest to moja podstawowa przeglądarka.  

tak.u mnie podobny problem.muszę zmieniać przeglądarkę aby dodać post

pionas, czy da się coś z tym zrobić?
0 0

netka2000

#6798421 Napisano: 31.07.2021 12:04:07
W Operze to samo
0 0

koniczynka123

#6798423 Napisano: 31.07.2021 12:12:33
rwas napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś ma problem z dodawaniem postów i konkursów na forum z Chroma? Mnie czyści stronę i na tym się kończy, post/konkurs nie są dodawane, a jest to moja podstawowa przeglądarka.  

tak.u mnie podobny problem.muszę zmieniać przeglądarkę aby dodać post

U mnie było to samo kilka dni temu, Pionas napisał "...
czy wylogowanie i ponowne zalogowanie pomaga?
... W ilu oknach przeglądarki masz otwartą stronę?
Jak wygląda opcja ciasteczek w przeglądarce? Masz włączone/wyłączone? " więc to posprawdzajcie

Mi pomogło odłączenie internetu i wyłączenie całego kompa.
0 0

pimparimpa

#6798470 Napisano: 31.07.2021 18:54:56
incendio12 napisał(a):

Też Wam nie działa na komputerze logowanie przez fb? Na komórce mi działa, ale w aplikacji co chwila jest komunikat "błąd po stronie serwera" jak próbuje wejść w wiadomości albo na forum. Coś się im popsuła strona odkąd jest taka nowa


Ja mam podobnie, w aplikacji nie mogę wejść w 2/3 wątków i wyświetla mi się komunikat "błąd po stronie serwera". Jak wejdę w wątek i chce zobaczyć posty z poprzedniej strony to też wyskakuje ten komunikat.
Wylogowałam się i zalogowałam - nic to nie dało, wyłączenie telefonu również nie pomogło.
0 0

pati12b

#6798472 Napisano: 31.07.2021 19:02:04
pimparimpa napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Też Wam nie działa na komputerze logowanie przez fb? Na komórce mi działa, ale w aplikacji co chwila jest komunikat "błąd po stronie serwera" jak próbuje wejść w wiadomości albo na forum. Coś się im popsuła strona odkąd jest taka nowa


Ja mam podobnie, w aplikacji nie mogę wejść w 2/3 wątków i wyświetla mi się komunikat "błąd po stronie serwera". Jak wejdę w wątek i chce zobaczyć posty z poprzedniej strony to też wyskakuje ten komunikat.
Wylogowałam się i zalogowałam - nic to nie dało, wyłączenie telefonu również nie pomogło.

ja mam to samo w aplikacji
pionas, to jakiś grubszy problem?
nie mogę się też zalogować z kompa na firefoxie (na edge działa, ale nie znoszę innych przeglądarek)
0 0

kokoszka

#6798529 Napisano: 01.08.2021 10:55:58
U mnie z 2 telefonów aplikacja ciągle  ''żle działa'' - nie mogę wejść do 2/3 wątków i cały czas
komunikat "błąd po stronie serwera". Taki sam komunikat w dziale
;wiadomości;.
Tylko na kompie wszystko ok.             Pionas  przeczytaj nasze komentarze i zrób porządek z aplikacją   emotka

monkakk

#6798652 Napisano: 02.08.2021 11:41:50
kokoszka napisał(a):

U mnie z 2 telefonów aplikacja ciągle  ''żle działa'' - nie mogę wejść do 2/3 wątków i cały czas
komunikat "błąd po stronie serwera". Taki sam komunikat w dziale
;wiadomości;.
Tylko na kompie wszystko ok.             Pionas  przeczytaj nasze komentarze i zrób porządek z aplikacją   emotka

to samo u mnie. Wyinstalowałam apke i zainstalowałam ją ponownie. To samo. Do tego wątku udało mi się dostać dopiero po kilkunastu odświeżeniach ...
0 0

kokoszka

#6799105 Napisano: 03.08.2021 21:52:02
W dalszym ciągu występują wyżej wymienione na forum problemy po zalogowaniu z telefonu.
0 0

@gnieszk@

#6799111 Napisano: 03.08.2021 22:13:45
kokoszka napisał(a):

W dalszym ciągu występują wyżej wymienione na forum problemy po zalogowaniu z telefonu.

Korzystasz z aplikacji czy przez przeglądarkę?
0 0

kokoszka

#6799321 Napisano: 04.08.2021 16:41:38
aplikacja na telefonie
0 0

@gnieszk@

#6799328 Napisano: 04.08.2021 16:52:05
kokoszka napisał(a):

aplikacja na telefonie


Zainstaluj aktualizację i będzie ok
0 0

joan

#6799329 Napisano: 04.08.2021 16:52:39
Szukam info: jak zadziałać, żeby nie tracić pieniędzy na opłaty przy (s)korzystaniu z karty loterii Regina (500 zł)? Czy ktoś z Was to rozgryzł? Mogę podejść do dowolnego bankomatu w Polsce i wypłacić całą kwotę? emotka emotka
0 0

warcik

#6799815 Napisano: 06.08.2021 16:15:07
Wystawiłam 1 przedmiot z tydzień temu na allegro lokalnie- i teraz chcę wystawiać inne normalnie i nie mam takiej możliwości. Czy muszę usunąć ten przedmiot z Allegro Lokalnie, by normalnie wystawić inne przedmioty? Mam konto od kilku lat i nigdy nie korzystałam z tego lokalnie- nie chce mnie teraz na normalną sprzedaż logować, tylko cały czas mnie wrzuca na Allegro Lokalnie i tylko tam widzę zakładkę do wystawiania.
1 brucee 0