Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

aurorcia

#6779322 Napisano: 05.05.2021 17:56:41
Działa wam allegro? Nie mogę zalogować się na swoje kontoemotka
0 0

Monika11

#6779323 Napisano: 05.05.2021 17:59:44
aurorcia napisał(a):

Działa wam allegro? Nie mogę zalogować się na swoje konto emotka

działa
0 0

aurorcia

#6779326 Napisano: 05.05.2021 18:03:25
Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działa wam allegro? Nie mogę zalogować się na swoje konto emotka

działa

a ja wpisuje hasło i pojawia się napis "Wymagane jest rozwiązanie captchy", ale żadne obrazki się nie pojawiają.
Ktoś wie o co chodzi?
0 0

sks900

#6779328 Napisano: 05.05.2021 18:15:16
aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działa wam allegro? Nie mogę zalogować się na swoje konto emotka

działa

a ja wpisuje hasło i pojawia się napis "Wymagane jest rozwiązanie captchy", ale żadne obrazki się nie pojawiają.
Ktoś wie o co chodzi?


Wyczyść ciasteczka. Wyłącz adblocka, jak masz. Zmień przeglądarkę.
0 0

aurorcia

#6779331 Napisano: 05.05.2021 18:18:37
sks900 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działa wam allegro? Nie mogę zalogować się na swoje konto emotka

działa

a ja wpisuje hasło i pojawia się napis "Wymagane jest rozwiązanie captchy", ale żadne obrazki się nie pojawiają.
Ktoś wie o co chodzi?


Wyczyść ciasteczka. Wyłącz adblocka, jak masz. Zmień przeglądarkę.

Nic nie pomogło, pomogła dopiero zmiana internetu, doczytałam, że problem z captcha jest wtedy jak więcej osób jest podpiętych do 1 IP, więc podpiełam neta z telefonu i poszło.
0 0

sks900

#6779333 Napisano: 05.05.2021 18:22:36
aurorcia napisał(a):

sks900 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działa wam allegro? Nie mogę zalogować się na swoje konto emotka

działa

a ja wpisuje hasło i pojawia się napis "Wymagane jest rozwiązanie captchy", ale żadne obrazki się nie pojawiają.
Ktoś wie o co chodzi?


Wyczyść ciasteczka. Wyłącz adblocka, jak masz. Zmień przeglądarkę.

Nic nie pomogło, pomogła dopiero zmiana internetu, doczytałam, że problem z captcha jest wtedy jak więcej osób jest podpiętych do 1 IP, więc podpiełam neta z telefonu i poszło.

IP możesz zmienić wyłączając na chwilę z kontaktu wtyczkę do modemu czy routera.
1 aurorcia 0

palladyn-klotz

#6780607 Napisano: 11.05.2021 20:49:04
Dotychczas jak brałem udział w konkursach byłem pewien że numer paragonu to to samo  co  numer wydruku  w prawym górnym rogu
Ostatni jednak przeczytałem ten opis w  linku który troche mi namieszał
https://www.biuro...kturze-uproszczonej/


mam paragon z carrefoura i pytam doświadczonych  uczestników  gdzie w końcu  jest ten numer paragonu ?
0 0

joan

#6780614 Napisano: 11.05.2021 21:04:22
palladyn-klotz napisał(a):

Dotychczas jak brałem udział w konkursach byłem pewien że numer paragonu to to samo  co  numer wydruku  w prawym górnym rogu
Ostatni jednak przeczytałem ten opis w  linku który troche mi namieszał
https://www.biuro...kturze-uproszczonej/


mam paragon z carrefoura i pytam doświadczonych  uczestników  gdzie w końcu  jest ten numer paragonu ?


Na podstawie wieloletniego doświadczenia z konkami promo: prawy róg naprzeciwko daty, o ile regulamin nie wskazuje inaczej.
1 slavek 0

nikos

#6780619 Napisano: 11.05.2021 21:53:38
sks900 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

sks900 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działa wam allegro? Nie mogę zalogować się na swoje konto emotka

działa

a ja wpisuje hasło i pojawia się napis "Wymagane jest rozwiązanie captchy", ale żadne obrazki się nie pojawiają.
Ktoś wie o co chodzi?


Wyczyść ciasteczka. Wyłącz adblocka, jak masz. Zmień przeglądarkę.

Nic nie pomogło, pomogła dopiero zmiana internetu, doczytałam, że problem z captcha jest wtedy jak więcej osób jest podpiętych do 1 IP, więc podpiełam neta z telefonu i poszło.

IP możesz zmienić wyłączając na chwilę z kontaktu wtyczkę do modemu czy routera.

Jeśli ktoś ma zmienne IP zadziała. Jeśli stałe, to nie pomoże odcięcie zasilania.
1 nkba 0

sks900

#6780621 Napisano: 11.05.2021 22:01:45
nikos napisał(a):

sks900 napisał(a):


IP możesz zmienić wyłączając na chwilę z kontaktu wtyczkę do modemu czy routera.

Jeśli ktoś ma zmienne IP zadziała. Jeśli stałe, to nie pomoże odcięcie zasilania.

Mało kto ma stałe ip.
0 0

joan

#6780723 Napisano: 12.05.2021 11:40:54
sks900 napisał(a):

Mało kto ma stałe ip.


U osób fizycznych / na internecie domowym owszem, ale w firmach jest inaczej - u mnie w pracy wszyscy mieli stałe IP emotka
0 0

lirianka

#6783558 Napisano: 24.05.2021 20:18:59
superloser napisał(a):

lirianka napisał(a):

Kupowałam dziś Milkę w Carrefourze i pechowo paragon został wciągnięty w drukarkę... Dostałam jakiś "pogląd paragonu" na kartce A4 z pieczątka, ale pewnie nic takiego się nie liczy dla agencji Karlsbad?

Wydruk na A4 to kopia a nie orginał  emotka  

Ano wiem, wiem. Ale się łudziłam, że może Karlsbad przymyka oko na problemy techniczne emotka
0 0

nikos

#6783564 Napisano: 24.05.2021 20:50:00
superloser napisał(a):

lirianka napisał(a):

superloser napisał(a):

lirianka napisał(a):

Kupowałam dziś Milkę w Carrefourze i pechowo paragon został wciągnięty w drukarkę... Dostałam jakiś "pogląd paragonu" na kartce A4 z pieczątka, ale pewnie nic takiego się nie liczy dla agencji Karlsbad?

Wydruk na A4 to kopia a nie orginał  emotka  

Ano wiem, wiem. Ale się łudziłam, że może Karlsbad przymyka oko na problemy techniczne emotka

Zawsze mozesz zwrocic towar i poprosic o nowy, orginalny paragon.
Nie musisz odpisu przyjmowac

Kiedyś ochroniarz w Carrefour prawie pobił mnie o to, że chciałam zrobić zwrot produktów z zakleszczonego, zamazanego paragonu. Przyleciał szczęśliwy z kartką A4 mówiąc, że to mój paragon. Ano nie był. Ostatecznie klnąc pod nosem zawołał kasjerkę do zwrotu. Paragon dostałam właściwy, na który ostatecznie wygrałam emotka

monissami

#6783582 Napisano: 24.05.2021 22:15:33
emotka  Gdzie znajdę numer paragonu z auchan ? emotka
To ciąg obok daty sprzedaży?
Czy po prostu numer transakcji z dołu po lewej ?
emotka  ciemnota konkursowa ze mnie 
0 0

sks900

#6783589 Napisano: 24.05.2021 22:48:53
monissami napisał(a):

emotka  Gdzie znajdę numer paragonu z auchan ?  emotka
To ciąg obok daty sprzedaży?
Czy po prostu numer transakcji z dołu po lewej ?
emotka  ciemnota konkursowa ze mnie 

Trzeba regulamin konkursu/loterii przeczytać. Może chociaż podasz o który konkurs chodzi?
0 0

asiam

#6783590 Napisano: 24.05.2021 22:59:06
bruce napisał(a):

lirianka napisał(a):

Kupowałam dziś Milkę w Carrefourze i pechowo paragon został wciągnięty w drukarkę... Dostałam jakiś "pogląd paragonu" na kartce A4 z pieczątka, ale pewnie nic takiego się nie liczy dla agencji Karlsbad?

Ja bym poszła do POK i poprosiła o pismo, potwierdzające całą sytuację. 
Miałam podobne zdarzenie przed laty w Tesco, kasa obcinała podczas wydruku części dat, zatem paragony mogły zostać uznane za sfałszowane, więc zaraz po zakupach w POK poprosiłam o wydruki z pieczątkami, poświadczenie tej sytuacji i podpis kierowniczki sklepu i potem zgłosiłam się do konkursu, a paragony wraz z tą dokumentacją mi uznano. 
Trzymam kciuki!  emotka

Podgląd paragonu to po prostu paragon tyle ,że rozszerzony.Sa na nim te same dane co na paragonie a dodatkowo bardziej pełny opis produktu. Biorę często z POK kiedy opis na paragonie nie jest zbyt dokładny. Ale czy agencja uzna ? Sprawdzisz jak wygrasz !!!

nikos

#6783627 Napisano: 25.05.2021 11:00:39
lirianka jeśli będziesz kiedykolwiek mieć taki problem tylko i wyłącznie rób zwrot, jeśli będzie Ci zależeć by zagrać. Żadne wydruki bez oryginalnego paragonu nic nie dadzą. Taki wydruk jest ok w przypadku uzupełnienia wiadomości z oryginału paragonu, który posiadasz (coś nie do końca czytelne, lub niedoprecyzowana nazwa produktu).

FBbeata7

#6783977 Napisano: 26.05.2021 12:38:49
lirianka napisał(a):

superloser napisał(a):

lirianka napisał(a):

bruce napisał(a):

asiam napisał(a):

bruce napisał(a):

lirianka napisał(a):

Kupowałam dziś Milkę w Carrefourze i pechowo paragon został wciągnięty w drukarkę... Dostałam jakiś "pogląd paragonu" na kartce A4 z pieczątka, ale pewnie nic takiego się nie liczy dla agencji Karlsbad?

Ja bym poszła do POK i poprosiła o pismo, potwierdzające całą sytuację. 
Miałam podobne zdarzenie przed laty w Tesco, kasa obcinała podczas wydruku części dat, zatem paragony mogły zostać uznane za sfałszowane, więc zaraz po zakupach w POK poprosiłam o wydruki z pieczątkami, poświadczenie tej sytuacji i podpis kierowniczki sklepu i potem zgłosiłam się do konkursu, a paragony wraz z tą dokumentacją mi uznano. 
Trzymam kciuki!  emotka

Podgląd paragonu to po prostu paragon tyle ,że rozszerzony.Sa na nim te same dane co na paragonie a dodatkowo bardziej pełny opis produktu. Biorę często z POK kiedy opis na paragonie nie jest zbyt dokładny. Ale czy agencja uzna ? Sprawdzisz jak wygrasz !!!

Racja. Mnie uznano. Przecież to nie jest wina klienta, że sklep zawalił. 


Dzięki za pomoc. Następnym razem, gdyby coś takiego się zdarzyło, będę wiedziałam, żeby prosić o pismo potwierdzające sytuacje, żeby była jasność, że to wina sklepu, a nie np. że to ja zgubiłam paragon. Chociaż gdybym zgubiła, chyba nie dostałabym poglądu paragonu, chociaż może sprawdzaliby po płatności kartą...
Teraz już, dzień po tej sytuacji, nie będę wracać robić zamieszania.

No nic, mówi się trudno i płynie się dalej emotka

Tylko wiesz, ze taka "pomoc" moze byc kosztowna  emotka
Taniej stracic paragon przed zgloszeniem, niz wygrac i dostac negatywna weryfikacje bo regulamin ma "orginalny" paragon a ktos przysyla odpis na A4... bo przeciez na ekonkursach pisali, ze ok  emotka

Wiesz, nie tak znów często trafiam na wciągnięte w drukarkę paragony, a jeszcze rzadziej na wygrane emotka Także szansa na taki scenariusz raczej minimalna. Jednak w razie czego, spokojnie, nie będę mieć żalu do ekonkursy emotka

Mnie ostatnio w Rossmannie wciągnęło paragon na Lubisie, dostałam jakiś zastępczy, bo się uparłam, z pieczatka sklepu, ale numer kasy nijak nie chciał wejść do formularza konkursowego  i nie był to numer kasy, która mój paragon wciągnęła. 1,19 zł wydane specjalnie na loterię przepadło.Może to lepiej , bo jakby ewentualna nagroda przepadła byłabym zła.
0 0

slavek

#6784481 Napisano: 28.05.2021 13:56:10
Co zrobić gdy wpisało się niewłaściwy numer w formularzu Leibniz? Mieliście już taką sytuację?
0 0

anulcia1989

#6784495 Napisano: 28.05.2021 14:53:36
Czy ma ktoś blisko Twój Market?
0 0